Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Mně stačí okolo těch 20stupnu,aby nelilo jak z konve a nefičel silnej vítr.Když bude pod mrakem,tak to taky přežiju.vítr a silný déšt nebude.To si přeju moc a určo se to splni...přej a bude ti přáno.
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Jinak koukám na treking.cz a tam je jakože dlouhá předpoved.A na 10.-13. předpovídali že bude zataženo,že bude chladněji,ale bez deště a ted už je to zase jinak,takže jsem v klidu.nemá cenu se stresit.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No hlavně oni to opravdu zvládnou předpovědět dobře na den dopředu, trochu hůř, ale pořád době na dva až tři dny a pak už je to v podstatě loterie... Holt nějak bude, to nezměníme, tak proč se tím stresovat dopředu. Jako by těch stresů nebylo i tak dost.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Moje řeč ;-) Též to neřeším.Stejně to nezměním :)jen pevně věřím a doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty,musim rict,ze takhle hororove jsem si tyden pred svatbou nepredstavovala ani v nejcernejsich snech,o vikendu nahle zemrela moje teta,tatkova sestra.tak se ten sok snazime stravit.nejprve jsme chteli svatbu zrusit,ale nakonec bude,i sestrenky chteji,aby byla,alespon na ten jeden den na to zapomeneme,resp.budeme se snazit.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Proboha .... :-( To je mi moc líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso to je ale opravdu hrozne, tyden pred, tu situaci nezavidim, preju at to v poradku vsichni na svatbe ustoji
Odpovědět
Profilova fotka
Já tady všem vždycky přála pěkně a poslední dobou jsem každý pátek a sobotu myslela na nevěsty, aby měly pěkně :-) Dneska tu byla mamka a udělaly jsme poslední zkoušku šatů, pokaždé jsou jinak dlouhé... nechápu :-D Zkusila jsem k nim bolerko a pomapadůrku a vypadá to super. Teď jsem jen trochu nervozní ze slečny provozní, kde bude hostina. Protože se jí nezdálo, že nemáme 27 lidí, jako jsem jí informovala před měsícem ale jen 21 (poslala jsem o víkendu aktuální info). Napsala jsem jí to ale hned jak jsem se to dozvěděla a taky jsem jí napsala, že za to fakt nemůžu, že prostě marodí. Z jejího mailu jsem měla pocit, že jako je obíráme o kšeft :( Mrzí mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Adélko, to je mi moc líto. To jsou ty moje starosti potom opravdu pitomosti! Držte se všichni!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Jé tak to je moc smutné. Držte se ;-)
Odpovědět
adelkaurso: To je mi moc líto já to zažila na pátek 13tého ale před půl rokem toto letí. Takže s tebou naprosto soucítím. Já jsem z toho špatná ještě teď. Tak se hlavně snaž si tu svatbu užít pořádně. Jinak fialový svetřík jsem stále nesehnala, punčochy také ne. Takže prima.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já mám zase punčochy dvoje :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak zase nám odřekl jeden člověk na hostinu...
Odpovědět
jaja: z toho si nic nedělej nám zase odříkaj lidi na obřad ale večer chtěj dorazit. já bych potřebovala samodržky se sirokým tim pásem ale nikde nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy @jaja.mixi Holky já teda lidi na obřad neřeším, nevím taky proč ;-) jen lidí na večer nás to zrušilo už minimálně 5.
Odpovědět
Profilova fotka
Na obřad je taky vůbec neřeším, ale na oběd s rodinou ano...
