Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš ;-) :-D :-D Nééééé, tak to určitě nepozná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: nepřemýšlej o tom, prostě už seš těhotná!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepozná nic já to budu zpívat po tichu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kauculko já se snad zblázním...ale jestli to výjde tak je to fakt o psychice já když na to myslela tak nic a když sem to vypustila z hlavy tak bum!!!!! :-D :-D :-D :-D jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
No to víš že jo, takhle to funguje všude. Soustředila ses víc na svatbu a šlo to samo.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko kéž by jsi měla pravdu jestli fakt budu!!!tak ti budu pravidelně posílat fotečky z ultrazvuku:-)))))) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No seš!!!! Nepochybuj o tom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda svatby sem měla plnou hlavu a ještě mám i když ted mi k tomu přibude i to ňuňuňu malinký :-) tak to nezvládnu nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já sem hustá !!!pořád mám slzy v očích:-)))jen doufám že se neraduju zbytečně.... ale když řekne Kaucul že sem?TAK SEM!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Seš ;-) a klidně breč štěstím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Ty seš vopice :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo sem:-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a teĎ úplně šŤastná ;-)
Odpovědět
sandu: Moc moc moc gratuluju !!!! Měla jsem doteď anglinu. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-)kuratkol děkuju:-)Já pořád nevím jestli to mám brát jako že jo:-)no snad:-)hele kuratkol zkus se testnou ještě máme to dostat stejně tak nějak 5 týho a mě se dneska objevila slboulinká čárka třeba na tom budeš stejně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jste:-)
Odpovědět
sandu: Já nejsem těhotná, vím to. Nemá smysl testovat.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to víš?ty jsi byla na krvi?
Odpovědět
sandu: Cítila bych, že jsem těhotná, bolela by mě prsa. Máme to tak v rodině. Prostě jsem doteď testovala a nic.
Odpovědět
Profilova fotka
kurakto: hlavu vzhůru ]-( :-D
Odpovědět
kaucul: Zbytečně si nebudu dělat naděje. Zbytečně to ubližuje na duši... Až to příjde, tak vycítím...
Odpovědět
Profilova fotka
Tj, ale si strašněj pesimista :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo..a tebe bolí prsa když to máš dostat?mě teda jo ,proto je těžký u mě poznat zda je to příznak těhu nebo blížící se mrchy
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kaucul má pravdu kuratkol nebud pesimista:-)mysli pozitivně a uvidíš že se zadaří hele vem si mě rok se snažíme to už bych musela bejt na psychiatrii kdybych byla pesimista :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko jak si udělala tu koláž?jak jsi tam vyfocená a šatičky tvoje? :-N to je hezkýýý :-N já chci taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V Malování Sandu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nezvládnu ale dík :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zvládenš - pošlu ti návod, chceš? Ale nejdřív ho musím vyrobit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?