Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím jestli se mám radovat nebo ne sakra to je táááák dlouhýýý to čekááánííííí :-D :-D myslíš že je to normální že je slabá že pak bude sílit?
Odpovědět
Profilova fotka
nech toho kauculko:-)nebo se rozbrečím:-) :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rozbreč se, vždyť je to kráááásný!!!! Je to normální, nejdřív slabá, potom silná - mrkni na koníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla fakt slaboučká ale byla...když sem si vždycky dělala test tak tam nebylo ani Ň ted tam prosvítala druhá jéééééé no kééééž by byla bych ta nejštastnější mamina na světě
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak se Ti to povedlo, já mám, úplnou radost za tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na koníka?co to je?tam jsou testy? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
jako je beremese, tak je modrykonik pro těhulky ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle slabá ta čárka byla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu je mamina, jéééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi tak možná maloučko slabší ale takhle to vypadalo :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N jéééé to takhle sílý jo?
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný ;-) Ale na gyndu je to brzo, tam to poznají až v 6tým týdnu myslím - cca po měsíci minimálně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé Ne nechci se radovat předčastně ale jo jo jo jo jo jo joj jo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - raduj se, breč ;-) Já mám z tebe ohromnou radost x-) Moc Ti to přeju!!!! A až to řekneš manželovi (nebo už si mu tu čárečku řekla? ) - jééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už založ albíčko na koníkovi, nezahálej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to vím dřív to nemá cenu tam prý chodit ]-( no už aby to bylo hlavně aby ta čárka sílila :-N Kaucul!!!to je ta nejkrásnější čárka kterou jsem viděla :-N :-N :-N :-N :-N :-N ty jo si první která to ví:-)
Odpovědět
Profilova fotka
FAKT???? Wow, tak to sem pyšnáááááá :-D Tak a teĎ hezky připravit překvapení pro manžílka :-) Už víš, jak mu to řekneš? :-) Já se na tu čárku taky jednou moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandůůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko děkujuj si zlatíčko:-) no já vůbec nevím jestli mu to mám říct sem z toho taková mimo :-D :-D :-D no asi určitě počkám do pondělí pak udělám ještě jeden test a pokud bude o dost silnější tak mu to asi řeknu :-) on má v dubnu 27 narozky tak možná hezkej dárek k narozkám? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To nevydržíš Sandulko, dYť tě znám :-D Až v dubnu 27? Vydržíš to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne nevydržím!!!!!!!!!!chy chy :-D :-D :-D ale určitě to vydržím do pondělka at nedělám falešný poplach :-N Kauculko ale pořád mě bolí to břicho jako bych to měla dostat a prsa taky myslíš že je to příznak?a taky mám hnusnou pachut v puse už druhej den:-(nevíš co to je? jejejejejeje brrrrrrrrrr kuky kuk já mám radost!!!!! :-D :-D :-D :-D já se asi zblázním!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, ale stejně si myslím, že už to je, jestliže se tam malinko objevila ;-) Jj, příznaky to jsou, ale taky si je můžeš trošku vyvolat psychikou :-D Mrkni na toho koníka, je tam strašně moc info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem zvědavá no psychika to u mě asi nebude protože už jsem to po roce snažení hodila za hlavu ani jsem nedoufala :-D Já jsem tam mrkla ale nenašla jsem třeba příznaky nebo tak něco..pod čím to kaucul najdu?
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš - hodila si to za hlavu a tím pádem se to podařilo ;-) Člověk když se na to upne, tak se to potom nedaří!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zaregistruj se tam (pod stejným nickem bys měla) a pak to tam funguje stejně jako tady na beremku. Jsou jednotlivá odvětví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha:-)tak to jo:-)tak já na to hupsnu :-D :-D :-D :-D :-D jéé venku je ták krásně a vůbec dnešek je táák krásnej:-)a já musím hnít v práci:-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D sem zvědavá, jak dlouho Ti vydrží neříct to manžílkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... kaucul takhle vypadal ten můj..úplně slaboulinká no to jsem taky zvědavá ale on to na mě asi pozná pač budu lítat po bytě a zpívat si já sem těhotná
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že na koníkovi má každá druhá takhle slabou čárku na začátku :-)tak to vypadá nadějně:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?