Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie fakt?? a kde tam?? nějaká webovka je???
Odpovědět
Profilova fotka
@hrncarovi všichni si třebovický mlýn chválí... budeš to tam mít hezké... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 zkus svatbyhavirov.cz potah vice druhu cena 39,.
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no ja v to moc doufam,zatim mame jen dobre ohlasy,tak sna v nich budeme pokracovat :-) a kdepak to mate vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hrncarovi my to máme v Šilheřovicích.. je to až u polských hranic za 'Hlučínem... muj od tama pochází a nějak jsme to chtěli s tím spojit.. že tam je jeho rodina.. celá rodina.. a je to tam hezké.... bohužek drahééé ale nedá se nic dělat... ale na třebovice jsem fakt slyšela jen samé klady... kamarádka se tam vdávala, a jedna známá taky... a všichni spokojení... a ta kámoška dokonce říkala, že platili o dost méně, než původně byl rozpočet... že byla opravdu překvapená... určo budeš spokojená ... :)))
Odpovědět
@sylvestra2 pošlu ti to do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...svatba v Opavě 23. 6....poraďte, prosím, kam na pěkné botičky...děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janule23 Jéé Jani to bych taky ráda věděla... sháním nějaké fialkové... ale nikde nic.. a pokud jo tak 10 cm podpatek jujjj :))))
Odpovědět
Profilova fotka
No,prave...stema podpatkama je to potiz... :-\ Ja bych chtela oranzove,ale to mi pritel nechce nejak schvalit... ;-) tak hledam bile...
Odpovědět
Profilova fotka
@vafle ahojky prosímtě můžeš mi říct kolik stál pronájem toho Altánu a zda najdu někde ňáké info nebo poslat mi telefonní číslo?:) díky na netu jsem nic nenašla:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se k vám přidává další nevěsta z Ostravy :-D Vdávat se budu 1.9. 2012 na Slezskoostravské radnici a šaty mám zamluvené v salonu Karina... to je tak zatím vše,co máme domluvené :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice a na kolik to tam tak výjde cenově? Jinak si to tam lidi moc chválí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenca88 ahojky a máš ňáké info o tom altánu? TAky o něm slyším,ale nic jsem nenašla :-| Kde přesně je? a za kolik je teda ten pronákem? Pisni kdyžtak prosím tel.kontakt na ten mlýn,děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice ahojky, tak co bylas na ochutnávce mini koláčků? :-)
Odpovědět
Holky ahoj byla a byla jsem unešená dorty jsme už měli ochutnány a velké koláče taky ale ty malé prostě vynikajicí dostala jsem 20. kusu zadarmo .Doma byla bitka . 4 kusy jsem schovala do mražáku a 4 na dnešek jak budou chutnat Prostě famozní. Paní říkala že bude mít zavaděcí cenu asi 4kč za kus Do kila je jich asi prý 60ks Tak že super cena Paní Lenka je strašně ochotná paní doporučujiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice páni supr cena!!!!myslíš ty malé koláčky? :) takže cukrárna aknel, kde to je přesně v těch Radvanicích??? :-o
Odpovědět
Koukni na jejich stránky je tam mapa jinak to je pod hřbitovem.Jo malé 2dkg super naši doma nevěřili a jsou fak super :-)
Odpovědět
tf 606216191 prý bude péct zase na sobotu tak pokud pujdeš na veletrh tak se mužeš stavit domluv se držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice půjdu v neděli na svatební velerth myslíš,ten co bude ted u čez areny? Tak snad tam budou i v sobotu:) a díky moooc
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka teda i v tu neděli:)
Odpovědět
Určitě ale zavolej paní at ti nechá balíček ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsme měli schůzku s Djem Tomášem Boldim...přijemný mladík a moc nás oslovil...ale hlavně jak jsem se dozvěděla, nedělá už jen hudbu a zábavu na svatby, ale je schopen doporučit od cukrářů, pekařů, dokoratérů...cokoliv...taky kdyby jste se některá nevěděla s něčím rady, stojí za oslovení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte jak bych vyrovnala závoj mám ho pomačkaný,,.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 kdepak sis koupila závoj? nebo máš půjčený? Někde jsem četla,že závoj si mají nevěsty koupit a nechat na památku,že je v něm ukryté štětstí ;-) Tak bych si chtěla závoj koupit
Odpovědět
Hlavně bych nebyla klidná, kdybych netušila, jak en stůl bude nazdobený. Myslím, že je mnohem lepší poprosit šikovnou kamarádku, která to během obřadu nebo dřív nazdobí...Viděla jsem třeba na svatba-stylove sety výzdob podle počtu osob. Mají pro 30, 50 a 70, já plánuji pro 20, tak jsem jim napsala a udělají mi to namíru i v barvě, kterou nemají v nabídce. Zatím jsem dost spokojená. A vyjde za míň než kdybych to kupovala různě jednotlivě....a hlavně ten čas, který mi to ušetří :).
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 koukla jsem ti do alba a musím říct páááni ty už jsi pěkně připravená!Koukla jsem na tu svatbadekor a jsem upe nadšená 8-) a prosímtě kde a za kolik jsi sehnala tu čokoládovou fontánu???taky moooc chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka já závoj koupila tady na beremku... uvidíme možná ho nechám dceři... :)))) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka děkuji no vypadá to že mám toho už víc než je zdrávo a nevím zda se vše vejde ha haaa jinak svatbadekor je docela super nakoupila jsme tam dost věcí... určitě nakoupíš... jinak čokoládovou fpntánu jsme koupila novou na mimibazaru ta paní měla poslední ale určitě seženeš zadej s tam fontány a uvidíš co ti vyjede... ještě jsem to ale nezkusila.. musím to zkusit... ted jak budoi děti mít narozeniny tak zkusíme.. :-) :-) :-) a ty jsi z Ostravy? kde budeš mít hostinu a obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jééé to by bylo hezké schovat závoj dceři x-) Díky za radu zkusím. Jj jsem z Ostravy. Obřad budeme mít 1,9 na Slezskoostravské radnici a hostinu zřejmě s párty budeme mít v kulturním domě . Zkoušíme levnější variantu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to by chtělo někde se sejít jako nevěsty z Ostravy :)))) :-) :-) holky a jdete na veletrh??????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?