Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@mrazulka Pěkný plán :-)
Odpovědět
Dobré ráno. Tak si jdeme konečně dnes pro prstýnky, strašně se na ně těším. Snad budou vypadat tak, jak jsme si je představovali. Přemýšlím o výzdobě aut. Jak budete mít připevněné mašle pro ostatní svatebčany? Chtěla jsem je vázat na kliky, ale ne všichni mají ty vystouplé, někdo má i ty "kapsičky", tak na to by to šlo těžko vázat, takže asi na zrcátka. Viděla jsem je připevněné drátkem nebo mě napadla gumička, vrapka....
Odpovědět
@beruskaas jé to Ti závidím ty prstýnky, já ještě pár dní musím vydržet. Tak hlavně ať je vše podle představ! mašle my neplánujem, to Ti nepomůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - snad výjde :-) záleží, jak se domluvíme v pekárně.. @beruskaas - my teda budeme mít stuhy jen to véčko.. klasika..
Odpovědět
Profilova fotka
a zrovna mi přišla kalkulace na koláče :-D paní asi věděla, že na ni myslím :-) tak si to pak večer vytisknu a zkontroluji..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít některá truhličku na přáníčka? Vrtá mi hlavou kam a kdy ji umístit....
Odpovědět
@mihaji Já předpokládám že to budou všichni chtít spíš nějak osobně předat (kolikrát tam bývají peníze..) Takže bude přebírat asi maminka a bude na to mít proutěný košík na houby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já truhličku budu mít a bude ji mít u sebe svědkyně a pak bude ležet na stolečku u knihy hostů:) jinak stim meny,jsme se o víkendu bavili a nejspíš budeme mít maso,knedliky a zelíčko.. @mrazulka fotečka je mázlá ale sluší jim to:) Za chvilku si tady budu prohlížet vaše fotečky holky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @netacek my nic takového neplánujem, i když nějaká ošatka by se možná šikla, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Vidíš, to mě nenapadlo. Ona toho bude mít chuděrka asi hodně, ale tohle by ještě mohla zvládnout. :-) No šíleně to letí, už jenom 19 dní.......mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak holky, dlouhodobá předpověď mě moc nenadchla: "Dlouhodobá předpověď počasí pro týden (7 dní) začínající dnem 5. 6. 2011 předpokládá převážně polojasné počasí s nejvyššími teplotami 21 ℃ a s nejnižšími teplotami 10 ℃." Nemám žádné bolerko a nic, takže asi zmrznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak se koukni na ČHMU :-D tam zase hlásají vedra. Tak uvidíme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji jo? no tak to je fajn :-) no, s větší jistotou to budem vědět asi až tak týden před, maximálně, takže jsem zatím v klidu.........nejlepší by byl nějaký příjemný průměr, abych nezmrzla, ale aby zas ženich ve vestě nebyl úplně mokrej :-D
Odpovědět
@ptjj , @mihaji Mě by teda byl příjemnější chládek, než třeba vedro a bouřky.. ale já koukala ještě na jiný server a tam mají déšť. Tak buďte v pohodě, ještě je oc brzo na nějaké reálné předpovědi!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Taky bych brala průměr, tak 23-25 stupňů. Ono se ty předpovědi pořád mění, uvidíme, co bude. Hlavně, aby nepršelo.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - jo, je mázla :-( ale když se podíváš na facebooku na mou zeď, já jsem ty fotečky komentovala, tak se určitě dostaneš k originálu :-) jinak truhličku mít nebudeme, ale uvažuji jen o nějaké pěkné dárkové tašce, do které se to bude házet, když nám budou gratulovat.. myslela jsem na to právě, když jsem sbírala přáníčka teď v pátek.. kdyby bylo slunečno a 21 stupňů, tak by to bylo ideální :-) bolerko taky nemám, v salonu jsme se domluvili, že to pořešíme při zkoušce, kdyby měla být zima..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka dárková taška je prima nápad, díky za inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - není zač, to jsem okoukala tady na beremku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to zvládne:)té mojí taky nic jiného nezbyde.. :-D no letí to jak blázen.. @mrazulka kouknu na to:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - mám tam napsáno - nádherné fotky, miško.. to by tě mělo přesměrovat na zeď mého bráchy.. :-) 19 dnů, to mě dost děsí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka juknu na to,děkuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @ptjj cau holky, s tim pocasim me nestraste. Ja jsem vsem rekla, ze v cervnu byva krasne teplo. Bolerko taky zadne nemam, takze proste bude hezky a hotovo ;-) nadeje umira posledni!
Odpovědět
Profilova fotka
III. Dekáda 11.6.-20.6.: V této dekádě očekáváme typicky letní charakter počasí se střídáním oblačných a slunečných dní. Místy přeháňky nebo bouřky, zejména v odpoledních hodinách. Nejnižší noční teploty 16 až 10 st.C. Nejvyšší denní teploty 21 až 27 st.C, ve dnech s polojasnou oblohou až do 30 st.C. To je z ČHMÚ.. Tak uvidíme.. Prostě se budeme modlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tam jsem taky koukala. Já se tím radši moc nevzrušuju, protože to stejně neovlivníme a ty předpovědi se pořád mění. Takže prostě bude hezky a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - tak nějak :-) stejně to neovlivníme.. já si pořád říkám, že když poslední 2 roky bylo 11.6. krásně, tak snad to klapne i letos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já tedy vůbec netuším, jak bylo poslední dva roky, ale snad to letos vyjde aspoň nějak přijatelně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný sluneční den děvčatka, tak za dvanáct dní to vypune, dneska jsem si konečně dovezla šatičky a mám z nich obrovskou radost :-) a jak se tady máte Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se zblaznim!!!!! je toho hrozne moc!!! ted jsem se objednala na zkousku satu :) floriska byla zrovna v aute, takze te volam pozdeji :) Kameraman byl nejaky bezradny a nemluvny, takze si myslim ze si se mnou nevi moc rady :-D ach jo.... a zitra jdu k zubari, coz je pro me horsi nez maturita :( a bojim se ze mi bude chtit trhat moudrak... holky myslelete na me zitra prosim :) jo a jeste se mi udelal obrovskej pupinek na brade tak doufam ze tam nezustane jizva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no s tim pocasim je to vselijake :) na minuly tyden hlasili zimu a byly tropy :-D takze ja si myslim, ze muzeme jen doufat :) aspon aby neprselo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?