Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova:Bude to krásný dárek pod stromeček ;-) My si pujdeme zarezervovat termín svatby začátkem října,právě kvuli tomu oznámení,aby se to do těch Vánoc stihlo udělat a vše poslat :-) No nejsi sama stěma myšlenkama,já na to taky pořád myslím a vymšlím co by se mi líbilo.Šaty mám už vybrané,budu je kupovat v Praze v jednom salonu,protože jsem koukala všude možně po netu a prostě nikde nic nemají podle mých představ,jedině v Praze.A mají tam fakt dobrý ceny,takže já si je nebudu pujčovat ale koupim si je.Zastávám tradici že je schovám a pak třeba pro dceru kdyby byla jako druhé miminko :-) Nebo třetí :-)
Odpovědět
sulcikovap : taky už mám šaty vybrané :) budu je kupovat od jedné nevěsty, co má svatbu teď v červenci :) jsou krásný, šlehačková, bohatá sukně a korzet jednoduchý, nepřeplácaný :) zamilovala jsem se do nich a jiné nechci :) a termín už jsme rezervovali, protože se budeme brát na místě, kde jsou hodně svatby a chce to opravdu rok dopředu! mám pocit jak kdyby ta svatba měla být letos 11.6 :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova:Koukám že se taky už pěkně těšíš,viď?Já jsem si dnes objednala svatební botičky,mám je v albu tak jukni ;-) S přítelem jsme se dohodli že to budeme pomalu kupovat postupne,pač najednou by sme se vydaly z peněz,a ještě bokem šetříme ;-) Bylo by toho i moc najednou..Máš už taky něco málo koupene?Taky přemýšlím,jestli si na auto koupit svatební panenku a nebo kytku.Líbí se mi spíš ta panenka.Nevíte někdo kde by se dala sehnat náká pěkná???
Odpovědět
Profilova fotka
My taky plánujeme svatbu v tento datum, ve Zlíně na zámku ve Vizovicích :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to te tady vitame :-) Takze termin uz mate... a jinak? Ja jsem si dneska koupila botky. Jsou naaadherny, ale nejsem si jista, jestli si je na svatbu vezmu. Jsou mi trosku vetsi na pate, ale pripadne se to pod satama ztrati. Mam mini velikost, takze jsem je radsi vzala, kdyby se uz zadny jiny nenaskytly. Mame to my prckove ale tezky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím.Tak se taky pomalu přidávám k červnovým nevěstám 2011 :-) S přítelem zatím nějak opatrně řešíme jak by to asi mělo být...Myslím,že začneme pořádně zařizovat tak od podzimu,ještě je čas.Každopádně sjíždím stránky a už mám i nějakou představu jak by naše svatba mohla vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: děkuji za přivítání :-) Zatím jen tak prohlížíme stránky, co by a jak by, jinak nějaké zařizování necháváme až tak od září, ještě mi přijde moře času ;-) Zatím je jasnou představou místo obřadu, možná i šaty a kytka pro nevěstu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak jsem se rozhodla že si nechám ušít svatební šaty na zakázku,už je mám dokonce i vybrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaness: to jsme rady, ze jsi se k nam pridala. :-) Prave, je nejlepsi mit predstavu pred tim, nez se zacne opravdu vsechno davat do kupy. Aby pak clovek ve zmatku nenakupoval neco, co vubec neni potreba anebo naopak nevybiral jenom to, co zbylo. My se uz nejenom rozhlizime, ale i pomalu nakupujeme. Nebude to pak takova financni rana najednou. Dekorace se neztrati. A ja chci mit vsechno dokonaly a presne podle svych predstav. Takze nez to neco pak vzdycky najdu na netu, kde bych to mohla poridit, tak mi to zabere furu casu. No a jak jsem tu psala, treba na zamluveni fotografa nebo mista hostiny neni nikdy brzo. Sama jsem se o tom presvedcila s jednou fotografkou, ktera ma uz termin 11.6. zamluveny. A druha taky, protoze tu jsme si blokli my. :-D verisek: to my mame jasno o miste hostiny (zamluveno, zaplacena zaloha), fotografce (taky zamluvena), vizazistce (kamaradka), darkach pro hosty (vysluzky nebudou), pozvankach, ceste z obradu na hostinu (parnik - predbezne zamluven) a barve svatby (fialovo-bila). Dekoraci jeste v hlave doladuju a sbiram inspiraci. Taky jeste hledame ten pravy kostel, coz je zatim asi to nejtezsi. Ale snad se povede. Nevim, jestli jsem to tu uz nepsala, ale budeme mit spoustu zahranicnich hostu, kterym budeme posilat pozvanky s velkym predstihem a potrebujeme si byt jisti, ze ten termin 11.6. bude opravdu dany. Asi by z nas nemeli radost, kdyby si museli menit data letu kvuli tomu, ze my presouvame termin svatby. sulcikovap: teeeeda, ale mas krasny princeznovsky saty!! A to si nechas usit i s tim vystrihem? Fiiiiha, to bude zenich koukat!! ;-) ;-) Ja asi pujdu do neceho jednodussiho, ale i takovy styl se mi libi. Muzu se zeptat, za kolik jsi poridila botky?