Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Jak si může dovolit ti říct, že tam bude, protože je nejlepší, i když ty ji nechceš??? Ty bláho
Odpovědět
@kajovaevicka To já taky nechápu..přece si to platím já, tak snad si mohu rozhodnout, co tam chci a co ne..Jestli mi dneska neodepíše,tak tam zítra jedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 To je asi jako kdybyste si k obědu objednali steak a on vám řekl, že klasika je svíčková, takže bude svíčková a steak ne:D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám za sebou holky rozlučku a byl parádníí.. Dneska jdu ke kadernici.. ve ctvrtek pro prstynky.. uz zacinam finishovat a panikarit.. Domluva s restauraci nastesti v pohode :)
Odpovědět
:-) no už začínám mít z něho špatný pocit. Už jsme tam byli dvakrát to domlouvat a jeho oblíbená věta " není problém" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Aha.... většinou, jak někde není problém, tak pro něj samozřejmě není problém- předělat si to podle sebe... No budu ti držet palce, aby to nakonec vyšlo
Odpovědět
díky moc...uvidíme, jak to všechno dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny budoucí nevěsty, také máte pocit, že čas strašně rychle letí? Rok plánování a zbývá už je pár dní "než to vypukne". A jak to prožívám? Mám pocit, že musím zařídit ještě spoustu věcí, hlavně, abych na něco nezapomněla :-) Večer padnu vyčerpáním do peřin, ráno mě budí "nezvoza". Neustále se nám mění počet pozvaných, skoromanžel nechce spolupracovat :-) , maminka řeší každý detail :-) , občas vypukne hádka v celé rodině.Už ani nevím jestli se těším. Tak snad to klapne bez větších problémů a totéž přeji i vám. A HLAVNĚ TO POČASÍ ;-) by se mohlo umoudřit. Měla bych dotaz myslíte si, že dělat si nehty týden před svatbou je hodně brzy?
Odpovědět
Holky, jakou jaké jste vybrali písničky pro tanec s rodiči? Díky za tipy, já se pořád nějak nemůžu rozhodnout.... Jinak tedy u mě nervozita také vrcholí... Navíc mám pocit, že všechno ještě není hotové a je toho ještě spousta na zařizování - sice už jsou to jen drobnosti, ale stejně... Každý den mám co dělat, potřebovala bych ještě tak min. týden na víc :-D No holt asi nestihnu udělat každou kravinku, kterou jsem si vymyslela :-D ale to nevadí, i tak se těším :-) Navíc se mi tedy moc nelíbí to počasí :-(
Odpovědět
Nad písničkou pro rodiče jsem ani nepřemýšlela, dalo nám zabrat půl roku, než jsme vybrali píseň pro nás dva, takže tohle nechám na DJ, je to jeho byznys. Já ještě čekám na nějaké věci, co mi mají přijít poštou, jestli to nějak nedopadne, tak jsem nahraná :-D Přítel, je od rána do noci v práci až do příštího týdne, tak taky strašná sranda, jak každou blbost musíme kontzultovat spolu po telefonu. Nemáme ještě nakoupený alkohol, nemám obvolaného kameramana, vizážistku a DJ, páč se ještě musím s drahým pořádně domluvit na kdy nejlépe je objednat. Počasí mi v tuhle chvíli vadí nejméně, protože ho stejně neovlivním 8-( Mamka má blbé plačtivé kecy, že už nebudu jejich (s přítelem bydlíme od rodičů mimo už šest let), ještě jsem ani neviděla své "svatební" auto, zařizoval ho taťka a nezbývá mi, než věřit, že to bude OK. V pátek jdu na zkoušku účesu, příští týden ve středu na nehty, ve čtvrtek na kosmetiku a pro šaty, pátek před svatbou lítáme pro sladké a alkohol, abychom to navozili do restaurace. Potřebuju Neurol :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to já taky šílím. Naštěstí s tím obřadem se to vyjasnilo, takže snad nebude problém a teď tady celé odpoledne tvořím program dne a mapy pro hosty z dálky, aby věděli kam a kudy mají jet. Zítra nás teprve čeká schůzka kvůli jídlu a pak musím ještě dodělat cylindr na auto ženicha, rozpis aut a ubytování a aby toho nebylo málo, tak příští středu musím do Č. Budějovic na zápis VŠ a k tomu na nehty, kadeřnice, a čekáme na vestu pro ženicha, která by měla přijít. Přeju všem pozitivní myšlení.
