Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
1
2
21
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty.. pojďte rozjet diskuzi.... podělit se o to kde v Ostravě budete mít obřad.. hostinu ... atd ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Nejak ti to tady vazne,koukam:). Tak abys nebyla tak sama...My chceme svatbu nekde v Beskydech, pravdepodobne U Holubu. Co vy?Primo Ostrava?
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia Ahojky... no založila jsem to tu jen jestli se náhodou nepřidají nevěsty z Ostravska... kam chodím, tak jsou všichni z čech... a člověk by i rád pokecal s někým, kdo je odtud a má zkušenosti s něčím, co by Ostravačkám mohlo být k něčemu... :)))) Já jsem přímo z Ostravy.... svatbu chceme v červnu příští rok... a ve vesničce za Ostravou.... v Beskydech no to bude krásné.... příroda... a ty jsi odkud??? už něco připravuješ.. nakupuješ nebo zatím plánuješ.... :))
Odpovědět
ahoj, tak ja se pridavam, my to budem mit uz ted v cervenci a budem mit obrad na radnici slezskoostravske a pak v puste polomi hostinu i s ubytovanim, ale kdybych si mela vybrat znova, udelala bych vsechno jinak, ale co ted no
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ja ted ziju uz trvale v Praze,ale pochazim z Repist a pritel je z jizni moravy,takze je jednodussi to udelat nekde na morave,nez vsechny vlacet pres celou republiku....to zarizovani je pro me dost obtizne,protoze uz nemam zadne kontakty a tak spoustu veci bude muset zaridit mamka
Odpovědět
Ahoj taky se tedy přidám, aspon budu od Vás čerpat inspirace Ostravačky :) Já byla dnes v prodejně STOKLASA v Porubě v tesku a mají tam různé věci pro nevěsty. Budu si tam kupovat krásný deštník, čelenky pro družičky košík i náhrdelník s náušnicemi a i podvazek :) A mají toho tam ještě spousta, tak uvidíme co bych ještě vzala :) My chceme obřad na Zámečku v Porubě a hostinu jsme chtěli Tř. Mlýn, ale od toho asi ustupujeme a tak zkusíme bud stodolu v Hrabové, nebo skalku, ještě mi kamarádka radila jednu restauraci, tak uvidíme. @verunkav a co by jsi udělala jinak, jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav ahojky.... a jakpakto?? copak by jsi změnila?? tak to už se ti krátí... my až příští rok červen.... chtěli jsme září, ale posunuli jsme to... obřad chceme na zámku Šilheřovice a hostinu taky v Šilheřovicích..kousek pod zámkem... mi se obřadní síň v Porubě nelíbí.... a na zámku v Porubě jsem už jednou svatbu měla... /bydlím v Porubě/
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia tak tady to budeš mít jistě klidnější ne? co tak slýchávám, v Praze je nával všude plno lidí... všejde jak na běžícím páse... vše drahší... tak si to užiješ u nás.... plánujete velkou svatbu? koukala jsem ti na šaty.. zajímavý styl...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No,jak se to veme, velka...snad do 50 lidi,takze takova stredni...my bychom chteli takovou trochu netradicni svatbu,zadne zbytecne okazalosti...chci si nejake veci vyrabet sama a obecne moc nemam rada takove ty "klasicke" svatby, i kdyz moje mamca by me urcite nejradsi videla nekde na zamku,s korunkou,v kocare a princeznovskych satech...me na to ale moc neuzije. Jsou ale lidi, ke kterym se to hodi a kterym to slusi...me ne:)A co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ahojky zdravím.. teda ani jsem nevěděla, že je v tescu něco na svatby.... no budu muset tam zajet kouknout... a ty jsi z Poruby? já už jsem si ndeštníček objednala na svatbadekor čekám balíček v pondělí... :))) a spousty jiného.... jinak zámeček je hezký... měla jsem tam první svatbu... jediné co ti poradím je, nenechej se přemluvit pokud by ti pan Prusalis nabízel jako fotografku svou dceru... fotí hrozněěěěě brečela jsem... byly to děsné fotky.. jinak uvnitř je to pěkné... :-)
Odpovědět
@sylvestra2 je to hned naproti Činanů, tak kdyžtak jukni :) Kouknu na tu stránku . Joo to né, my už máme kamaráda fotografa jiného bych nechtěla. A měli jste to venku nebo vevnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia taky si chci věci vyrábět hodně sama... ne proto, že bych chtěla něco neobvyklého....spíš myslím, že na tom se hodně rýžuje a přitom je to jednoduch vyrobit si.... já chci svatbu na zámku, nelíbí se mi obřadní síně, je to chladné... šedé... a ten den si chceme užít... já se teda vdávám podruhé...ale muj přítel poprvé, tak mu to nechci kazit a uděláme svatbu hezkou.. mi se strašně moc líbí takový styl... jemné romantické... s nádechem starých dob... tak nějak na mne pusobí tvůj výběr... moc se mi tom líbí na jiných... ke mně by to nesedělo... škoda 50 lidí to je dost.... to bude veliká svatba... my tak střídmě.. 35 cca. :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a no, asi bych zacala zarizovat mnohem driv, nejaky zamecek, obrad venku, krasnou restauracku, nevzala bych hned prvni saty, co jsem si zkousela, uz vim, ze je treba zlatnikovi i rict, kde chci rytinu, mame ji s pritelem kazdy v jine casti prstynku a tak, proste se clovek uci za pochodu
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a já už vím kde myslíš.. a není to tam drahé??? mají tam hodně krásné bižu... kolik tam stojí deštníček?? já koupila krásný za 350... obřad jsme měli uvnitř... je tam moc hezký sál na obřad není veliký je malý takže když se tam nahrne 50 lidí je to plné... lepší než poloprázdná obřadní síň... mají to na zámku moc hezky vyzdobeno... ... venku jsem nechtěla obřad... je to tam tak dole pod schodištěm... točí se tam vítr... viděla jsem video z obřadu z venku... a nebylo nic slyšet.. nevěstě se věčně zvedal závoj... nebylo to ono.. proto jsem raději volila uvnitř... nevím zda to Prusalis nenechal nějak opravit....ale nádvoří bylo takové dost oprýskané...vnitřek úžasný... a vás bude asi kolik na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Jo,to bude presne ono...s tim ryzovanim mas samozrejme pravdu,a me se to jeste ke vsemu nijak zvlast nelibi,takze mi nezbylo nic jineho nez se chopit dila sama:). My teda nebudeme mit svatbu na urade,ale venkovni obrad...jen doufam,ze vyjde pocasi...Taky jsme to meli napocitano na cca 35,ale znas to,jak se do toho pusti maminky,hnedle tam mas teticku z tamtoho a onoho kolena...:(Tak uvidime,jak se to nakonec vystribri...Zase uz aspon vis,do ceho jdes,ja mam z toho vseho zarizovani dost hlavu v pejru:). A ty uz neco zarizujes?Docela bych pak treba uvitala nejake tipy na dobre cukrare a kvetinare a podobne..:)A jak si svatbu predstavujes ty?
