Menu Forum

Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

14. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 208 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 208 příspěvků. Má 6 přátel.
 Holky venku konečně krásně!!! Doufejme,že i našich dnech D bude krásněemoticon Už se těším jak si venku lehnu a začnu se opalovat ať mám ňákou barvičku k šatům... budete ňáká chodit na solárko???
25. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilcca
2
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
ilcca
2
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele.
 @vrcka ahojky emoticon Já jde na solárko dneska - poprvé v životě. Tak uvidíme, co to se mnou udělá. Ale vyzkouším to, jsem úplně vybledlá z té dlouhé zimy.
25. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
 @ilcca jj zimy jsou hrozné.... to já už na solárku párkrát byla emoticon Hlavně poprvé nechoď na moc dlouho emoticon
25. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilcca
2
fotoportrét
fotoportrét
ilcca
2
 @vrcka tak jsem si dala šest minut a dobrý emoticon O víkendu jdu zas...už mám jen 24 dní - tak ať nejsem bledule emoticon A co ty? Jak jdou přípravy?
25. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 Ahoj holky
prosím VÁS poraďte mi, kde na ostravsku seženu velkoobchod lihovin?
Máte některá zkušenost? Ráda bych objednala alkohol na hostinu ve velkém množství a nevím, jestli jít do Makra nebo kam?
díky moc .)
26. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @vrcka Ahojky, já se odvažuju jít poprvé na solárko...tak doufám, že do termínu svatby budu mít tu správnou barvu. Jakou máš solární kosmetiku? Kolik to tak asi stojí?
26. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
 @ilcca páni už jen tak málo dní... co nervozita??? a kolik dnů předem si bereš volno před svatbou? No u mě přípravy se na chvíli zastavily... venku hezky tak trajdám,přítel maturuje tak ho nechci zatěžovat emoticon emoticon emoticon
1. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
 @mendy_ ahojjj,,, no já se nemažu .Jednu dobu jsem si koupila ňáký sprej ,který je jako olej a nanáší se před opalováním ,pro lepší efekt a nebylo to moc drahé.Koupíš v lékárně nebo drogerce emoticon
1. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @vrcka Díky za tip. Těhle olejíčků se trošku bojím, aby nezanechávaly fleky na těle a hlavně na sv. šatech. Nerada bych platila za poškození šatů :(
Už máš zajištěné ssv. skleničky? Poradíš mi, prosím, kde bych nějaké sehnala? Hlavně žádný kýč emoticon . Díky.
3. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
fotoportrét
fotoportrét
vrcka
4
 @mendy_ no ještě nemám,ale dívala jsem se jednou na ten fleur nebo jak to je a tam měly, že ti tam napíšou datum svtaby,což se mi líbilo.žádný kýč... tak nevím už bych se měla poohlížet emoticon
4. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
Registrovala se 13. října 2010 na modrykonik.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album. Má 1 přítele. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
Registrovala se 13. října 2010 na modrykonik.cz. Zatím nepřidala žádný příspěvek ani album. Má 1 přítele. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, pokud máte zájem, poradím Vám, kde sehnat kvalitní víno přímo od vinaře s etiketami s Vašimi jmény, datem svatby, případně i fotem. I minivínečka za dobré ceny.
4. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @lejca2 Odkud pochází to víno? A jaké jsou ceny? Zajímám se vína a minivína. Díky.
6. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @mendy_
Dobrý večer Mendy,
víno je z našeho moravského sklípku ve Velkých Bílovicích emoticon
Cena za minivíno od 35,-Kč, za víno v láhvích /0,75 l/ od 55,-Kč.
Pošlu interní zprávičku - aby mi nesmázli odkaz emoticon Děkuji za zájem
6. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terdis
Květiny Kamelie-nepouzivane
PRO

Květy a dekorace - Region Ostrava
6
fotoportrét
fotoportrét
terdis
Květiny Kamelie-nepouzivane
PRO

Květy a dekorace - Region Ostrava
6
 já znam Osičkoviemoticon
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lejca2
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo v Bílovicích je Osičků moc.V každém 2.domě ve Velkých Bílovicích bydlí Osičkovi, ale my bydlíme v tom prvním emoticon
7. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marien1039
Registrovala se 14. května 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marien1039
Registrovala se 14. května 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 neví někdo o nějakém seznamu obřadních síní v Ostravě nebo Hlučíně?
14. kvě 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš