Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nad děkuji moc za kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monik1 & lena.k - děkuju ;-) ušetřily jste nám cestu, pojedem až na tu Černou louku. To jak tady všechny popisujete Aknel je neodolatené, taky se tam budem muset objednat x-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
custe, tak koukam, ze jsem nic moc v OV nepropasla ;-) Jinak jsem teda koukala a zatim to vypada ze do prvni startovni svatebni trojky patri: apetit jarriska lucique ;-) apetit to ma za par...
Odpovědět
Profilova fotka
Finfrs, az ted jsem to nasla..:) Jujda, ja jsem poverciva, tak nikdy minimalne pro prvni trimestr negratuluji, ale drzim strasne moc palecky a skoro zavidim..:)))Ale v tom dobrem slova smyslu..;)Krasna zprava.. Jinak me veletrh pomohl hodne..hlavne kvuli prstynkum, akorat tam jeste zanesu nejake stare zlato a jinak hotovo, vybrano, objednano..Plus jsem si tam koupila krasne svatebni boticky a maji akorat podpatek, zadnych smrtelnych 8cm.. :-p Zitra volam do Aknelu a objednam se na tu zkousku, jsem strasne moc napjata..;)
Odpovědět
Ahoj holky tak nám se taky zdál veletrh nic moc :-( ....ale co máme aspoň jasno v prstýnkách (dokonce nám u Stocha byli schopní a ochotní říct kolik gramu zlata asi + - budeme potřebovat :-) takže máme jasno Pro formu počkáme na druhý (prý lepší) veletrh ....a pak hurá do zařizování Co se týká obleků tak jsem byla taky docela :-( Takže asi Polsko :-) Holky viděla některá z vás na veletrhu stánek se spodním prádlem?? Korzety, body nebo tak něco?? Buď jsem slepá, ale já tam nic nenašla :-( je sice pravda že tam byla veeelka spusta lidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holi, bohuzel tam zadne pradlo nemeli..:((Nevim jake mas velikosti, ale pokud relativne standardni, tak zkus bud internet a nebo ve svatebnich salonech-jak Paris, Beladonna, Daja..vsechny cosi maji.. Jinak kde v Polsku to zkusite???Nevis nejaky dobry tip na ty obleky???Diky..
Odpovědět
Veru....no nevím jestli mám normální velikost- ale spíš ne než jo :-D ale děkuji za radu určitě kouknu V Polsku v Těšíně v kameném obchůdku poblíž hranic ...nevím jestli jsem ti pomohla taky už přesně nevím kde přesně a jestli tam trefím ...takže to budeme muset prošlápnout celé :D Pojedeme tam taky pro látku na šatky a ten oblek
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s oslavami v Roli v Třebovicích. Zvažujeme totiž uspořádaní svatební hostiny právě tam. Díky. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase tady. Minulý týden jsem si užívala na horách v Jeseníku a tak jsem neměla přístup. Ale už jsem zde, žádná noha z lyží nenéí zlomená a jsem odpočatá a plná síly :-D Na výstavě jsem byla a tedy abych pravdu řekla, moc mě to nenadchlo. Vlasně jenom to co se dá najít na netu. Zkusili jsme si jedny prstýnky a tím to skončilo. Snad to 12.3. na Česrné louce bude vypadat jinak. ještě nikdy jsem tam nebyla, tak uvidím. Jinak my budeme mít asi 60 lidí jenom rodinu a večer známé asi tak 30 navíc. Do Bartošoviv je to od nás asi 40 minut a zatím s tím nikdo nemá problém, že přijede na obřad a večer na hostinu. A to ještě si musí zajistit vlastní odvodz, protože pro rodinu je ubytování a tak nemáme žádné řidiče. Všichni to vzali v pohodě a jsou rádi, že je zveme, když už máme tak rozvětvenou rodinu. Hold asi máme normální známé :-D
Odpovědět
Ahojky, jj holky, čas utíká neuprosně, ale já jsem si dneska vybrala šaty, takže mě už nic nezaskočí!snad :-p Sla jsem do Tiny v Havířově, jak jsem dostala tu slevičku 20% na veletrhu. Řeknu Vám , byla jsem zklamána! Po porodu mám ještě 10kileček v plusu - bohužel, takže velikost 40. Tak to tam měli 4šaty!!!! Tak jsem vyplula a 200m za. je salon mirael!! Paní byla příjemná, usměvavá, nejraději by mi vyzkoušela celý svůj sortiment, pořád se jí něco nezdalo, až jsme teda našly takové, které sedly jako ulité. Ani podprdu nemám a jsou tam :) Jsem fakt nadšená. Za to boty zradily. Musím je jít vrátit, koukaj mi z pod šatů jen ty špičky a taky mají divnou klenbu, protože mě šíleně pálí to místo u prstů. Tak nevim. Ale Mirael v Havířově - super přístup! A chci se zeptat - už máte předběžný rozpočet na hostinu? bez pití? jen za jídlo na osobu? Nám to zpočítali na 45tis za 50lidí. oběd a raut.
