Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
setina, jojo, ja vim, ze je to hodne drahe, ale co se da delat :-( a budem mit kolem 40 lidi, tak se to prodrazi
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav a to ty potahy zaplatíte ale on si je nechá jo??
Odpovědět
jojo
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav tak to je síla... každopádně to bude mega krásné.....
Odpovědět
tak snad jo :-) ale i tak ma ta mistnost plno chyb, co my neodstranime, ale zas kazdy se na to diva jinak, nekomu se libi to a jinemu ono, holt je to tezke
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav tak zkus ještě hledat času dost ne? hlavně ať jsi spokojenáááá....
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinky utíkám spát... mejte se hezky a budu ráda , když zase pokecáme... :))) dobrou noc všem... :-)
Odpovědět
no, uz to mame zamluvene, mi prislo, ze je pozde uz pred dvema mesici, jsme se ke svatbe dostali tak nejak neplanovane a uz to nechame tak, potrebovali jsme i ubytovani a tady stoji 300 pro jednoho, coz neni zas tak nejhorsi, ty hezci restauracky to maji uz mnohem drazsi, to jsou spis hotely
Odpovědět
a ty sis saty nechala sit?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav oki... to je pohodka... všude je něco drahší něco levnější.. hlavně jak se to líbí.... a odkud ty jsi?? šaty jsem si šít nenechala.. prodávají se na internetu... a mají salon v Brně a myslím že ve Valmezu... takže si v létě uděláme výlet na koupenín šatu....Sabince ty ušijou to jo .. podle míry... ona bude mít necelé dva roky... tak to se musí na poslední chvíli...
Odpovědět
ja v ove
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav Já v Porubě... a už máš nějaké dětičky nebo plánuješ??
Odpovědět
Článek se načítá
nene, nemam, chteli jsme uz ted nekdy, ale zas jsem to odlozila kvuli praci, tak uvidime, kdy zacnem
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav jéé ta svatební kniha co jsi si uložila ta se mi líbí taky... sice jsem si vybrala už fialkovou, tu vemu určitě ale tohle se mi taky moc líbí.... asi ji koupím... a využiju na fotky.... chci s medvdkama mee to you i postavičky\ na dort...ale na druhý dort... na první mám už vybráno ....
Odpovědět
Profilova fotka
holky z Ostravy... neznáte nějakého kameramana ... ne moc drahého???
Odpovědět
@verunkav Aha, ale i tak určitě jí budeš mít krásnou, každý se učí a chce pak něco jinak než má domluvené, to tak je :-) @sylvestra2 tam to není moc drahé. Deštník takový ten fakt na svatební focení- krakovaný stojí 311,- a kamarádka mi dá ještě 40% slevu :) Takže si tam budu brát, košíčky pro družičky, deštník, bižu, čelenky pro družičky, kouli na provázku svatební místo kabelky, to se zavěsí na zápěstí jestli víš, podvazek. A pak zase něco :) Já bych právě chtěla venku pokud bude hezky a červenci si myslím, že vítr nebude :-) Jinak holky ahoj a jdu Vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ahojky\ no tedaaa... tak to máš superrr slevu..... fakt bezvaaaaa.... asi tam skáknu kouknout na čučendu.. na čelenky či korunky... já jsem právě původně chtěla svatbu v září...ale přehodili jsme to na červen... myslím, že v červnu bude super teplo.... a že větší pravděpodobnost deště by byla v září... neboj určo budeš mít superr venku.... venku je to vždy krásnější.... jinak obchod na svatební aranžování a textílie atd květiny umělé atd tak je za makrem... nebyla jsem tam ještě...ale chystám se.. hned jak mi přijede auto ze servisu...:)))
Odpovědět
@verunkav tééda za výzdobu 85,- na osobu je dooost. V Mlýně si berou 20,- na osobu. @sylvestra2 Žádného neznám, kameru budeme asi kupovat a pověříme na svatbě někoho at natáčí :-) Jinak holky, jak Vás tak čtu, co vše máte, tak já jsem teda o hoooodně pozadu :-N :-D Budu to muset o výplatě napravit, ale mám v plánu nakoupit to co jsem psala a taky věci na jmenovky a zkusit je udělat, pak vývazky a tak postupně :-) Já si chci šaty nechat šít, je tady diskuse, šije je nějaký vietnamec nebo kdo to je Zimo a holky jsou sním mooc spokojené co tam tak čtu,jen se sním musíte domluvit anglicky a to budu asi řešit s bráchou od přítele, ten žije v Londýně :)
Odpovědět
@sylvestra2 Uvidíme, mám obavy aby na začátku prázdnin nepršelo, tak uvidíme. Fááákt? Noo tak jak tam sjedeš tak hned informuj, taky bych tam pak sjela, my auto už nemáme, tak jsem tedkom jak bez duše :-D :-D :-D Ale mám slíbené, že dostanu na začátku prázdnin, tak jsem zvědavá... A výzdobu na auto si budeš dělat ty? Jo jinak se omlouvám, že nedávám k fotům příspěvky, jak jsi psala, ale mě blbne koník a nikdo z adminů neví co to je, nezobrazují se mi totiž fotky, mám je tam, ale jak kliknu na fotoblog, tak vidím akorát komentáře nic víc i k Vám jak kuknu do fotek tak vidím max4 fotky a zbytek otazníky. Nechápu to a neumí to vyřešit, pěkně mě to ser* :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a my kameru máme, ale chce to někoho kdo se bude věnovat jen kameře... no musím někoho sehnat... u první svatby jsem měla nějakého pána z čavisova, zkusím na něj sehnat kontakt... byl super... a levný.... a ty máš nějakou představu o šatech jaké by jsi chtěla??? na fotce máš děťátko... budeš nějak řešit i pro ni šaty a nebo koupíš nějaké hezké v obchodě..kolik vlastně má ten drobeček.? jinak hele pokud bude pršet... tak se nedá nic dělat pršet muže kdykoli... a co jsem slyšela od holek tak i déšť má své kouzlo... a pravděpodobnost, že by pršelo celý den... no snad ne.... :)) určo to pojedu okouknout... a pak poreferuju.... výzdobu na auto b\ch si rádfa udělala... myslím , že jsem celkem zručná... tak uvidíme... pokusím se, času mám dost pokud se nepovede koupím... pokud se povede tím lépe... to je teda pěkně na nic, že ti to nejde.... to nemužeš ani koukat nám do albíček?? tak to je síla.. a velká škoda...
