Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Předpověď byla vylepšena :-D Má nálada nikoliv.... pořád mi účast někdo odmítá a nás bude malilinko :-S
Odpovědět
jaja: aspo'ň to budete mít levný :-)) Ne promiň blbej vtip. A co uváděj za důvod?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Práce, nemoc, je to na ně dlouhý celý den (a to říkají mladí!)
Odpovědět
jaja: No vydiš aspoň ti to ale bude slušet já budu vypadat jak debil. Jak se říká že nemáš chodit ke kadeřnici, tak fakt nemáš. Chytlo í to blbě ještě mi tvrdila jak mám tmavě hnědou tu nejsvětlejší co jde ale mám prostě černou a to je fakt průser. S tím asi nic nejde že? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy No tak to ti nezávidím, já bych tedy nešla týden před. Raději jsem neriskovala a sama si dala přeliv, co už jsem si dala x-krát a je to o.k. Zase jsem na prášky z počasí, dnes to zase vypadá, že bude pršet. Mě snad klepne, ať už je to za námi.
Odpovědět
No já bych taky nešla ale kadeřnice měla čas až těsně před a měla jsem už strašný odrosty tak bych jít nemohla
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: já se dneska nabarvila sama ale zas byla děsná vizážistka, takže se budu muset namalovat sama
Odpovědět
hankniha: jsi dnes měla zkoušku? a to jsi jí řekla na místě že se ti to nelíbí? No hlavně já to nechápu strašně ženskejch má na hlavě černou barvu a přitom mají o mnoho světlejší pleť a i obočí. Já mám obočí hodně tmavé i oči ale nevím proč ta černá ke mě nějak nejde. Chjo
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha A koho jsi zkoušela,že tě tak zprznil?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Život občas píše historky.... Tvůj dobrej vtip mi připomenul mou story. V ordinaci zazvonil telefon, setřička mne zavolala, kdosi na druhé straně se zeptal , zda může chvíli vyrušit a já řekla že ano a přidala : "právě jsem pacienta opíchla a čekám , až ztuhne". Pravda, běžná pracovní hantýrka u zubaře, ale nevím, jak tomu rozuměli na druhém konci drátu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka : nabídla se mi kadeřnice, co mě bude česat, že dělá i vizážistiku... a namalovala mě jako sebe, jenže ona má velké oči a já malé zapadlé. Tuhle mě malovala holčina z mary ka, koupila jsem si od nich nějakou kosmetiku i dekorativní a zkusila to samý doma a bylo to pěkný, tak si to udělám sama
Odpovědět
Článek se načítá
hanakniha: jestli se ti tamto nelíbilo nemá cenu aby se ti to pak stalo na svatbě. Já se třeb umím namalovat sama podle mého docela hezky ale nechtěla jsem se stím ráno matlat a hlavně oni přeci jenom používají kvalitnější kosmetiku něž já, takže to déle vydrží. Jo a mám konečnš fialové šatičky nic úžasného ale líbí se mi.
Odpovědět
Holky proím jak se sedí u stolů? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Na zadku :-D Ne...mělo by to být střídavě muži a ženy a vedle nevěsty rodiče ženicha a naopak a žena snad po pravé ruce manželovi,ale nevím to jistě.Každopádně,já se pokusím zachovat žena muž,žena muž,ale nebudu kombinovat naše rodiny dohromady...a vedle mě bude sedět můj tatka...vedle ženicha jeho maminka a vedle rodičů svědci,pak babičky a pak už je to fuk.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ty jsi číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-D Už se počasí nebojíš?Bud fakt v klidu.Možná,že nebudou letní teploty,ale bude krásně. ;-)
Odpovědět
porodnibabka: no já teda nevím no http://www.novinky.cz/domaci/232800-l...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: chichi - mě první napadlo taky na zadku - ale jinak na p....l :-D nevěsta sedí po pravé ruce ženicha, vedle novomanželů rodiče, pak svědkové atd. - podle významnosti U tabule tvaru I, kde sedí ženich s nevěstou uprostřed dlooouhého stolu, jsou významná místa i naproti nim. Měl by se střídat muž žena a manželé by neměli sedět vedle sebe a rodiny by se měly pomíchat, ael na to my kašleme. Vzhledem k tomu, že se nejspíš uvidí jednou v životě na pár hodin, nebudeme se je snažit promíchat, protože se členové jednotlivých rodin uvidí po dlouhé době a budou si chtít povídat spolu a ne s někým cizím. A ani nemáme striktně prostřídáno muž žena, ale posadili jsme vedle sebe lidi, co si spolu chtějí popovídat. Ale tohle uspořádání vyhovuje nám, protože budeme mít jen komorní oběd a žádnou společnou zábavu, hry ani večerní raut, takže není potřeba, aby se hosté stmelili.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi rouy: tak už mám koupenou tu žlutou pašmínu a vzhledem k předpovědi jdu koupit velký bílý deštník.... a víte proč??? protože když mám deštník s sebou, většinou neprší. Tak holky do toho, vybavme se deětníky a nebudeme je potřebovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy jo,má být polojasno a okolo 19 stupnu,ale i top je dobrý... ;-) a těm přehánkám moc věřit nemůžeš...vždycky je to jinak a poslední dobou jim to počasí moc nevychází.Bud ráda,že zmrzláci už přešli,přitom 12.,13. a 14.5. jsou jejich dny.
Odpovědět
Jo jinak jsem sehnala v nějakých reklamních předmětech deštníky bílé docela hezké a hlavně jeden asi za 90 kč Takže super asi si pro ně ve středu pojedu
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Bojím se počasí :-( Koukám na stránky hydrometeorologického ústavu a opravdu nic moc ]-( Jinak deštník už máme... velký průhledný.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi takže nebude třeba.Víš směrovačku,kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak dnes to docela jde, co před chvílí vyhlásili. 13.5. Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty 11 až 9 st., nejvyšší denní 19 až 21 st.C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s. Předpokládané množství srážek/nový sníh (00-24 hod.): Středa: 0 mm Čtvrtek: 0 až 10 mm, v bouřkách ojediněle kolem 25 mm Pátek: 0 až 1 mm
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi To je tedy předpověď pro Prahu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám budu moc držet palce, aby vám počasí vyšlo;-) A pro nás jsem taky raději půjčila deštník, abychom ho pak nepotřebovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi já myslím, že to je víc než dobrá předpověď, určitě vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jak říkám,ano ochladí se oprotipočasí,co bude do středy,ale to proto,že do středy mají být letní teploty.Já myslim,že bude parádně.Takže můžete být v klidu.Jen zatim v kostech necítim,jak budeme mít my :(
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No to jsem zvědavá:-) My jsme si teda objednali hezké počasí, ale jinak musím říct, že je mi to vlastně jedno;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?