Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - taky držím palce, aby to vyšlo!! my budeme zítra volat na cateringovou firmu, tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: to už jen 9 měsíců?? Jééjej to to letí :-D :-D Holky, děkuju vám moc, asi to držení palců zabralo, jsme nadšení, jen nám ještě paní pošle cenovou kalkulaci, uvidíme, bojíe se hlavně nealka, ty ceny jsou jak s vysokohorskou přirážkou....0,5l kofoly za 35kč je docela síla...no uviíme :-) Místo úžasné, je to samotné v lese, můžeme být jak dlouho chceme, donést si víno, slivovici, nájem restaurace se neplatí, zahrádka veliká, gril, je to taková moravská koliba, jídlo bylo vynikající. Do albíčka dávám fotku, co na to řeknete :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to fakt letí..ještě, že to plánujeme tak dopředu ;-) verisek: koukala jsem se na fotky a mě se to líbí, hlavně, že je to na samotě. My to máme taky na samotě a můžeme hulákat jak chceme :-) Dneska jsem si nakoupila nějaké svíčky a svícny v Ikee a už se mi ta dekorace začíná kupit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, tak mi zase odesel notas.. Smejd jeden! Pisu z mobilu.. Ale byl mi sliben novy. Tak snad to bude brzy.. Verisek - vypada to vyborne!! Jo, ceny nealka jsou nekrestansky vysoke :( muj muz rikal, ze ta cateringova firma, kterou predtim mel, mu nealko nakoupila a ceny mu dali jako z Makra, takze to slo.. Ale my si nespis nealko nakoupime v Makru sami. Budeme ho nakupovat postupne, i alko..
Odpovědět
Profilova fotka
Sarpie - a vy uz mate vyhlidnute nejake misto pro hostinu nebo zatim hledate? Jakou barvu dekorace budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ta moje kamarádka, co měla stavbu v sobotu ji měla celou i s obřadem v jednom penzionu, je to v krásné přírodě a za hostinu pro 70 lidí platila neuvěřitelných 35 tisíc se vším všudy!!! To už je o 20 tisíc levnější než tady ta naše vyhlídlá, kde je cena bez nápojů....takže dneska volám, jestli nemají volno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek - tak sup sup :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: my budeme mít pronajatou mysliveckou usedlost, kde je i posezení venku, takže si všechno budeme dělat sami, prasátko a tak. Já naštěstí pracuju v nápojový firmě, takže máme pití za hubičku. Barvu dekorace máme fialovou, mám sice víc odstínů, ale ono to trefit do jednoho ani nejde, takže máme tmavou a i lila. No uvidím co z toho ve finále vznikne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: takmají celý červen obsazeno :-( :-( :-( :-( Jestli budem muset nakonec hýbat s termínem, tak mě šlehne |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám že hodně znás tu budou grilovat prasatko,v našem připadě prasátka, :-D A taky to vetsina bude mít na myslivecke chatě (jako my :-D ),nebo hájence, A že ted hodně letí fialová barvička... Jsem se bavila se snoubencovo sestřenici,a ona mi řika že se možná buáde vdávat,že pry nas asi předběhnou. Tak jsme se ji zeptala jakou bude mit barvu a ona řekla fialovou..Tak trochu me to nastvalo,pač je to v rodine a jestli nas opravdu předběhnou tak to bude vypadat že se budemem opičit v barvě :-( Taky řikala že už se po druhe vdavat nechce a děti už taky a nejdnou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, taky koukam, ze to budeme skoro vsechny stejne :) ja teda akorat neuvazuji o fialove, protoze tu muj muz nema rad.. Ja uvazuji o bile-zelene-zlute. Ale uvidime :) Kazdopadne, Peti, verim, ze to nastve :( Verisku - tak to me mrzi :( je to fakt mazec, ze je to vsechno tak dopredu obsazen :(
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: to jo, prý mají obsazený celý červen :-( Tak teď se rozhodnout, jestli jen kvůli termínu dát zhruba o 30 tisíc víc....a jestli ho změníme, tak zase aby měla volno fotografka :-( :-( :-( To je k vzteku, to jsem si myslela, jak to všechno zařizuju zavčasu :-S 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verisku - tak posunte datum, vzdyt o nic nejde.. Leni taky posouvala a je tady s nami dal. Myslim, ze tech 30 tis si muzete spis uzit na svatebni ceste nebo neco do bytecku. Tak budes mit i svou fotografku i misto, kde te nesedrou z penez.. Pouvazuj.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: jj, právě...máš pravdu. Uvidíme, musíme to prodiskutovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek - myslim, ze to stoji za prodiskutovani.. Preci se nebudete trapit hledanim, ztratite tim pak vzacny cas a pak budou obsazena i jina vhodna mista.. A ted neco pro pobaveni. Honzik se dnes rozhodl, ze polevku bude jist sam.. Opet jsem stastna, ze nemame koberce :) snedl teda krasne, ale posleze jsem ho musela odnest do vany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky,tak jsem si minulý týden vzala od středy dovču abych byla se svim chlapem a trošku si ho užila a do toho jsem chytla nějakou virózu..takže tady chroupám suchárky a dočítám vás.. verisek: to je mazec,taky bych to uvážila,30tisíc není malá částka a byla by za to parádní svatební cesta ;-) Jinak jsem si včera byla omrknout náš