Odpovědět
Holky držte se!!! Musíme ještě vydržet. Já měla dnes podivně zmatený sen. Rok před svatbou se mi zdálo, že jsem na zkoušce svatby a zjiš´tuju, žte to je svatba sama, že to je ono a mám džíny a jsem nenalíčená atd. A dnes naopak, že jsem na svatbě a zjiˇštuju, že jsem se líčila a oblékala zbytečně , že tohle ještě není ono. Podle mne to je tím, jak tomu někde vnitřně nemůžu uvěřit, nebo to spíš docítit, že za pár dní je svatba. Ještě mi chybí pár drobností a už nemám moc energii něco řešit. Ale cítím takový to napětí, mrazení.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to já jsem měla sen, že jsem se vůbec nevyfotila ve svatebních šatech..že nemám ani jednu fotku..brr..já už mám takové divné stavy..začnu myslet na to co mám a co nemám a začne mi být špatně..třeba jmenovky na stoly jsem probírala snad už 10x, abych na nikoho nezapomněla… Co se týče auta, tak to má zajistit přítel, tak jsem zvědavá, co mi tady přistaví… Jsme se s přítelem bavili a on říkal,že má pro mě 3 překvapení ve svatební den….bavili jsme se s jeho mamkou a říkali jsme ,že na svatbě chceme být co nejdéle, tak do 2h, že si to chceme užít…a ona nás posílala v 11h domů,že si musíme užít svatební noc, že svědek nám koupil svatební noc v hotelu…tak já přítel poděkoval a říkal,že byl se svědkem domluvený,ale pro mě to mělo být překvapení…takže už je 2 překvapení, doufám,že se to za těch 10 dni nedozvím… Zítra mám rozlučku s kamarádkami, tak zase chystám..(bohužel většina nemůže o víkendu, tak to mám přes týden, ale i tak si to užijeme)A co vy, měly jste už rozlučku?Jak dopadla?
Odpovědět
@tamka77 Záleží jestli máš umělé nebo vlastní. Na vlastní je to hodně brzy, já bych si je nejraději nechala udělat až ve svatební den, ale to bohužel nejde. No budu se muset snažit ty ruce moc nepoužívat :-)
Odpovědět
Já jsem měla rozlučku v sobotu 6. a byla parádní. Nakonec jsme byly jen 4 a jedno nemluvně, ale prokecaly jsme několik hodin a strašně rychle nám to uteklo. Naplánovaly jsme míchání koktejlů - byly super, každá jsme měly tak 5-7... Jen ráno mě dost bolela hlava, ale špatně mi nebylo. Divím se ženichovi, že rozlučku nechtěl :-D
Odpovědět
Mě čeká rozlučka tenhle pátek, doufám, svatba se tam bude probírat co nejméně, protože na rozlučce se chci bavit a ne řešit. Asi nás bude i se mnou sedm, tak uvidíme, jak se večer vyvine :-D
Odpovědět
Co ten nadpis tématu??? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje rozlučka byla v sobotu pecka. Přišla jsem domu v 8 ráno :) Hned bych si ji zopakovala .)
