Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, nestraš nestraš holka... :-D to by mě asi vomejvali :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ty jsi napsala, že s Emčou plánujete rovnou dvojčata :-D :-D :-D A co práce? Už se to trochu zlepšilo-to prostředí tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, byla jsem na koberečku i s kolegou a řešili jsme s nadřízeným ty naše vztahy... nadřízený se mě zastal!!!!! x-) jsem byla v šoku.. to jsem totiž nečekala,páč kolega je jeho dlouholetý dobrý kamarád z mládí.... 8-) tak že ted je to relativně dobré a šéf si mě předchází (jsem vyhrožovala,že kvůli kolegovi odejdu a on mě odprosil).... kolegu jsme ted poslali na pár dní pracovně do Phy.... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-Alenko, skoro všechno při starém... Byla jsem nemocná, tak jsem to tentokrát vyležela doma, bo jsem to kolem vánoc 2x přechodila a už se to nedalo. Jinak pořád v práci a už mně práce neba, už bych chtěla tu mateřskou... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to sluníčko, o kterém psala Alča vysvitlo, ale někde úplně jinde. Včera odpojili malého Jaromírka od přístrojů. Sám dýchá, sám papá!!! Zvládnul to šikulka. Dvakrát utekl hrobníkovi z lopaty a to je mu dneska přesně měsíc. kat: moc moc děkuji za tu energii, kterou jsi mu poslala, jestli se někdy uvidíme osobně, tak ti donesu obrovsý pugét!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to je báječná zpráva!!! Jsem se dneska probudila s náladou na bodu mrazu, tak jsi mi jí teď alespoň zlepšila!!! Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem ženám zde, Myi: normálně jsem se teď tady rozbrečela štěstím.. jsem tak ráda, že je malému Jaromírkovi lépe a sám se popral s tím těžkým začátkem... miminka tu energii na začátku života potřebují, vím to, protože jsme při prvním porodu mé sestry bojovali o malou Lucinku a já se modlila každý večer,aby se něco stalo a ona bojovala.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno tetky ;-) kat: jestli ty jsi se rozbrečela, tak si asi umíš představit, co to udělalo se mnou.Opravdu ti moc děkuji. Co bylo Lucince?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinka se narodila jak to bývá u většině miminek přidušená, omotaná pupeční šňůra... ale bohužel se doktorům nepodařilo zaintubovat, nedýchala, tak je museli převézt do nemocnice do HK (70km),tam bylo kritických 24 hodin. Byla na přístrojích.. pak tam zjistili nějakou další poruchu, museli sehnat nějaký přístroj z Německa,aby ji udrželi... když jsem tam vždycky volala,jak to vypadá (protože naši z toho byli hodně špatný),tak mi řekli na férovku,at počítáme s tím,že to nepřežije... druhý den ráno žádná změna,vše stejné... sice přežila 24 hodin,ale začali nám říkat,že prý bude postižená, že tohle mozek nemohl "ustát".... když jsem ji viděla s těmi hadičkami, obvázanou hlavičku,.... jsem myslela,že to bude můj konec... moje sestra je navíc povoláním zdravotní sestřička,tak že měla o všem přehled... když byl Lucii rok,byla na vyšetření CT hlavy.. a vše OK... a včera přišla se svým prvním vysvědčením a samé JEDNIČKY x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je nádhera (teda to, že to tak krásně zvládla). Až ji uvidíš, tak jí dej za mě za každou jedničku pusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi, jsem si ji tuhle ukradla a spala u nás :-D s ní je taková prča :-D asi je po mě :-D nejlepší bylo,když se ráno v sedm vzbudila, šťouchala do mě prstíkem a říká: Káťo Káťo, jdeme dneska do školy? a já: nejdeme,spinkej.... ona: uffff,to jsem si oddychla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A večer jsem ji hledala po baráku a ona normálně ležela s Brenou (naší psí slečnou) v pelechu :-D :-D :-D prej že jí musí být hrozně smutno v noci.. že ona kdyby spala taky sama,že by ji bylo smutno :-D Díky za fotečky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že sem už skoro nikdo nechodí :-( v červnovkách to žije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no :-N já občas nakukuju, ale spíš koníkuju a mimibazaruju :-D I do června občas kuknu, ale moc nestíhám psát... :-N Jak se máte? :-) Já jdu zítra poprvé na těhuplavání, snad se neutopíme obě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tady je opravdu živo... marrei: tak co plavání? Jak to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ahoj, jak se má Honzík? Koukala jsem na MK na fotečky...je to pořádnej kus chlapíka :-) ale je krásnej!!! Nám už se to taky blíží...doufám. V pondělí mám termín dle MS a podle UTZ pak 20.2. tak snad to už brzy přijde, protože už mi začíná hrabat :-D Malá už docela bolestivě kope...každý den nějákej ten poslíček, ten devátej měsíc bych vypustila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prio: to znám, já jsem poslední měsoc dělala vše pro o, aby malej už vylezl. Jak je Adrianka velká?