Odpovědět
@sylvestra2 Jak jsme byli na svatebním veletrhu, tak tam pán dával vizitky, že natočí a nafotí svatbu, ale chtěl kolem 10tis. to je dooost. Pro malou bych chtěla nejradši šaty jaké budu mít já, jsou v albu Cambrie Maria - tyhle zatím vedou. Ale pokud by byla sama družička s malým, tak by měla určo stejné šaty jak já, pokud bych brala i od přítele sestřenicovou malou, tak asi jim koupit stejné a právě nevím, protože ona má ještě jednu holčičku a chtěla bych jen nejmladší- což je moje malá a její malá, ta druhá je starší asi jak malý a asi budu chtít at i malý je jako družba nebo jak to nazvat, takže by se urazila, že nejde za družičku i ona, chápeš mě? :-N A pak by mohl být třeba uražený i ten zbytek, tak ted nevím zda dát jen mé děti, malá má13 měs. a malý 5 let :-) Nooo tak výzdobu na auto bych si taky chtěla udělat sama, ale vůbec nevím co koupit a jak na to, musím někde kouknout na inspirace, ale tady né, tady mi fotky fak nefungují, k Vám do alba když kouknu tak fakt vidím třeba 4 fotky z 50 :(
Odpovědět
@sylvestra2 zrovna dneska jsem se na ty postavicky divala a tez jsem nad nima chvilku uvazovala, i kdyz postavicky nechcem :-) ta kniha svatebni je docela draha ale :-( a tez jsem si rikala, ze je skoda mit ji jako svatebni knihu hostu, ze si tam mozna dame foto, a ted jeste chci pritele premluvit, at si dame na svat. oznameni ty medvidky, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jééé já na svatebním veletrhu nebyla chjoo ještě jsme svatbu nějak neplánovali... až těsně po veletrhu....ale chodí mi na nehty slečna, která tam česala, tak mi říkala co a jak..no ale příští rok určitě pujdu.. ale asi budu mít většinu zařízenou .... ale kouknout určitě pujdu... jéé tak ty máš dvě no superrr já taky kluka a holku kluk 3 a holka 9 měsíců... a být tebou tak dám prostě jen tvé dětiiii je to vaše svatba... a určitě se svýma dětma... já právě chci taky aby Sabuška měla šaty jako já... to už jsem i zjištovala, zda mi je udělají a za kolik.... a Davi bude mít oblek jako Radim, takže to bude super.... a pravděpodobně budou stát s náma.... velde nás a nebo za náma.. mezi náma a svědkama... každopádně je chci mít u sebe.... zkus někde jinde na pc zda ti to běží ..... je to škoda, protože tady na beremku najdeš strašně moc inspirace... já chci tohle vyrobit si.... pošlu fotku tak řekni jestli se ti zobrazila..
Odpovědět
@carpatia Ahojky, taky plánujeme svatbu na září 2012 u Holubů :-). Už jste to rezervovali, nebo se pořád ještě rozhodujete?
Odpovědět
@sylvestra2 jojo, taky jsme původně měli termín 25.června, hezký měíc na svatby, prý nejoblíbenější
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav jééé to by bylo moc hezké na oznamku.... já ty medvídky mám moc ráda... a jsou i na auto takové medvídci... @velicek ahojky... no já jsem nerezervovala ještě... musím zajet do Ludgeřovic na úřad.... a hostinu tak tu si prý napíšou až v lednu... na příští rok nedělají ještě rezervace... takže 2.1 jsem tam jak na koni... a zamlouvám termín hostiny hi hiii a ty jsi odkud??? víš kde chceš hostinu a obřad???
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkav a proč původně... proč to měníte? něco nevyšlo?
Odpovědět
@sylvestra2 tak to jo.. Já jsem z Ostravy, ale svatbu plánujeme v Beskydech, protože rodiče odtam pocházejí a pro mě je to druhý domov. Hostinu už máme zamluvenou - hotel u Holubů Čeladná a obřad chceme v kostele kde se brali naši (Malenovice - Borová), ale tam půjdeme až v létě :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek tak to budete mít moc hezké.... a máš už představu do jaké barvy a jak bude tvá svatba vypadat??
Odpovědět
@sylvestra2 Zatím vede levandulová :-), ale uvidíme, jestli se to do té doby nezmění. Já hlavně chci aby jsme si to s přítelem užili a byl to pro nás nezapomenutelný den... Detaily ještě nějak neřeším, jen se tak dívám, co by se mi líbilo a tak :-) ale zatím nechci nic moc kupovat, aby se mi to neokoukalo :-)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?