Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Tak šaty už mám taky vybrané, občas mě sice napadne, jestli jsem se neunáhlila (byly to hned šesté a poslední), ale věřím, že instinkt mi napověděl dobře ;-) Já teď uvažuju nad písní na první tanec, příteli je to jedno, hlavně nechce žádné nacvičené tanečky (což chápu, při naší nervozitě bychom zapoměli sestavu :-D). Líbila by se mi moc tahle http://www.youtube.com/watch?v=vM2cvL..., ale nevím, jestli není až moc pomalá....smutná :-| Co vy? Už máte vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas ahoj, píseň je nádherná a text ještě lepší. ;-) My na tanec už máme taky vybráno. Mám moc ráda film Cindy samozřejmě tu hlavní píseň z filmu. Po dlouhém pátrání se mi podařilo najít i českou verzi, takže bylo rozhodnuto.
Odpovědět
@leg Jojo, tu písničku znám, ale nemůžu si teď vybavit českou verzi. Když teda čerpán ze znalostí té anglické, tak moc hezká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas ta česká verze moc známá není. ale mrkni se na http://www.youtube.com/watch?v=0g4lwX...
Odpovědět
@leg Hezký text. To bude pěkné :-)
Odpovědět
@leg Jééé, tu bychom chtěli na 1. tanec, ale v originále.. :-N je krásná...
Odpovědět
@leg Tak tu českou verzi jsem nikdy neslyšela, ale je fakt náhernáááá....
Odpovědět
My písničku ještě na 100% vybranou nemáme, ale uvažovali jsme o "Láska na 100 let" od Lucky Vondráčkové.....
Odpovědět
....ale přemýšlím o tom, že by nám ji zazpívala moje úžasná sestřenka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli teď na plese a přemýšlíme nad tím, jestli neudělat první tanec jako směs různých písniček a tak i tanců, že by to bylo různorodější a zajímavější, co myslíte? Jinak mám verzi buď Petra Koláře nebo duet Moniky Absolonové a Mariána Vojtka, které milujeme ;-)
Odpovědět
@sari_nka To je taky moooc dobrý nápad s tím mixem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to vypadá, že asi budeme měnit termín svatby ;-( našli jsme senzační místo na hostinu, ale nemají 20.8. volno, tak hledáme s matrikou volno jindy, je to strašný přehazovat všechno, co už má člověk zařízený ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
@sari_nka Tak to věřím. Ale jestli to opravdu stojí za to, tak to tak udělejte :-) Držím pěsti, ať se to povede!
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka držím palce, my jsme taky přehazovali termín z 27.8. na 20.8. a jsem za to moc moc ráda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo holky já mám pořád problém s místem na hostinu. Máme sice něco předběžně zamluveného, ale není to uplně ono. Potřebuju místo v Praze pro 65 lidí na hostinu a pro 85 na raut. Buď se nevejdeme nebo je to prostě nehorázně drahé :(
Odpovědět
@veru_m Tak to je blbé. Úplně Ti rozumím, my měli podobný problém. My potřebujeme místo pro cca 115 lidí a to byl taky oříšek. Navíc tam, kde bude svatba je to malé město, tak tam těch míst moc není. Ale nakonec se nám to podařilo vyřešit minulý týden. To mi spadnul kámen ze srdce. Tak držím pěsti, ať se brzy podaří něco objevit. Já to bohužel v Praze moc neznám, ale zkusím se poptat známých....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky Jáse svámi také loučím....zazvonil zvonec a svatby je konec... :-(
Odpovědět
@broucinek87 Prosím tě copak se děje??? |-|
Odpovědět
@broucinek87 Ale ne :-( Copak se stalo? :-(
Odpovědět
@broucinek87 Tak snad se nestalo nic vážného :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prostě se semnou před týdnem rozešel kvůli kravinám zřejmě zapracoval kamarád..ale v pátek jsem ho přemlouvala aby se k nám vrátil a n tedy že jo ale bez svatby...je to složité....ale nebyla v tom nevěra....
Odpovědět
@broucinek87 Kočko, je mi to fakt líto, měli jsme loni něco podobného, kamarádi jsou někteří jako mor, ale teď je třeba získat zpět tu ztracenou důvěru ve váš vztah... tu svatbu bych zatím vážně asi odložila a uvidíš... budu ti držet palce... ;-)
Odpovědět
@broucinek87 Tak to mě fakt mrzí. Ale držím pěsti, abyste to vyřešili a dali to zase dohromady svatba nesvatba.... Je důležitější si vše vyjasnit a dát vztah zase do pořádku a ono to pak zase přijde samo, až bude ten správný okamžik. Ale je fakt hrozné, jací někteří "kamarádi" dokážou být... Přeji pevné nervy a držím pěsti aby se vše v dobré obrátilo. Drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju hoplky nu uvidíme dnes sme byly zrušit šaty tak sem to smaozřejmě ořvala myslela jsem že bych ho mohla ještě nějěka přemluvit ale bohužel...necháme tomu čas..
Odpovědět
@broucinek87 Bude to nejlepší, je přece lepší brát se sice za delší dobu, ale za to s plnou důvěrou v sebe i jeho než teď a s pochybnostmi, upřímně... asi bys je měla, viď... neboj se, hlavní je, že jste spolu zůstali a chcete to řešit ;-)
Odpovědět
@broucinek87 Já bych ho asi přizabila. To si nemohl rozmyslet dřív, než jste začali vše zařizovat?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra mě čeká poslední návštěva salonu, tak se snad už pro nějaké rozhodnu. Naštěstí jde se mnou nejlepší kamarádka, takže o to jistější výběr. :-)
Odpovědět
@leg Tak budu držet palce. Mně ty moje spadly pod nos naprosto nečekaně ;-)
Odpovědět
Dnes zaplacena záloha na prstýnky, jsem nadšená. Díky jedné hodné uživatelce jsem dostala echo na jedno malinkaté zlatnictví, kde byly prstýnky o polovinu levnější, než na veletrhu :-D Tento web se začíná vyplácet i finančně :-D
Odpovědět
@baracudas Gratuluji :-) my jsme si naše vybrali z marre.cz, protože já mohu jen chir. ocel, našli jsme krásné ocelové za 1200,- Kč :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?