Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin Ja som nemala chvalabohu zo satami ziadny problem.....Ine veci nevysli,ludia ktory mali zaplatene za to aby to bolo podla nasich predstav tak ti nam to pokazili a potom ja som neni taka ze sa viem pretvarovat takze tie pocity a reakcie na nespokojnost bolo na svadbe vidiet...citit.A preto sa bojim aj ako nam bude vyzerat dvd.A debil kameraman mi povedal ze nevesta ma relaxovat a usmievat sa cely den...no ocvidne je to chlap,nema ani sajnu co nevesta v svadobny den preziva.
Odpovědět
Caute babule, konecne mi zase fici net, dufam, ze uz bez problemov... :-) Dakujeme, sme radi, ze sa vam pacime, len to nemozem prilis spominat pred drahym, bude strasne namysleny... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute babulky gaia s fotek si nic nedelej, my mame fotky jen z obradu, protoze nam strasne lilo, kdybych pustila saty na zem tak je mam do pul minuty mokre az do pasu..., ale pravda je ze jsem s tech fotek taky byla dlouho nestastna ted mi ma prijit svatebni fotokniha tak jsem zvedava, ale na postu se dostanu az v sobotu, posta nam ji nebyla schopna donest domu, na kolo je pry moc velka a kdyz se manzel ptal na auto tak postacka povidala naschledanou... ted jsem byla na sluzebce v londyne a bez te prace by to bylo uplne super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby,jak tak to sledujem tak kazda z nas ma zazitok aj negativny,tak na ukludnenie vam aj ja napisem co sa nam stalo,nie je to take hrozne ale aj ja som bola smutna :-( podstatne ale je ze ziadna katastrofa ani nic podobne sa nikomu z vas nestalo ;-) najprv chcem k tym fotkam ,my sme spokojni nadmieru ale ja som chcela ineho fotografa ,ktory bol moj favorit od sameho zaciatku planovania,kedze som sa zobudila neskoro uz bol zadany,co ma doslova skoro polozilo,vysnivany fotograf nebol,tak som prelozila datum svadby koli tomu aby bol,no nakoniec sme sa nedohodli so salou tak sme sa vratili naspat k druhej alternative,nastastie nas fotograf bol volny,tak som sa opat tesila,potom som mala nepekny zazitok s Jankom Molnarom tesne pred svadbou,nastaastie aj to dopadlo v koncu ok s mojou kadernickou,tiez som mala opletacky so satami,prevoz presne to iste co Rachel,chceli odo mna dalsiu letenku ,tak som to riskla a napratala som ich do kufra.RISK jak veeelky :-D to vam poviem ked som cakala na pase ci pride kufor alebo nie :-) :-o prisiel jupiii,zapotila som sa :-D ,potom miesto kde sme zabukovali salu bolo kastiel Mojmirovce,kde nam nepovedali ,ze budu obijat celu fasadu a stavat lesenie :-S ,my v uzase ako je tam pekne a obrad bude vonku super prostredie atd,videla som fotky inych svadieb super to tam v lete v parku vyzera kastiel pekny atd.Prisli sme na Slovensko dojednat posledne veci a Fasada stara nikde OBITA dokola kastiela,sok ,velky sok ,ze nemali ani chochmes nam to povedat ,oznamit jednou vetou,museli to vediet uz predtym predsa,nevadi zmierilli sme sa s tym,ponechali tu strednu cast tam bola fasada a na fotkach to nebolo az take zle lebo to vyzeralo ako nashcval ,take tehlove,ok ale co sa nestalo,v piatok pred svadbou tam postavili LESENIE kol dokola s Napisom pozor lesenie,na kazdej fotke to mame z obradu ten napis za nami.nemohli pockat do pondelka???????napriek cirkusu co sme tam urobili???no takze aj to sme nakoniec prezili s humorom...snazili sa aj fotograf aj kamera nebrat to do zaberou.A co sa tyka kamery velmi dobre mame dvd len tam sa nam stala taka vec nekolko sa velmi podobame s drahym ked sme boli deti,z nas pomixoval ked sme boli malyjeho fotky su pod mojim menom nie vsetky ale par a naopak,takze sme sa opat zasmiali a aj hudba bola krasna ale anglicky slova zodpovedali rozchodu nie svadobne :-D :-D :-D tak sa nam preraba video,ale inak musim povedat za velmi dobru cenu krasne dvd okrem tychto maluch chybiciek,Rachel vsetko sa da prerobit NEBOJ :-) Ale inak musite uznat baby ze je to velka sranda v celku co vsetko sa moze stat okolo jedneho dna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chloe1 Jaj no dlha story....ale vyzera ze ste to vsetko prezili v poho a nic vyrazne vam svadbu nepokazilo....Ja radsej ani rozpisovat nebudem.Bolo toho dost....Uz to neriesim a dufam ze dvd bude ok ze uz nebudem musiet z kameramanom nic riesit lebo by ma asi rozdrapilo sa s nim natahovat....