Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy : já měla šaty dusivky na svatbě nanečisto - pozítří budu mít pohodlné šaty antického střihu. Ne že by mi vadilo být sešněrovaná, to si člověk fakt zvykne a nelíbila jsem se v tom upnutém sama sobě zezadu, připadala jsem si jak muffin :-D Strach mám leda z toho, že ženich zapomene prstýnky nebo občanku, ebo že nedojedeme na svatbu včas,protože bude zácpa, jinak je mi všechno jedno. Ať prší, shoří resteurace, nebo padaj hovna s hákama, ať už je to za náma a těším se hlavně na svatební cestu, že si oba odpočineme, já nebudu nic plánovat, Míšu nebudou otravovat z práce, budeme vstávat bez budíka, válet se jak dlouho budeme chtít, budeme oblejzat hrady a zámky a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi " přesně, z té zácpy mám taky obavy, přeci jen, centrum Prahy v pátek v poledne..... a taky jestli bude mít kadeřnice připravený ten příčes, na zkoušku ho neměla, dodělavala to na poslední chvíli a nebylo to úplně 100procentní
Odpovědět
Tak to my si užijeme dovču až někdy v zimě teď musíme pracovat :-))) Já se na jednu stranu těšim na druho opravdu bojim ja zase bych byla rada aby nebylo vedro jako dnes ale nepršelo a hlavně mi povolily šaty :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jo, ty to máš na Novoměstské. Tuhlec jsem koukala, že tam pokládají nové kostky před týdnem. Ale už to asi budou mít hotový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi : kostka sem, kostka tam, já to přehopsám ;-) rouy. jestli bude pršet, vzmu si svý starý boty a ty saténový nepohodlný prodám nepoškozený
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Nemá pršet vůbec v Praze v pátek. Ty kostky už jsou určo opravený... to by bylo, aby to dělali týden :-D
Odpovědět
No ale jako budu ráda když nebude pařák jako dnes
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vám zítra držím palce, ať vám vše vyjde. Celou dobu vás čtu, já už mám po svatbě, ale zítra jdu svědkovat, tak to konečně prožiju jinak a přece z blízka :-D Tak hodně štěstí a nenechte si svůj den ničím zkazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se s přáním hodně štěstí na váš zítřejší den D! Budete mít krásné počasí a všechno si to moc užijete;-) Mám radost i za vás a trochu se začínám nervovat:-) Tak hodně štěstí ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky držím palečky, určitě Vám to všem skvěle vyjde :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jednou holky držím palce, dnes má pršet, takže trochu schládne, ale na zítra se má zase vyčasit, tak pokud vše vyjde dle předpovědí, tak budete mít na svatby parádní počasí @rouy teda skoromanžel je fakt romantik, to budete mít krásné s plavbou
Odpovědět
Holky, krasne si to zitra uzijte a at vse klapne, tak jak ma. A pak sem dejte nejakou ochutnavku svatebnich fotecek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanakniha Tak hovna s hákama jsou hustý :D @rouy já je mám taky pevnější,dá se na to zvyknout.Bud v klidu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak počasí bude fajn,jak sjem říkala.Dnes se vybouří a zítra už budete mít klid.No a ochlazení na 19 stuupnu...To je pohodička,bude příjemně.Takže na všechny myslim a krásně si to užijte. :-)
Odpovědět
Holky děkujeme moc, ja taky držim palce všem 13tkám. Dneska mám oblepenou celou pusu compeed náplastma abych náhodou nedostla opar. No jsem magor ale nějakej se mi objevuje. No držim palce dneska mám teda žaledek už docela dost na vodě. UFF hlavně dejchat :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy a jakou lodí pojedete? To je pěkné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy pust si nějakej hezkej film...pozvi si kamarádku. ;-) snaž se přijít na jiné myšlenky.
