Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tanula> libilo se mu to, urcite se mu hned vstavalo lip ;-) , jeste si to rekneme az to bude za 2 mesice, pak za mesic... ha ha utika to rychle
Odpovědět
Profilova fotka
co jeee? kde jsteee? predstavte si, my planujem svatbu skoro rok dopredu..., na podzim jsme byli na akci s nekolika myma kamoskama a jejich protejskama, my jsme uz pomalu planovali v realu, nikdo jiny se nezminil... no a ted se dozvidam, ze dva pary z tech lidi se berou taky a dokonce nas jeste predbehnou, maji to v kvetnu :-N :-D tak jsme asi uspesne nakazili svatbou par lidi okolo, dokonce kolegyne z prace se priznala, ze je trochu nalomena... ;-)
Odpovědět
Holky caute, mam problem, nemuzeme na pritle sehnat oblek, aby byl opravdu co k cemu, jedine pekne obleky maji v paris, jinak jsou vsude jinde uplne obyc, ve kterych chodi kazdy den.. nevite o necem jeste jinem?
Odpovědět
Prosim kdyby vas neco napadlo, nechce mi vzkaz na ip. diky moc.papa
Odpovědět
Profilova fotka
co jeee? v Ostrave nejde internet nebo, co???!!! nad> neporadim, je mi lito, snad neco najdete, casu mate dost
Odpovědět
Dobré ráno.ozývám se po delší době.S budoucím tchánem je zle tak se svatba pozastavuje.Tak jenom závistivě čtu ale všem Vám to přeji 8-) Tak jak dopadli ochutnávky v Aknelu? přeji hezký víkend :-p
Odpovědět
Krasny den sem tem se tu na vas chodim divat ale je pravda,ze s mimiskem prisla i Sipkova Ruzenka |-| :-N :-N Kazdy den po praci odpadam a usinam :-) Nevestinka ja s manzou jsme pomalu pripravovali svatbu necely rok predem a reknu ti,bylo to to nej nej obdobi.Vsak si na to vzpomenete holky az po svatbe :-) ;-) Rozhodne si to ted uzivejte ;-) i manza rikal jak to bylo fajn.Ted mame zase nove pripravy a to na mimiska :-) Nevestinka holka nevis kde je v Galway je nejaka vetsi prodejna pro mimisky?Myslim od postylek po malickosti.....dekuji No uz se ti to krati co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena> joj to je nam lito, na podzim to u nas bylo podobne, ale nejak je snad zazehnano... snad se uz ted, kdyz maji vsichni oznameji, budou drzet a vydrzi :-N finf> jen pekne hajej ;-) vy si taky uzivejte krasne pripravy a ocekavanni ;-) x-) viz IP
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi ty pripravy musime zvladnout za 6 mesicu. Ted uz mi zbyvaji jen tri. Moc toho zatim nemam,ale cekam na inspiraci na svatebni vystavu. Doufam,ze nebudu zklamana. Myslim,ze by tam mohli byt i panske obleky. Vsichni nas posilaji do Polska,ze tam koupime krasny oblek i s vestou za dvojku. Tak nevim. Zatim jsme se nebyli divat na kolik vyjdou u nas,ale pocitam tak 8.000 a nahoru....
Odpovědět
Profilova fotka
marcelina> mas saty, to je hlavni :-D :-D :-D jako, me pred Vanocema pripadli, ze ach you, proc jsme zacali resit svatbu tak brzy a nebo spis, proc jsme ji neudelali hned jeste treba v zari..., ale pak to asi bylo akorat, zezacatku jsem byla hrrr do vseho bileho a svatebniho... a ted se brzdim, netreba vyhodit majlant za vsechny svatebni cetky... urcite vse stihnes v poho ;-)
Odpovědět
Ja si to taky myslim, ze vsechno stihnu v pohode. Jen si rikam,ze ty tri mesice hrozne utecou a je po vsem.... Uz bude jen na co vzpominat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je treba na to myslet jako, ze tim to teprv zacne ;-) , svatba je sice ten ritual, ale neni to jen o tom! pak muzes kazdy rok oslavovat mini svatbicku, v ramci vyroci... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
a nebo si rikat co jsem to jen udelala... :-D
Odpovědět
A vite co by me holky zajimalo. Kolik vam je? V kolika letech se vdavate? Ja uz jsem stara baba ,bylo mi ted 31 :-) ,ale kdybych se vdavala drive, tak 22 letech tak jsem uz rozvedena.