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:Botky jsem pořídila za 1350,-Přítel se jen smál a na tu cenu řekl hmmmm :-D myslím si že to není tak hrozná cena...šaty si nechám ušít i stím výstřihem ten se mi na tom moc líbí a jsme právě uplně hotová sté sukně,no a na ceste domu je už i taková maličkost :-D ( Podvazek) :-D Taky stebou naprosto souhlasím stím postupným nakupováním,je pravda že by to bylo pak moc peněz najednou..Jinak fotografa nám bude dělat náš kamarád ktery dělá do novin tak už sme si ho předem zamluvily a jeho manželka mi půjde za svědka :-D
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, jeee to jsem ráda, že nejsem sama, kdo začíná plánovat takhle brzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem čirou náhodou narazila na tyto stránky a když jsem viděla, jak už tady všechny plánujete a zařizujete, tak mi to nedalo a hned jsem se taky začla už rozhlížet. Jsem ráda, že neblázním tak brzo sama :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek.s No ono to na druhou stránku není zas tak brzy...Když to tak vezmeš tak to hrozně rychle uteče.Takhle mužem všechno hezky pomalu nakupovat,zařizovat :-) My máme ješte skoro ročního syna,tak toho času taky moc není a kdyby se to na nás mělo vyvalit všechno najednou,tak nevim.A hlavně ty finance,si teda nedokážu představit že by sme měly najednou vyvalit plácnu třeba 50 tisíc :-.
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: to jo, to je taky pravda :-)) Psala jsem na zámek, tam berou objednávky termínů na příští rok až od listopadu a na šaty si mám přijít v září, kdy už bude nová kolekce :-) Tak se docela těším. Teď budu brouzdat po netu a řešit výzdobu všeho možného, dost věcí si jde pěkně vyrobit i doma, tak budu mít o zábavu postaráno :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s:Tak to já bych asi nestíhala ale věřím že mi budouci tchyně se vším pomuže :-) Já si právě taky myslela že berou až od listopadu ale kámoška se vdáva ted v červnu a právě termin si byly zamluvit taky minulý rok v říjnu.. :-) Ono asi záleží jak kde..
Odpovědět
tak hlásím své pokroky s přípravou, nebo spíše s představami - mám vybrané botky a po zkouškovém si je objednám:-) za odměnu. Budou tmavě hnědé, šatky už mám načrtnuté, ty chci smetanové a s hnědou mašlí kolem pasu. Střih jako mám v albu nějak namíchaný ze všech něco:-) Ženichovi jsme vybrali ve Vilworstu krásnou hnědou svatební vestičku, tak snad budeme ladit...a šaty využiju i potom, boty taky.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :) nemáte někdo tip kde dělají hezká oznámení a pozvánky? vím, že je ještě brzy ale chtěla bych mít už něco v merku :) kolik jste tak ochotné dát za jedno oznámení? koukala jsem na různé stránky a vycházejí tak okolo 30 kč za jedno což mi přijde docela dost... co si myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
betka20:Ahojky já mám už vybraný text na svatební oznámení.A mám i představu jak by mělo vypadat.Já mám kamarádku a její maminka dělá svatební oznámení hezky a levny.Takže já jí dám jen ten muj text..A vyberu si náky ten podklad,chceme tam mít naší společnou fotku (Já,snoubenec a náš syn..ještě bych tam chtěla vecpat naše dva jorkšírky :-D)A budem tam kompletní. ;-) Jinak 30 korun není zas tak moc,ale záleží kolik chcete mit lidi.Ale muselo by to oznámení byt fakt moc pěkny aby se to vyplatilo :-D Taky jsem koukala na ruzné stránky a nic moc mě nezaujalo..
