Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je nevěsty.. v Ostravě se nikdo nevdává?? ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 Pokud potřebuješ natočit svatbu a udělat pěkný sestřih, tak doporučuji - http://www.kameramanostrava.cz/index....
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 no krásné ukázky... až mi ukápla slza... no ale myslím že bude drahý...cena tam není.. zkusím napsat email..ale myslím, že bude drahý.. každopádně moc dík za odkaz... uvidíme, třeba mne to překvapí... :))
Odpovědět
@sylvestra2 Ahojky.. taky jsem koukala na toho kameramana a vypadá dobře.. psala jsi mu o cenu :-)? Taky by mě to docela zajímalo.. a jak jinak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek nikol mi nakonec psala že bere 10 tisíc... to je dost... jinak u nás přípravy superrr zkoušela jsem si udělat bvýzdobu na auto... a dopadlo to dobře... pozítří jdem kouknout na oblek tátovi,. tak uvidme kolik budou ty ceny ha haaa a co ty??
Odpovědět
to je sranda, jak to delas vsechno o rok dopredu :-)
Odpovědět
ale taky jsem mela driv vsechno delat a lip promyslet, jenze u nas to prislo tak nejak necekane a zadne zkusenosti se zarizovanim
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav ahojky,ktereho v cervenci se vdavas? Ja 9.7. Uz mate vsechno zarizene? My teda jeste nemame objednane kolace a dorty,kytku a musim jeste dooblect malou :-)
Odpovědět
@pusi25 my se berem 30.7. a mame objednane kolace, vime, kde chcem dort, ale jeste nemame presne tvar a jake, budem mit i pro maminky, zenich si bude kupovat oblek, kytku te jeste nevim, porad uvazuju, chybi oznameni uplne, barva vyzdoby, je toho jeste tak trochu vic
Odpovědět
jo, dal chybi jmenovky, uces, jaky budu mit, liceni, jake budu mit
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav jo tak uces a liceni taky presne nevim,na zkousku jdu 20.cervna. Kde se berete a odkud jsi? Ja z Marianek a svatba bude na Slezskoostravskem hrade.
Odpovědět
my mame na slezskoostravske radnici a bydlim u fifejdske nemocnice
Odpovědět
Článek se načítá
ja bych nejradsi sla na zkousku uz ted. a mam desny strach, prichazim o vlasy pomalu
Odpovědět
@sylvestra2 Hmm.. tak není to málo.. ale ten klip má fakt hezký, tak ještě uvidíme :-)...no teda, tak toho už máš hodně naplánované a nachystané.. my zatím nic, nejprve chci aby nám potvrdili termín v kostele a pak až začnu zařizovat více.. navíc je toho teď i hodně v práci, tak na to není čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav Na slezskoostravské radnici je to moc hezké, nad tou jsme taky hodně uvažovali :-) Jéé to bydlíme kousek od sebe, já bydlím kousek od zastávky Mariánské náměstí :-) Jaktože přicházíš o vlasy? Nejsi po porodu? Já měla totiž po porodu taky problém s vlasy, dost mi padaly, ale nakonec se to ustálilo a přestalo to, tak jsem ráda :-D
Odpovědět
ne, vypadam jak pred porodem sice, ale mimco nemam a ani necekam. jojo, kousek od sebe. a kolik mas, ze mas mimco :-) to mi prijde jak zazrak, kdyz ma nekdo mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav V cervenci mi bude 26. Kolik je tobe? A nase 'miminko' pred par dny oslavilo 1 rok. Ten rok neuveritelne ubehl! A vy planujete v brzke dobe mimco? Procpak takove reci,ze ti to prijde jako zazrak? Doufam,ze je u vas vse ok!
Odpovědět
jojo, ok, nevime, jestli muzem mit mimco, jsme to nezkouseli, ale udelat uz jen to rozhodnuti, ze uz ho chci, tak proto zazrak, porad resim praci, jestli uz je cas, neni cas, mi je 27
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav Tak to je jasne - nekdo chce mimi driv,nekdo pozdeji :-) Ja zacala pocitovat touhu ve 23 letech,ale pritel nejdriv nechtel,takze Linduska se narodily v mych necelych 25 :-) Kde pracujes? To ja se nemam po materske kam vratit,tak to bude zajimave ;-)
Odpovědět
ja az otehotnim, se tez nebudu mit kam vratit, je to nanic, jeste v dnesni dobe
Odpovědět
a jsem ucitelka, ale delam teprve chvilku, predtim jsem studovala a pak jsem nemela praci
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav Juu,kde a co ucis,jestli se muzu ptat? Promin za mou zvedavost ;-) Ja jsem pred materskou pracovala jako asistenka v mensi firme,mela jsem smlouvu na dobu urcitou a ta uz skoncila,tak se nemam kam vratit.