Odpovědět
@sylvestra2 jojo, to je pravda, kdyz si clovek udela vsechno sam, je to mnohem levnejsi, my budem docela hodne platit za takove ty kvitky na stul, potahy na zidle, masle a podobne blbosti, ale snad to budem mit hezke, jedine, co si budem delat sami, budou jmenovky
Odpovědět
@carpatia no, saty jsou v salonu karin v porube za 3900 vsechny, coz je super levne, ja mam z angeliky z mesta, je to fest drahe, ted me laka madeira v mikulove, vsichni si to chvali, kolacky budem mit od bocka, ma treba v mariankach pekarnu a jinde a stoji jeden 7,70 a kytku resim a netusim, to risknu a neco zkusim
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia já myslím,že jsem celkem zručná, takže si pohraju s výzdobou... a zkusím si už vyrábět ozdoby na auta atd aspon si to budu užívat se vším všudy a ne jen jít a zaplatit... :))) ano s hosty máš pravdu tam toho a tam toho... ale tak rodiče když to chtějí, tak si musí uvědomit, že to pak bude fakt o dost více stát.. já počítám těch 35 že bude jen hostina stát kolem 40ti tisíc... což je dost,... ráda bych tu 35 nepřekročila... :))) nicméně jsem poučená z první svatby.... mít na hostině kamarádyyyy .... minule jsem měla 22 lidí... rodina.. málo mladých zábava vázla... byla to nuda... v hodně věcech jsem poučená.... :))) ano zařizuju už... hlavně místo obřadu a hostiny... pak mám vybrané šaty....jsem si jistá, že jiné nechci.... mám děti dceru a syna... a už se vidím s dcerkou obě stejnéé šaty... :)))) bude to krásnééé jinak postupně nakupuju.... ať toho není hodně najednou.... koupila jsem čokoládovou fontánu... deštníček...postavičky na dort..... a svatební skleničky.... a spoustu věcí na tvoření svatební výzdoby... ale stále čekám na balíček... jinak jsem objednala náhrdelník a náramek... a mám zařízenou fotografku a kosmetičku... jinak zatím nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav to uz to mas vsechno takhle promyslene vcetne satu,jo?:)To jsi teda hodne daleko:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ty brdo,tak to jsem teda vazne bridil, ja nemam de facto nic,krom par vyvazku a tri vazicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav budeš nakupovat všem potahy jo??? no to je krásné moc... ale taky drahé... já jsem se rozhodla, že dám potahy jen do čela... a tím že chceme svatbu do fialova, tak my dva budeme mít bílé.... a naši rodiče fialkové... ostatní jen mašli z organzy...
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia neboj máš čas.... nabereš inspiraci.. promyslíš... a pak začneš... nemusíš mít vše hned... já třeba objednala figurky na dort a hned po tom jsem našla jiné taky moc hezké... tak budu mít dva dorty jeden hlavní a durhý malé srdíčko a tam dám ty druhé postavičky.... jo a koukala jsem ti do albíčka.. co to tam je ten strom.... ????to mne zajímáá
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 je to v podstate kniha hostu. Kazdy host tam obtiskne svuj prst a podepise se nebo napise nejake prani ke svemu prstu,no a my si to pak cele nechame zaramovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia no to je moc hezké..... líbí se mi to... knihu hostu mít budu taky..ale tohle se mi taky mocc líbí,,,
Odpovědět
@sylvestra2 kupovat ne, bude nam je delat majitel, kde mame hostinu, ale chce 85 korun za kazdeho za to, coz je fakt dost, v tehle cene je vyzdoba tech zidli a ubrus a organza na stole, jinak vse navic si musime jeste priplatit, ale chtela jsem strasne moc ty bile zidle, z toho jsem nadsena, a jeste porad nevime barvu jakou
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav teda holka to je ale drahé.. kolik za to on chce.. děsss...... vždyt nové máš za 99 kč a pak je mužeš prodat, takže z toho budeš mít něco zpět... a organza není drahá... to je celkem levná záležitost....
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav a kde budete mit hostinu?:)
Odpovědět
1
2
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?