Odpovědět
Profilova fotka
betka20:Svatební oznámení si nechám udělat už v říjnu a na Vánoce je rozesilám
Odpovědět
ahoj, já udělám oznámka sama, chci aby byly psané rukou, bude to osobnější:-) Takže koupím jen barevné papíry a asi pár mašliček, ještě nevím co a jak, možná tam přiložíme naši fotku...holt, asi bych tady neměla moc diskutovat, budeme mít svatbu trochu jinak:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: to je moc hezky ale asi bych se upsala kdyby to melo byt rucne :)
Odpovědět
betka: to jo, ale já jsem celkem zvyklá psát, a zas tam tolik textu není:-) my jich nebudeme mít zas tolik, počítám tak 40...
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to mi toho uteklo, jak jsem tady nebyla :-) sulcikovap: ta cena bot neni zase tak vysoka. Pritel si predstavoval botky pod 1.000,- nebo jak? Nevesta musi byt oblecena hezky a kvalitne od halvy az k pate. ;-) svrcek: teda ale vybrali jste zajimavou barvu svatby. Na hnedou jsem jeste nikde nenarazila. Uz jsi se 100% rozhodla pro kratke saty? verisek: ja uz jsem taky zacala s dekoraci a uz pomalu sbiram sklenice a sklenicky. Mozna je pak ani nepouziju, ale kdyby nahodou jo, tak budu mit z ceho vybirat. Jenom to s tim sberem nesmim moc prehanet, abychom se za ten rok vubec vesli domu. 8-) betka: zalezi, jaky typ oznameni by to mel byt, jestli tradicni, vtipny, romanticky... Hodne variant mas na 'svatebkaonline'. Nebo pak zajimavy motivy maji na 'chystamesvatbu'. Na 'tiskoznameni' maji i takovy ty vyrezavany laserem. To se mne osobne libi moc. Napriklad v sekci novinky na treti strance je vlevo takove fialove oznameni se srdickem. Rekla bych, ze tyhle laserovy jsou takovy originalni vzhledem k tomu, ze se tahle metoda driv asi nepouzivala. Ja osobne jsem nikdy od nikoho takovy oznamko nedostala. No a pak maji hezke take na 'chystamesvatbu'. Vsechny ty stranky, co jsem tu jmenovala maji klasickou priponu .cz Snad si neco vyberes. ;-) My uz vybrano mame, ale nezijeme v CR, takze si je nechavame vyrobit tady v Polsku. Nejdriv jsme si chteli oznameni vytvorit sami, ale kdyz nam je nedokazali v zadne tiskarne poradne vytisknout (napr. misto fialove vylezla z tisku barva modra), tak jsme to vzdali. Asi jsme ted trochu za blazny, proc resime oznameni tak brzo, ale zveme hodne hostu z Kanady a tem musime dat o svatbe a terminu vedet cca. rok dopredu. Jejda, jsem se zase rozepsala. Snad vam ty moje dlouhy zpravy neva. ;-)
Odpovědět
bibicz: už jsem se rozhodla pro krátké šatky:-) smetanové s hnědou mašlí a hnědé boty...takže je aspoň využiju i potom na nějaké party, divadlo,plesy atd. Jsem domluvená se švadlenou, která mi je ušije, ale nechci bláznit moc dopředu (což stejně dělám), takže začnu s chystáním šatů nejdříve na podzim...ale v pohodě by se to stihlo i po novém roce... Představu už máme celkem jasnou ve všem, takže mám tak trochu klid:-) Chceme vážně jen mini svatbičku. Oznamka napíšu rukou sama, kytku si natrhám na zahradě a uvážu sama, pokud nic nebude, tak koupím jen někde takové ty pugety v supráči a uvážu si to sama..hostina nebude, jen přípitek při obřadu, písničky máme vybraný a místo taky:-) Tak a teď jen čekat a doufat, že se za ten rok nic nestane a všechno klapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:Nepředstavoval si žádnou cenu..On jen čekal kolik ze mě vypadne :-D Je u mě zvyklí,už jsem si kupovala jedny střevičky na ples a ty mě stály 1500,- :-) A to jsem je měla 2 krat na sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: Tyyy jo, ty by jsi se mohla vdavat uz zitra. ;-) Muzu se zeptat proc cekate az do cervna pristiho roku? Ohledne bot - ja jsem videla jedny fialkovy boty loni v lete a nekoupila jsem si je, ze jsou moc drahy a ze je zase tolik nepotrebuju.... a od ty doby na ne porad myslim a je mi lito, ze jsem si je nevzala. No a ted jeste o to vic, ze jsem si je mohla vzit na svatbu, kdyz ji budeme mit fialove ladenou. Chjo. :-|
Odpovědět
Chvilu jsem tu nebyla a pěkně se nám tu rozproudila diskuze :) Vítám verisek.s a vanneskamay a Radku 124 :) Sulcikovap: šaty i botky nádhera :) já si pro šaty pojedu v červenci a botky mám krásné doma-rozchozené :) jen řeším problém, jestli by nebyli lepší se zavřenou špičkou a silonky. Jak ty to budeš řešit?? Chceme taky nakupovat postupně a výzdoba na auto u mě padá, protože budu ubytovaná na místě obřadu a hostiny, takže auto mít nebudu :( jen ženichovi koupíme něco málo. bibicz: Náhodou je super, že máš svoji předtavu o svatbě a klidně se poděl a představy, důležité je, abyste byli vy spokojení!!
Odpovědět
bibicz: protoze jeste studujeme, a je nám to blbý se vzít, když se ještě sami úplně neuživíme..jinak zasnoubení jsme už od října 2009, ale prostě nám to nepřijde vhodné se brát dokud nejsme samostatní úplně, i když spolu bydlíme, takže ta svatba není tak důležitá.... kamarádi se teď teda berou a taky ještě nepracuje ani jeden, ale mě se to nelíbí.. ale jinak máš pravdu, mohli bysme se brát hned:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvapilova: děkuju za přivítání :-) svrcek: to znám, taky čekáme až přítel letos dostuduje a stihneme něco našetřit. Přeci jen to není žádná levná záležitost ;-) Jinak jsem včera našla tady u nás na Zlínsku fotografku, má nádherné fotky, tak jsem jí hned napsala, bere už i rezervace na rok 2011, tak snad nám to vyjde a budu mít už taky něco zařízeno x-) Teď pátrám po nějaké kapele a kameramanovi, to bude taky pěkný oříšek.. :-N
Odpovědět
jinak já teď netrpělivě čekám na 11.6. abych se podívala, jaké kytky ještě na zahraě pokvetou, moc by se mi líbily pivoňky, ale myslím, že už budou odkvetlé...i když každý rok je jiný, letos je zima, tak by mohly vydržet a za rok může být všechno jinak... trochu mě štve, že už máme všechno vymyšleno a ještě je to tak daleko:-( ale kdo si počká, ten se dočká:-) my chceme malou svatbu, ale i tak mě překvapilo, na kolik peněz to vyjde...chceme nešetřit na prstýnkách a oblečení, jinak mít vlastně nic nebudem ,ale i tak...chtěla bych se vejít do 30 000 (což se asi nepodaří), budeme ještě zařizovat nějaké vlastní bydlení, a svatba pro mě není důležitá (teda je, ale ne tak, abych za ní dala víc peněz, je to o okamžiku a ne o penězích a výzdobě)....i když já šaty i boty snad využiju i potom, přítel oblek má, a i kdyby jsme ještě kupovali, nosí je do práce, takže jediné svatební bude vestička, tu už máme vyhlídnutou:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?