Odpovědět
Zdravím nevěsty z Ostravy, jinak já mám hostinu rovněž v penzionu setina v září. Proto jsem se rozhodla připojit svuj názor. Mě se těch 85 za osobu nezdá moc není to cena jen za potahy ale i za základní výzdobu a hlavně že to někdo za vás udělá za tu práci když si vezmete pronájem těch potahů a že by jste je musela žehlit cca 50 ks tak nevim kteté nevěstě by se to den před svatbou chtělo dělat. Píšete že v třeb. ml to stoji 20 na osobu otázka co v tom je, tam třeba probíhájí dvě a více svateb najednou v jeden den nevím je to něco za něco, v setině neplatíte pronájem nic, cena za jidlo a pití si myslím že je optimální:-) není to rozhodně 30 kč za jednu čistou vodu. Jasně beru to že si všechno kdyby jste si koupily samy zaplatily by jste méně ale je to svatba takže to beru tak že budu ráda když tu vbýzdobu za mě někdo uděla:-) takže tak.
Odpovědět
@pusi25 ucim nemcinu na romske skole
Odpovědět
@zuzice82 ale jo, ale mu se to nekolikanasobne vrati zpatky a krasne na tom vydela. plus se priplaci kaminky na stul a takove cerepeticky. ale to je jedno, hlavne ze to tam bude krasne nazdobene, na to se tesim. pak to tu budu chvalit a doporucovat :-) my tam tez nebudem sami, zaroven s nama je v malem sale oslava narozenin, ale porad lepsi, nez kdyby tam byla druha nevesta
Odpovědět
Ahoj Holky z Ostravy, já měla svatbu v Polance v penzionu a můžu doporučit. Byli jsme moc spokojení, ve vše nám vyšli vstříc. Mrkněte na jejich stránky. Mají úžasné tabule a vše si dělají sami. Velká spokojenost i s kuchyní. Kamarádka se vdávala a hostinu měla v tř. mlýně a katastrofa.
Odpovědět
Profilova fotka
@osanaosana a jestli se můžu zeptat, co bylo špatného na Mlýně? no já jsem taky neslyšela o tom Penzionu pochvalu.
Odpovědět
@verunkav jak říkáš určitě se "nabalí" ale to asi všichni naši dodavatele (to myslím ale v dobrém),kytice, šaty kosmetika účesy a tak, hold svatba jak říkají někteří moji známí jsou vyhozoené peníze. důležité je jak k tomu přistupuje sama nevěsta potažmo ženich. Beru to jako jediný dne v mém životě kdy možná dávám peníze jako že do vzduchu ale věřím tomu že ten zážitek bude stát za to. Uričtě s tebou souhlasím ale hold to je byznys a každý na nás musí něco vyrýžovat, budu zvědavá na tvé reakce budeš to mít přede mnou. A už máte menu na oběd my stále s partnerem váháme co dát chcem vepřovou panenku otázka je na jaký způsob:-). Možná že nám taky dají někoho do malého salonku uvidíme, nevím teď jsem s panem provoznim nebyla dlouho v kontaktu, mojim pranim je mít pekně jednoduše nazdobeny sal zivé kytky zakladní výzdobu nějaké ty balonky a tak. Každopádně s tvým názorem souhlasím ;-)
Odpovědět
@zuzice82 nene, menu nemame, vyzdobu tez ne, budem vsechno teprve domlouvat
Odpovědět
ohledně té výzdoby myslím že ten základ co je v nábídce bude stačit max jednu nebo dvě věci navíc ale myslím že v jednoduchosti je síla takže spíše to chci doaranžovat živými květinami, ono více méně když budou nazdobené ty židle organza proste ten základ stači vem si že tam maš ještě založené talíře sklo ubrousek a všeho moc škodí, já si dám max okvětní lístky na stul a pak jsem chtěla nějaké balonky ale ty jsou pěkně masné:-( no tak uvidím jo a pak se mi líbí i ta plovoucí svíčka ve skle to on má moc pěkně a večer když bud tma to může být pěkně když se to zapálí hm?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?