Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Takze jedna po druhem... ;-) mar.cel. casala jsem se u Natasi Hradecne v salonu ale jak uz jsem psala jedne slecne....nechte se cesat pouze u Lenky jinak nene Cesala me na zkousce asuper bez vyplni a ve svatebni den si vzala dovolenou ]-( a cesala me najitelka a reknu vam,ze fotograf,kameraman a svedkyne jsme byli vsoku!!!Trvalo to o hodinu dele a na 3x mi to predelavala a nakonec mi tam i nacpala tu blbou vypln!Nemluve o to,ze jsem mela hlavu sedrenou jako hrom a nauctovala si zatracene moc a pritom to bylo domluveno kolem 700,- nakonec si rekla o 1300,-pozor Veronika Ja si puncosky na obrad vzala ale pak jsem je dala dolu,lilo mam cely den a jen na obrad bylo pekne pak jsme behali co pul hod jak se vycasilo abychom udelali foto. Vpuncoskach to vyrzis a prece jenom ve svatebni den by to melo byt co udelas potom je na tobe ale je v nich vydrzela cca 4hod ;-)
Odpovědět
nad a jaky budes mit uces a sperky?At toho nemas moc ale jestli neco decentniho budes mit i na krku i v usich vybrala bych tu prvni.
Odpovědět
sperky budu mit ze serie te druhe korunky, ty sperky co mam doma k tomu patri..nejsem schopna se rozhodnout..:-(
Odpovědět
nad a uces?
Odpovědět
no ja si myslim, ze tskovy ten polovicni, jakopulka vycesana nahoru a zbytek vlasu rozpusteny..
Odpovědět
nad ted jsem ti prosmejdila albicko a podle toho co tam mas jdi do te prvni!
Odpovědět
nad se ted koukam do detailu a prijde mi i navzhled jemnejsi,slavnostnejsi a hezci,jj urco prvni
Odpovědět
ok:-) diky moc:-)
Odpovědět
nad neni za co jen muj nazor
Odpovědět
Se vam moc omlouvam za preklepy :-N ale berte to jako ze je to zasifrovane :-D
Odpovědět
Tak už jsem rozhodnuta pro dort z Aknelu-vyhrala jogurtova náplň,p.Lenka úžasná a korunku už mám taky doma :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se konecne prokousala vsemi zpravickami a rada bych se taky pripojila ;-) moc diky za vsechny tipy :-) svatbu mame 7.8. na slezskoostravske radnici a hostinu potom v Autoclubu Moravka. Chtela bych se zeptat, jestli na obed berete vsechny svatebcany nebo ho budete mit jen s rodinou a kamaradi prijdou az na vecer? Majitel restaurace doporucuje vsechny vzit uz na obed, protoze se pry vsichni naji (obedvat budem az tak kolem ctvrte) a na vecerni raut uz pak neni treba tolik jidla... ale me se to moc nezda =-)
Odpovědět
Článek se načítá
veronika.o - já se deště moc nebojím, na organizaci obřadu máme agenturu a ta nám to v případě deště udělá buďto ve dvoraně (taková velká místnost vˇČerveném zámku) nebo v podloubí bílého zámku. V obřadní síni bychom totiž nevyužili všechny dekorace, které máme u agentury objednané.
Odpovědět
Profilova fotka
Rep: my mame 30 lidi a berem je uz na obed.
Odpovědět
nad-muzu se zeptat za kolik maji kolacky v Klimkovicich. Muj pritel musi rozdat vsem obchodnim partnerum,takze jich budeme potrebovat hodne. Takze kazda koruna na kolaci dobra. Korunka c. 1 se mi zda hezci
Odpovědět
finfrle-diky za ifo. v sobotu se pujdu koknout na veletrh,tak doufam,ze tam uvidim nejakou inspiraci ohledne ucesu
Odpovědět
Marcel: kolacky(velke) maji za 7kč/kus
Odpovědět
hm,tak to je dobra cena za dobre kolacky :-) Asi to tady je,ale muzes mi napsat jak se jmenuje to cukrarstvi,abych to nemusela hledat. Diky
Odpovědět
Neni:-) je to cukrarna a pizzeria Karolina..no mam pocit ze lepsi cena snad ani neni..vim ze vsudechtji snad 10kč a při tom poctu uz se ten rozdil projevi..