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Široké samodržky jsem koupila v c&a na Václaváku
Odpovědět
Tak jsem konečně našla kde prodávají svetřík fialovej ale jako na potvoru je to bonprix a to buhvi kdy by dorazilo :-(
Odpovědět
Dobré ráno , tak já má dnes už dovolenou. Bohužel zasloužilý odpočinek to nebude :-)) Teď jedeme na poštu, pak pro šatičky, pak jinam pro bolerko, pak do restaurace dořešit ještě nějaké blbosti. pak ještě k nějakému obchodníkovi a oak k rodičum a pak na golf. No dnes to bude náročné a večer ještě musím dát dohromady celou výzdobu. uj jak m se do toho nechce. Co vy ještě pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
holky už to máte za pár, tak přeji raději předem ať všechno vyjde podle představ a všechny si to úžasně užijete
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky,moc na Vás všechny myslim a budu v pátek myslet.Hlavně at vše vyjde podle vašich představ a vykročte do manželského života pravou.Tfuj,tfuj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě se ráno zase zdál tak debilní sen. Navíc se děsně bojím, že se něco nestihne. Musela jsem přemluvit vizážistku, aby u nás byla v půl 9 (navíc pojede od jedné nevěsty z druhého konce Prahy - naštěstí řekla, že raději metrem), protože ji vše bude trvat 1,5 hodiny. A kdyby přijela jak původně chtěla o hodinu později, tak se nestihnu nasoukat ani do šatů, natož třeba poděkovat rodičům a tak. Bojím se, že bude v Praze blbá doprava a my máme obřad až na druhém konci Prahy ;-( Já mám takovou debilní povahu, kdy se všeho děsně bojím, když to není do puntíku jisté. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy No já za chvíli utíkám z práce pro šaty, pak rychle domů sbalit všechny věci a pka ujíždíměe směr vysočina. V noci ještě dovyrobit něco z výzdoby, zítra do města pro prádelko a pashminu. A ještě něco dovyrobit. Večer do hostince udělat výzdobu a pak pro kamarády co přijedou z daleku už raději večer předem. No budu ráda když na své svtabě neusnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak to más nabité ;-)
Odpovědět
Holky já už jsem vysátá. Dneska toho bylo moc ale mam bolerko. Jen se šatami jsem v háji. Zhublajsem na bocích a sedí mi ale nevím jak je to možné zvětšil se mi objem přez prsa. tzn že vůbec nemůžu dýchat jak jsem stáhlá :-( a ještě jsme utrhly s mamkou při oblékání háček kterej byl přišitej dost provizorně. Takže jsem z toho tak smutná budu muset šaty asi sundat už po focení ach jo :-( a sedět se v nich taky nedá.. Nejak jsem toto nezvládla a teď meě to mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy : jejda chudinko - vím co to je nedejchat sešněrovaná v šatech - ale tak za hodinu si zvykneš, dejchala jsem do břicha a trochu povrchnějc a šlo to - nebo možná ty šaty povolily, nevím. Dneska jsem byla docela zklamaná z jídla, nechala jsem si udělat od kolegyně gruzínky chačapuri, takovej slanej koláč, ale dělal ho její manžel a je dost přesolenej :-| Uklidit jsme dneska taky nestihli všechno, věci na výzdobu mám připravené, jen doufám, že to dají na stoly jak to chci, protože jim to nbudu moc říct, poneseme do restaurace výzdobu ve čtvrtek, ale to tam nebudou ty serírky, co to budou v pátek dělat. Tak doufám, že nebudu překvapená nepříjemně
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já jsem výzdobu nafotila a popsala, tak snad to udělají pěkně. Já toho v šatech taky moc nenadejchám :-D Mám je nadoraz, ale jsem zvyklá z plesových, které mají děsněj tvrdej korzet Fuj...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já už nějak nemám chuť, mám výzdobu poskládanou v krabici a připravenou n odnešení, přestal mi fungovat počítač, teď jsem na noťasu mladýho a zítra budeme péct koláčky a budu vyrábět věnečky z buxusu. Nic víc se mi zítra už řešit nechce a odpoledne dorazí tchýně s přítelem a ségrou, fláknu sebou o gauč a už se ani nehnu :-D
Odpovědět
Jé holky Vám jsou taky tiptop? Aha tak to jsem nevěděla že to je normální. No snad to zvládnu. Skoro manžel se mi dneska prokecl s překvapením pro mě takže z Vrtbovské zahrady z obřadu pojedeme do té naší restaurace lodí. Jsem z toho nadšená tak snad to bude fajn. A holky jaké jsou pocity těšíte se nebo spíš převládá strach?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy U mě spíš strach, jestli neuvízneme v zácpě, jestli dorazí vizářistka. Až budu stát před "oltářem" budu už v klidu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?