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky..tak to ja som rada, ze svadba dopadla supiskovo...ked vas citam my sme si to nastastie vybrali do svadby...vsetky vesele stoory :-N potom to uz bola pohodicka ;) chloe...musela to byt pecka veru, ked vam dali lesenie vsade+tie napisy verim, ze to profik prestriha vsetko tak, aby ste mohli mat nadherne videjko, aj vy...aj rachel my sa tiez k nasmu a foteckam z obradu a hostiny dostaneme teraz, ked pojdeme domkov...tak vam tu potom cosi supnem, ;-) nech mate prehlad i o svadbe..nielen o predsvadobnom foteni ;-) ju babulky a ktora ste na facebooku a gmaily, tak mi pisnite adresku ;-) naj sa citame 8-)
Odpovědět
dark: ja by som sa tiez velmo rada mrkla na londyyyyn... ani amerika ma tak netaha ako samotne anglicko a skotsko :) i ked do ameriky by sme chceli ist, ale akurat v obdobi halloween-u, to by sme chceli zazit... chloe: tak to ste zazivali iny adrenalin... ale zvladli ste to a teraz nato budete spominat a raz to rozpovies aj svojim vnucatkam ;-) inak my sme este neboli vyvolat ziadne fotky... sa mozeme hanbit... ani tu dakovnu karticku som teda este neposielala... fotky chcem dat robit len pre nas, ostatnym urobime dvd alebo cd a samy nech si daju spravit fotky, kt. sa im pacia a tie dakovne karticky este rozposlem... a chcem dat urobit daku naj foto kazdeho a jednu spolocnu vo vacsom formate a kupim daky pekny ram a zavesime si to kdesi v bytiku... pozemok je uz oficialne nas... horsie je to, ze prvy povodny projekt z predchadzajuceho pozemku by zaberal 1/3 pozemku a to tak ze by ostalo akurat tak 2m od plotu a tak hlupo tam vysiel ze z terasy by sme sa divali do steny a nie na zvysok zahrady, tak sme vcera boli za architektom oznamit mu tuto novinu a cely projekt sa musi urobit uplne nanovo a nemozeme mat bungalov :( ... tak sme teraz v napati, aky dom nam nakreslia teraz
Odpovědět
Profilova fotka
sharin to urcite dopadne dobre porad jeste nemam toalbum doma, protoze jsme dneska zaspali a na poste maji v sobotu jen do jedenacti a to jsme tak nak vstavali a jinak se tam tez nestiham dostat, protoze v praci koncim stejne jako posta a to mi to trva domu jeste dve hodiny, tak jsem zvedava jestli to album nekdy budu mit, pekne me to stve, protoze vsichni porad chteji videt fotky a nikdo nema pocitac... ale mozna tam zkusim poslat manzela jestli mu to nedaji kdyz me ma napsanou v op tak se mejte
Odpovědět
kocky, tak som sa prave dozvedela, ze sa mangelovi podarilo vybavit listky, takze ideme na koncert alicia keys :) tesim tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
sharin tak prijemnou zabavu
Odpovědět
dakujem dark :) a to ideme este o 15.00 na ochutnavku svadobneho menu nasich najlepsich kamaratov a potom frcime do blavy :) zda sa, ze je pekny den pred nami ... teda poobedo a vecer :)
Odpovědět
Profilova fotka
adi parada, uziivaj teda konceru i papanicka ;-) inak babuchy suutaziime :-N http://www.kleinod.cz/soutez-2008-par... :-N ;-) a po vikende som tu konecne s foteckami svadobnyymi ;-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
kocky, tak to bol zazitok! i ked najskor som bola sklamana, ze boli listky na statie (a mali sme mat vybavene na sedenie), ale darovanemu konovi nepozeraj na zuby... tak som to prekusla... ale stalo to zato!!! alicia hrala cele 2 hodiny!!!! uzasna, nadherna zenska s bozskym hlasom.... nebola som jej fanusik ("iba" sa mi pacila jej hudba), ale tymto koncertom si ma absolutne ziskala ;-) jedine, co mi chybalo bolo moznost vidiet ju z vacsej blizkosti, pripadne mohli kdesi dat hotove podpis karty... na ochutnavke menu bolo fantasticky... zo 4 ponukanych jedal sme jednohlasne vybrali vitaza :) uz teraz sa tesime na sobotu. a teraz nemozem uz spat, lebo mangel odisiel skoro rano do roboty a odvtedy sa mi nedari zaspat, tak som vstala... som strasne nervozna z architekta... mam ist o dve hodky za nim... lebo vcera poslali v pdf-ku nahlad noveho podorysu a bolo mi az do placu... chceli sme dom zmensit, aby sme mali stale velku zahradu (nie zastavat si ju) ale nechali nam povodny podorys a navyse take iste poschodie... skoro ma vystrelo... namiesto spolovicatenia povodneho podorysu nam urobili raz taky dom... ak to mam zhrnut tak podorys ma stale 24x10,4 a cele x2 kedze prizemie a poschodie... to aby sme zacali pracovat raz tolko, aby sme si aj daku gazdinu zaobstarali... tak idem cosi pokreslit, lebo viditelne sme sa nepochopili.. som z toho strasne rozladena