Odpovědět
Profilova fotka
rep> my na slavnostni obed berem jen blizkou rodinu, svedky a oddavajiciho s manzelkou - do 30 lidi, kamaradi a znami, kteri prijdou na obrad a pak jsou pozvani na vecerni party dostanou tipy na straveni tech 4-5 hodin jinde a postaraji se o sebe a nekam si zajdou na obed... To si rozhodnete sami a nedejte na majitele restaurace, kteremu jde o kseft... nevim, tot muj nazor... ja treba si nedokazu predstavit zvat na obed i kamose, ktere moc rada uvidim vecer na party, ale obed bude u nas proste rodinna intimni zalezitost...
Odpovědět
Profilova fotka
Nad-taky hlasuju pro tu prvni..mam rada hodne zdobeni-ve smyslu-cim vic, tim lip!!!:))) Finfr-diky!;)Jinak jsi me tedy prekvapila, ze Vam prselo..ajaaaj:/ Ale fotky vypadaji fajnacky;) Rep-zalezi kolik chcete investovat..neb kdyz je tam mate uz od obeda, vyjde to jiste draz..tedla podle me..uz jen na tom piji, kolik zaplatis..nu a myslim, ze je to ruzne, ja mam na svatebni obed jen to nejblizsi okoli rodiny, ale je to 50lidi a pak v 6h nam prijdou kamaradi.. Zuzi-my to mame taky pres agenturu a Kopretinu, jakou Vy?:) A jinak ve dvorane je prave ta druha slecna, jak jsem ti psala..ja akorat zapomnela ten nazev..;) Ale to podloubi bilehio zámku mi taky koordinatorka rikala, ze je mozne..ale ze se trosku musi sprava premlouvat nebo tak neco, takze to mozna neni uplne jiste..Ale to bych si sla tedy vybojovat i holymi pestmi, kdyby neco:))) Neb taky budu mit plno kvetinove vyzdoby..
Odpovědět
Holky nevimzda se to resilo, mam pocit ze mi i nekdo odpovidal, ale uz si to nepamatuju, dela Aknel i kremy z mascarpone?
Odpovědět
:-)
Odpovědět
jo dělá
Odpovědět
My budeme mit na obed i kamardy a to hlavne z toho duvodu,ze jsme z Ostravy a obrad a hostina bude na Olesne ve Frydku Mistu. Prijde mi hloupe,aby jezdili tam na obrad,pak zpet do Ov a vecer zase dorazili. Ale bude to stat spousty penez navic :-( Jinak nas bude kolem 50
Odpovědět
Ty nasi kamaradi to tak meoi a bylo to v poho, jeli jsme z ovy do havirova na obrad, pak domu a pak na vecerzase do hairova na raut a v poho..oni to pochopi..je to fakt v poho
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky myslim, sama bych to pochopila a vzala uplne v poho, ale je pravda, ze pokud se svatba kona nekde uplne mimo, tak je to asi lepsi udelat vse pro vsechny... tezko rict, jaky si to kdo udela, takovy to ma, ze? ;-) jen bych asi do toho nenechala zasahovat hospodskeho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasím v Nevestinkou! Nikdo z pratel- pokud je normalní:) se zlobit nebude za jakoukoliv variantu.Hospodského, co chce mít velký kšeft bych neposlouchala fakt ani nahodou:)) ale je pravda, ze pokud se jede z hodne velke dalky, jako napr. cesta podle me nad 50minut-by oko..:), tak je to lepsi si je hyckat hnedka..;) Nicmene jednou jsem v restauraci potkala takovou skupinku(asi 15lidi), kdy protoze nesli na svateb. obed, tak si pobliz hromadne zasli na obidek a meli zabavu a strandu i tak..ale evidentne se znali dobre..ale vypadali teda opravdu velmi spokojene..
Odpovědět
veronika.o -> my to máme taky přes Kopretinu :-D Budou nám dělat i výzdobu svatební tabule. No my když jsme se se slečnou z agentury bavili, tak vypadala, že jedna z těchto alternativ bude v pohodě! Tak nevím. Sama říkala, že by byla škoda, kdybychom měli obřad v obřadní síni, kde by se nedaly ty dekorace použít, když už je budeme mít zaplacené. No každopádně stejně doufám, že bude hezky, protože tomu nádvoří Červeného zámku se podle mě nevyrovná vůbec nic! V sobotu se taky chystáme na veletrh, snad to bude stát za to.
Odpovědět
Ahoj Zuzi,budeme mit stejne oznameni ;-) Ja mam zatim nakoupene a narezane papiry. Vse potrebne mam. Jen nevim jak udelat takove velke vlnky. Jsou i na tak velke vlnky tvarovaci nuzky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?