Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - nemám tolik vlasů, mám je ale docela dlouhé, snad si paní poradí :) a když to nepůjde, tak něco jiného vyčesaného.. jak jsi vlastně dopadla u té dermatoložky?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Rikala, ze nemam nejak uplne malo vlasu a hlavne nemam holy mista, kde by vlasy nebyly vubec. A taky mam spoustu takovych kratouckych, tak to vypada, ze vlasy sice vypadnou, ale rostou novy. Takze to je pozitivni znameni. Ohmatala si me ve vlasech a rekla, at prijdu za 2 mesice, aby videla rozdil. Predepsala mi nejakou vodicku na vtirani do vlasu, kterou mi namichali v lekarne a doporucila sampon Klorane. Od ty doby mi Matt rika, ze mi vlasy voni jako chlap, resp. nejaky pansky parfem. :-D Jeste beru ten Biosil.... to jsem se vas holky chtela zepat, jestli se vam po tom nezhorsila plet. Ja jsem tech vitaminu brala vic, tak nevim, ktery mi tak zapusobil a jestli to vubec bylo z toho, ale vratila se mi puberta a na cele jsem samy pupinek. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - tak to jsou ale dobré zprávy.. když ti rostou nové vlásky, tak to je dobrý.. a uvidíš sama, ten biosil prý zabírá až za dýl.. mě se teda po něm pleť nezhoršila, je to v pohodě.. a ještě si vtírám do vlasů, resp. do pokožky na hlavě, ten biohar.. tak aspoň, že ta vodička voní, ikdyž jako pánský parfém :) horší, kdyby to smrděla jak bolavá noha :-D a ty už máš nějaký účes vybraný a nebo čekáš, jaké budeš mít vlásy před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, asi to nebude tak zly, kdyz mi rostou novy vlasy.A to "voni" ten sampon, ta vodicka je takova neutralni. No mne by se libil ten uces zrzave slecny, co mam v albu. Tam by sla krasne zakomponovat i ta moje kytka. Ale musim to probrat s kadernici, jestli mi vubec neco takoveho pujde vytvorit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je také velice zajímavý účes! já myslím, že kadeřnice si poradí.. s tou kytičkou to bude určitě super! ááááááá, našla jsem své svatební šaty :) úplně náhodně.. tak jsem tady tak brouzdala a narazila na českou značku svatebních šatů Madora.. a tak tak listuju a najednou koukám a koukají na mě moje šaty :) takže jsou v albíčku.. musím ale říct, že ty moje zkoušené mi dělaly hlubší výstřih a mám pocit, že ten volánek kolem krku byl trošku bohatší.. teda, aspoň já jsem z toho měla takový pocit.. na každém šaty vypadají jinak, že :) na té modelce se mi až tak nelíbí, ale na mě jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na té fotce vypadají tak obyčejně :( a přitom jsou tááák pěkné, když jsou oblečené..
Odpovědět
mrazulka: tééda, moc hezký šaty, zase něco jinýho, co se tady nevidí každý den!! Super!!
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek - děkuji :) zrovna jsem z toho taková na rozpacích, jestli jsem si vybrala správně, protože na tom obrázku nemají zdaleka takový šmrnc jako, když jsem si je oblékla.. tak snad budu mít stejný pocit týden před svatbou na zkoušce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem dostala od kamarádky poradkyně sms :) cituji - gabuli, jsou to ty šatičky, na tobě vypadaly jinak, tak se tím netrap.. jsou krásné, ty jsi v nich byla krásná a hlavně si věděla, když sis je zkoušela, že jsou to ony.. jinak ty šatičky jsi na sobě měla trochu jinak než ta slečna na fotce, měla jsi hlubší výstřih a to krajkovoperličkové ne v pase, ale jakoby v berdech.. úsměv :) ¨ tak se mi ulevilo :-D
Odpovědět
Ahoj holky :) moc vás všechny zdravím zas po nějakém tom dnu :) byli jsme taky v Beskydech, zazimovat chatu :) večery jsme trávili jen my dva spolu u krbu a bylo nám moc pěkně. Tak nějak mimo realitu :) Já teď kolem svatby nic nezařizuji, děsím se, abych na něco nezapoměla, ale snad ne, snad máme vše důležité a po novém roce to doladíme :) Já jsem si vývazky chtěla taky dělat aji jmenovky, ale nakonec jsem si je objednala.Občas něco dopíšu do svatebních novin a začínají se moc pěkně rýsovat.
Odpovědět
Profilova fotka
leni - však ty už máš skoro všechno zařízené :) v beskydech muselo být určitě krásně! dneska se mě přítel prakticky poprvé zeptal, co se týče svatby, a sám od sebe :-D ohledně zdobení aut :) jinak jsem si dneska dělala francii na kratších nehtech, abych věděla, jak to bude vypadat, kdyby se stalo, že bych je před svatbou měla krátké, a vypadá to hezky..
Odpovědět
mrazulko francie vypadá vždycky moc hezky :) i se mi víc líbí na krátkých nehtách, úzký proužek :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak včera v Beskydech zataženo a déšť a dneska kráásně a sluníčko :-) :-) Co je tady nového?? :-) :-) ;-)
Odpovědět
Veru a kde jsi byla v Bekydech??
