Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Já rozumím tomu, že se vždycky najde někdo, kdo s něčím nebude souhlasit nebo bude mít určité připomínky, ale nechápu, proč to nedokážou respektovat. Je to proboha naše svatba a naše výsadní právo pozvat si toho nebo tamtoho a udělat si to po svém. Taky se potýkám s nedorozuměními a mrzí mě o to víc, že připomínky plynou z úst mé rodiny :-( . Jenže holky, tady bohužel platí to, že všem se hold nezavděčíme. Akorát nevím, jak se s tím vyrovnat =-) . Moje sestry už jsem přesvědčila o tom, že by měly ctít to, co chci v den D já, jen ještě ty ostatní členy rodiny. Ách jo. No holky, ale přece si to nenecháme zkazit, ne? Trvejme si na svém a zbytek musíme pouštět jedním uchem sem a druhým tam. Jinak dnesku jdu na druhou zkoušku šatů, tak jsem zvědavá, jestli se do nich ještě vůbec vlezu :-)
Odpovědět
lydusak: presne tak, je to nas den, tak si ho nenechame zkazit, presne tak, vsem se zavdecit neda. Ja zas musela vyskrtnout par kamaradu, mamce se to nelibilo, mrzelo me to, ale zase se kvuli tomu hadat doma, to taky ne. Holt obcas v necem musim ustoupit no. Napr. v autobusu...ten jsem taky nechtela, chtela jsem krasne nazdobenou kolonu aut, ale rodina zenicha chce autobus, tak jsem to holt taky musela zkousnout, rodice tvrdi, ze je to nase svatba a ze nam do toho mluvit nebudou, ale stejne se tomu neubrani a na nekterych vecech si vylozene trvaji. Jinak jsme vcera suprove nakoupili, zenichovi kosili, kravatu a manzetove knoflicky a pak pro nase male druzby nadherne obleceni, budou dokonale ladit s oblecenim zenicha, mam fakt radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Musím se pochlubit - výsledky testu dopadly na jedničku! Čekáme zdravého chlapečka a budeme začínat 19.tt! :-) Jinak máme téměř ty samé problémy, jako Vy. Moji rodiče se rozvedli minulý rok na podzim, mamina si našla přítele, je fajn. Ale babička (maminka mého taťky) to nemůže rozdýchat - nebaví se spolu. A samozřejmě je pozvaná na svatbu, takže doufám, že to nebude nějaká komedie :-| Jsem na to zvědavá, jak všechno dopadne, ale snad to bude v poho... Držme si palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, komedie, na to jsou někteří lidé zvláště talentovaní. A klidně je to i rodina a vůbec jim nevadí, že jsou na svatbě! irenka41 : Gratuluju, věděla jsem to, musíš být obrovsky šťastná!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41:moc gratuluju :-) není většího štěstíčka! a všem přeju krááásnou svatbu bez nepříjemných komedií ;-)
Odpovědět
irenka41: moc gratulu a jsem za vás ráda! Hodně zdravíčka
Odpovědět
lydusak: Ahoj divala jsem se do tveho albicka a jak jsi zkopirovala ten odkaz na pocitadlo z meho alba, tak se ti tam nakopcila moje cisla, mas tam tu stejnou navstevnost, jako ja. Tak to zkus znovu :-) Melo by ti to zacit pocitat normalne od nuly. Ale mně to taky tak nejprve udělalo, když jsem si to stáhla od kamarádky. Tak pokud chceš mít opravdu skutečný přehled o návštěvnosti svého albíčka, tak to zkus znovu. Jinak se mi moc líbí vaše minivínečka :-)
Odpovědět
lenny: to je zvláštní, protože jsem nakonec použila úplně jiný web :-. Tak jak je to možný? Hmm, to teda nevím, jak to mám teď udělat :-(
Odpovědět
lenny: tak jsem to počitadlo vymazala a dala úplně jiný kód z jiného webu a zobrazují se mi ta stejná čísla co předtím ;-(
Odpovědět
