Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vyjde nam to pocasi? :) podle norske predpovedi www.yr.no, ktera vychazi na 100% to snad bude OK.
Odpovědět
@veru_m To je hezké! Přítel chce prostě pochod a přes to vlak nejede. Prostě to skousnu, no :-S @samui Musíme věřit :-D
Odpovědět
Mně tu furt přijde neuvěřitelný, že je to takhle brzy. Mám pocit, že to je tak za 2 měsíce!
Odpovědět
@pincola příští sobotu!!!ne za 2 měsíce:-))
Odpovědět
Holky vedra asi nebudou co. Já o nich snila. pro mne je svatební počasí pařák, ani nevím proč, ale zas nebudem upocené. Jen aby nelilo. Máte to některá venku?
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola My máme venkovní obřad, pršet by podle prozatímních předpovědí nemělo, tak snad se nesekli. Já jsem naopak ráda, že nebude vedro, jinak bych v těch šatech asi dlouho nevydržela. 22 stupňů mi naprosto vyhovuje :-)
Odpovědět
@swacinka Je to rozumné, co říkáš. Nebudem se potit. Já nevím, proč, ale snila jsem o typicky letním dnu. Ale v těch šatech, bych možná typicky letní počasí proklínala. Máte i mokrou variantu? Snad ale pršet nebude. Pod mrakem nevadí, to je lepší kvůli fotkám.
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Obřad bude na terase u hotelu, kdyby pršelo, tak přímo v hotelu, ale už by to nebylo ono :-/ Kde máte obřad vy?
Odpovědět
My budeme mít taky obřad venku, pokud počasí dovolí. Mokrá varianta by se mi nelíbíla, myslím si, že je v té oddávací místnosti tma. Ale deštníky mám objednané, radši budu připravená na všechno ;-)
Odpovědět
S teplotou a intenzitou slunce problém nemám, ať je klidně 20°C, ale ten déšť by to fakt zkazil :-S
Odpovědět
Přesně, ať je klidně chladněji, ale hlavně ať neprší a hlavně ne kolem obřadu. Nám je to už pak na hostině jedno. nebo ne jedno, ale už by mě to tak nemrzelo. @swacinka My to máme uvnitř v zámku, ale stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to tak vypadá, tak chladněji nebude a bude slunečno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@leg No nevím, mé zdroje praví oblačno s deštěm 22°C :-D
Odpovědět
A jiný zdroj zase jasno až polojasno 25°C :-| A pak kdo se v tom má vyznat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o pocasi mi ani nemluvte.. v patek ma byt hnusne :(( Jinak ja uz mam hotove mini vinecka, nadepsane krabicky na vysluzky, rozepsane zasedaci poradky a tak polovinu tomboly. Sem na sebe hrda :)
Odpovědět
Holky podle mne nebude špatně, ale je možné, že nám zaprší. Hlavně aby nelilo celý den. My už máme taky zasedací pořádek a mini vínečka. Zítra obvolám všechny dodavetele a domluvím se s nima na všem konkrétně. Já jsem tak nervózní, že furt jenom jim! To není dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky toho počasí se začínám děsit. V pátek mají být šílené bouřky. Snad mě to někde neodfoukne:)
Odpovědět
Holky neblbněte, kdybych si měla dělat hlavu ještě s počasím tak se už asi zblázním. Ať bude jak bude, musíme si to užít :)
Odpovědět
Holky tak jak jste na tom s nervama? Já chvíli v pohodě a chvíli nervuju :-D Ale mám pocit, že teď začínají nervovat hlavně všichni ostatní z rodiny :-D No ale určitě to dobře dopadne a všechny si svatbu hezky užijeme :-D Já jsem dnes poslední den v práci, večer odjíždím k rodičům a budu už jen chystat a chystat, takže kdybych se tu už neobjevila, tak vám všem holky držím pěsti, ať svatební den proběhne podle vašich představ, ať si ho maximálně užijete a nic vám ho nezkazí. A hlavně: Hodně štěstí do manželství :-)
Odpovědět
@pincola Já taky pořád jím :-( To už teda asi nezhubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap @katerinanov Ok počasí zavírám a přestávám řešit :) U mě nervy docela dobrý, ale dneska jsem strávila 2h v zubařskym křesle, takže jsem se zabývala jen tím jak to přežít :) Taky jsem posledni den v práci.. Jen mě už to čeká v pátek, tak si na mě holky vzpomentě :)
Odpovědět
@veru_m Tak hodně štěstí! :-)
Odpovědět
@veru_m za mne taky hodně štěstí, brzy se tu sejdem a dáme si vědět. Já budu asi debatovat až do pátku. V sobotu už se nepřipojím. Zatím je čas:-)
Odpovědět
ahojky holky, je to děs to zařizování...včera nám řidič z nějaké agentury odmítl v sobotu jezdit a vrátil nám zálohu, takže teďka shánět další auto...Ale už se moc moc těším na sobotu :-)
Odpovědět
No holky já mám už přes měsíc objednanou výzdobu na auto moje a přítelovo. Paní mi před čtrnácti dny psala, že to ten týden pošle, po mé včerejší urgenci odepsala, že to dneska (včera) odeslala její švagrová, které má e-shop. Jestli to odeslala jako obchodní balík, tak to snad dojde, jestli ne, nevím, kde budu v pátek shánět ozdoby na auta ;-(
Odpovědět
@baracudas neboj, to určitě dojde... taky poznávám, že všichni dodavatelé si nechávají vše na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vám tady všem držím palce:) Užijte si to:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,hodně štěstí!!!
Odpovědět
Nám už taky pár věcí vybouchlo, ale zas se to srovnalo.. A jak se cítíte? Já mám dnes ještě moc práce, balíme na sv.cestu, uklízíme, vyzvedla jsem šaty...ale zítra už si budu jen užívat. Pokusím se. Holky nějak furt pochybuju o svých šatech. Máte to některá taky tak? Nebo zažily jste to? Pak si ale říkám, že jsou to opravdu jen šaty. je to svatba a hlavní je uzaření manželství. Pokud holka nemá ty správné šaty (já fkt nevím) je to škoda, ale na slz ynebo tak není, že ne? Já teda pochybuju o více věcech, které jsem zařídila.....
Odpovědět
@stastnanevesta Děkujem:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?