Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: taky plánujeme ještě v září vyrazit k moři, ale se známýma autem, asi do Chorvatska , takže to už neberu jako svatební cestu. Co se týče jména, tak mě ještě nikdo nevolal, komu bych se měla představit :-D a plným jménem jsem se prvně podepsala na zámku Lednice do návštěvní knihy. Na depku se vykašli, uvidíš, jak se ti s tím dvojitým jménem bude dařit, dej tomu třeba rok a pak jméno můžeš se souhlasem manžela změnit. Já si řekla totéž. Tedy že bych se po čase vzdala svého příjmení a zůstala jen Kniha. Ale já se s tím dvojitým příjmením cítím dobře a na představování se cizím lidem se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jééé miluju cestování do Chorvatska... Teda já byla jen nadšená z té cesty, dost mě to bavilo... asi jsem divná :-D Moře už mě tak nebavilo, protože jsem měla pořád nějaké vyrážky. A pak jsme ještě procestovali všechny národní parky, to bylo také fajn! Asi by mi bylo blbý to nějak měnit (příjmení), takže si musím zvyknout. Manžel mě v tom podporuje a říká, že si zvyknu, že mám krásné příjmení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: tak to mám podobně, válení u moře mě baví půl dne a šmitec. Chtěla bych právě prolézt ty parky a taky když nás pojede grupa, bude to zábavnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha My jsme byli na Plitvických jezerech, v Krce a na ostrovech Kornati. Doporučuji :-) Foto 1: NP Krka Foto 2: Pláž na ostrovech Kornati Foto 3: NP Plitvická jezera
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: přesně takhle si to představuju :-D
Odpovědět
jaja.mixi : mě normálně od té doby co mám používat přítelovo jméno nidko nevolá :-)) To je hrozně vtipné ani v prái vůbec to nechápu. Ne že by mi to teda vadilo :-))) Ale tak můžeš se představovat přeci jen jedním klidně tím svým a nebo jeho to jak budeš chtít ale nemusíš se představovat objím. Jinak mě svatebka fakt chybí nejeli jsme vůbec nikdam. Hned do rachoty. Ale teďka jedu v pátek na dámskou jízdu, ale nejradši bych toho svého manžílka vzala s sebou :-))) a za 2 týdny máme svatbu kamarádů manžel jde za svědka takže na to se docela těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Budu se představovat úplně vším, vyřešeno :-D Já naštěstí pracuji doma, takže jsem ráda, že nikam nemusím.
Odpovědět
Tak co holky objevíte se tu ještě někdy? A co vlastně dary dostali jste alespoň nějaký nečekaný? My ano porcelán :-))) A to jsem si říkala že my se tomu určo vyhneme :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: My dostali obraz Panenství od Klimta - můj oblíbený malíř, měla jsem fakt radost A od tchýně červenýho angličáka, jízdu ve ferari v brně (smrdíme korunou a jsme z prahy..) a roličku toaleťáku, kdybychom se z té jízdy posrali..... takhle to doslova řekla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My peníze a jedny staré broušené skleničky
Odpovědět
Profilova fotka
My taktez prevazne penize a jedny sklenicky,hezke,na cervene vino.
Odpovědět
Tak to máte v pohodě my taky nějaké penízky ale převážně je od rodiny a par nejbližších. Ostatním to asi přišlo divné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My teda peníze dostali úplně od všech, co se zúčastnili hostiny nebo rautu.
Odpovědět
Profilova fotka
my zatím dostali jen malou část darů, vyhlásili jsme, že dary chceme až na knihobraní
Odpovědět
Ahoj manželky :-), tak už mám nějaké fotečky zatím mám jen galerii. Dostanu je až později. Tak kdyby jste se chtěly juknout tak jsou tady: http://www.brabcak.cz/neprasovi/
Odpovědět
Všem "květnovým" dodatečně také přejeme všechno nejlepší do manželství :-) Konečně jsme se dostali k tomu dát naše povedené fotečky do našeho alba tady, tak se můžete mrknout. Měli jsme štěstí na počasí, takže nám vyšla venkovní svatba v krásném prostředí Adršpašských skal, žádná obřadní síň :-N Akorát jak tak koukám na ostatní fotoblogy, tak svatební noviny jsme si nevyfotili, měli jsme dvě vydání, jedno před svatbou a jedno přímo na ní. jaja.mixi: pěkné fotečky, kdepak je focená ta železniční na kolejích :-) Také jich tam pár máme.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: tak jste si to taky krásně užili - moc hezký fotky :-)
Odpovědět
@hanakniha ale nakonec opravdu užili. Fotky jsou takový normální ale zachytili všechno co měli. Takže děkuju za pochvalu.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy rozhodně to nejsou takový normální fotky, jsou moc krásný!!!! slušelo Vám to!
Odpovědět
@adelkaurso Jééé tak to děkuju. Občas mě zamrzí jak mě furt někdo honil že jsem ani před focením v zahradě ani před obědem nestihla se zajít učesat a trochu upravit. Už jsem byla dost rozcuchaná. Ale čert to vem hlavně že to bylo fajn. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy to my zase nemáme vůbec žádné fotečky ze zámečku...mrzí mě to,ale už s tím nic neudělám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já zas nemám fotku, kde by byly pěkně vidět prstýnky - ale budeme fotit ještě na knihobraní, tak se to třeba povede
Odpovědět
Profilova fotka
holky už mát oddací list? My se s mužem shodli, že nám říkali, že bude do 14ti dnů - já si myslím, že nám ho měli poslat poštou a on si myslí, že ho máme k vyzvednutí na matrice. Tak jsem z toho jelen, na matrice mi neberou telefon. Potřebuju rychle novou občanku kvůli jednání na živnostenském úřadě...
Odpovědět
@hanakniha my je taky ještě nemáme .-))) ale myslím že musíme na matriku pro ně alespoň pani to říkala.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: díky za rychlou odpověď - tak má asi pravdu mužíček :-D :-D
Odpovědět
@hanakniha nevím, jestli to funguje všude stejně, ale nám přišel ani ne za týden poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha My máme Prahu 1 asi jako Vy a dnes jsme tam volali a řekli, že si ho máme vyzvednout.
Odpovědět
@hanakniha : My máme taky prahu 1
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si ho vyzvedli včera,řekli nám to hned po obřadu,že následující týden si ho u nich máme vyzvednout.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jak jsem už psala jinde, měli jsme ho další týden ve středu po svatbě, ale nachytaný byl již v pondělí. @porodnibabka Mě zase mrzí, že máme jen jednu společnou rodinnou fotku a na ní ještě s manželem sedíme :-( A taky máme jednu společnou s kamarády, kde má manžel blbý škleb. No ale taky s tím nic neudělám a už jsem s tím téměř smířená x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?