Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Zuzi, mame uplne stejne boty..:-)
Odpovědět
Holky kde jste? chci se zeptat, mate kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
caute nad> ne, nebudem mit Obrad bych chtela natocit normalne digitalem na stativu a pak asi jen nejake kratke shoty pred den zase pres digital. maximalne si nekde pujcime kameru, ale davat dalsi extra tisicovky za kameramana nechcem. Muj mily je sikovny a pak z toho udela pekne kratke video...
Odpovědět
takze na obrad se stativem..no me to taky napadlo, jenze to nebudou videt ti ostatni apod..nebude to takovy "zivy" zaber..
Odpovědět
Profilova fotka
no nebude, ale nam to neva, ten obrad bude hlavne o nas... zkusime dat stativ tak aby to zabralo pripadne aspon prvni radu - rodinu. Jinak budou proste jen fotky a basta...
Odpovědět
my asi taky nebudeme mit kameramana. Budeme mit pujcenou kameru. Nekdo nas snad natoci a sem tam pak neco kratkeho na hostine. O co mi jde je obrad. Ten bych chtela mit na pamatku natoceny,ale nechce se mi vyhazovat dalsi tisice.Uz tak je to sila. Kolik vse stoji :-(
Odpovědět
Holky tak vcera jsme byli v aknel a mohu jen doporucit, pani naprosto skvela, dala nam domu ochutnavku ruznych dortu, a jogurtova je naprosto uzasna napln do dortu, lehk, svezi, no proste parada.takze super
Odpovědět
Profilova fotka
Nad-jezis Ty mi delas chute...!:)) no hned v pondeli tam dle domluvy volam..:) Zuzi-tak jsem mezitim mluvila s Irenkou H. a promin, ze jsem Te plasila s tim podloubim, kdyz prsi..pry to problem vubec neni a ikdyz jini tam takove podminky nemaji, tak Irca pry ma velice dobre vztahy s penem ze spravy zamku, takze uplne ok..promin..;) Ale jinak-taky bych to desne moc chtela mit na tom nadvori..je prenadherne!Vloni na jare, kdy jeste ani nebylo poradne zelenoi jsme tam byli s mým milým na inspiracni vylet a kdyz to tam videl a s otevrenou pusou rekl.."Tady to je..to je vono!!!!"A kdyz to rekne chlap, tak to uz je co rict..:DDD Jinak veletrh super!Stoch mel i prstynky od Rydla a bez navyseni ceny, takze mame vybrano a jen zitra zajedu zaplatit zalohu..juchuuu!;)
Odpovědět
mar.cel.ina -> ano, koupila jsem přímo v papírnictví nůžky, které dělají ty širší vlnky. nad -> super volba ;-) veronika.o ->jj, přesně to mi bylo řečeno :-) Taky jsme byli dneska na veletrhu. Konečně jsme vybrali prstýnek pro ženicha, od firmy Bisaku. Už jsme ho i rovnou objednali a zaplatili i zálohu. Tak teď jen počkat měsíc a měli bychom ho mít doma. Já jsem se konečně domluvila na líčení s Míšou Adámkovou, takže to bylo úspěšné.
Odpovědět
nevestinko to be i ostatnik kuk do meho albicka x-) x-) x-) x-) nova fotecka x-)
Odpovědět
Finfrle, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
nad x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky taky pojedem na veletrh :-) ....ohledně prstýnků :-) Holky jen tak informačně třeba do ip nebo tady to je jedno ....dávají i letos nějaké slevy?? ...kolik vás to tak nějak vychází ?? ....máte svoje zlato...nebo jak to máte ?? .....a ještě jedna veleržní věcička .....a to je spodní prádlo?? Vím že to uvidím zítra, ale i tak můžete měněkterá navnadit :-D Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme dnes byli na veletrhu, bylo tam dost lidi a celkem maly prostor, byla jsem trochu zklamana. Nicmene koukali jsme u Stocha na prstynky a konkretne ti maji veletrzni slevu 10% a pry az do 30. brezna. Doufala jsem, ze tam koupim botky, ale ty jsem nikde nevidela, tak jsem vyrazila do Deichmanna a mam svoje svatebni, za 550.- myslim dobra cena. Maji 4cm podatek, ale jsou na klinku, tak to snad vydrzim. Zatim jsou pohodlne, uvidim, jak mi bude po sesti hodinach :-D Finfrle, gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste k te sleve od Stocha do konce brezna, tak ta plati jen pri predlozeni DVD, ktere dostanete prave u jejich stanku.
Odpovědět
finfrle i ja moc gatukuji :-) Ja taky chtela dnes na veletr,ale nakonec jsme to vzdala. Myslim,ze to 12-13.2 na cerne louce bude vetsi vyber a tam urcite chci jit.
