Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek neboj užijete si to na maximum.. uvidíšš. bude to ten nejkrásnější den... no to já nakupuju... protože když bych šetřila peníze a nechala je na kupě... tak pak na ně někdo stejně sáhne... tak aspon budu postupně něco mít.... jen se bojím, že až budu něco mít, že se mi začně líbit něco jiného... hihhh ale co užívám si to fakt už teď... :)))))
Odpovědět
@sylvestra2 Že jo taky si myslím, že bych měla mít jen sv= děti u sebe, aby pak nebyli druzí dotčeni, že jejich malá nebyla družička, tak se vyhnem spekulacím a bude :-) Noo to se mi zobrazuje a vypadá moooc krásně, tak jestli se Ti to povede budeš velká šikulka, vypadá to složitě, ale možná jen vypadá :-) Hostina u Holubů, tam je prý krásně, a hodně se tam svatby dělají :-)
Odpovědět
@sylvestra2 však jasně.. hezky si ty přípravy a nákupy užívej... taky se na to těším...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a určitě jen svoje děti.... na vždy vám zustanou krásné fotky... vás a vašich dětí.. na co tam plantat jiné.... oki... na svatbě je fajn mít dětičky i jiné,.. ale to hlavní si užíjte jako rodinka... jednou se vám stane že se nepohodnete a budeš naštvaná, že tam máš děti nějaké rozhádané kamarádky ... prostě život... no a to zdobení... právě že si myslím, že to vubec nevypadá složitě.. takže jsem zvědavá co mne překvapí... však se pak pochlubím...:))) @velicek neboj taky ti to nedá a něco koupíš... tady na beremku je strašně moc inspirace co mne vubec nenapadlo.... dneska jsem holky našla , že někdo dělá na svojí sv atbě tombolu.... to je paráda... uvažuji, že to taky udělám.... bude to srandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...... aspon myslím.. zabavili by se istarší co netančí....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty..jak tak to tady ctu tak zjistuju ze uz bych taky asi mela zacit s nejakym kupovanim vecicek..my mame zatim zarezervovan jen misto obradu a hostiny na . 21.7.2012 na hotelu Dakol v Petrovicich u Karvine..cetla jsme na to misto hodne chvali a je to tam fakt pekne. Cetla jsme ze resite potahy na zidle taky je tam chceme ale cenu nevim kolik bude unas nam rekli ze si berou cca 1000 kc za cloveka a vtom by melo byt vse jidlo.piti i ty potahy.
Odpovědět
@sylvestra2 No, to bylo takový počáteční nápad, moc se mi to datum líbilo a taťka měl volno zrovna. Ale na Setině byl jediný volný termín 30.července, tak jsme datum změnili a už se mi líbí i to naše moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@fenomena1 Ahojky vítám tě... to je fajn, že už máte rezervace...to už se lépe plánuje, jak člověk ví, jak to tam bude vypadat.... no 1000 na osobu to je superr se vším... tak nějak se to počítá cca... a mužete mít vlastní alkohol???? potahy bych taky\ chtěla...ale na jeden den je to drahý špás... nejlepší je, když je v té restauraci mají... u nás nevím, zda je majitel má... vše zjistím... a ty jsi taky z Ostravy? @verunkav 30.7 to bude taky fajn... ono je to víceméně jedno že.. tak i tak to bude nádherný den....
Odpovědět
jo, to je hodne levné na to, že to bude v hotelu, i my to budem mít dražší a to jsme v lesích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou noc vám přeji.... příj´dte zase ... ať tady hezky rozjedem fajn pokecík... :))))) dobrou všem...
