Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
1
28
29
Ahoj holky, tak jsem navštívila svatební dekorace v Havířově, nakoupila jsem suprově, objednala čokoládky pro svatebčany. Jediné co jsem nesehnala byla šerpa na mé auto. Chci mít jinou než ostatní a většinou jsou šerpy s mašlí na kapotu a doplněné kytkama a já jsem chtěla úplně klasickou bez ničeho. Nevíte kde bych jí mohla sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
a co takhle si jí vyrobit sama?? jen koupíš organzu a přísavky na to...nic složité nic drahé.. nebo se půjčují i ve svat. salonech
Odpovědět
andriv, já jsem měla šerpu na auto udělanou jednoduše z organzy, kterou jsme uvázali za zrcátka a připevnili ze spodu kapoty, tam se pak udělala mašle. Nic složitého ani žádné přísavky :-)
Odpovědět
Zdravím holky chtěla jsem se vás zeptat jestli některá nemáte zkušenost s Penzionem Ben v Polance ?Klidně i do IP moc děkuji :-)
Odpovědět
Tanula.k: Já bych ani tu mašli nepotřebovala. A to jsi měla asi tu uzší organzu, že?
Odpovědět
Andriv: organza byla do šířky cca 30-35cm, nebyla to jen ta širší stuha. Dám do alba foto, ať máš představu :-)
Odpovědět
Andriv: kuk do alba, autíčko je tam :-) Aspoň pro představu :-)
Odpovědět
manička: Penzion ben můžu doporučit. nemám zkušemnosti ze svatby, ale jezdíme tam na růzé oslavy, narozeniny a tak. Vždycky máme krásně nazdobený stůl organzou, dekoracemi, jako na svatbu a jídlo super. Venku je i terasa a průlizky pro děti. Jednou jsme tam byli na jaře a měli tam ukázky tabulí, asi čtyři barvy a vypadalo to skvěle. určitě doporučuji. ceny normální.
Odpovědět
tanula.k: Děkuji moc za radu, už jsem objednala organzu a problém vyřešen. Koukla jsem do alba, ale fotečku jsem nenašla. Je, ale možné, že jsem se dívala špatně. Každopádně moc děkuji. Holky, chtěla jsem se ještě zeptat jesli jste vytvářely nějaké pozvánky na rozlučku se svobodou. Hledala jsem dnes inspiraci na netu, ale marně, tak asi zůstanu u sms :-( . Díky
Odpovědět
Ahojky Andriv, není zač, hlavně, že budeš mít to, co jsis představovala. Fotečku mám ve svatebním albu hned jako druhou :-) S rozlučkou bych se nějak netrápila, napiš hezkou sms nebou mailík a je hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanula.k: já měla organzu na autě podobně, bílou, vepředu taky velkou mašli a na rameních ještě pěnové růžičky (3 na každé straně), jenomže mi nikdo nazdobené auto nevyfotil ;-( a po příjezdu k zámečku už nebylo co fotit, protože celou cestu lilo, tak už nešlo poznat,že je to mašle, zato klobouk ženicha vypadal po dešti luxusně, ten si fotili všichni... jsem si říkala jakto,že drží takový tvar když byl úplně naplacato po lijáku a prý ho vycpali papírem z kytic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem pozvanku na svicu delala, udelali jsme si z toho trosku srandu, ale mela uspech. Ukazka zde http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andriv: já si také vyrobila krásné pozvánky na rozlučku, holky byly nadšené ;-) viz moje album z příprav :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem taky nakonec vytvořila pozvánku a už jsou rozeslané a snad dorazí všechny.
Odpovědět
Mmarch: no ta moje mašle po příjezdu na zámek už taky nebyla mašle, neboť nám taky lilo (taky jsme měly vlastně stejný den :-) ) Ale s cilindrem to měli dobrý nápad :-) :-) :-) Andriv: no vidíš, šikulka :-) Tak zítra si jedeme pro profi fotečky :-) Jsem zvědavá a těším se :-) :-) :-)
Odpovědět
Zdravim vsechny nevesty. Chtela jsem se zeptat, jestli nemate zkusenosti s restauraci Na zamku v Karvine. Rada bych tam hostinu, ale uz se objevilo i par hlasu v okoli, ze pry tam spatne vari.... Dekuju vsem za nazory a preji hezky vecer
Odpovědět
1
28
29
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?