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) Myi - žijeme :-D a bylo to fakt super, úžasný uvolnění, jenom kdyby nás někdo viděl, asi by dostal záchvat smíchu - 20 pupkatých tuleňů ve vodě... :-D :-D :-D Ale voda je supr, slaná a hlavně teplá 8-) Prio - myslím na tebe, ať to už uteče ;-) , však už za chvilku budeš mít Adrianku v náručí... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: vůbec netuším jak je velká...naposledy v 33tt byla spíš menší než měla být, ale teď nevím jak je velká =-) ale nemám moc vody, tak to bolí...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: chuděrko, já jsem měla všeho málo. Pupečník dlouhý cca jen 20cm. Vody odhadem necelý litr. A Honzula taky nebyl žádnej obřík. Ale všechno dohnal, takže když bude Adrianka trošičku menší, tak se ničeho neboj. Ten náš prcek už měří 59cm a váží 5500g. Kdo by věřil tomu, že to bylo nejmenší mimčo na normálním pokoji?!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní ráno. Tak jak se máme? U nás vše v pohodě, pupík roste, manžel nezlobí :-) Prio - chodím Tě tajně kontrolovat na únorovky, abych Tě neprošvihla :-D Zuzik měla nááádherný porod, taky by se mi líbil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: z toho strach nemám, že by to nedohnala, já jsem spíš ráda, že je menší - lépe na porod :-) spíš jsem nešťastná z toho, že každej ten pohyb fakt bolí...no už to budu muset přežít, mám to za pár. Dneska mě bolí podbřišek, ale myslím, že je to z toho nočního vstávání (9x wc) tak ho mám asi namoženej... Sil: téééda tak ty mě takhle kontroluješ :-) ...já vám dám všem vědět sms až se to narodí, čísla mám uložený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - oukej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holky, tak tu pořád straším....a asi budu ještě na Vánoce :-D . Malé se u mě asi líbí... Jinak na KO v porodnici mi řekli, že se pomalu otvírám, ale zatím to na blížící se porod nevypadá...takže se snažím vymyslet nějakou činnost, abych doma nezešílela...fakt ten poslední měsíc je na palici. Manžela k tuli tuli asi už nepřemluvím - to bych ho musela znásilnit a vyhlídka, že po porodu půjdu do basy za znásilnění není uplně lákavá :-D :-D :-D prý do hlavy nikoho píchat nebude :-D :-D :-D takže dělám dřepy, přenáším těžší věci, maliník, teplý koupele, masáže bradavek...a nic :-( Tak to něco málo z deníku matky čekatelky... No a co vy těhulky a netěhulky????
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Prio :-) Teda, to mě čekají super vyhlídky :-D Ale budu šťastná, když se dohrabu do 39 tt jako ty ;-) Jinak vše OK, máme se dobře, plením Mimibazar :-) a užívám si práce :-| Už se fakt těším na MD, jaxi se mi nic nechce, každej otravuje... 8-( 8-( Budu držet palce, dej určo vědět, až se začně něco dít!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ahooooj, kolikátý tt jsi? Neboj, každý to nemá takový jako já...na jednu stranu jsem ráda, že budu mít krásný donošený miminko, který jak se říká bývají klidné...ale na druhou už bych Adrianku chtěla mít u sebe, abych ten den nějak vyplnila... jj, MMB a Aukro jsou taky moje celodenní zábava...pomáhám manžílkovi shánět věci do baráčku, sem tam koupím něco mimískovi...a čekám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - téééda, koukám, že mazec. U nás vše v poklidu, jsme 28tt. Děsně to letí. Už jen 12x jdu do práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - teď jsem 26 tt ;-) Rodím 9 dní po Sil :-D Ale podle posledního UTZ to nevypadá na květňátko, ale na červňátko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tak to budeš mít podobné jako já...u nás to zase vypadá na březňátko a to původní termín byl 16.2. :-S I když na úterním ultrazvuku jsme mimi měřili a hlavička i nožičky odpovídají 39+3 takže bych v pátek měla rodit. Bohužel teď už to spíše závisí na tom spodku a ten se k tomu nějak nemá...manžel si vsadil na datum 2.3. tak uvidíme :-) Sil: jen 12x do práce...tak to už je za pár...máš asi hodně dovolené, že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?