Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Jaká paní? No ta na matrice byla hnusná no takže naprd. budu muset mít s přítelem církevní obřad
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, nebuď z toho smutná, ten církevní obřad bude fajn, konkrétně p.Samojského od unitářů měla známá, nejdřív, když jsem viděla přicházet "faráře" tak jsem si říkala pane, jo, co to bude, ale byl v pohodě, vtipný, bylo to osobní a obřad na ně napasovaný, rozhodně lepší než bůhví jaké žblepty od matrikářky, na některých svatbách jsem se kolikrát musela kousat do rtu, abych se nesmála tomu co tam s vážnou tváří oddávající povídá 8-) nebo se poohlédněte ještě po jiném místě, napadl mě třeba průhonický park, ale nevím, jestli to pro tebe není z ruky
Odpovědět
haili děkuju v Průhnicích to měla kamarádka v dendrologický zahradě ale moc se mi to tam nelíbilo :-) a bylo to taky dost drahé
Odpovědět
Hailie...Ty jsi studnice mst na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, to me mrzi, vinicni altan ma sve kouzlo, ale verim, ze najdes jine krasne misto a moc Ti to preju. Vse spatne je pro neco dobre a ten altan vam "nepriklepli", protoze nekde jinde ceka na Vas mnohem krasnejsi misto, ktere jste jeste nestihli objevit!
Odpovědět
adelkaurso: my asi uděláme v altánu ale církevní obřad. Slyšela jsi někdy o tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy: nene, neslyšela, Vy jste věřící? Mimochodem, včera jsem se vrátila z Barcelony, viděla jsem sídlo a "továrnu" na svatební šaty Pronovias, opravdu nádherné, škoda, že nebylo víc času, to by byla paráda celé si to prohlédnout, vyzkoušet
Odpovědět
adelka: právě že nejsme ani jeden. Ale hodněkrát jsem tady četla že existují oddávající, kterí jsou z církví, ale oddávají i lidi nevěřící. Sice před úřadem je veden jako církevní sňatek, ale když nechceš udělá obřad přesně podle tebe. Takže žádné mluvení o bohu atd. Můžete si říct vlastní slib a tak dále. No a my tím pádem budeme moci mít obřad 13.5
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, jenom vím, že moje kamarádka měla církevní sňatek a asi 1/2 roku chodili na kurz manželství s farářem, mimo jiné jedna hodina byla i s již oddaným párem, kteří jim měli povídat o sexu, což mi přišlo hodně zvláštní. ale to vy k tomu snad nebudete muset, ne?
Odpovědět
Ne ne právě nic takového nepodstupuješ máš většinou jen 2 shcůzky a ty jsou ohledně nápadů a informací co se týká obřadu. Hodně toto mají lidé, kteří nechtějí klasické ano ano ale chtějí hezkou milou řeč, která bude zaměřená přímo na ně na jejich rodiny a kamarády nebuide to takové uniformní
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to bude pěkné, tak alespon Vám to takhle vyjde na toho 13.5.
Odpovědět
No já jsem ráda jenže teda musíme někoho kdo nás oddá sehnat. Oni jako nejsou povini tě oddat můžou říct mi nechceme Vás odávat a máme smůlu no :-( a jak vy pokračujete s přípravama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha a znáte někoho? a už jste se ptali? my zatím vymýšlíme, co napsat na prstýnky a pak je objednáme. jinak spoustu toho už máme :-) příští víkend máme společný s našima a rodičema přítele, bude zase plánování :-)
Odpovědět
JÉÉ tak to vám zavidim ty rodiče naši se ani neznají :-( a jaké si vybrala nakonec šatky jak máš v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
nejsou tam, ty jsou tajné :-) Tvoje šaty jsou nádherné, jsou z Maggie, že? naši i Lukyho rodiče to strašně prožívají, jsem ráda.
Odpovědět
Ne ne šatky si nechám ušít na míru v madoře. A ty jsi je půjčuješ v nějakém salonu? No ale lavně ti všechny slušej máš na ně ideální postavu na takovéhle šaty. No toho si hodně važ toho že se maji rodiče rádi co já bych za to dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ideální postavu určitě nemám, ale ty dámy v salónech mi vybraly vždycky hodící se k mé postavě až jsem byla kolikrát překvapená, že v zrcadle jsem já, ale ty finální si půjčím v salonu nevesta v praze, mají moc pěkné, navíc si nechávám šít krajkové bolérko
Odpovědět
Jéé v nevěstě jo .-)) tak kdybych si nenechávala šít jsem si vyhlídla taky jedny který jsou favoritky .-))
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, mají tam opravdu velký výběr, příjemnou obsluhu,navíc to tam mám kousek, a máš nějakou fotku těch, které si chceš nechat ušít?
Odpovědět
No ještě nejsem na 100 pro rozhodnutá oni mají i svojí kolekci tak nejdřív vyzkouším něco u nich a pak se rozhodnu -)
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy, tak hodně štěstí na vybírání, pak samo přidej fotky do alba pro inspiraci :-)
Odpovědět
Určitě přidám. Já doufám že se tam tak do měsíce max do dvou dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, a jak jste pokročili s místem pro hostinu? to už máte vyhlídnuté?
Odpovědět
ahoj haili: konečně máme alespoň už místo obřadu nakonec to bude vrtbovská zahrada .-) a ty pořád sháníš místo aby bylo i s ubytkem a obřad na jednom místě?
Odpovědět
Gratuluji Rouy :)
Odpovědět
Díky moc loli jsem fakt ráda a co ty už máš teda rezervovaný místo obřadu i hostiny?
Odpovědět
Jenom obřad, během příštích tří dnů jdu obhlídnout místa na hostinu. S obřadem se taky vyskytly problémy,ale snad to bude dobré.
Odpovědět
Problémy jo a jaký? No a ještě jak jste se vůbec dotali k tomu Vašemu datumu? Nějaké výročí nebo jen tak?
Odpovědět
Moje číslo je 7,mužovo taky 7 ( součet všech čísel v datu, sčítáš tak dlouho až je z toho jednociferné číslo) , tak jsme vybírali data podle toho. A v létě jsou jen dvě, 23.07.2011 a 13.08.2011 a moje mamka bude potřebovat odjet v půlce srpna,takže tak. Problém je takovej,že správce u kterého jsem to objednala a který se prezentuje jako správce už správcem dva roky není.
Odpovědět
Aha tak to je vtipný docela. A na matrice je ten Váš termín volnej?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?