Odpovědět
lena.k ....děkuji takže u stánku Stocha chtít Dvd :-D to je dobrý teda dvd jako slevový kupon na 10 % :-D No nic pádím z práce ať už mám taky nějaký ten víkend hezký večer a příjemnou neděli
Odpovědět
Ahojky holky ;-) Dnešní návštěva veletrhu mě zklamala :-( , byla jsem loni na černé louce, bylo to podobné, ale bylo toho prostě víc ;-) Pak jsem jela na ochutnávku do aknelu!! Takže jsem si rychle zpravila náladu na celý víkend. Jogurtová příchut mě potvrdila mé očekávání. Jen si nejsem jistá, zda to půjde v té 3patrové variantě? a koláče jsou naprosto famózní!! A ještě jedno pozitivum. Dali mi tam slevu na 20% do tiny tak aspon 2tis. ušetřené :-) Takže ve středu do polska malému pro oblek - nebo nevíte kam? bude mít 6měsíců takže asi 74 velikost. ??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, dneska se chystáme taky na ten veletrh - kvůli obleku a košili pro ženicha a koláčkům/dortu - bylo tam vůbec něco z toho?? Nějaká ochutnávka třeba? Moc díky předem, třeba nám ušetříte cestu a zklamání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem byla na veletrhu. Bylo tam strašně moc lidí, k prstýnkům jsme se vůbec nedostali, pořád tam bylo plno - dávali ale 10% veletržní slevu, ale museli jste zaplatit zálohu hned. Svat.salony vesměs dávaly 1000 Kč slevu, ale šaty už mám zajištěné, tak jsem se ani nedívala. Květiny Jiří Hynek dával 20 % slevu. A taky tam byla 10 % sleva na svat.oznámení. Lucique: oblek pro ženicha tam byl snad jen jeden stánek a to firma LARE z Ostravy-Plesné. O dorty, zákusky jsem se nezajímala, tak to neporadím Hezkou neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: videla jsem dvoje ochutnavky, jedna firma z Vitkovic, ti meli kolacky a cukrovi, ale nic moc, z Bilovce byli mnohem lepsi. A pak nejak firma z Orlove, ale ti tam meli jen nejakou roladu a dorty, ale vzhledem k tomu, ze dort stal 4500, tak jsem ani nezkousela. Kosile tam byli, myslim, tak 2-3 stanky, a to same s vestickama. Celkove fakt nic moc. Jsem zvedava na tu Cernou louku.
Odpovědět
Ahoj holky, tak mame domluvene krasne prstynky , prijdeme jeste na parzkousek, pani zlatnice naprosto skvela, ochotna, poradi ti, co se hodi nehodi, splni kazde prani, co chcete a nechcete na prstynku apod. Proste bomba! Jsem nadsena..
Odpovědět
Klidne vam poslu kontakt do IP, pokud chcete.
Odpovědět
ahoj holky omlouvám se že nepíšu ale máme nemoc v rodině tak se vše pozastavilo, ale doufám že se to zlepší. Čtu tady o ochutnávkách zavolejte do Aknelu domluvte se s paní nejlépe tak čtvrtek pátek sobota to má vše napečeno a udělá vám pomyšlení 3poschodové dorty 2400kč jinde přes 3000kč pokud máte nízké dorty doporučuji tvatohové a jogurtové to nemá chybu. A koláče opravdu boží , Pokud nemáte ještě nic domluveno tak vyzkoušejte vše.Na č. louce asi nebude chtějí za to hodně peněz a tak raději dělá ochutnávky doma .Zabalí vám to a hlavně zadarmo to se jen tak nevidí tak ahojta a držím palce :-D
Odpovědět
marci a dalsi nevestinky dekuji moc Jeste tomu neverim,ze bude mimisek :-N Mam tu mini boticky a stale na nekoukam a neverim! K tomu veletrhu na te cerne louce urcite je vetsi vyber...ja tam koupila krasne kyti do vlasu :-) No a jak vam jdou pripravy?Vlastne ktera z vas je prvni???!
Odpovědět
finfrle moc gratuluji :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
finfrle -taky moc gratuluji :-) :-)
Odpovědět
jarisska -jogurtova příchuť užasná taky můžu potvrdit ;-) pokud máš však poschoďový tak můžeš mit každé patro jinou příchuť,myslím že nám říkala ,že tu jogurtovou nerada dává nahoru ,že tam je ovoce a nebylo by to tak stabilní tak se raději zeptej třeba e-mailem jestli to tak je . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Finfrle: taky moc gratuluju :-) :-) :-) Holky, já si ten dort asi taky nechám upéct u paní z Aknelu, když to všechny tak chválíte ;-) Nad, moc tě prosím, jestli bys mi mohla poslat kontakt na tu paní na prstýnky. Já včera získala 10% slevu do zlatnictví Helios, tak uvidím, co by vyšlo levněji a hlavně co se nám bude nejvíce líbit ;-) děkuji
Odpovědět
Moni mas to tam..:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?