lenny: tak jsem to zkusila ještě jednou - už tam jsou jiná čísla, ale začalo mi to od 107...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak o víkendu se chystám vyrobit, nebo alespoň nastínit předlohu pro menu a svatební noviny. Tak snad to stihnu a budu plná invence 8-(
Odpovědět
lydusak: jojo je to zvlastni, taky mi to tak delalo, ale pak to zacalo pocitat normalne od nuly, nevim, v cem je problem :-) sharma: taky bych se mela dat do sepsani menu, ale to asi budu muset prvne zajit do hotelu a zjistit presne nazvy tech jidel, pak taky nevim, ktera konkretni vina budeme mit, vypada to jeste na beh na dlouhou trat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem to s menu udělala tak, že jsem pouze vypsala to, co je jasné, a sice: aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod s přílohou a dezert. Pak jsem napsala Večerní raut dle nabídky, Nápoje dle nabídky. Myslím, že vypisovat to nemá smysl. No a svatební menu jsem vložila do svatebních novin, aspoň budou mít hosté o důvod víc, proč v nich zalistovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenny.cz : Menu mám sepsané, jen to hodit do elektronické podoby. Přepsat se to potom dá vždy. Ale chci udělat grafiku atd. lydusak : Aha... taky dobrý nápad vložit menu do novin. My máme sice takové malé tvrdé desky přímo se zlatým nápisem MENU... ale těch máme jen pár, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky! mě už zbývají jen drobnosti, ale je jich ještě celkem dost...dodělat jmenovky, dozdobit košíčky pro družičky, svatební oblouk, svatební noviny...miláček ještě nemá košili a kravatu... Jinak začínám být pomalinku nervozní, snad všechni klapne a bude to nejkrásnější den a večer :-) Taky jsme se nakonec rozhodli že budeme mít hostinu v restauraci a večer se přesuneme o patro níž, kde bude DJ...pár lidem jsme o tom řekli a nápad se jim líbil, tak uvidíme :-) chtěla jsem se vás ještě zeptat jakou hudbu máte na obřad? máte vlastní písničky? a co hudba během oběda? pokud tam ještě není kapela nebo DJ můžu pustit jen jako kulisu nějaké ploužáky?
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : Na obřadě mám živou hudbu, profesionální muzikanty, protože paní, která hraje na radnici se prý občas sekne a to by mi teda hooodně vadilo. Oběd bude podbarvený reprodukovanou hudbou, ale jen potichu, aby to nikoho nerušilo. DJ a cimbálka totiž přijdou až později.
Odpovědět
ahojky: my budeme mit na obrade taky zivou hudbu, na obed asi nic kapela nam prijede az pozdeji a protoze ten sal je dost velky tak nevim jak by to zvladlo radio. jinak vcera jsme domlouvali jidlo a jsme nadceni. budeme mit rolku, knedlickovou polevku a taborskou bastu, potom rautove stoly kam nam k veceru jeste pridaji gulas a segedin a pani nam za to vse i s pitim rekla cca 30 000 (mame 75 lidi)tak jsme nadseni i kdyby to bylo 40 000 tak je to super ale takle jeste lip alespon zbyde vic na svatebni cestu ;-) my ani menu ani noviny delat nebudeme tak mam o starost mene. jeste nemam dodelane maslicky na mirticky tak dnes vecer budu vazat
Odpovědět
Profilova fotka
Uf... tak vyrábím svatební noviny. Nějak se mi to natáhlo a už jsem pomalu na 20 stránkách! Asi to budu muset selektovat - není to moc? Chtěla jsem pracovat v Excelu, ale nakonec jsem volila Word, aby to bylo čitelnější i pro starší generaci, kteří na svatbě budou také zastoupeni. Takže forma "novin" byla z praktických důvodů zavrhnuta - bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovo, zvládla jsem noviny přes víkend!!! Jen ještě dodělám úvodní a závěrečnou stranu, kde chci skenovat a je to, hurá na tisk!
