Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, nebo moc hezká je magická zahrada, ale ty budou těch apartmánů jenom pár
Odpovědět
Profilova fotka
Žádné slevy neměli. Všechny obleky mají krásně vypracované, milá obsluha a levno. Obleky jsou šité v Prostějově.
Odpovědět
Ahoj holky, tak to já se tam asi zajeu podívat přítel trvá že si ho chce jen půjčit že to nechce mít doma. V tomhle ho chápu protože skříně máme tak narvaný že už tam nedám ani tričko. A hlavně on si to vezme tak maximálně říkal na pohřby kamarádů a to až bude starej :-))) Jo jinak v pondělí jdeme na matriku. To mi připomíná že bych si měla někde přečíst co s sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: Pokud nemáš děti nebo nejsi rozvedená nebo cizinka, tak ti stačí občanka a rodný list + 1 000 Kč poplatek za obřad mimo vaše trvalé bydliště
Odpovědět
amade jo? Tak to je docela v pohodě já rodnej mám jsem teda zvědavá na přítele :-))) jestli ten ho najde to bude úspěch. A prý se do těch papírů vypisují svědci je to tak?
Odpovědět
haili: díky za ty typy na tu magickou jsem koukala ale tam by jsme se nevešli a ten hotýlek jsem poptávala ale strašně špatně a nepružně reagují tak nevím. Ideální by pro mne bylo najít hotel v Kunraticcích ale nic jsem nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem teď narazila na hotel villa, natáčela se tam ordinace v růžové zahradě, tak babičky by byly jistě nadšený :-D jinak kunratice a okoli: toto vypadá moc hezky a ani ne tak draze, nemá tedy zahradu, ale tu jste myslím ani nechtěli ne? http://www.emmy.cz/cenik.php?lang=cs nebo Top hotel Praha, u nás vždycky patřil cenově k levnějším hotelům, ale otázka jakou cenu by dali vám na přímo
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, ještě pár typů http://www.bauernhof.webpark.cz/open.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy: nam rekli, at jmena a rodna cisla posleme 14 dni predem mailem. Kdyz je ale vis a vis, ze s tim nebudes hybat, tak to muzes nahlasit hned. My nevedeli rodna cisla, tak jim to napisem pozdeji. Pry to je jen proto, aby nebylo tolik papirovani na miste;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já když jsem byla za svědkyni kamarádce, tak si snad vše od nás psali až přímo na místě, jestli si dobře pamatuju, taky jsem jí až přímo na místě pomáhala s výběrem hudby na obřad atd. no asi to měli ale trochu na honem
Odpovědět
dík yholky přítel svědka má ale já ne :-( a haili jak to teda máš už jste něco vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy,jukněte do půjčovny Venesis.Půjčení obleku za 1700 a jsou docela hezký.Moc jich nemaj,ale mohli byste si vybrat.Taky tam v únoru zajdeme. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Díky podíváme se eště holky nemáte tip na vestičku s kravatou v tmavé fialové? Nemohu to nikde sehnat
Odpovědět
Holky našla jsem úplně úžasnou cukrárnu. Úplně designový kousky. Ty jo jen ty ceny jako dort na narozky super to bych za to dala ale za svatební a ještě minidezerty to by byla pálka http://www.sweetdelight.cz/showroom.php
Odpovědět
Profilova fotka
to vypadá bombasticky !!!! mňam
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, pořád ještě nic, ze dvou míst se ještě vůbec neozvali :-| to je taky přístup fakt za všechny prachy
Odpovědět
haili fakt jo? A z kterejch? Já jsem normálně na hodně míst zanevřela právě kvůli špatné komunikaci. Třeba na toho černého kohouta to bylo strašný a abych řekla pravdu může být náhoda že se neozvou třeba je člověk co to řeší na dovolené, ale spíš je to jejich laxnost.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: ja jsem s komunkaci u Cerneho kohouta take byla velmi nespokojena. Dokonce me to nastavlo tolik, ze jsem napsala negativni reakci do tematu k teto restauraci a samozrejme restauraci vyradila ze svych favoritu.
Odpovědět
zana takze taky problem z komunikaci? Nebo jeste neco?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla zkoušet šaty v Adině a Kleinodu. V Adině se mi jedny líbily hned, ale na fotce se krabatí korzet a jiné, co nic moc na první pohled, tak vypadají pěkně. A v klenoidu se mi líbily jen jedny, ale zase byly šampaň a to nechci... Tak nevím :-) No ale zjišťuji, že mě to zkoušení zase nějak nebere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: s komunikaci. Jednali jsme s pi Karetovou (nebo tak nejak) a prvni nas nahanela k prvni navsteve a pote, co jsme po nich chteli kalkulaci, uz se neozvala. V telefonu nas odbyla, tak p. provozni se slovy, ze to je daleko,tak ted nemaji cas to resit. Bali jsme se stejneho pristupu v dobe, kdy by se to blizilo. Doopravdy jsem zasla, jak si muze v dnesni dobe restaurace nechat ujit kseft za nekolik desitek tisic z vlastni lenosti. :-(
Odpovědět
jaja a nechceš se pochlubit? Škoda že když jsi byla v adině nezastavila jsi se naproti do nevěsty
Odpovědět
zana tak mě když už se ozvali tak ceny byli docela vysoký a hlavně chtěli 8 000 za pronájem restaurace že prý by jí museli zavřít. Tím mě dostali dy'ť to je přece jasný že jí musej zavřít a rejžovat ještě na tom nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy: moc sem fotky dávat nechci ;-) možná, že až budu mít vybráno, tak sem na chvilenku hodím nějaký banner. Jojo, tu nevěstu ještě zkusím.
Odpovědět
Ta nevěsta je dobrá mají hezký šaty moc. Tak si uřízni hlavu jestli nechceš být vidět :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, no zatím se neozvali z kotlářky, to je teprve týden cca a ze zelenýho dvora, to už je ale přes dva týdny :-/ oni to dělají v tom trojanově mlýně, sice bych to mohla i napřímo s majitelkou, ale nějak se mi nechce shánět catering, no uvidíme jak to všechno dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy,ty vestičky mají ve Studiu Princess.taky tam budu brát zelenou. ;-) Přesně tato ve fialové http://www.studioprincess.cz/cs/kateg...
Odpovědět
Profilova fotka
Jajo a byla už v Adině nová kolekce?
Odpovědět
babka je hezka ale ja bych idealne potrebovala jeste tmavsi. Ale tahle nevypada taky spatne kdyby jste to videli nekde na nekom na fotce bylo by to super ja si to totiz nedokazu moc predstavit na nekom
Odpovědět
Profilova fotka
Ten lesk neni až takovej,to rozhodně ne.Zkusim juknout,ale nevim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?