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, my máme chalupu v Hutisku Solanec, naproti Radhoště :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem si v pátek vzala dovču abych připravila oslavu narozenin mého drahého a asi poprvé jsem se teda pěkně zprasila..už nechci vidět becherovku ]-( No ale aspoň jsme tu jeho 30ku pěkně oslavili:) mrazulka: šatky jsou moc krásné,a to řasení za krkem vypadá luxusně! bibi: botičky i kytička jsou super! jen tě teda obdivuju,jestli zvládneš svatbu na takovejch podpatkách:)
Odpovědět
Profilova fotka
januli: to ja jsem na podpatky zvykla, snazim se tak dohanet svoji "vysku" :-D, zalezi na tom, jestli jsou botky pohodlny nebo ne, spis mam vzdycky problem s nejakym otlacenim (paty, prstu nebo tak), takze planuju botky pred svatbou doma nalezite rozchodit :-) Hahaha, to je vtipny s tou Becherovkou :-D :-D, snad jsi to v nedeli poradne vylezela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - moc dekuji.. Cekala jsem na nejake pozitivni a povzbuzujici reakce, a krome svrcka nic, tak jsem rada :)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to ja se s tou pozitivni reakci pridavam - saty jsou moc zajimavy, libi se mi ten material a modelka je ma proste jenom spatne posazeny... zvlast po tom, co ti napsala kamaradka, si myslim, ze na tobe budou vypadat uplne jinak. Na te modelce se mi napr. nelibi, jak ma ten vystrih vytazeny hodne ke krku a v podstate ji to zahaluje celej hrudnik ... ale to ty mit nebudes, takze vsechno OK, budes krasna nevesta!! ;-)
Odpovědět
mrazulka: promiň :( já ty šaty hledala na konci albíčka a nenašla je, tak jsem si myslela, že jsi je už smazala, že sem je propásla :( Jsou krásné, jak píše bibi, modelce moc nesedí, ale jsou moc zajimavé, líbí se mi ten pás!! A na tobě budou určitě nádherné!!! Věř kamarádce :) :) Dneska mi došli vývazky, dám do albíčka :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak když jsi zvyklá,tak to je něco jiného..já právě zvyklá nejsem vůbec tak budu muset taky trénovat:) no vyležela jsem to ale bylo dost blbě.. :-( mrazulka: škoda že nemáš foto jak seděli tobě ale jsou nápaditý,takže výsledek bude určitě super!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: mě se šaty taky moc líbí, nejsme na ty mohutné a tyhle jsou jemné a mají i docela úzkou sukni oproti těm klasickým svatebním. Určitě ti budou moc slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, moc děkuji!! už mě ten špatný pocit přešel.. snažila jsem se si vybavovat ten pocit, když jsem je měla oblečené a trošku to pomohlo :) a přeci zase jiné šaty vypadají na modelkách luxusně a ve finále až tak krásné nejsou, že.. resp. na nás tak krásné nejsou.. jinak musím říct, že ta madora má docela hezké šaty a ušijí i podle obrázku.. psala mi do IP nějaká nevěsta, že za cenu půjčovného můžu mít ty šaty ušité a nové, ale já bych to bez zkoušení neriskla.. pravdou je, že je ta firma v mikulově, což není tak daleko, ale nechce se mi tam.. ale jen tak informativně jsem jim napsala, kolik ty šaty stojí, tak jsem zvědavá :) taky jsem právě brouzdala po netu a hledala svatební botičky.. a zatím ještě nevím.. nicméně i mě napadlo, že vysoký podpatek nebude až tak pohodlný, ikdyž mě podpatky nevadí.. ale vezmu si botky na přezutí a teda ty svatební si nechám na památku, jak mi řekl můj muž :) nechtěla jsem si kupovat nové a on mi řekl, ať si koupím, že si je mám pak nechat na památku, tak - poslouchat se musí :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi z té madory odepsali, že cena je 6000,-.. tak to je mazec.. moje půjčovné je po slevě 3000,- - 6900,-, tak to je docela vývar.. :-o tak teď nevím.. hmm.. ale nevím jakou velikost jsem si zkoušela.. nebyly přímo na mě, musí je upravit.. tak nevím, zda mi budou č. 34 nebo 36.. tož, babo raď :-D
Odpovědět
Ahoj Do ip jsem ti psala já. přečti si tuto diskuzi http://www.beremese.cz/forum/show.php... Některé holky tam píší, že paní jezdí po republice, a některým šaty dovezla na zkoušku. Pokud se rozhodneš pro koupi a ne půjčení, možná by po telefonické domluvě zkouška možná byla. Tak to tedy koukám, že koupě je levnější než půjčka.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, pajiji, poznala jsem tě podle nicku.. děkuji moc, už o tom začínám uvažovat, jen se doma podívám, kolik jsou storno poplatky.. diskuzi si přečtu! děkuji! no, je to mazec.. co ti budu povídat..
Odpovědět
Není zač. Hlavně aby to dobře dopadlo a v šatech si se cítila fajn. V koupených, nebo půjčených.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak ta cena je fakt mazec..si vem kolik ty salony vydělávají :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tfuj, tfuj, tfuj, ze se nestydi! ]-( Ale business je business, no, s tim nic nenadelame.
Odpovědět
Profilova fotka
moc o tom ušití uvažuji, ale mirek mě zrazuje, co pak s těma šatama budu dělat, když se mi je nepodaří prodat.. nicméně se ještě kouknu, co by mě to stálo, kdybych tu rezervaci šatů v půjčovně zrušila.. uvidíme.. každopádně mě to docela nadzvedlo ze židle, ale jak píše bibi - business je business.. musím vám říct, že jste mě potěšily, že se vám šaty líbí, ikdyž na modelce nejsou nic moc.. fakt jsou krásné! už neuvažuji o tom, že jsem si špatně vybrala.. jinak ta madora moc hezké šaty.. zkuste se kouknout..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?