ranč,kde bude obřad a už jsem to viděla v živých barvách..jééé:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata.... tak uz jsem zase trochu schopna psat a byt u PC. Sobota a nedele byly nejhorsi, ale uz se to snad od vcerejsiho vecera lepsi. Jesteze mamca s manzelem prijeli, nevim, jak bych to zvladla sama. No, asi nezvladla. Janullii: teeeda, ty taky? To jsme se tu vsechny nejak rozmarodily. Snad nas nepotka neco podobneho pristi rok na svatbu. Od brezna uz budu brat vsechny mozne vitaminy, aby bylo vsechno OK. No a nebudu jezdit na zadne cinske sluzebni cesty, protoze to vzdycky pak odmarodim. verisek: zalezi, jak moc vam na tech jedenactkach zalezi a jak moc by vam tech 30tis chybelo. Ja osobne bych je asi obetovala, protoze uz jsem na toho 11.6. nastavena... ale nebyla jsem v tvoji situaci, tak se tezko radi. No a kdyby jsi nenarazila na tohle nove misto, tak by jsi to ani neresila a byla by jsi spokojena s kolibou. Dokonce jsi psala, ze jste nadseni.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady je to hotovy lazaret :-) Vsem preji brzke uzdraveni!!! Bibi, moc se jeste nenamahej, hezky lez, nabirej sily, at jsi do Mattova navratu fit! Janulli, at jsou i tve strevni neduhy brzy pryc!! Ja treba na tech 11-tkach zas az tak nelpim, rada se vdam v jakykoli datum :-) Datum jsme vybrali spis kvuli Honzikovym narozeninam, ale kdyby byla hajenka v ten datum obsazena, tak bychom datum zmenili. Verisek, vsak uvidis sama, jak se nakonec dohodnete.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jj, lezim a pejsek mi u toho zdatne asistuje a chrupka tu u me. :-) No to joooo, to ja bych se taky klidne vdala jiny den, kdyby na to fakt doslo. Hlavni je, ze si me muj milovany vezme a ve finale je to fakt jedno, jestli to je 11, 15 nebo 39. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky:) no snad budu brzy o.k.! Bibi:taky brzké uzdravení ;-) Já jsem se zase do toho datumu úplně zamilovala tak si ani jiný nedokážu představit..
Odpovědět
Profilova fotka
Pro me je to datum uz navzdycky to nejkrasnejsi, protoze jsem v ten den porodila sve prvni dite :) a pro meho muze to bude snad jednoduseji zapamatovatelne, ze mame 11.6. i vyroci svatby :-D Ale jinak uz jsem se s tim, ze se v ten den budu vdavat, taky szila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: to jo, moc se nám to líbilo do zjištění cenové kalkulace....a když narazíš na něco, kde je možné uspořádat i obřad a ještě to vyjde takto levněji....tak to není co řešit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak datum jsme změnili na nejbližší vhodný termín a to 16.7.2011, na datumu nelpíme, i když mě to dost mrzí...ale co, radši za ty ušetřené penízky pojedeme na svatební cestu :-) Tak velký rozdíl je pro nás opravdu hodně peněz, takže změna termínu byla jasná volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek: myslím,že jsi udělala dobře,kdybych to řešila já,tak taky neváhám ikdyž mě osobně by to mrzelo ale 30tisíc je hold 30tisíc!! No my to budeme mít za sebou a budeme ti závidět,že tě to teprve čeká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ale ne ze nam odtud uteces! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: mně je to taky dost líto, vše plánujeme už zhruba od května a stejně nakonec je problém...nikdy asi není dost brzo :-( Já vám budu závidět, že už to máte za sebou :-) :-) Bibi: určitě ne, moooc ráda tu s váma všema zůstanu ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku - 16.je taky hezke datum! Jsem 16.narozena :) a jak pise Bibi, ne abys nam nekam utikala!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Taky máme 11.6 výročí ale v září to spolu budem po svatbě 5 let :-) x-) A náš Martínek taky chce už papat sám taže jsme mu objednala 2 misky s přísavkou a příbor. Zitra už by měly dorazit... Januli:Taky jsme si na to datum zvykla,mě se ty 11 moc libí takže jsme si i zvolily obřad v 11 hodin :-D máme teda kvuli tomu datumu i par vic duvodu,treba že pak hned chceme jet na svatební cestu a našemu malemu budou 10 července 2 roky,musime to stihnout do te doby pač pak už se platí plná palba i za takhle malýho prcka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
peti - misky s přísavkama se mi moc neosvědčily.. baštil z toho akorát, když jsme dávali kaše.. teď už papá z plastového talířku nebo normálně ze skleněného, ale do toho má tendenci mlátit lžičkou, páč to vydává zvuky :-D jinak dětský příbor máme ještě než se honzík narodil, ale zatím baští lžičkou.. u nás to se svatební cestou pořád není rozhodnuto.. dnes přišel přítel s tím, že by rád jel znovu na bali.. tak nevím, kde nakonec skončíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) verisek: a už to máš jistě stím 16.7.?? sulcikova: taky jsem si v tom datumu udělala jakousi magii..je to 3dny po našem 3letém výročí a 3dny před mými narozeninami:)taky pak chceme jet na svatebku a červem je pro nás ideální.. No jinak nám ty prázdniny pěkně utekly,příští týden už jdou děcka do školy a my se zase začnem nervovat s Vánocema :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?