Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - já jsem tím jen chtěla říct, že jsem z toho neměla moc pocit, že by to mělo klapnout na 100 %
Odpovědět
Profilova fotka
kacenta - mám takovou nějakou představu, fotky mám v albíčku, ale ve své podstatě uvidím až na místě, co mi bude slušet.. děkuji za tip, podívám se!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to víš, že se vdáš :-D:-D je to takové nějaké zamotané. rezervaci můžu dát kdekolik a pak to potvrdím tam, kde to vyjde no:-) ale stejně doufám, že to vyjde v té porubě..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě ta matrikářka říkala, že na to rozhodnutí má starosta měsíc.. tak to mi příjde fakt dlouho.. jo, já ti budu držet palečky, aby to vyšlo!!!!!!! moc!
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? no mi přítel už neřekl. že ty úředníci mají na všechno spoustu času, že? ale děkuji :-))
Odpovědět
Profilova fotka
teda mrazulko,ty ses rozjela:) tak aspoň, že máš plán BÉ když to nevyjde,ale sámo,že ti fandím aby to vyšlo!! ale radnice vypadá dobře! katerina: taky chceme kombinaci bílého a žlutého,koukni do alba:) Jinak holky,došlo Vám dnes vůbec že za 10měsíců se už vdáváme??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joo, taky na to myslím :-)) utíká to šíleně .-) ty poslední dva obrázky prstýnků jsou nádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
utíká.. ty prstýnky jsem objevila u firmy žabka,mají krásné prstýnky a hlavně cenově dostupné.. mě se líbí taky tyhle dvoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím proč, ale jak jsem přečetla těch 10 měsíců, tak jsem trošku znervózněla :-D Kolik nás čeká ještě zařizování, jestli všechno klapne...Jsou to nervy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no za měsíc to bude devět měsíců-takové svatební těhotenství :-D Snad všechno klapne!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D určitě nám všechno klapne :-) já se táák těším. teď jsem psala fotografce, snad je ještě volná..
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těšim,taky když chlapovi řeknu,už je to za deset měsíců,tak je ze mě hotovej,ale taky se těší ikdyž to tak neprožívá jako já..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já jsem hlavně před 14 měsíci přesně zrovna odjížděla do porodnice :)) katerina - jakou fotografku sis vybrala? janullii - jo, jo, dneska jsem se do toho obula :))
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ty máš tak malého prcka, to je fajné. my bychom chtěli po svatbě začít "zadělávat" na mimču :-) jinak jsem si vybrala Petru Vinárkovou, tak uvidím, co mi odepíše. a ty už máš vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přestaňtes tím zamlouváním fotografů,jinak na mě nic nezbude :-D :-D Já pořád nevím koho si vybrat,rozhoduji se podle fotek tady z beremka a mám tipy asi na 8 fotografů,záleží i na ceně.Taky jsem si tady přečetla,že se fotografové rozhodují jakou si kdo vybere sadu,čím dražší,tím lepší....chtěla bych jen na obřad a pak focení po obřadu,tak mám docela strach,že někoho lepšího neseženu....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nevíte, jak se asi pohybují ceny fotografů, když ho máš celý den? jsem našla 5500,- je to normální cena a nebo je to moc? se v tom nějak nevyznám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: Je spousta dobrých fotografů, jen je potřeba hledat :-) Sice nemám Wagenknechta ani Zuzku Scharf, ale myslím si, že budu spokojená i tak. Není to stejná kategorie, ale fotky má hezké. Mám fotografku Lucku Šedovou a ceny má taky moc fajné :-) Je z Vysokého Mýta, takže to bude mít k nám na obřad cca 25km :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina: to je pěkná cena!!