Odpovědět
sharma: no vidíš, a to ses bála, že to nestihneš. Když se do toho člověk vloží, má to raz dva. Já mám 16 stránek a taktéž ve wordu. Nejsou to standardní noviny, ale myslím, že se povedly. Je to spíše takový časopis :-D My na obřadě taky budeme mít živou hudbu. Dneska jedeme na matriku zaplatit poplatek za obřad a zároveň si tam projdem playlist, tak jsem zvědavá. Když jsem byla před dvěma lety na svatbě kamarádky na tomtéž zámku, zpíval tam jeden mladík a zároveň hrál na varhany a pamatuju si jen jednu písničku, a sice Just a perfect day :-) Jinak jsem o víkendu vyráběla, vlastně dodělávala, vývazky. Brzy doplním fotky do alba. Myslím, že příští měsíc touto dobou budu značně nervózní |-|
Odpovědět
U nás je to jasné, máme obřad v kostele, tak bude varhaník, můj strejda na housle a několik zpěvaček ze sboru. Při obědě nám nic hrát nebude, kapela bude až později :-) Aspoň máme domuvenou písničku na první novomanželský tanec, od Lucky Vondráčkové Láska na 100 let. Jinak hudební doprovod v kostele jsme ještě neprobírali, je toho totiž spousta a na tohle ještě nebyl čas :-) O víkendu jsme byli akorát domluvit množství cukroví, rolád, řezů a odvézt paní cukrářce ořechy a krabice. Taky jsem si dovezla od švadleny svatební šaty, na kterých mi zkracovala vlečku (dopadlo to výborně uf) a taky mi ušila bolerko, vypadá to s šatama moc hezky. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro bolerko a závoj nebude :-) A jinak naše přípravy teď spočívaji spíš v přípravách a úklidu u nás doma, malovali jsme sklepy, aby byly čisté a uklizené a bylo kam dávat cukroví (ve sklepě bude zima i v červnu, tak tam se nezkazí), dáváme dopořádku záhonky před domem, kytky doma jsme přesazovali, dneska začnu umývat okna a tak.... A co u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dala ušít oblek svému synovi, vyzkoušeli jsme oblek ženichovi, chtěla jsem objednat kytku, ale je prý ještě brzy. Přiobjednala jsem cukroví do práce, na cestě je balíček s ozdobami na auta, rozdaná je hromada oznámení. Ještě dodělat nějaké maličkosti. S tím sklepem, to je dobrý nápad!!! Kdy vyzvedáváte cukrovi? My v pátek. Dorty ale až v sobotu.
Odpovědět
dobrý den, není tu náhodou někdo, kdo se bude vdávat 19.6.2010 v kostele sv. Markéty v Břevnově?
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte holky...ještě ty oknabych mohla do svatby umýt :-) Zítra si jdu vyzkoušet šaty a změřit míry, aby se mi mohly ušít, tak snad se zase nerozmyslím a nenajdu si jiné šaty :-) No a už začínám být pomalu nervozní....už budou začínat různé zkoušky, musím všude zavolat a ujistit se, že je vše v poho a tak... a k těm novinám jsem se ještě ani nedostala :-(( a hoky, tombolu někdo budete mít? já jsem původně chtěla, ale nakonec asi ne...i když je to zajímavý způsob jak vybrat penízky ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tombolu určitě udělám. Večer bude legrace. Je tu hodně návodů, tak se nechám inspirovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Sharma: Už jsem Ti odpověděla ;-) smudla: Noviny máme hotové, tombolu taky, je nabalená, vše připraveno. Může to vypuknout! :-D Holky, já se tak moc těším!!! Ještě 5 týdnů a je to tady! Přes bříško už mám o 20cm víc, takže budu právoplatná těhule-nevěsta :-N x-) Teď ještě musím sfouknout nějaké zkoušky a resty ve škole, ale to dám, nebo spíš, musím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za odpověď přeji příjemné svatební i těhotenské přípravy!!!
Odpovědět
Ahoj holky, přidala jsem do alba nové fotečky snubáků, vývazků apod., tak se jukněte x-) . Myslím, že já už mám vše zařízené. Už jen doladit opravdu malé drobnosti a může to vypuknout :-D Irenka41: myslím na tebe a na vašeho malého drobečka a přeju hodně zdraví! Jo a holky, představte si, že nám včera přišla první gratulace k sňatku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Pěkné moc pěkné. Já už mám taky vše. Noviny jen vytisknout, ale pořád je ještě možnost, že bude změna hostů, protože snad ženichův táta půjde na operaci... Také nám má tento týden dorazit výzdoba na auta.
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky děvčata, dneska jsem byla v Chlumci domluvit obídek a výzdobu tabule,, už nás čeká jen 33 dnů svobody, ale už se těším na to až budu mladá paní,,, Co vy?? Určitě také.. Jinak gratuluji všem čerstvím maminkám snad se k vám brzy přepojím viz předchozí komunika na začátku. Věřím, že se na této diskuzy potkáme i po svatbě bude mě zajímat jak jste si užily náš den:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?