Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Jinak holčiny jak jsem sháněla tu podprsenku bez raminek. Tak jsem za super peníze sehnala v mark a spencer nebo a jak se to píše ale je úplně úžasná skvěle drží fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: mě by maličké nevadily, včera jsem zkoušela aranžovat kytičky do skleniček na víno, na dno jsem dala kousek buxusu, k tomu jeden květ žlutého tulipánu bez stopky a 2 pampelišky - taky bez stopky, takže všechny květy jsou uvnitř skleničky a vypadá to úžasně a ještě dneska je to pěkné, takž malé narcisky by mi nevadily A zítra vyrážím taky do M a S - dávala jsem do pračky prádlo večer a narazila jsem na podprdu dcery, co si právě v M a S koupila, tak jsem si jí zkusila a kdyby měli tu samou s většími košíčky, asi do ní půjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha A já zase musím koupit ten buksus... Nám tady nikde neroste na oškubání, tak asi koupím v květináči.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: Můžeš si přijet naškubat do Klánovic, mám ho na zahradě. Já nakonec budu mít myrty - květinářka chce za 1 s mašličkou a špendlíkem 7 korun a vzhledem k tomu, že jsem jí zrušila objednávku na výzdobu stolu a potřebuju těch myrt jen 16 (nevěsta jí nemá, že ne??), tak je koupím
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha ne,ne.Ani nevěsta a ani ženich. ;-) Ženich by měl mít korsáž
Odpovědět
Holky ahoj, už jsem zpufalá nemám rpostě šaty na převlečení a nevím kde je sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy ja jsem sehnala docela pekne saty v Debenhams na Vaclavaku, zkus to tam (akorat nebyly uplne levny, ale moc se mi libily, tak jsem je vzala)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: dneska jsem běhala po Václaváku kvůli podprsenkám a na roku Václaváku a Opletalovy jsem narazila na obchod Jannis - koupila jsem si tam baloňák a měli tam pár bílých šaty, které by se mi na převlečení líbily, ale já jsem úchyl na třpytka, kamínky a podobný věci, takže trošku pouťovej styl a kvalita nic moc, ale zase za 300-700 nekup to :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jannisu mívají pěkné šaty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kolik máte bílé stuhy na ozdobení jednoho auta? případně čím dalším zdobíte??
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já mám spoustu stuh, takže ani nevím kolik :o) Ale počítám tak na "věčka" ostatních svatebčanů na jedno auto cca 2-2,5 metru.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem byla na nehtech. Myslela jsem si, že slečna dělá normální francii, ale přilepila mi na nehty takové malé bílé proužky a že by to prý mělo vydržet 3 týdny... No uvidíme, jestli to přežije do dalšího pátku. Jsem k ni objednaná i na čtvrtek na dozdobení, tak kdyby se to slouplo, tak mi to snad opraví. Dnes jdeme juchat na rozlučku, těším se :o) Jukněte na má alba, mám nové, s tím, co jsem si na svatbu stvořila.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jaja.mixi: já jak chodím na ty gelový, tak sice ten bílý proužek vydrží pořád, jenže stejně za 10-14 dní to natolik odroste, že je za tím vidět rozdíl mezi volným koncem nehtu a tím ještě spojeným s prstem, takže je celkem jedno, že mi to vydrží měsíc, stejně to pak přelakovávám neprůhledným lakem.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: Teda podle toho albo bych řekla, že tě to snad baví nebo co :-D :-D :-D jak prožíváš 10???? Já potřebuju zkrátit ramínka u šatů a koupit teda ty ozdoby na auta no.. když jinak nedaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha No a tady nemá co odrůst, protože lak, co přes ten proužek mám, tak se dá odlakovávat. Tak snad si ten proužek nějak neodřu :-D Včera jsme měli tu rozlučku, ale spíš to vypadalo jako normální hospoda. Já tam měla jen jednu kamarádku, sestru a bráchu s přítelkyní a můj chlap asi 12 lidí z práce. Strašně mě potěšilo, že od té kamarádky jsme dostali už svatební dárek... dva ručně šité polštářky se srdíčky (dělala je její mamka) :-) V sobotu máme další rozlučku s tanečníky v jedné tančírně. Jinak zatím jsem v klidu a ještě musím nějaké věci dodělat. Chci si ušít pompadůrku, ale to se nejdřív musím vyhrabat do obchodu s látkama :-| Tenhle víkend ještě chceme na hrnčířské trhy do Berouna, tak to bude super relax.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: tak za týden se ten proužek moc neposune - myslela jsem to, že odrůstá společně s nehtem
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha To jo, nemám zase tak dlouhé nehty, takže když se posune, tak to nebude vypadat divně.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já taky nemám moc dlouhý, ale mám bohužel na většině nehtů ten předěl mezi volným okrajem nehtů rovný a ne do obloučku a jak mi namalujou ten bílej okraj do obločku, tak už tak po týdnu deseti dnech je uprostřed za tím bílým okrajem vidět to odrůstání :-| ale já to pak přebarvuju barevným lakem a je to vidět jen zblízka Koukala jsi na předpověď? Příští týden by pátek a sobota mělo být slunečno 22 až 23 stupňů :-D tak kéž jim to vyjde. Včera jsem běhala po městě jen v lehké bundičce a parádně jsem nastydla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já včera vyšla jen pár kroků na ty nehty a myslela jsem, že umrznu. To teda byla kosa! No já si na pořádnou předpověď raději počkám na další týden, pořád to mění. Ale hezké počasí, to bych tedy brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já ráno skoro zaplakala, říkala jsem si že je dobře, že ti zmrzlí přijdou o týden dřív, že mi aspoň vydržej okolo vstupní cesty tulipány, co už kvetou třetí týden a dneska všechny ležely zmrzlé po zemi :-( Jen jsem si řekla, že snad nebude mrznout příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tak to je hrozné :-( Ale příští týden by už mrznout nemělo.
Odpovědět
Ahojky, poraďte mi prosím nějakou příjímnou nekuřáckou resturaci na rozlučku
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy U Žiznivého jelena je celé spodní patro nekuřácké. je to na smíchově mezi knížecí a andělem.
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, to počasí nic moc a den ode dne horší :-| :-(
Odpovědět
jaja: já na to koukám úplně mě to štve jako holky řeknu Vám jestli bude bez prominutí chcát. Tak se jdu zastřelit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi @rouy děvčata,nebude.Věřte mi...možná enbude mega horko,ale pršet nebude.To cejtim v kostech...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak já ti teda věřím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, odmítám se stresovat předpovědí počasí! Jsem šťastná, že si odbývám jahodovej tejden teď a příští týden v pátek bude nádherně :-D :-D :-D (i kdyby třeba trošku poprchávalo - jde o úhel pohledu) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha jo sem tam kapka nevadí, jen když nebude lejt jak na začátku týdne. Už vidím ty šaty s vlečkou jako prase špinavé :-D
Odpovědět
No tak já bych byla zvědavá na tu zahradu v které to máme. Nevím jak bych se fotil v dešti holky musí bejt krasne prosím prosím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?