Odpovědět
Profilova fotka
katerina86 : myslím,že pokud se ti líbí,tak 5.500.- za celý den je cena víc jak luxusní :-) Taky hledám podobně kolem téhle ceny,fotí se i za méně a pěkně,tak uvidíme jak vše dopadne... Jinak ceny začínají kolem 3.500.- a výše....i hodně přes deset,což je podle mě hooodně přehnané,asi se platí to "jméno" fotografa.Hold profík.Za sebe můžu říct,že už ty hodně vyladěné profi fotky se mě ani nelíbí....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem si oddychla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevypadají už ani tak přirozeně. taky jsem jich pár viděla, ale nebyla jsem z toho dvakrát nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
katerina86: To je luxusní cena! My jsme se nakonec rozhodli, že si necháme nafotit jen obřad a fotky po obřadě a bude nás to stát bez vyvolání fotek 2500,-. S vyvolání by to bylo 3500,-
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě cenu nevím,fotografka je přítelova kamarádka,tak uvidíme kolko si řekne..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka :Taky jsem dnes odpoledne volala na matriku,ta pani která to ma primo na starosti ma dovcu proto mi nezveda telefony,ale tahle matrikářka mi řekla,že už u ní na stole viděla náký desky,tak že jí mám zavolat ve středu,a že když o ten termin tak usilovně stojím,tak se určite dohodneme.Řekla bych spíš že už ji tam volá asi hodně lidí,tak to asi musela začit psat....No držte mi palce,třeba už dávaji terminy a nas si při nejhorším aspon poznamená tužkou :-) Naše fotografka po nás žádnou zalohu nechce,všechno ji zaplatíme až budou fotky hotové.Jen si sni hned jak nam potvrdi na matrice termín dame schuzku aby jsme se domluvily jak a co budeme chtit nafotit.... Jinak my chceme mit obřad v 11 dopoledne.Jinak o písničce na prvni tanec přemýšlíme pořad, azrovna včera jsme s mojí svědkyni řešily kdo skym pojede v autě :-D Jinak hned po termínu se chystám nechat udělat svatební oznámení... A zitrá mi přijdou svatební botičky,nakonec jsme si vybrala jiné,dám je do albíčka hned jak dorazi. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hledala na netu jak maji byt řazení hoste v autech. 1. ženich s rodiči a svědkem 2. ostatní svatební hosté (dle zasedacího pořádku , pokud se jedná o větší svatbu ) 3. jako poslední přijíždí nevěsta s tatínkem a svědkem ( nechá si časový odstup tak , aby hosté mohli zaparkovat, v klidu vystoupit a přivítat nevěstu před oddacím místem , na příjezd může upozornit troubením ) Me asi nakonec povede k oltáři mý svědkyně manžel,jsou naši rodinny přátele.. Moc bych chtela aby mě vedl muj táta ale bohužel nikdo neví kam mu mám zaslat oznámení :-( Připadal v uvahu mé mamy druhy manžel ale s mati jsem se nepohodla,tak jí pravděpodobně ani na svatbu nepozvu,dlouho jsme nad tím přemyšlela a došla k závěru že tam nechci mít lidi co jsou falešny a dělají jen naschvály ;-( Omlovám se že jsme odbočila od tematu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: nemusíš se omlouvám, můj táta tam taky nebude. po rozvodu se nějak nestýká se zbytkem rodiny, takže mě povede mamčin přítel :-) jinak o tom řazení vím akorát, kdo jede první a poslední, jsem nevěděla, že je to dle zasedacího pořádku. ale dobré vědět :-) o tanci jsme se vůbec nebavili, ale asi to bude jedna z našich oblíbených písniček a hrozně bych chtěla nacvičit nějako srandičku,jak je ted hrozně populární, ale nevím, co mi na to řekne přítel, on moc nerad tančí :-) a jaké chceš oznámení? toho je tedkom tolik, že si neumím vybrat :-)
Odpovědět
Holky taky se mi udělalo těžko od žaludku :) já už to mám za 9 těhotenských měsíců :) Vy máte čas, ale co já?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak můj táta bude na mě koukat z nebíčka, takže mě povede mamčin příte, který mě velice ve všem podporuje a máme velmi dobrý vztah.
Odpovědět
mrazulka: ta slezkoostravská radnice je moc hezká, taky jsme nad ní přemýšleli
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze se s autama muzete radit, jak chcete a dodrzovat nejaka psana pravidla se uz dneska nemusi, je to na kazde z nas. ;-) holky, a kolik davate za DJe?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) lena: tak hezké svatební těhotenství :-D Všichni tě budeme podporovat a až to budeš mít za sebou,budeš nám udělovat rady zkušené:) bibi: my máme kamaráda DJ ale jinak si berou tak kolem 5-ti tisíc,aspoň tedy u nás.. Jinak holky náš ranč nezasáhla povodeň tak jsem moc ráda!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?