Odpovědět
@sylvestra2 taky dobrou všem
Odpovědět
Ahoj holky, tak já včera vytuhla jak nic, ani jsem Vám nenapsala, padali mi oči tak se rovnou vypla a šla do hajan :-) @sylvestra2 No právě, tak dám jen naše děti a je hotovo :) Fotky chci hlavně sněma a my dva samozřejmě. Tak malé šaty nechám šít stejné jako budu mít já a malý bude ve stejným obleku jako tatka, není to blbý? :-N :-D Tombola supr nápad, my zas vymysleli večer pro přátelé karaoke a samozřejmě taky pro rodinu :-)
Odpovědět
@velicek Ahoj a jak to tam probíhá myslím jako hostina u Holubů? Můžeš si vzít něco svého? A kolik počítají na osobu? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ahojky... jo jo unava je unava hihh.... ne vubec to nebude blbé když budou děti stejně jako vy tak samo to budeme mít my,.... a bude to právě krásnéééééé karaoke taky super nápad pokud to pujde a bude mít dj k tomu věci potřebné.. tak uděláme taky .... super nápaddd chci zabavit rodinu.... tady je to superrrr... člověk nabere spousty inspirace :))))
Odpovědět
Profilova fotka
superr právě mi přišel první balíček.... a to plyšové srdce velké,.. na focení... mám s tím své úmysly... jupíííííí
Odpovědět
Profilova fotka
jdu pracovati příjdu odpoledne mějte super den... :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Jsou tam dvě varianty buď vezmeš od nich povinný odběr a pak můžeš mít alkohol svůj anebo vezmeš vše od nich a máš na to slevu. Jinak nealko od nich a pak samozřejmě dort, koláče a tak máš své. Je to tam moc hezký prostor a hlavně i příroda kolem je úžasná. Cena se pohybuje cca 1200 na osobu, ale přesnou cenu se dozvíme až příští rok, protože je samozřejmé, že rostou ceny, tak to může zvýšit i cenu na osobu a hlavně taky záleží co si vybereš za menu a taky na raut. Svatby tam dělají často, jsou na to perfektně zařížení. Mají své potahy a tak :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek Cauky,prave,ze nerezervovali. Vy mate jaky termin?:)at se nahodou nestretnem:)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím.... holky... tak mi dneska přišla čokoládová fontána.... a plyšové srdíčko... které bude na focení... jupííííí.....mám radost... :-D
Odpovědět
@carpatia My máme 8.9 :-)
Odpovědět
@sylvestra2 píši až ted stěmi mojími dvěma roštáky nestíhám, ani Vás číst :) A dneska mám ještě svoje dny -1 den, tak jsem ležela a odpočívala, nolí mě břicho jak hrom :( Tak pokud by se nám podařilo aby děti byli stejně jak my, tak by to bylo moooc fajn :) Právě, člověk tady načerpá dost informací :)) Jéje, malá zase řve, dává mi poslední dobou pěkně zabrat :-S
Odpovědět
@velicek děkuji za info, ještě to probereme s přítelem, máme ještě rozjednanou stodolu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 nene ja nejsem z ostravy jsme s ceskeho tesina..ten Dakol prave ty potahy na zidle ma no to je vihoda a alkohol si donest muzeme i veskere cukoriv dorty atd..akorat co nedovoluji je nealko to musi byt vse od nich no apak samo jidlo jako takove ze ..ale maj to tam dobre vybavene aj fotanu coko maji atak..oni tam svatby delaj casto jeto hodne oblibene misto :) tak jen doufma ze nam vijde i pocasi at ten obrad muzem mit fakt venku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jo jo to znám s dvěma dětičkama... naštěstí jsem teď malou uspala... tak te´d už bude klídek,,.. jo jo myslím, že s těma našima dětičkama to bude o mnoho hezčí ta svatba... těším se už celkem... hihhh @fenomena1 tak to budete mít super.... a nealko to si většina nemuže přinést... takže to je normálka... takm to máte fakt super... my ještě nevíme co a jak musíme an diskuzi s majitelem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek uff,tak to pak jo. A vy jste to uz rezervovali?
Odpovědět
@carpatia jj.. my už máme rezervovaný termín a zaplacenou zálohu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek teda superr to se máte.... já musím ještě jít na úřad zamluvit ten termín... pořád doufám, že na červen snad to ještě plné nebude... mám auto v servise a hned jak bude oki... zajedem tam, ať mám klid.... holky včera jsem se rozhodla, že chci na svatbě i tombolu... je to super,..... to bude bezav zábava... plánujete nějakou zábavu aby se nenudili i straší netančící hosté??? hoďte do placuuu prosíím... :-D
Odpovědět
@sylvestra2 neboj, určitě to v pohodě zamluvíte. Jinak tombola se nám taky líbí a pak plánujeme takové ty hry - poznávání nevěsty podle kotníčku tak :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek A v te cene 1200,- na osobu mas jen hostinu nebo i zapocitane ubytko?
Odpovědět
@carpatia jen hostinu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky jak jdou přípravy??? dneska mi přišel náhrdelník jupííí je nádhernýýý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?