Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) Tak vás vítám v posledním březnovém týdnu:) Jaký jste měli víkend? Mě v z pátka na sobotu ve dvě ráno překvapil můj chlap, kdy se vrátil na tajňáka domů a mě nic neřekl :-D takže to bylo krásné překvapení, ikdyž celý víkend ležel protože nás trápila rýmíčka a kašílek:) Jinak jsem byla v Praze se podívat za malou..sice mě tam nepustili,je na JIP ale prej se jí to všechno zahojí..měsíc si tam pokeží,tak doufám, že do svatby budu mít družičku v pořádku:) @mischel.mm no já vstávám v půl pátý každý den:( ale už jsem si docela zvykla..o víkendu to doháním.. no vidiš to, tak to jsem zvědavá,jak bude vypadat a určitě se ti povede:) @mrazulka šatičky vypadají opravdu luxusně, určitě budeš krásná..a jsem ráda, že si taky poznala své pravé šaty:) @bibicz držim palce s tancem, jste opravdu dobří! to my bychom to asi nedali:/
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, víkend nebyl nic moc, doufám, že se to brzy srovná a ten příští bude už lepší. Doufám, že malá bude brzy v pořádku. Měsíc v nemocnici bude pro malou holčičku určitě náročný, tak ať to zvládne. Koukám, že nejsem sama, kdo přes týden vstává v půl páté.....ta změna času mi teď dala tedy zabrat.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to mě teda taky..ta hodina byla znát:( no snad to zvládne když má u sebe maminku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Vám holky moje přeji krásné pondělní ráno :-) Tak já jsem tedy víkend neměla nic moc, ležela jsem nebylo mi vůbec dobře :-( @janullii Janičko nebuj se, družičku budeš mít určitě v pořádku, popáleniny kolikátého stupně má? Ale neboj se ona to princeznička zvládne :-) @mihaji Já jsem ráda, že teď nikam nevstávám, že si na tu změnu času zvyknu doma :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak snad se dáš brzy do kupy:) no má to mezi 1-2stupněm, tak by neměla mít jizvy..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani tak to se z toho dostane bez jizev, nebuj se a na svatbu bude fit. Aděkuji snad už to bude lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 určitě bude v pořádku ale je mi jí líto, že musí měsíc ležet..ještě že tam má mámu..je tam prej teď 8měsíční mimi a úplně samo, pořád pláče,máma ani nezavolá nic..to fakt nechápu! no neděkuj,hlavně se už uzdrav,venku je krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ježiš, to je strašný :-( . Chudák miminko. Co to může být za ženskou? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to netušim,ale je to hrozný..:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Hodně podobnej případ znám Janičko :-( Napíšu Ti do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! tak jak pokracuji pripravy? uz se nam to krati co? kolik davate za dort? jsou to pekny palky kdyz jsem koukala na netu... jinak nam klapla kapela do kostela takze jsme radi. Tatka nam objednal minizakusky a zjistil lidi co budou pect cukrovi do vysluzek. Dneska jdu s praci na veceri tak se docela tesim ze se odreaguju :)
Odpovědět
@mihaji @janullii @makinka88 : holky boužel takové stvůry, které si říkají matky potkávám vzhledem k své práci dost často a je mi z nich nazvracení :( Některé jsou schopné věcí, které my si ani nedokážeme představit :( Naštěstí to miminko si nebude pamatovat, že proplakalo dny v nemocnici samo. Ale spíš co bude s ním dále :( :( Před třemi dny jsem příjmala novorozence, kterého matka nechala v porodnici, je to krásný klučina s modrýma očima a svým adoptivním rodičům bude dělat určitě jen radost! Snad si to biologická matka nerozmyslí, protože u té by se dobře neměl :( @betka20 no já se vdávám už za 39 dní :) to je skoro měsíc:) čtyřpatrový dort plus dvě malé srdíčka nás budou stát asi 3500kč. Ty ceny tak boužel jsou :( :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova To je fakt strašný, nechápu, jak je toho někdo schopnej. Chudáci děti. :( Ty děláš někde na sociálce? Koukám, že ty to máš už opravdu za pár :). Jaké jsou pocity?
Odpovědět
@mihaji pracuji v dětském centru (kojenecký ústav a dětský domov) na oddělení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Příjmáme od 0-18 let! Někdy ty příběhy dětí jsou opravdu hrůzostrašný :( Radujeme se, když se podaří adopce, nebo pěstounka, protože návrat do biologické rodiny málo kdy přináší něco dobrého :( Rozdíl je u nezletilé matky, která se neumí postarat a s naší pomocí si zajistí zázemí, práci a opravdu o to dítě stojí! No a pocity jsou takové, že nemyslíme na nic jiného a jak něco sním, tak mě bolí žaludek :) :) ale máme vše zařízené, tak není proč stresovat, jen odpočítáváme a už se fakt těšíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tak to musí být psychicky hodně náročné............ale je to opravdu záslužná práce. Aspoň můžeš mít dobrý pocit, že někomu pomáháš, můžeš něco ovlivnit, změnit, někoho zachránit. Za to to asi stojí, viď? Obdivuju ale každého, kdo tohle zvládá.... To si umím představit, jsem zvědavá na sebe. Je fajn, že máte všechno zařízené, to se už opravdu můžeš jenom těšit :).
