Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
1
20
21
Profilova fotka
Holky venku konečně krásně!!! Doufejme,že i našich dnech D bude krásně:) Už se těším jak si venku lehnu a začnu se opalovat ať mám ňákou barvičku k šatům... budete ňáká chodit na solárko???
Odpovědět
@vrcka ahojky :) Já jde na solárko dneska - poprvé v životě. Tak uvidíme, co to se mnou udělá. Ale vyzkouším to, jsem úplně vybledlá z té dlouhé zimy.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca jj zimy jsou hrozné.... to já už na solárku párkrát byla ;-) Hlavně poprvé nechoď na moc dlouho :-S
Odpovědět
@vrcka tak jsem si dala šest minut a dobrý ;-) O víkendu jdu zas...už mám jen 24 dní - tak ať nejsem bledule :) A co ty? Jak jdou přípravy?
Odpovědět
Ahoj holky prosím VÁS poraďte mi, kde na ostravsku seženu velkoobchod lihovin? Máte některá zkušenost? Ráda bych objednala alkohol na hostinu ve velkém množství a nevím, jestli jít do Makra nebo kam? díky moc .)
Odpovědět
@vrcka Ahojky, já se odvažuju jít poprvé na solárko...tak doufám, že do termínu svatby budu mít tu správnou barvu. Jakou máš solární kosmetiku? Kolik to tak asi stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcca páni už jen tak málo dní... co nervozita??? a kolik dnů předem si bereš volno před svatbou? No u mě přípravy se na chvíli zastavily... venku hezky tak trajdám,přítel maturuje tak ho nechci zatěžovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ ahojjj,,, no já se nemažu .Jednu dobu jsem si koupila ňáký sprej ,který je jako olej a nanáší se před opalováním ,pro lepší efekt a nebylo to moc drahé.Koupíš v lékárně nebo drogerce ;-)
Odpovědět
@vrcka Díky za tip. Těhle olejíčků se trošku bojím, aby nezanechávaly fleky na těle a hlavně na sv. šatech. Nerada bych platila za poškození šatů :( Už máš zajištěné ssv. skleničky? Poradíš mi, prosím, kde bych nějaké sehnala? Hlavně žádný kýč :-D . Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ no ještě nemám,ale dívala jsem se jednou na ten fleur nebo jak to je a tam měly, že ti tam napíšou datum svtaby,což se mi líbilo.žádný kýč... tak nevím už bych se měla poohlížet ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lejca2 Odkud pochází to víno? A jaké jsou ceny? Zajímám se vína a minivína. Díky.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já znam Osičkovi:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
neví někdo o nějakém seznamu obřadních síní v Ostravě nebo Hlučíně?
Odpovědět
1
20
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?