Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vydrž, připravím věci k podpisu a urobím, ju? Mísni mi do IP mail adresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo:-)já si chci povídat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
posílám mailíííka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko, tak bys to tam měla mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám ho:-)děkuju moc!!!!!!jdu na to
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybys něčemu nerozumněla písni - btw nemáš ICQ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám icq:-) ty taky????? :-D moje 319232749
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, už sem Ti písala :-) Šlo Ti to podle toho návodu??
Odpovědět
a tvoje kaučul ?
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
224-710-609 :) Achoj Terííí ;-) sandu je těhu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uáááá fáááááákt??? ježiši to je supéééééééééééééééééééééééééééééééééér no to je úžasnýýýý :-D :-D :-D mě normálně vyhrkli slzy :-D sandulko gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, sandu tady brečela celý dopoledne, že jo :-D Už sem jí nutila ať si založí na koníkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul: to je tak úžasnýýý :-) závidim jí to :-) taky se už těšim ...doufám že nám to půjde.... mám strašnou radost za sandulku. A co ty kaučulko jak se máš a tak? A co sorbonek?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já sem včera byla poprvé darovat plazmu, taxe mi dneska trošku motá škeble :-D Jinak za půl hoďky půjdu domů, venku je nádherně, tak vezmu pejsky a půjdu je zase fotit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyy jo plazmu?? Já chtěla krev ....ale nějak se tam nemůžu dokopat.Venku je nááádherně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já chtěla taky původně krev-- ale ono to je jedno :-D Snad během 20ti min zmiznu z práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám padla právě ted :-) ale budu tady do 17hod nechci tady nechat Evču samotnou...
Odpovědět
Profilova fotka
kolegyni? A co ty vlastně robíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kolegyni :-) co robim? kosmetičku a recepční :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teríííííííííí ahoooooooooooooooooooooooojjjj jsem nějaká mimo :-D :-D :-D děkuju no snad to výjde doufám že se neradujem předběžně:-) ale řvu jak želva celej den ani nevím proč :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jsem blbka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč blbka?? to je radostí :-D já bych taky bulela...dělala sis test???nebo jak si to zjistila?? mám za tebe strašnou radost :-D moooooooooooooc ti to přeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terííí dělala a vyšla mi tam slaboulinká druhá čárka:-)mám to dostat až v pondělí tak uvidím jestli čárka v pondělí bude silnější tak je to jasný!!!! :-N :-N :-N :-N :-N ale podle Kauculíka je to jasný :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám novou fotečku ..kauculka mi jí zmenšilá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo:-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kuk :-)
Odpovědět
Dělala jsem test, je negativní presne ako som vám hovorila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky ;-) Tak jsem se sem konečně dostala,celý den nám nešlo se připojit na net ]-( ]-( ]-( SANDULKO:Co jsem to četla =-) HURÁ,HURÁ,HURÁ :-D Mooooc gratuluju a ani nevíš,jakou z toho mám radost :-D :-N :-D :-N ty jo,to bude pro skoromanžu takový překvápko,ten bude koukat :-D :-D :-D :-D Kauculko,ty jsi byla úžasná jak sis dopisovala se Sandulkou :-D :-D :-D :-D :-D a víš to jako první (že je sandu těhu) a to se mi vůbec nelíbí :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?