Odpovědět
Profilova fotka
to snad ne?! :-. me je 27... tak akorat asi... :-N
Odpovědět
Ahojky holky :-) mar.cel.ina - jj obleky jsou v těšíně levné a pěkné. A to jsme dosti vybíravá :-N Nejvíce jich měli v českým těšíně hned za hranicí odbočíš doprava - a po pravé straně je burzička - je plesová sezona, takže fakt výběr. koupila jsem synáčkovi - 6měs. oblek :-D za 400kč s vestou, fialovou košilí a dokonale sladěnou kravatkou :-D Fakt super. A let? za 4dny 26let, takže si myslím, že taky takový střed. A vdávat se ve 20 tak jsem už taky rozvedená :)
Odpovědět
Teď přesně nevím kdo se ptal na to meny, tak všeobecně ;-) Máme tu cenu cateringu bez nápojů jen s přípitkem sekt, a raut máme garantovaný od 15hod do půlnoci :) cena je včetně 3 servírek - číšniků, veškerým nádobím, lednice..... Na hradě prostě nic nemaj, jen prostory :) Už se to fakt blíží, začínám být brutálně nervozní :-S nevim kolik je to ještě dní, ale 17duben je za rohem :-.
Odpovědět
Jarrisska- a na kolik te vyjde ta cena za jidlo?, nevim asi si to nekde psala nebo jsem slepa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak já se zase po delší pauze přidávám ;-) Abych to shrnula, tak už máme snad úplně všechno. Sehnali jsme v půjčovně i oblek na ženicha, což byl nadlidský výkon hlavně kvůli nekonfekční velikosti. I když jsme původně chtěli světlý nejlépe bílý klasický oblek, nakonec jsme sehnali šedý žaket i s šedým cylindrem (mám ho v albu z příprav a nechci se chlubit, ale myslím, že na příteli teda vypadal lépe ;o) Dort a koláčky s cukrovím máme taky objenané (koláče+cukroví u paní "Nevímjaksejmenuje" z Horní Lhoty :-p a dort u paní, co nám vždycky peče i narozeninové). Kytiču už mám zajištěnou v květinářství v Mariánkách (majitelka je nejkamarádka maminy ;-) ). V restauračce se netvářili moc nadšeně, že chceme jen malou svatbu (zálohu tam máme zaplacenou už od října a původně jsme chtěli obrovskou svatbu až do rána), ale nakonec souhlasili :-| Tak uvidíme... Jediné, co zatím chybí jsou moje botky :o/ Ale v týdnu jdu po nějakých kouknout a pokud nenajdu, nepříjdu domů :-D Jinak je mi 25 a kdybych se vdávala ve dvaceti, brala bych si pořád toho samého 8-) Ale na rovinu - kdybych před půlrokem věděla všechno, co vím teď, zvolila bych tajnou svatbu někde daleko od Ostravy jen se dvěma svědky - ty nervy mi za to určitě nestojí :-( A hodně závidím všem, které si své svatbení přípravy užívají.
