Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak když to tady čtu tak přeji pevné nervy a ať i přes vaše příbuzné (hold rodinu si nevybíráš) a nemoc přeji, ať se vám svatba vydaří. Hodně štěstíčka a ať vám ve Váš den svítí sluničko.
Odpovědět
Profilova fotka
@zana3: díky moc :-) já doufám, že se to vyprší dneska a zítra bude krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha švagrová je hustááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: no celá ta familie je hustá, jen ten můj skoromanža se povedl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha jj asi jim včas utekl z lopaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje spolunevesty,at nam zitra vsee klapne,dobrou noc!!!
Odpovědět
Holčiny držim nám všem palečky já si ještě vybírám písničky na obřad :-)) To brzo :-)) ale co hlavně se při nich dojímám i doma takže mi je jasny že na obřadě budu řvát :-)) Papa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,nevěsty a ženichu. Přeji vám co nejkrásnější den D.Počasí nezklamalo,takže můj pocit v kostech opravdu funguje. ;-) Není to jen náhoda.Užijte si vše bez komplikací,nervů a at má vše hladký pr§běh.moc na vás všechny myslím a už se těším na vaše dojmy po svatbě a na první fotečky.Taže tfuj,tfuj a PRAVOU! ;-) Držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady... vdaná a strašně unavená ;-) Svatba byla pěkná, jen nevím, jestli nejkrásnější den v mém životě... Krásná ano, ale myslím, že se pak najdou i krásnější dny :-) Strašně se mi líbil obřad a to, když mě ženich viděl poprvé :-) Na oslavě mi to přišlo jako jeden velký chaos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, všem vám z 13. května gratuluju ke svatbě. Fandila jsem vám už dlouho i díky tomu, jaký jste si vybraly termín, ač to jsou vlastně tři smůly najednou, nedaly jste se:o) Těším se na vaše svatební fotky!
Odpovědět
Ahojky tak holky super to počasí no úplně nejlepší jaké mohlo být jen souhlasím s jaja já měla chaos už od rána a řeknu Vám pozvat si 80 hostu na večer je fakt mazec. Ale všechno vyšlo jak jsme si přáli jen bylo hrozně málo času na všechno což je moc škoda ale moc se těším na fotky a na video. Jinak jak mě dojímaly písničky na obřad když jsem je vybírala tak na obřadu to semnou ani nehlo ani gratulace neukápla ani slzička. A pak jsem večer doma až bulela došlo mi to elý nějak pozdě :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha já myslím, že to je optimální řešení, že dorazili až na obřad... ne? možná , kdyby nedorazili, tak o starost méně???? :-D :-D jaká byla svatba? vše nej na společné cestě.... :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanakniha to je sbor buranů... promiń ten komentář. Jsi dobrá, žes je vůbec zvala..... My pozvali jen toho, koho opravdu chceme :-D z rodiny to není skoro nikdo... já nemám a od muže jen brácha se ženou a mamka, taťka už na svajby chodit nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hola hola - vdaná paní Kniha se hlásí se svatební cesty :-D Svatební den byl úžasný, počasí nádherné, příbuzní manžela nezklamali, chovali se jak kreténi, ale blo nám to jedno :-D V 19.30 jsme je vyprovodili a vyrazili na svatební cestu, ve Vlašimi odevzdali kytičku na usušení, v Tejně odevzali babičku dědečkovi a v 00.45 dnes dorazili do Rožmberka do hotelu a!!!!!!!!! provedli svatební noc. Podrobnosti později, manžel se právě dosprchoval a jdeme si tu svatební noc zopáknout :-D
Odpovědět
@hanakniha jé to znám celá famílie manžela stojí za hovňouse jen ten muj kluk ušatá se povedl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, všem velká gratulace, ať vám to klape @hanakniha svatební noc neradno zanedbávat, opakování povoleno :-) @civet jakto tři smůly? já vím jen o dvou, pátek třináctého a květen, která je ta třetí?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj opakování svatební noci nejen povoleno, je to pak povinnost... manželská:o)) a tři smůly - květen, třináctého (to sama o sobě někdo pokládá za smůlu) a pak umocněno tím pátkem třináctého:o) Nic navíc v tom není... Ale já manžela potkala 13.7. a to rozhodně smůla nebyla, tak na to nevěřím:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Pátek 13. navíc oddávající zařadila do svého proslovu a přidala k tomu našich 13 hodin, kdy byl obřad. To mě rozesmálo :-) Manžel si koupil nový foťák, tak ho razíme ven zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala první fotky ze svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi mate krasne fotecky, moc vam to sluselo, gratuluju a hodne stesti............a mas moc pekny nahrdelnik.........mam stejny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Díky moc. Tak to budeš mít na fotkách taky moc krásný náhrdelník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi to doufám :-) jedna slečna (teď už mladá paní) už tady taky měla podobný (jen měl to zdobení po celé délce) a já si pořád říkala "jé, ten je pěkný" a pak jsem zjistila, že je to vlastně ten můj :-) původně jsem nevěděla, jestli si ho nakonec vzít, ale jdu do něj, teď jsem si podruhé ověřila, že vypadá fakt pěkně ;-) Ale čert vem náhrdelník, hlavně ať je vám spolu pořád tak krásně jako na těch fotkách!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi : krásný fotky, já je přidám až příští týden, až se k nim dostanu ;-)
Odpovědět
jaja krásné fotky, já už mám nějakou ochutnávku a nikde senesměju :-( vůbec to nechápu. Fotečky dám sem co nejdříve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Tak já se snad na všech tlemím jak blázen, protože paní fotografka furt říkala: velký úsměv, velký úsměv, ještě větší :-D Holky teď jsem prala ve vaně šaty ... no hrůza, mám půchýře. Na máchání a odstředění jsem je ale už dala do pračky, nemíním se s nimi s***
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ještě jednou vám všem 13 tkám...moc a moc gratuluju k manželství a přeju jen to dobré.Hodně štěstí a spokojenosti a hodné a milující manžílky a úžívejte si to...Už se dostavila ta nicota,že ted není do čeho rýpnout a co zařizovat?U mě to nehrozí,zařizujmeme domeek,ale věřím,že když se někdo na přípravách vyžívá,tak že má pak moře volného času.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka U mě nicota není, prtože mám konečně čas se věnovat e-shopu a výtvarničení. Jsem ráda, že už je to za námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi taky se těším na tenhle stav...Už aby to bylo...Ted se nemluví o ničem jiným a už mi to taky leze na bednu.
Odpovědět
Tak jsem holky vložila do alba jednu fotečku dostala jsem jí jen náhledovou. Další přidám někdy koncem týdne. Jen z jedné věci jsem byla malinko zklamaná a to byla barva kytice ty růže byly růžové ale měly být fialové. Ale to je detailík.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já zase byla rozčarovaná ze své kytice... nechtěla jsem lízátko a co na mě čekalo večer... malé lízátko. Ale pak se mi ta kytička zalíbila. Jo a taky jsem se na hostině regulérně málem udusila. Vdechla jsem kousek brambory a fakt jsem měla namále :-D Teď už se tomu směju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?