Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Nakonec vrtbovská zahrada a u rytíře Jakuba
Odpovědět
Profilova fotka
paráda, to je dobře, problém vyřešen!!!! super
Odpovědět
JJ jsem ráda a tak v únoru březnu už řešit jen ty ostatní drobnosti
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dneska vzala útokem ikeu a koupila spoustu pěkných věcí na svatební stůl
Odpovědět
adel a něco se tam najde v ikei? A co třeba na stůl si tam našla?
Odpovědět
Profilova fotka
koupila jsem vázy na stůl a jednu vázu placatou na plovoucí svíčky, která bude na stole oddávající, dále svíčky a ubrousky, mrkni do alba
Odpovědět
Profilova fotka
ty vázy byly levné, 39kč za jednu, chci s nich udělat dekorace na stůl, dolů dám kamínky a dovnitř ponořím bílou kalu, navrch plovoucí svíčku
Odpovědět
No ty květiny ve vodě to vypadá strašně nádherně .-)) takže ty budeš ladit do zelena?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, přesně tak, respektive zeleno-růžova, sál, kde budeme mít hostinu je vymalovaný zeleno-růžově
Odpovědět
Jo vy to máte světle já totiž přemýšlím o kombinaci světle zelená s tmavě řužovou tak nevim ještě jsem strašně nerozhodná .-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, světle zelená a světle růžová, ale ta kombinace zelená a tmavě růžová až vínová je nádherná, já to chci sladit s tím sálem, tak proto volím k zelené světle růžovou
Odpovědět
No nebo ještě řeším kombinaci tmavě fialové se světlo a nějak pořád prostě nevim nevim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ta taky není špatná, ale zelená+tmavě růžová je super
Odpovědět
Mě se strašně líběj kytky u fialové ale zase šaty na převlečení a výzdoba a teď jak se mám rozhodnout žejo :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, já bych byla pro tu sytě růžovou a světle zelenou, ta kombinace se mi hrozně líbí, je taková živá a svěží a ty tulipány v této barvě, co máš v albu vypadají moc hezky, nebo i ty gerbery
Odpovědět
haili mě se taky strašně líbí ale pořád prostě váhám ta fialová mi zase přijde taková tlumenější myslím si že by lépe vypadala košile a tak
Odpovědět
Profilova fotka
no v případě růžovo zelené bych asi nechala košili bílou, ty budeš mít taky čistě bílé šaty, pokud budeš brát ty z alba a dala bych jen růžovou kravatu a kapesníček do kapsy, pokud to ženich snese, nebo jen kravatu
Odpovědět
haili ja si zase rikala ze bych dala bilou kosili a svetle zelenou kravatu a nebo cernou kosili bilou kravatu a korzaz barevnou
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zelenou kravatou by to taky samozřejmě šlo :-), i když ta růžová by se mi líbila víc :-D , u tý černý košile bych spíš asi volila kravatu taky v barvě korsáže, ta bílá mi tam nějak nepasuje
Odpovědět
Ta bílá by byla jako k šatům :-)) No já si nejsem jistá jestli by ta růžová nebyla blbá na přítelovi on si na sebe vezme to do čeho ho obléknu tyhle věci mu jsou téměř jedno ví že mám alespoň čístečně vkus. Ale bojím se aby růžová nevypadala blbě :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, myslím, že to bude vypadat dobře, tady fuchsiová kravata s bílou košilí http://www.solidcolorneckties.net/v/v... a tady je ta kravata na černém podkladu http://www.wearmeoutkids.com/hot-pink... ale i vzhledem k tvým šatům bych volila spíš tu jemnější variantu s bílou košilí :-)
Odpovědět
haili to nevypadá špatně .-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska radost, došla figurka na dort a vyzvedla jsem si krajkové bolérko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka, tak super, koukala jsem do alba co už máte doma, pěkně se vám to plní :-)
Odpovědět
adelka tak to máš super já jdu všechno kupovat tak únor až březen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tak postupně, když se mi něco líbí, tak to koupím, už mám na to special krabici :-)
Odpovědět
Tak to máš super. Ty jo holky já už 2 mešíce řešim bolavej palec na noze. A teď s nim mám jít na operaci ale až za 2 mesíce dřív to nejde. A to jsem chtěla něco zhubnout to za 2 mesíce zhubnu prd.
Odpovědět
Profilova fotka
máš tam zarůstající nehet? s tím jsem si taky užila, na obou palcích na nohou, bolí to jak čert, co?
Odpovědět
No kdyby jenom nehet udělal se mi výrustek na kosti a musej mi celej nehet strhnout a odsekat kost. Takže musim na 3 dny do nemocnice. No ale prostě nemůžu teď nosit skoro žádný boty. Takže sport nějak padá jsem ráda že chodim a musim vydrzet 2 mesice další takže zase 2 měsíce přibírání :-( To už nestihnu schodit do svatby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, to přesně jsem měla já, celkem 10x mi strhávali nehty a škrabali kost, takže Tě fakt lituju. s tím hubnutím to taky řeším, potřebovala bych taky shodit, ale která nevěsta tohle neřeší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?