Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka, ten motel vypadá moc hezky, je fajn, že tam budete mít i sportovní vyžití a nikdo se tak nemá šanci nudit :-)) a fotky od paní Faltýnkové jsou krásné, škoda že máte stejný termín, hned bych jí zkusila :-D my máme vybrané místo, ale ještě nezarezervované, na matrice jsme se taky ještě neptali, čekáme po volbách, jestli tam zůstane paní starostka, matrika totiž na našem místě nechce oddávat, ale protože se se strarostkou trochu známe, tak doufám, že jí přemluvíme a udělá nám vyjímku jinak nemám nic, jen zatím tak koukám co by se mi líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my se taky zatím rozhodujeme a potácíme mezi různými variantami. Zatím mám jen medvídky na auto, které možná ani nevyužijeme, protože jedna z variant je svatba doma na zahradě. Taky čekám, jak dopadnou volby a jakého budeme mít nového starostu, nebo ještě lépe starostku ;-) Jediné u čeho jsem si jistá že budeme víc investovat jsou prstýnky, fotit bude zřejmě budoucí švagrová a kamarádi fotografové nadšení amatéři budou požádáni o momentky. Jedna z variant je i obřad a oběd jen s pár nejbližšími a hned odjezd na megasvatební cestu (nějaká exotika) a tepr po návratu mejdan pro kamarády. Sázíme tak trochu na to, že květen a ještě 13. pátek bude snad trochu méně obsazené datum, tak že máme ještě čas
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes využila slevy Marianne a koupila si nové boty na svatbu, mám je v albíčku. Jsou od zn. Gabor, sice dražší, ale krásné (pro mě) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hani, koukam ze uz docela i tento datum se celkem rozjizdi. Jaja, botky jsou moc hezky, hlavnes super ze nejsou vzlozene svatebni a daji se vyuzit i normalne
Odpovědět
My měli pátek 13. a ve 13 hodin (čas na nás na matrice tak nějak vyšel - dopoledne jsme nechtěli a 12 bylo plné) :-) Akorát to bylo teď v srpnu :-) Pátek 13. je prostě šťastný den, tak ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, k tomu květnu a pátku 13. jsem si ještě vybrala zelenou barvu svatby a teď jsem se dozvěděla, že to nosí smůlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně i boty mám :-D už dva roky, koupila jsem si onehdá ve fashionaréně takový smetanový střevíčky lemovaný nazlátlým volánkem a dcera prohlásila, že jsou jak svatební - jsem se jí smála - já a svatba? už nikdy!!! no a do roka jsem měla Myšáka a za rok bude svatba.. kdo by to byl řekl Ale možná je ani nevyužiju, přemýšlím totiž o tom, že bych měla černý, švestkový nebo bordó šaty a ženich bílý nebo krémový kvádro. jinak díky marianne mám ušoupaný nohy, ale kdo by odolal. A minulý týden jsem na Václaváku objevila nový obchod Van Graaf se to myslím píše a v prvním patře mají úžasný a celkem cenově přijatelný společenský šaty (hlavně plesový), což by mohla být varianta místo půjčovny. Hezký zbytek neděle
Odpovědět
Profilova fotka
jaja: ty botky jsou moc pěkné, viděla jsem je v gaboru, ale nakonec jsem si jako obvykle koupila černé a úplně hladké
Odpovědět
Profilova fotka
Zelená nosí smůlu? Já myslela, že nemá být modrá svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja, teď jsem to tu někde četla, prý zelená = tráva = nevěra, jo pak taky nemají být perly, prý to znamená slzy, takže bych si asi ještě měla pořídit perlový náhrdelník :-D
Odpovědět
Holky máme svatbu v pátek 13 tyho a ještě května. To by bylo aby nám vadila zelená :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, to je přesně moje řeč :-) když už, tak už
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D to teda
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mít zeleno fialovou a udělám si nějakou perličkovou bižu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
;-) děvčata včera přesně 8 měsíců do dne D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani brrrrrrrrrrrrr ani mi nemluv, vždyť my ještě nemáme VŮBEC nic