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova nasim pribuznym se dnes podarila adopce dvoumesicniho chlapecka :) zitra si pro neho jedou! po dvou letech cekani ale uspesne :) tohle jsou ty stastne osudy :)
Odpovědět
@mihaji Je to hodně náročné psychicky, ale člověk se musí trošku obrnět a hlavně nechávat práci v práci a netahat ji domů! asi to zní chladně, ale jinak by se to nedalo zvládat!! Těžké je taky nedát najevo sympatie k dítěti před ostatními dětmi!! Snažím se dát všem stejně i když něktěří jsou více v srdci!
Odpovědět
@betka20 Moc moc jim ode mě pogratuluj, protože měli obrovské štěstí!!!!! Děti, které dají biolog.rodiče k adopci je málo :( Jsou radši, když jsou v domovech, protože co kdyby někdy potřebovali až budou staří, aby se o ně postarali ]-( :-S ]-( Bětko a kam si pro něj jedou? Do kterého kojeneckého ústavu??
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Jsi opravdu statečná, musí to být těžký, ale záslužný. Nevím, jestli bych něco takového zvládla :-(
Odpovědět
@mihaji člověk se s tím darem musí narodit :) nemůže každý dělat vše, to nejde! Já sama až budu mít své dítě, tak nechci být v přímé práci s těmito dětmi. Studuji speciální pedagogiku, chci si udělat státnice z logopedie a směřovat jiným směrem! Ale jao průprava do života je tato práce úžasná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova : Leničko, já vím, zrovna jsem psala dneska Janičce, co se stalo mě, teda né přímo mě.... ALe týkalo se to i mě.... Takový ženský by neměli mít děti!!! Tak holky, dneska jsem se konečně dala do novin a dneska je musim dodělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné brzké úterní ráno děvčata :-) Nemyslete si, že jsem blázen... Vím, některé z Vás za chvilinku budou vstávat a já ještě nešla ani spát :-) No pustila jsem se do novi a teď jsem je dodělala, ještě musím upravit barvičky a je to... Jsem ráda že jsem to už dodělala. Až půjdu ve středu k doktorce, tak je odnesu korektorce, aby mi zkoukla všechny chyby a bude komplet hotovo,... Bude se moci tisknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dobré ránko, to je tedy provokace :-D . Já se musela hodně přemlouvat, abych o půl páté vstala a ty ještě nespíš :-D . Ta změna času mě asi zabije, nemohla jsem do 11 usnout a pak je to vstávání samozřejmě taky kruté. Máš pravdu, takový ženský by děti mít opravdu neměli. S přibývajícím věkem si to asi začínám nějak víc brát a když něco takovýho někde slyším, nebo čtu, vraždila bych. :-( Noviny budeš mít určitě krásný, já bych na to asi neměla nervy a taky nevím, jestli by to vůbec někdo četl :-D . Dáš sem pak nějakou ukázku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráné holčinky:) Teda Markétko, ty ses takhle pustila do novin:) tak snad se povedli podle představ..já si včera otevřela word,že bych taky postoupila ale neměla jsem žádnou múzu.. Jinak ně dnes čeká výslech u policie ohledně toho našeho vyděrače, tak doufám,že to dobře dopadne a bude mít nějaký postich..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, tak to Ti moc držím palečky, ať to dobře dopadne. Taky jsem byla jednou u výslechu, děsně jsem se toho bála, ale nakonec to bylo docela v pohodě. Tak snad se to konečně někam pohne. Jinak jsme včera měli debatu kvůli dortu a nakonec jsme se domluvili, že "trubičkový" ovocný nebude. Mě už přestalo bavit to pořád řešit a navíc jsou ty čoko trubičky pěkně drahé. Takže vymýšlím, co jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..jdu si k Vám pro radu, myslíte, že se k mým šatům hodí botičky co mám jako poslední v albu? Nejsou totiž bílé, ale zase mají fialové kameny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Dobré ránko, mně se líbí. Myslím, že je klidně mít můžeš :-) Nikde není psáno, že musí být botky zrovna bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie jestli myslíš ty žabky, tak já bych do nich určitě nešla, protože se mi to k šatům vůbec nelíbí, ale pokud se ti takové líbí, tak co se týká barvy taky si myslím, že nemusí být nutně bílé boty, naopak kontrastní barvy působí dobře, viděla jsem někde fotky nevěsty v bílých šatech s nějakým bordó zdobením a k tomu měla bordó lodičky, vypadalo to skvěle
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře ranko holky, četla jsem vás uz večer, ale ja proste, od te doby, co jsem máma, vůbec takové hrůzy nemůžu číst, natož se na to koukat. Ja okamžitě brečím.. Ono se to tím mateřství strašně umocni, takže @lenakvapilova, naprosto chápu, ze az budeš mít děti, tak chceš pracovat jinde.. Jinak me ani tak nenici posun času jako Honzikovo divoké spaní :)) posun času je to nejmenší, kdybych mohla spát celou noc :)) ja z toho věcného vstávají v noc, budu mít za chvíli 40 kg :))
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - k tvým satum se takový styl určitě hodi, mě se ale více líbí c. 150.. Jsou jemnější a méně barevně. I tyhle botky jsou krasne, ale nevím, zda uz tam těch kamínků není moc. A bezova nevadí, můžeš to doladit třeba svetrikem, kdyby bylo chladněji..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?