Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky mi to hýbe žlučí, ale nezmůžeme nic. Doufám, že aspoň Honza něco najde. Má nějaký tip na firmu v Praze, kde dělají jeho dva kamarádi a bývalí spolupracovníci, jedná se o nějakou farmacii. Prý tam bude odcházet více lidí. Ale šel by dolů finančně i profesně :-( . Ale zase by aspoň nemusel jezdit do Brandýsa a ušetřil by něco za benzín. No, uvidíme, snad se s tím nějak popere. On "krizový" situace zvládá úplně blbě. :-( Vím, jak to myslíš, sice je to situace jiná, ale princip je stejný. Doufám, že se to u vás taky konečně vyřeší a budete moci být v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii zatím nijak, pořád to řeším, ale asi si nechá udělat ten s ovocem od paní, která není cukrářka, jen peče doma, ale moc pěkně, jen si ho tam prostě budu muset vyzvednout, doufám, že ho někde nevyklopím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to určitě nějak zvládnete, povezete ho daleko? Jak bude nakonec vypadat? Já jsem včera taky mluvila s cukrářkou a ovoce dovnitř prý problém nebude, tak aspoň, že to, když už ho nebudu mít navrchu, jak jsem půdovně chtěla. A dokonce ho i do restaurace odvezou. Jen ten zbytek si pak už budeme muset převést sami na místo večerní párty, tak snad to taky nějak zvládneme. A přemýšlela jsem, že uděláme asi každé patro chuťově trochu jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji asi 20 km, ale po dost blbých cestách :-| ona by nám ho tam taky dovezla, ale normálně to nedělá a chce za to 300Kč.........a jak bude vypadat, to je pořád ještě ve hvězdách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No tak to se fakt nevyplatí. A kolik bude mít pater? U nás to bude asi taky variace na dané téma :D. A jaké máte barvy svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji patra chceme asi tři, respektive spíš to počítáme na počet porcí a těch chceme asi 60, máme hlavně asi zelenou a smetanovou, takže potažený bíle a přízdoby nějak dozelena
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To bude krásné, takové svěží :). Taky budeme mít nakonec třípatrový. Ten potažený marcipánem by snad měl trochu džet, tak ho určitě dovezete.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ten je krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, to je jeden z favoritů, ale nakonec budeme mít asi hranatý
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Taky jsem o hranatém uvažovala, ale Honza řekl, že hranatý né, že mu to připadá jak pyramida :-D. Tak aspoň vyřežil moje dilema.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji my ho ale budeme chtít vrstvený trochu našikmo, ne rovně, právě aby nevypadal jako pyramida :-) radili nám v cukrárně, že se ty hranaté pak líp porcují
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Na porcování to určitě praktičtější bude. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pěkný dortík.) to já budu mít taky asi hranatýtaky mi ho bude dělat paní co je děsně šikovná ale není cukrářka..už jsem od ní nějaké jedla a byli luxusní..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ta moje paní taky není cukrářka, ale dělala s mamkou v práci, takže ji zná a prý se na její cukrářské umění pějí ódy, tak snad bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zapojím se s naším dortem, my budeme mít z malých košíčků, tzv. cup cake :-) Hrozně se nám to líbí, nemusíme nic krájet, každý dostane košíček, paráda. Náš známý má cukrárnu, takže volba je jasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s závidím ti tu možnost rychlé volby a domluvy a osvědčených služeb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ahojky, cupcakes jsou krásný, taky se mi moc líbí. I praktický to je, ale než shánět ještě stojan a ani nevím, jestli by nám to naše cukrářka udělala.... Jak bude vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Děkuju, stojan má známý v cukrárně, takže no problemo :-) Jinak mám fotku asi v albíčku, fialový košíček, uvnitř nějaká ovocno-tvarohová náplň , nahoře šlehačka a na ní fialové srdíčko - tmavé a světlé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Vypadá to krásně a určitě bude i bezva chutnat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Děkuji, doufám, že ano. Já ani přítel na sladké moc nejsme, já třeba nedám do pusy čokoládu a nechápu, jak to může celému světu chutnat :-D :-D Všichni mi říkají, že jsem přírodní úkaz :-D Nejím nic, kde je kakao, čokoláda, prostě jak je to hnědé, tak nebrat x-) Za to miluju maso, samé nezdravé věci, zabíjačky, tataráky, kolena, to je moje doména :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s teda veru, t oje dobrý nápad, vypadá to moc dobře:) a na kolik to tak vyjde oproti klasickému dortu??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, to já vůbec nevím... :-D :-D Známý říkal, že se nemám o nic starat....takže asi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s To bych potřebovala taky mít tuhle nechuť, to by se držela dieta :-D . Já mám tedy ráda čokoládu i maso (né dohromady :-D ). Tenhle Váš dortík bude takový lehoučký a nijak přeslazený, tak snad vám bude chutnat a všem ostatním určitě taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jsou úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to máš hezky zařízené:) no já na čokoládu taky moc nejsem,taky jsem spíš masová :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo :-) Pošlu do IP :-) @mihaji Držte se, dopadne to dobře uvidíte! Tak jsem přišla od doktorek... Na neurologi jsem dostala přidáno, už beru troje prášky a k obvoďačce jdu zase příští středu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 kdybys takhle dostala přidáno v práci a ne prášků, viď? :-) to se ta tvoje nemoc docela protáhla, už jsi nějaký ten den doma, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ajaj :-( tak snad Ti aspoň bude brzy líp. Držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No jsem teď doma 10 den, ale hlavně aby to bylo OK... Pořád to bolí no @mihaji určitě ano, snad to přejde a děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 přeju brzké uzdravení
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?