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já si na to ani nevzpomněla, že devět. Holky, kdy budete zamlouvat restauraci? Nás si paní náhodou v červnu zapsala na kus papíru, že mám zavolat na pozdim. Tak tam přítel volal a jeden z provozních řekl, že jestli si to napsala, tak to platí a že se máme ozvat až v únoru. To mi přijde dost pozdě a navíc to nemáme nikde potvrzené a ani nevím, kde skončil ten papír, kam si to napsala :-( Docela se bojím, že o restauraci můžeme přijít.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja, já jí mám vyhlídnutou, ale je tam hodně za pronájem, tak musím nejdřív zpracovat přítele a doufám, že ještě budou mít volno =-)
Odpovědět
Holky tak to já ještě taky nemám vůbec nic :-) ale jako myslim že to dopadne že budu honit vše na poslední chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych chtěla aspoň to místo už mít jistý :-| už jsme kvůli tomu svatbu překládali, tak to nechci opakovat, no a zbytek už se nějak vyřeší, že jo, výdobu chci spíš jednodušší, takže toho snad nebude moc potřeba, jen musím přes zimu vyrobit ty lucerničky
Odpovědět
Profilova fotka
já včera prolízala internet od rána do večera a konečně tvořila rozpočet .... hrůza vypadá to, že uděláme obřad někde v centru Prahy, asi Novoměstská radnice a oběd jen s nejbližší rodinou a svědky (10 lidí), pak odletíme na svatební cestu - nejraději hned v pátek a po návratu uděláme novomanželskou párty u nás na zahradě s opékáním čuníka a promítáním fotek ze svatební cesty. Já hrozně ráda vyřím a peču a vůbec pořádám tyhle akce, ale nedovedu si to představit, že bych to dělala na stejný den jako svatbu. A svěřit to cateringu, který by mi to třeba neudělal přesně jak chci a ještě bychom na tom finančně vykrváceli (chceme pozvat tak 50-60 lidí). Manžovi čekatelovi se ta myšlenka moc líbí. Teď ještě vymyslet, kam bychom se v květnu vrtli, abychom si užili moře a sluníčko a i nějakou kulturu a historii a nestálo to 100 tisíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, já myslím že to máte vymyšlený opravdu fajn, aspoň vám odpadnou stresy :-) na začátek května se nabízí obligátní egypt, kde bude určitě pěkně, historie tam je, ale jinak mě to tam moc neoslovilo, když už tam, tak by se mi líbila třeba plavba po nilu, ale myslím, že do 100tisíc se pro dva lidi najde spousta míst, to už stačí i na nějakou exotiku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
má svý výhody mít chřipku... jen jsem místo na lůžko upoutaná na internet ;-) prolezla jsem všechny možné diskuze a stránky cestovací a Egypt v květnu jsem nakonec zavrhla. To už je tam na památky moc vedro. Hodně mě zaujal Rhodos, ale tam zas bude v květnu ne úplně teplé moře, tak zatím je favorit Turecko poznávačka kombinovaná s válečkou na pláži. Máme tedy v hledáčku i Maroko, ale shodli jsme se, že raději pořídíme levnější zájezd a tam nebudeme hledět na korunu, než exotiku s holou predelí..
Odpovědět
přidávám se, kočky, tedy prdíme na pověry. ;-) Vždyť je to nejkrásnější měsíc. Náš den 20.5.2011
Odpovědět
Profilova fotka
20.5. mám narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
17.5. by měla moje babička 100, tak to bude mít k nedožitým stotinám tu svatbu. škoda, že se nedožila, měla by radost
Odpovědět
Profilova fotka
hana, turecko bude fajn, teplo tam už bude, z řeckých ostrovů spíš krétu, ta je nejjižněji a v květnu už by tam taky mělo být pěkně já bych chtěla na svatební cestu do paříže, nebo na azurové pobřeží, ale možná spíš dáme okruh praha-vídeň-budapešť-bratislava-praha
Odpovědět
jaja.mix: jéé tak proč sis nedala den D 13.5.? x-) to by bylo super, ale zase bys přišla o dárečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám narozky 31.5 aspoň by měl přítel/manžel pak toho míň k pamatování co? výročí a narozeniny v jednom :-D ten můj říkal, že když zapomene na výročí a dostane sprdunk, tak aspoň bude pamatovat, že narozeniny jsou v závěsu :-D
Odpovědět
Jéé holky já jsem zase 22. května to tu všechny máme v květnu svatbu a i narozky co? :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?