Odpovědět
@pincola Mně se zase zdálo, že jsme zapomněli nazdobit svatební auto... a že jsem si jen říkala, že jsem se s tou výzdobou teda dělala zbytečně :-D Jinak pořád nějaké maličkosti chybí. Navíc nějak nestíhám tombolu, nevím, jestli se mi to podaří do příštího týdne dát dohromady :-( Taky ještě nemáme všechen alkohol, musím vytisknout etikety na vína a hlavně nás příští týden čeká velké nakupování na raut - suroviny si kupujeme sami, paní kuchařky nám to v sobotu akorát "vyrobí". Teď si říkám, že jsem se na to měla vykašlat a celé to zamluvit u nějaké firmy, nemám absolutně čas a energii lítat po obchodech a nakupovat potraviny a občerstvení... Naštěstí mi v tom pomáhá budoucí tchýně, tak jsem za to ráda... Přítel má v práci velký projekt, je tam od nevidím do nevidím, takže musím všechno řešit sama, on nemá na nic čas ani smysl... Z bytu máme jedno obrovské skladiště plné krabic s výzdobou, jmenovkami atd. Když jsem začala přemýšlet, na co všechno nesmíme při převozu zapomenout (bydlíme v Praze, ale svatba bude na Moravě v Prostějově), tak jsem vypočítávala skleničky, podvazek, figurku na dort atd. A pak jsem se uprostřed noci vzbudila a klepla se do čela: "PRSTÝNKY!!!" Normálně bych na ně zapomněla :-D
Odpovědět
Já měla rozlučku už 29. července, protože jsem věděla, že tenhle týden budu mít nervy, že nestíháme :-D Bylo nás tam 11 a bylo to super :-)
Odpovědět
@baracudas Jsem si říkala, že je ten nadpis nějakej jinej :-D
Odpovědět
Holky já mám pocit, že už všechno zařízené mám, dneska už přišly i prstýnky. Jenže se bojím, že to je jen pocit a pár dní před svatbou se ukáže další spousta nezařízených věcí :( Raději bych lítala a odškrtávala si, co už mám. Pořád projíždím seznam a vypadá to, že je opravdu vše zařízené.
Odpovědět
Profilova fotka
@convallaria děkuji za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ujž jsem zase o něco klidnější. Dnes jsme byli v restauraci domluvit jídlo a rovnou náležitosti kvůli ubytování a předali jsme hudbu na obřad. Plán na dnešní večer: rozdělení přespolních do pokojů a když se zadaří, tak dozdobit cylindr jo a nesmím zapomenout dodělat jednu jmenovku na stůl. :-)
Odpovědět
Já jsem jedině znechucená ze skutečnosti, že půjdu na Wagnerův svatební pochod. Mě prostě ty tradiční pochody asociují tlustého radního s blbýma řečma se stolem se třema karafiátama za dob komunismu :-D Strašně jsem chtěla něco netradičního, nicméně Petr trval na tom, že celý život snil o tom, jak půjde na svatebí pochod. Naznačila jsem mu, že na něj půjdu já, a ne on, ale asi budu pro ty jeho psí oči muset ustoupit. Si říkám, že je to snad poslední ústupek v životě, pak už v tom společném budou pouze samé kompromisy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes večer mám za sebou skládání ubrousků a vytváření ozdobných kornoutků na rýži. Hurá :-D a teď šupky do postýlky.Tak už zbylo jen pár restíků a svatba může vypuknout ;-)
Odpovědět
Já jsem taky řešila, kdo se bude starat o prstýnky, převoz atd...Tak jsem určila,že ženichům svědek se bude starat o podložku na prstýnky a prstýnky..Jenže mi budoucí tchýně řekla, že to si to nabalí do auta do tašky, že to nic není...Tak vidím, jak před radnicí kope v taškách a hledá prstýnky, tak jsem zvědavá,jak to dopadne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky konecne jsem vybrala na co budu nastupovaaaat :)) Uff.. dalsi kamen dole :)
Odpovědět
@veru_m A na co?
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Johann Pachelbel Canon in D :) http://www.youtube.com/watch?v=8Af372... Chtěla jsem něco jako svatení pochod..a le wagner i mandellson mi přili moc tvrdý..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?