Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já přávě se dala do toho co je nejdůležitější. A vím, že první musím zamluvit místo obřadu a hostiny, foťáka a oblečení a to další asi nějak postupně. No vymejšlet dar pro drahou polovičku to je na mě moc do předu, to taky nevím. Ale myslím, že ten největší dar mu dáš tím, že mu v osudový den řekneš své ANO :)
Odpovědět
@mmmura No právě pro nás je to takové tipické - žili jsme ve Španělsku, takže to všichni i čekají. A navíc to mají všichni rádi - a v létě to přijde vhod. Akorát si ji dělám celou sama, tak snad na to budu mít čas a nervy :-D Jinak nad darem pro mého nastávajícího také pořád přemýšlím, ale zatím mě nenapadá co...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Tak to jo tak budu držet pace ať se sangroška povede. ;-) No dar bude prostě oříšek.
Odpovědět
@mmmura No to bude.... Ale snad něco vymyslíme :-) Ještě na to máme čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap jo to jo myslim že času je dost. ;-)
Odpovědět
Holky, poraďte mi, kde objednat svatební oznámení . ( už mám adresu www.kyoprint.cz) a nemáte ještě někdo nějaký tip. Jsem dneska byla se podívat a málem jsem se zhroutila, když chtěli za oznámení 40Kč. Už neví, co by za to chtěli,fakt. :-(
Odpovědět
@paja424 A ty si jej chceš udělat sama nebo ne? Já jsem si stáhla obrázek, udělala si je sama a vyšly na 9,5/ks.
Odpovědět
no nechtěla jsem si ho dělat sama, tak jsem zašla se podívat a ceny jsou fakt mazec. Mě se líbí taková ta klasika-na bílém lesklém papíru..to bych asi nezvládla sama.
Odpovědět
@paja424 Máš v IP vzkaz
Odpovědět
Profilova fotka
tak dámy, zítra začíná tour de svatební salony, tak držte palce :-) Doufám, že malá nebude moc zlobit a tetička jí zvládne uhlídat. :-)
Odpovědět
@leg Držím :-) já jdu ve čtvrtek, ale spíš jen tak abych se viděla ve svatebním a abych se ujistila, že mnou vybrané šaty mi budou dělat pěknou postavu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky muzu se pridat k Vam? Svatbu mám sice 19.8.2011, ale jsem asi jedináá :(((
Odpovědět
Článek se načítá
@veru_m Ahojky... a nezkoušela jsi založit diskuzi, 19.8.2011? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Zkoušela :)) Práve, že jsem tam sama.. :) Jen mi tam někdo jednou napsal, protoze ho me bylo lito :)
Odpovědět
@veru_m Tak holt to tady budeš mít o den dříve než my, co jsme 20.8. :-)
Odpovědět
@leg Tak to držím pěsti, ať vybereš :-) A náležitě si to užij :-)
Odpovědět
@veru_m Však je to jen jeden den, tak si to tu užívej s námi :-) A když my budem nervovat den před svatbou, Ty už si to budeš jen užívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap No tá ja už nervuju ted :) Práve řešim, jeslti sem vybrala dobre saty a jestli bych se nemela jeste nekam podivat a tak.. Kdyz sem je oblikla tak sem si reklo joo to sou ony.. ale ted jak to clovek nemuzu vzit na sebe.. tak mi to vrta hlavou..
Odpovědět
@veru_m Tak to Tě naprosto chápu a věř, že je to normální. Já mám šaty doma ve skříni, jsem z nich nadšená a vím, že to jsou ONY, ale taky mě občas přepadnou myšlenky na to, jestli jsem se neunáhlila a jestli se nemám někam ještě zajít podívat... A to je můžu obléct takřka kdykoli (tedy když mi může někdo pomoci se do nich zašněrovat :-D ). Ale věř, že ty, co jsi vybrala (pokud jsou to ty, co máš v albu) jsou opravdu mooooc krásné a moooooc Ti sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Jéé děkuju.. sou to ty co mám v albu.. Já je mít doma ve skříni tak je mám pořád vyndaný hehe .))
Odpovědět
@veru_m Jsou fakt krásný, myslím, že jsi vybrala dobře :-) No já bych nejraději taky, ale bojím se, abych je neušpinila :-D Tak je mám raději na dně skříně....
Odpovědět
@veru_m Ahojky, tak to buď v klidu,takové pocity máme asi každý.Já jsem dokonce psala paní do salónu,jestli ji nepřišly nějaké další šaty z nové kolekce, protože si nejsem jistá těmi,co jsem si vybrala. Ty máš aspoň fotku,já jsem si fotku neudělala a teď toho lituji....Takže takové stavy má asi každá z nás... :-)
Odpovědět
@revival.lady Děkuji moc,kouknu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Tak to te obdivuju, ja nemít fotku tak tam hned jedu si je vyfotit :) Uz i tak uvazuju jestli si je tam nemam jet vyzkouset jeste jednou :)) ale vybrala jsem si je na Kladne.. takze to neni tak jednoduchy :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem dnes byla v prvním salonu a celkem jsem se těšila na šaty, které se mi líbili na netu. Stejný typ, na který mám zálusk v Adině (ale cena 8500 je dost). Šaty měli hned na prvním stojanu v přízemí a v patře se zkoušelo. Paní mi je hned přinesla, stáhla ze stojanu, já je zkusila a už se mi z nich nechtělo vylézt ;-) Zkusila jsem ještě jedny, ale ty mi neseděli a do dalších se mi ani nechtělo, protože chci bílé s nějakou barvou a těch tam moc neměli. fotit tam maj zakázáno, ale po dotazu nebyl problém. takže foto v blogu. :-) ještě se mrknu v jiných salonech, ale myslím, že mám vybráno. :-)
Odpovědět
@leg jsou moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap díky moc. Dala jsem si tak 14 dní na rozmyšlení a pak si je tam půjdu zarezerovat. Teda pokud nenajdu jiné lepší :-)))
Odpovědět
@veru_m já si s nima nebyla jistá. měla jsem 2 kámošky a jedna říkala,že jo, že super a druhá mi říkala,že nic moc. Tak jsem si je zarezervovala a jsem domluvená,že kdyby nějaké přišly z nové kolekce,takže si je chci určitě zkusit a pak se rozhodnu na 100%. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mám za sebou další zkoušku. Pokud chcete, tak se mrkněte ke mě do blogu a napište mi, které se vám nejvíce líbí. :-)
Odpovědět
@leg Nooo tak to je těžké, všechny šatky Ti sedí parádně :-D Ale mně osobně se na Tobě asi nejvíce líbí č.1, č.3 a č.5. Šatičky č. 6 měly krásný korzet/vršek. No ale záleží hlavně na tom, ve kterých ses cítila nejlépe Ty. Také, zda chceš čistě bílé, nebo něco barevného na tom, zda šampáň... Od toho se to odvíjí. Ale v podstatě Ti sluší všechny :-D Jediné, které bych úplně zavrhla jsou č. 7. Ale jak píšu, je to individuální a záleží na Tvých pocitech :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?