Odpovědět
amadeuska: to vůbec nevím ale nějakou tak pro 35 lidí. Nás bude teda jen 10 ostatní vezou auta. Ale je to ještě překvapení. porodnibabka: No já dneska naštěstí jedu ještě spoustu vecí zařídit. Na poštu, na nehty, do ikei, do arkád a večer připravuju výzdobu pro květinářku. Takže práce docela dost ale stejně jsem už nervoza :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Jestli ona ta loď nebude třeba nějaká pětiveslice :-D No uvidíš ;-) Určitě to ale bude pěkný zážitek. Já jsem si teď dodělala novou francii, vylepšila ji nálepkama a schnu :-D Muže jsem vyslala do Tesca ještě koupit pár drobností. Odpoledne dojede budoucí tchýně s tetou a dovezou dortíky. Večer jedeme s mužem zavézt vše do restaurace a pak mě hodí k našim. A půjdu chrnět (po třech letech zase u našich, to bude!)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi ale zas na posled. ;-) Já sem zvědavá,jak bude spinkat můj přítelík doma u rodičů.Postel v pokoji už mu zrušili,ted už je pokoj jenom jeho malý ségry a sedačku maj nerozkládací,ale takovou měkkounkou,tak snad se dobře na ten velký den vyspí...nebo snad mají i nafukovací matraci.my bydlíme ještě tak 2 měsíce s mámou,takže já budu spát ve svém :D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak přítel bude spát v našem bytečku. Já zaberu postel ségře, která bude zase u svého přítele ;-)
Odpovědět
Všichni si to zítra užijte!!! My už máme taky pěkné nervy. Teď jdem pro dorty, odvezeme věci do hotelu a snad bude vše připravené. Už se jen dobře vyspat. Já jsem byl z bytu také vyhoštěn, budu spát u mamky, aby nevěsta měla klid s kamarádkou. Doufám, že se na zítra vyčasí, aby byly pěkné fotky. Mějte se všichni a užijte si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni - já se ráno probudila skroo bez hlasu, bolí mě v krku, tak nevím, jestli zítra před kadeřnicí neskočím k doktorce pro antibiotika - abych je pak o víkendu nesháněla v jižních čechách :-) Jinak od rána pečeme koláčky, volali z květinářství, že nemají ty velké bílé růže, co jsem si objednala, takže pro ně jel synátor do Prahy... před chvílí volala budoucí švagrová a taky svědkyně, že babička (kterou má vyzvedávat "tchán" se chce podívat k ní do bytu, takže ráno pro ní pojede do jižních čech, pak se pojede podívat na byt do řep, pak přes celou Prahu do Klánovic a zpátky do centra.... jsem se naprdla a Míšovi řekla, ať se na ně vykašle, svatbu ať klidně nestihnou, on ať si vezme naše auto a přijede bez nich! Mě ta jeho famílie fakt sere. Mě připadá, jakoby nepřijeli na svatbu, ale prostě na vejlet do Prahy, budou mít kde přespat, vyříděj si nákupy a rodinné záležitosti a když zbyde čas, tak se možná kouknou na svatbu. grrrrrrrrrrrrr - docela by se mi to líbilo, kdyby svatbu nestihli
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tak s tím krkem ti tedy nezávidím. Já bych k doktorce zašla, ale ATB bych brala až po svatbě :-D abych mohla pít :-D U nás je to podobné s organizací. Skorotchýně už tu dávno měla být a před chvílí volala, že teprve vyjíždí od Hradce. Veze nám dorty, které musíme v pět už mít roztříděné a zavézt do restaurace, takže nestíhačka. Její manžel pak veze v pátek ráno od Hradce přítelovu babičku a strašně se divil, že už u nás má být v 10, když on chtěl v 8 vyjet. No to by nestihl ani náhodou. Hlavně, že si četl svatební instrukce. Takže já mám zase pocit, že rodinu od přítele (tedy některé) ta svatba moc nebere...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: tak přesně stejný pocit mám i já. Jak se tchýně urazila, že jsme nepozvali jejího hulvátského přítele, že nepřijde na svatbu, já bych tedy neustupovala a ať klidně nechodí. Ale čekatel mámu na svatbě chtěl, tak ustoupil a pozval ho - a teď je to tady, začínaj dělat problémy. Teda možná ta bábrle, co do poslední chvíle říkala, že nepřijede, minulý týden že teda jo, že přijede a před obřadem si musí jet prohlídnout budoucí švagrové byt. Kamarádka ke mě jela dneska ráno ze zličína skoro 2 hodiny - tak to jsem zvědavá, jak to budou stíhat... teda ještě že nejsou ani jedni z Prahy a vídám je 2x do roka.... zredukuju to na 1x do roka!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi tak to mám stejný pocit, tedy spíš nejen pocit, ale jistotu @hanakniha postihlo mě to samý (akorát nemám zítra svatbu), koupila jsem si včera Bioparox a už je to mnohem lepší, akorát mám děsný kašel a přeju, ať vám to všem vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj" já cucám septolete a vzala jsem si coldrex, ale jsem nějaká schvácená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha já jsem celý úterý cucala Strepsils a je to naprd, ten Bioparox jsou volně prodejný antibiotika a fakt to zabralo, akorát je to strašně hnusný :-) a nevím, jestli by ti to stihlo zabrat do zítra, já jsem nasadila včera a dneska ještě krchlám, ale bolest v krku už je skoro pryč já nechápu, co to tady lítá teďka za bacily, v květnu :-(
Odpovědět
Tak já jsem se holčiny vrátila z ikei a ještě dalších nákupů a dělám pro květinářku výzdobu a různé plánky a fotky no a to mám jet ještě k rodičum s věcma ale spim doma s přítlem. U rodiču je pes a já jsem na něj alergická nehci bejt pak ráno opuchlá :-)) takže bude ještě předmanželská noc .-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se picnu... budoucí švagrová mě dostala úplně.. no řekla jsem o ní, že je kráva - jestli prej by nám nevadilo, kdyby se v hospodě koukli na hokej (s tím debilním přítelem budoucí tchýně, kterýho jsme vůbec nechtěli zvát) Jo a tchýně a spol, kteří řekli že dorazí dneska navečír, mají tu hotovou večeři a čekáme na ně - tak čekatel jim volal, v kolik dorazí, tak prej teď pomalu vyrážej na cestu. Je to od nich 6 hodin jízdy ve dne a když je sucho. Takže bych řekla, že se s nimi ani neuvidím, až na obřadu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?