Odpovědět
Ahoj jarisska, A kde to mate? Ja myslela,ze mame jidlo drahe,ale jak vidim tak ne. Nam to spocitali za obed+ raut vcetne pripitku 650,- na osobu a jeste to bude o par korun levnejsi,protoze jsem vybrala na raut dve vegetarianske jidla,misto kachnich prsicek a lososa. Masa tam bude i tak dost. Ja jsem vegetarianka a holky si taky rady daji syry atd krome masa. My tam mame jen drahe nealko 2,25 dc vody 25 kc,2dc cola,Fanta 29,- to jedine mi trosku vadi. A vy uz to mate jako konecnou cenu,nebo prumer co se vetsinou sni?
Odpovědět
Verun dekuji citim se trochu zvlastne telo reaguje taky zvlastne a pro me brzy ale jsem rada,ze mam mimiska v brisku.Pan doktor me vysetril a je to teda teprve zacatek ale uz 4tt a to pry uz zacina funfovat srdicko x-) pockam na testy a hlavne zvladnout prvni trimestr,stat se muze cokoliv i mimisek nemusi byt silny a muze odejit ale ja si to nepripoustim a hlavne at ty tri mesice mam zasebou :-) V dubnu letim do Ov :-) tak se uz i tesim
Odpovědět
Článek se načítá
andriv, ja tam nikdy nebyla,ale me kamosce se vdavala kamoska. A ta ma kamoska :-D mi to doporucovala,ze to tam je super. Ale ja uz mela vybrano. jinak asi neporadim
Odpovědět
ahojky kočky, vidím že se to tady pěkne rozjelo. chvíli jsem tu nebyla. prosím vás chci se zeptat - jsem z F-M a sháníme nějaké dobré zlatnictví na prstýnky v Ostravě, u nás toho moc není. Chceme jít dalšá měsíc. díky moc :-)
Odpovědět
mar.cel.ina, moc děkuji. Včera jsem tam zkusila zavolat a mají docela nacvakáno, během tohoto týdne se musíme rozhodnout. Nejlepší bude tam zajet, omrknout a rozhodnout se na místě. Ale jinak jsem taky docela slyšela chválu, jinak mě nenapadá kde v Porubě udělat hostinu. My jsme sice z Kimkovic, ale tam už není vůbec žádné místo pro pořádaní hostin. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, fin jak taky v dubnu letim domu, 10. a ty? Trebovicka Role je asi dobra, taky znam dobre ohlasy, jinak nevim, jak tam neziju tak nemam prehled... ale u Klimkovic - mezi Klim. a Polankou je nejaka taky dobra restaurace, je to nekde v poli, vim ze tak u toho stoji bus co jezdi do lazni... ne? a nebo v Benovi v Polance...? Jinak my vcera poridili milemu obleky - rovnou 2 ;-) nevim sice kdy to bude nosit, ale chtel, tak ma... doted nemel ani jeden ted ma 2... obchodnik nas v podstate tak nejak naladil, dal nam 2 za cenu 1... takze oblek mame poreseny, je jen cerny, ale pekny, snad nebude moc teply...
