Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
1
41
42
Profilova fotka
tak už mám taky oddací list doma - ale nemůžu najít diplom z vejšky a chtěla jsem si konečně na občanku přidat titul.. ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Hledej Hani, hledej...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: vzpoměla jsem si, že jsem ho hledala už jednou a bezvýsledně, zkusím, jestli by jim na občanku nestačila kopie, tu mám ve firmě. V nejhorším si nechám udělat kopii
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha po mně chtěli jen originál, kopie by musela být ověřená
Odpovědět
Profilova fotka
jo a stejně není o co stát, oni ten titul píšou minipísmem na druhou stranu občanky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: nechávala sis předělávat i živnostenský list? Na něm Bc. mám a tam by mi opravdu vadilo, kdybych tam titul neměla
Odpovědět
Profilova fotka
Já se stala živnostníkem až v roce 2009, tedy rok po promoci, takže jsem tam Ing. měla od začátku. Tedy na základě občanky.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já se stala živnostníkem až v roce 2009, tedy rok po promoci, takže jsem tam Ing. měla od začátku. Tedy na základě občanky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: hm, já mám živnost od roku 2002, měla jsem s titulem DiS, pak nechala doplnit Bc. - podle diplomu, na občance Bc. nemám, protože jsem se stěhovala a právě nemohla diplom najít...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha no ale bez něj ti to podle mě na 95% nenapíší...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Hele Hani a co jméno? Jak na něj reagují lidé? Mě od svatby dnes poprvé někdo oslovil a špatně. Samo, že jen tím druhým dívčím, co mám v příjmení.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: mě zatím oslovují jen kamarádi a sem tam mi řeknou ahoj Kniho :-D a celé příjmení jsem zatím použila jen 2x, z toho jednou to prošlo bez povšimnutí, 1x jsem vysvětlovala, že je to jméno a ne přezdívka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanakniha Já se představuji vždycky celým, už jsem si i celkem zvykla. A kdo si myslel, že je to přezdívka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: Byla jsem teď týden v Brdech vařit na středoškolské soutěži a spolupořádá to armáda - a že je to přezdívka si myslel jeden major nebo plukovník, nebo tak něco. Já se jinak moc nepředstavuju, jsem zavřená v kanceláři s fakturama a ani mi nikdo moc nevolá. Jo a diplom jsem nenašla, v pondělí budu mít hotovej duplikát, bude mě to stát 600,- ale co, hlavně, že budu mít na ŽL Bc. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha ono to příjmení trochu svádí k tomu si myslet, že je to přezdívka, zvlášť když ho má žena v nepřechýlené podobě.........není to moc obvyklé příjmení ani pro chlapa, nebo jo? Mě dřív vůbec nenapadlo, že tvůj nick může být jméno a příjmení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: Kniha se jmenuje v čechách kolem 80ti chlapů, já jsem u nás jediná žena Kniha, Knihová se jmenuje něco přes 100 žen. Ale Míšovo prapředek odešel do bývalé Jugoslávie a v Srbsku a spol se ženy běžně jmenují Kniha a v Americe taky :-D My se s tím jménem vyblbneme :-D jsme velmi intelektuání pár, každou noc trávíme v posteli s Knihou - a teď už má Míša i svojí vlastní Knihu, ještě před měsícem jsem byla intelektuálka jen já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jo a v rejstříku živnostníků to tvoje jméno vypadá suprově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: teda ty si pospíšili s aktualizací co? já ještě ani nemám podanou žádost o novou občanku a ŽR už mě má v merku :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak co nového Vás po dvou měsících? :-)))) U nás pořád stejné ve středu oslavíme výročí 6 let jsme spolu a zároveň teda ty 2 měsíce :-))) Půjdeme do restaurace kde jsme měli hostinu. Dát si nějakou dobrůtku. Chystáte se na nějakou dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: ahoj :-) my měli dovolenou hned po svatbě a teď v pátek jedeme na 14 dní na tábor. Slavit 2 měsíce asi nebudeme, manža bude mimo Prahu :-|
Odpovědět
@hanakniha Tak to my to oslavíme jen jako spíš těch 6 let :-))) Jé na tábor má dětská léta. Taky bych jela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy ;-) no na děcko už jsi bohužel velká, ale občas sháníme nový personál :-D a děti přibíráme pořád
Odpovědět
1
41
42
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?