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky, tak jak se vam vede? konecne jsem si vyzvedla svatebni fotoalbum, tak mam konecne co ukazovat a kamaradky jako by to vedely a cestou domu s albem jsem potkala asi tri, ktere jsem jinak strasne dlouho nevidela :-) tak se mejte krasne
Odpovědět
Profilova fotka
dark aj my maaame konecne foteccky...kuk do albumiku :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin no ako ste nakoniec dopadli s tym prekreslenim? to: darkwitch ved ich hod viac aj do svadobneho sem na MS
Odpovědět
caute kocky :) gaius: no v podstate som si ten podorys opravila sama a pouzili moj navrh... napriek tomu nas to bude stat viac, lebo zase to musel nahodit do programu.... takze ak to ratam ako ratam, tak ten projekt bude poriadne drahy... :( a dom ma konecne rozmery prizemia 10,4 x 17 a mohlo byt menej, len to navysuje garaz o 6m... ale hore mame len dve vacsie izby a vacsia jedna kupelka (namiesto dvoch malych a zaroven tam budem mat aj pracku, tak aby sme nemali na 2m2 vsetko nahustene, tak sme urobili tu hornu preto vacsiu :) a vrch nie je celozastavany ako prizemie, nechceli sme taky pravidelny kvader, tak su tam terasy z oboch izieb aj z kupelky aby som mohla pradlo nechat susit na terase :) a inak co mate nove babulky?
Odpovědět
Profilova fotka
babulky majuu vela praace bozcok sendujem z prahoch ;-) gai ty ako? tiez si ako blavacky na facebooku, ci nem?
Odpovědět
atik: aky facebook? nista mi to nehovori.... inak my sme este neboli dat spravit ziadne fotky... asi sa do toho pustim teraz....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky, jak se mate? te prace je ted tolik ze vubec nic nestiham. sharin dekuju, malem jsem zapomnela dat vyprat pradlo... tak se mejte krasne a hlaste novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
novinky zde: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... facebook je moznost vytvaranie vlastnej soc.siete na nete..komunikacia http://cs-cz.facebook.com/
Odpovědět
Profilova fotka
gaia kdyz ja jsem lina ty fotky zmensovat :-) ale zkusim se polepsit a pridam sem jeste nake fotecky...
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch :-D :-D a furt nist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia no jo jsem lina... jak se vam jinak vede jako manzelkam?
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch v sobotu sme prezili prvu navstevu svokrovcov u nas na podnajme - boli mi triast packou...zdalo sa mi to vcelku OK, ale zvysok vikendu som len lehnila - nejaka som z toho bola unavena...a drahy tiez mal pocit, ze takou kozmickou rychlostou este v zivote nemakal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo takove navstevy jsou narocne, drahy uz ted vymysli jak to udelat, aby se vyhnul vanocnimu navstevovani priobuzenstva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch no s tymito vianocnymi sviatkami to u nas bude zaujimave - moji rodicia chcu niekam odcestovat a vyhnut sa vianocnemu blazincu...lenze ani jeden brat nema s kym stravit tie sviatky, tak bude pojdeme do bytu k nasim rodicom a stravime ich spolu, alebo ked jeden z bratov bude musiet byt na sluzbe v praci, tak zostaneme u nas a druhy brat pride oslavit Stedry vecer s nami...potom, samozrejme, bude treba ponavstevovat rodiny...ale ta predstava mi zatial nejako zvlast nevadi
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky teda vy se uz vubec neozivate, stydte se... priznejte se kolik z vas uz navstevuje modreho konika?
Odpovědět
No, baby, tu to ozaj jaksik umrelo... =-) Dark, ja som na Koniku denne, resp. urcite castejsie nez na Svadbe, ale bytostne sa ma to zatial netyka... ;-) Nic v brusku nemam, o com by sme/ste nevedeli. Ale ostatne baby by sa tiez mohli priznat... ;-)
Odpovědět
tak ja som sa presunula pre istotu na modru strechu :) ale sem chodim citat, co maju nevesticky nove :) i ked pripravy svadobne uz by som absolvovat nechcela, iba ten finalny den ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?