Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka tak to budete mít super.... a kolik hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jojo to by chtělo. no já na veltrh jdu v neděli ;-) sem si v práci domluvila dřívější odchod,tohle si nemůžu nechat ujít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no já doufám,že to bude supr! no na oběd nás bude 16 a pak plánujem cca Dvacet dalších hostů . Musím ti moooc pochválit tvou vlastní výrobu co máš ve fotoblogu,jsi moc šikovná. chtěla byh si sama udělt oznámení a jmenovky,tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka já jdu v sobotu dopoledne... a pak za pár týdnu jdu na ten druhý... a v jakém kulturák to máte?? odkud jsi z Ostravy... já z Poruby.. děkuji za pochvalu... snažím se si vyrobit co se dá.... :))) určitě vymyslíš jmenovky a oznámejí hledej na netu inspiraci a kdyby jsi potřebovala třeba s něčím poradit, tak pisni... pokud bych mohla pomoct tak ráda poradím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jééé díky, jsi zlatá ;-) Já právě dělám dlouhý krátký týden... a oba ty veletrhy mám pracovní víkend:( a pokusím se mrknout i na ten druhýýý :-| V neděli půjdu kolem 15h tak snad tam ještě něco uvidíl či ulovím když je to tam do 17h . Já jsem ze Zábřehu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co Valetnýn, jakpak jste ho slavily a copak jste dostaly??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka já dostala druhý zásnubní prstýnek... jelikož ten první jsme koupili chirurg ocel moc se mi líbil... ale byl na prd.. hned z něj vypadly kamínky.. takže mám nový a už krásný stříbrný plný kamínků... a copak jsi dostala ty jak jste oslavili,, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no my slavili už v neděli páč v úterý jsem byla v práci :-| Byli jsme na véči a miláček mi upekl dortík a v úterý jsem dostala bonbonérku a a růžičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka super a copak děláš za práci že děláš krátký dlouhý..
Odpovědět
přidávám se k ostravačkám...i když jsem z okolí NJ,ale to je blízko:) máme svatbu až v srpnu,ale už teď jsem z toho taková nervozní.za 14 dní jdu zkoušet do 1. salonu,tak se uvidí :-)
Odpovědět
@lennaaa Jé, New Jersey :-D Pořádně si ty přípravy užívej :-D Narozdíl ode mě máš hodně času! Já jsem červnová. @sylvestra2 @vrcka Máte prostě doma zlatíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa ahojky.. no to ti uteče jak voda.. ono ten čas šíleně letí... já naplánovala svatbu loni v červnu.. nebo snad dubnu... a už je konec unora a začínám stresovat že nic nemám a zda nám výjdou finance.. :( chjoo... ale to má asi každá před svatbou.. ;-) kolik vás bude a kde máte hostinu a obřad|, to už máte naplánováno?? nebo ještě ne..
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 bude nas asi 30-35, hostina bude ve Fulneku v hospodě.nooo...ono to je hospoda s restauraci napul.ale zavřou celou hospodu a mají i zahrádku.Obřad v Kuníně na zámku.jako s těma financema to má asi každej..už jen jak vidím ty pálky za půjčení šatů. Tady ve Fulneku v saloně mají ceny od 5tis do 13.a to je blbej Fulnek si řikám...nevím jak jsou na tom salony v Ostravě..ani tam moc nezkouším jít :-D
Odpovědět
ahoj holky jdete zítra některá na veletrh do Ostravy skolil mě nějaký bacil tak nevím Když tak napište jak bylo :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem navštívila svatební salon v Karviné Maanba - byla jsem hrozně zklamaná, žádné krásné šaty tam neměly, všechny vypadaly tak šedivě. Vyzkoušela jsem si dvoje šaty šly jsme domů. Dneska jsme navštívily salon Romance taky Karviná a byla jsem nadmíru spokojená, šaty nádherné zkusila jsem troje ale hned ty první mi padly do oka a byly hrozně pohodlné, paní byly ochotné, obskakovaly mě. No mohu jen a jen doporučit ;) Jinač já se určitě na ten veletrh zítra půjdu podívat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak zítra hend napiště co bylo pěkného na veletrhu!Já se chystám v neděli tak ať vím ať třeba nejdu zbytečně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 dělám v kěvtinovce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa Tak to máme podpbně taky máme hospodo - restauraci ha ha ¨No já netuším, jak je to s pujčením šatu, já v salonech nebyla, našla jsme si šaty na netu a zamilovala jsem se hned... a pak jsem si je jen tady zařídila a objednám si je tady v jednom salonu u nás.. a bud si je koupím za 4000 a nebo pujčím za 1500 ale jsou to šaty které se šijou v usa a sem se dováží... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jo já zítra jdu povím ti co tam bylo.. potřebuješ spěciálně na něco kontakt??