Odpovědět
mrs.duck- muzu se zeptat na kolik vyjde pujceni panskeho obleku. Zapomnela jsem se kouknout,kdyz jsem chodila vybirat saty. Diky
Odpovědět
Ahojky, tak dneska jsme zjistili že bez jednoho dne to máme za 5 měsíců :-) ....a můj muž začíná vyšilovat že nemáme skoro nic :-d tak sem mu musela svato svatě přísahat že do velikonoc už bude oznamko i prstýnky :-D ....tak mě holky držte palce ....nebo asi bude rozvod 8-) Jinak mě je a bude 29 :-o a kdybych se vdávala dřív brala bych si stejnýho mužskýho:-) Oblek jisto jistě Polsko ....muž je hrozně drobný (Pánské má velké a dětské malé :-D ) tak snad něco vybereme .... chtěla jsem jet příští týden, ale tatka jde na operaci tak na to nebudu mět náladu :-| holky když už tady řešíte obleky tak může mě někdo poradit kde v Polsku (Marklovice, Těšín) dělají hezké a přitom za slušný peníz svatební kytice ??:-) ... má představa je něco na způsob co mám v albu :-) Díky
Odpovědět
mar.cel.inka- no spočítali nám to pro 50lidí 45tis 8-( ve skutečnosti nás bude 46 tak snad něco :-N ale jak psala mr. duck , tak jsem zvědavá jak se bude pán tvářit, když mu oznámím, že nechceme jeho nealko?my to měli v plánu celou dobu a mysleli jsme že nás chápe, ale asi ne. No v nejhorším nám odmítne zapůjčit skleničky a pak jsem zvědavá jak se budu tvářit já! ]-( chci se holky zeptat, vy co máte prstýnky od stocha, už je máte? jak dlouho trvala výroba? díky
Odpovědět
mar.cel.ina.- bude mi 25 a dřív bych se nejspíš nevdávala, ted je to akorát :-D Ale kdyby, bylo by to se stejným mužem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se taky k Ostravským nevěstam (24.7.2010 ve Staré Vsi) jinak jsem se chtěla zeptat "mrs.duck" jestli platí jejich oslava u Bena v Polance? Taky jsme zkrouhli rozpočet na 22 lidí, docela by mě zajímaly reference na restauraci u Bena :-) 8-) Jinak souhlasím s názorem, že plánovat něco znovu udělám svatbu ve čtyřech ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte náhodou některá kontatk na firmu, která nabízela na svatebním veletrhu v Atomu ty krásně uvázané kravaty. Myslela jsem si, že jsem si vzala vizitku, ale nemám ji :-) . Děkuji
Odpovědět
mar.cel.ina: ahojky ja se budu vdávat ve 26 co si myslím že už jde :-)
Odpovědět
andriv - nějaké kontaky ta pánské oděvní doplňky z veletrhu máš v ip :-) ....snad to bude ono :-d
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ani nevíte jak jsem Vám vděčná za tuto diskuzi :-) S přítelem máme naplánovanou svatbu na 20.10.2010 na zámku v Liblicích u Mělníka. Bohužel jsem původně z Havířova, jako většina našich svatebčanů a těm se hrozně nelíbilo, že by museli jet tak daleko a nedejbože tam i přespat. Takže teď musim všechno uplně změnit a svatbu naplánovat v okolí Havířova :-( Díky Vaší diskuzi jsem přišla na pár míst kde by byl možný obřad. Máte nějaké osobní zkušenosti se zámkem v Kravařích a restaurací NA ZÁGUŘÍ v Havířově?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pekne to tady jede..ani nevim kde zacit:) Veveriku-obrad v Kravarich je krasny!!!Me se teda moc libil..ikdyz my nakonec zvolili Hradec nad Moravici..ale budeme ti mit v cervenci, takze venku na nadvori..vevnitr jsou urco lepsi Kravare PPPP-juuu, tak to je super!!!Ja mam taky datum 24.7.:))) Vitej..;) A co se tyka veku, je mi 27 a kdybych nestudovala, tak bych si vzala meho draheho klidne i driv..tatka ma zkusenost, ze kazda zenska bez ohledu na okolnosti chce hned po svatbe otehotnet..no me to ted uz asi taky potka, takze mu to opet potvrdim..:DDDDTakze kvuli tatinkovi az ted..;), ale je pravda, ze segra se vdavala ve 21letech(nemusela), pak po svatbe teda misto skoly hned skocili na mimi, po nem druhe..takze ted uz je vic jak 7let na materske a pul roku rozvedena..:(
Odpovědět
veronika.o - máme stejné datum i místo :-)) 24.7. v Hradci n.Mor. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?