Odpovědět
Ahoj, zdravím ve spolek, jsem taky ostravská nevěsta, vdávám se v dubnu .... už se to blíží :-) -------- adriv: říkáš, že v Klimkovicích není místo na hostinu... my jsme si šli naši kapelu poslechnout do Klimkovic přímo do sanatoria, kde hráli právě na hostině, toto místo by se ti nelíbilo? Je to tam MOC krásné (dělají tam i obřad, myslím) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinko2010 - můžu se zeptat, kde jste pořídily ty dva obleky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, taková hrubka - pořídilI samozřejmě ;-)
Odpovědět
sattanka: my jsme taky zvažovali zlatnictví, ale nakonec asi vyhraje zlatnictví přímo v obchodním domě Laso na Masarykově nám. Pan majitel je velmi zkušený, ochotný, poradí a má přijatelnější ceny. Zatím jsme nebyli vybírat snubní prstýnky, ale přítel tam kupoval prstýnek zásnubní a přijel nadšený. V neděli jsme byli na svatebním veletrhu v Atomu a moc se nám nezamlouval ani přístup a ani člověk neměl možnost dostat se ke všem prstýnkům, aby si vybral.
Odpovědět
nevestinka2010: O hostině u Bena v Polance jsme taky uvažovali, slyšela jsem jen a jen chválu. Nejspíš budeme volit mezi těmito dvěma. Tak snad zvolíme správně. Ono se to nezdá, ale už není moc času, vyhlášené restaurace bývají zamluvené docela dopředu. Jinak s obleky jsme pořídili výborně. Nás to teprve čeká, ale při nejhorším se dají půjčit také obleky, takže můžeme být klidní :-D . Ostravanci: V sanatoriích měla hostinu moje kamarádka a zrovna takhle bych si to nepředstavovala, proto jsme tuto variantu ani nevolili. Ale ona třeba byla spokojená.
Odpovědět
andriv :děkuji za tip, my totiž pojedeme asi do Ovy ale nevíme kam. a nevíš prosím tě jaké tam jsou ceny? děkuji
Odpovědět
nevestinka mezi 12-26 dubnem jeste presne nevime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucique> bohuzel nikde v OV, my zijem v Irsku, takze tady... ;-) finf> tak to jo, jinak letenky uz nejsou, co to byvalo :-(
Odpovědět
Na roli na svatbe jsem bya pred 3 lety a bylo to v pohode, takze mslim ze super, akorat vim, ze tam maji snad max.pro 40 osob.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k novym cekatelkam v tomto roce :-) V sobotu jsem take navstivila Atom a avizovanou vystavu, ale zklamala mne. Tesim se na 13.3., kdy vyrazime s partnerem na Cernou louku ..
Odpovědět
Profilova fotka
luss> vitej holky presne za 3 mesice ;-) pro me ;-) dnes jsem budila mileho slovy "vstavej, za tri mesice te budu takhle budit na tvou vlastni svatbu" ;-)
Odpovědět
sattanka: My jsme teda ještě vybírat prstýnky nebyli, ale naši známi už ano a za zlaté budou platit něco kolem pěti tisíc. My teda chceme prstýnky kombinované, takže budou o něco dražší, ale i tak když porovnám ceny na veletrhu a tam, je to rozdíl. Majitel odebírá materiál přímo od výrobce, takže proto si může dovolit ceny trošku snižit. Zlatnictví se jmenuje U slona :-) .
Odpovědět
andriv : jsi moc hodná děkuji asi tam zajedem někdy o víkendu za měsíc. my se chceme vlézt do 5tis a chceme taky kombinované no uvidíme. Moc ti děkuji ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčata :-) No hezky se to tady rozjelo :-) nevestinka: to je hezké, co budoucí manžel na to?? :-)) i my byli o víkendu na svatebním veletrhu, protože se na Černou louku nedostanu, jsem v práci. Že by mě to tam nějak moc nadchlo se říct nedá, bylo to hlavně o šatech, které mám, takže jsem se ani moc nezajímala, určitě by se mi zalíbily ještě i jiné a pak bych byla zklamaná :-) Ale vybrali jsme příteli krásnou skládanou askotu ( fa Vannucci ), v obleku vypadá krásně :-) a zamluvili si prstýnky ( zlatnictví Helios ) kombinace třech barev. Ceny měli naprosto stejné jako v katalogu na netu a vykupují i vlastní zlato, takže se dá cena snížit. Byla tam velmi příjemná a znalá paní :-) Tak přeji všem krásný a úspěšný den :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?