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka téda v květinovce tak paráda.. tak to si svatební kvítko uděláš sama??, nevíš co se dá sehnat ve fialové barvě v červnu?? tulipány asi ne že??? a kde děláš??? jinak já dělám taky doma květinky známým.. ale takové neobyčejné uzeninové a kde jaké co kdo chce. :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tulipány se kupují celý rok:-)
Odpovědět
Né jenom všeobecně co tam bude.Chci jít za 14 dní na černou louku se podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak svatební veletrh slabotaaa... nevím kdo od toho co očekává. já tím že mám už dost věcí jasných a zařízených tak fakt jen na čumendu..ale moc prstýnků zbytečně.. šaty ... ale dle mého názoru málo ozdobených stolů.. málo inspirace... a hodně lidííí... stoleček s dortama mi přišel fakt chudý.. plno domácích dortařek dělá krásnější dorty... mohu dát kontakt kdo by chtěl.. takže jsem sama zvědabá, na vaše názory na veletrh... snad najdete co hledáte... určitě zkusím kouknout ještě na veletrh na černé louce... jinak je tam fakt super stánek s firmou na tisk a mají nádherné svatební oznámení.. dřevěné krásné ale drahé... už jsem o nich uvažovala jak jsem vyla na veletrhu v Kravařích, tam to bylo moc hezké tehdy.. tam byla balonková výzdoba i ruzné stoly a šití kde šijou svatební bryndáky atd mám na všechny kontakt kdyby někdo chtěl... :-) :-) :-) tady mi to trošku chybělo.... víc doplňků okolo...
Odpovědět
@sylvestra2 Ahojky, dneska se chystám do Atomu. Jdu cíleně na svat. oznamko a prstýnky, tak snad něco vyberu. Ještě nemám svatební dorty, tak uvidíme.......:)
Odpovědět
stav se na ochutnávku do aknelu prý dneska májí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki, je tu někdo kdo z Frýdku? Pokud ano, kde si necháváte upéct svatební koláčky na výslužky? :-)
Odpovědět
@dajkaaa Ahoj, berem z pekarny z Dobré, za 10kč, výýborné. zkouseli jsme i penam (10, moc testa, kynute, malo naplne), a z cukrarny u zamku ve frydku (11, taky dobre, ale z Dobré nejlepší)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak to jsi mě moc potěšila :-) jinak my dneska byli taky na svatební veletrhu v Atomu a máš pravdu, očekávali jsme taky více. Jediné co se nám tam líbilo, tak byli prstýnky, dneska jsme je zkoušeli poprvé, tak jsme si konečně ujasnili, jaké budeme chtít a kupodivu, ty co se nám líbili na fotce, tak na ruce nám neseděly vůbec :-N ale nakonec jsme ty pravé našli :-) teď se těšíme na Nevěstu na Černé louce, snad to tam bude lepší :-)
Odpovědět
@dajkaaa My si budeme nechávat dělat koláčky asi na Hukvaldech, nebo v Kozlovicích, ale tam nevím přesně kde.
Odpovědět
Profilova fotka
Páni holky tak to jste mě moc nepotěšily s tím veletrhem si říkám zda to má cenu tam vůbech chodit :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?