Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som vaam ponukala facebook na presun,...ale ziadna reakcia gaia a daark ma normaalne ignorujuu :-N :-. :-x :-x lindusku maame na konikovi mexxika taky adii na strechee?? mame temu nasu? ;-)
Odpovědět
atik: aku nasu temu myslis? ja som v zilinskej teme podla kraja :) a na facebook som za zaregistrovala ale netusila co mala robit dalej....
Odpovědět
Profilova fotka
najst mna a lindusku ;-) posli do ip mailik mojik, si ta najdem;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a este maame toto:-) http://www.modrastrecha.sk/forum/show...
Odpovědět
Profilova fotka
ja stiham sledovat tak jednu diskuzi ale dobra skusim se jeste nekam nahlasit :-) rozhodne nechci nekoho ignorovat
Odpovědět
Dark, tak potom supni k nam aj na Strechu...klikni na link od Atinky... :-) A zeby sme si vytvorili nieco aj na Koniku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dark to bol ftiiipek..bo si tu pisete uz len vy dve s gaiou ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Holky přeji Vám krásné Vánoční svátky, hodně lásky, štěstí, zdravíčka a dárečkůůů ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
preju vse nejlepsi v novem roce... vesele vanoce jsem prosvihla :-)
Odpovědět
Caute babuchy, no sup-sup, v novom roku zase trosku pisat, lebo to tu ozaj umrie... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jako hodna holka pisu, aby to tady neumrelo, doufam, ze me za to ceka pochvala :-) jak se v novem roce mate? u nas je vse pri starem, zatim, do noveho roku jsem si predsevzala, ze dodelam diplomku a udelam statnice, tak snad se mi to podari :-)
Odpovědět
Ja si radsej do noveho roka ziadne oficialne predsavzatia nedavam, lebo potom vacsinou ostane len pri reciach. :-N Ale tak neoficialne by som rada vela veci - napriklad najst fajn pracu, naucit sa nejaky cudzi jazyk, schudnut, zlepsit svoj zivot...a kopec dalsich. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to ja si predsevzeti taky nedala oficialne a rozhodne bych to nerekla nahlas on by pak nekdo mohl trvat na jeho splneni :-)
Odpovědět
Dark, najhorsie je, ked na jeho splneni trvas sama, to je horsie ako ked to robi niekto iny... :-D ;-) No baby ostatne, kde ste? Keby sa kvalita nasich manzelstiev mala posudzovat podla toho, kolko sem toho popiseme po svadbe, tak sme asi vsetky velmi tesne pred rozvodom. :-D No ved nieco dajteeee... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: a nebo naopak :-) mozna je kvalita nasich manzelstvi tak dobra, ze se sem proste s te postele nedostanem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: i kdyz zacina byt trochu hloupe ze se tu porad bavime akorat spolu
Odpovědět
To nevadi, mozme to roztocit aj same. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, roztocit to muzeme jen, aby ostatni nezacali zarlit, ze si tu soukromnicime :-D
Odpovědět
No nech sa nerozculuju, ked su teraz lenive pisat... :-D Inak, vzdy ked dojdem na tuto stranku, a vidim ako sa vsteci len chystaju na svadbu...chyta ma nostalgia. :-) Som rada, ze uz mam po svadbe, ale zas...zopakovala by som si. :-) A vela veci by som urobila inak ako predtym, lebo je uz zase vela veci, ktore sa mi teraz pacia, a predtym som o nich ani nevedela... :-)
Odpovědět
Ahojte kočky. Vleziem vám trocha do debaty. Zavítala som tu po dlhšom čase. Fakt tu už skoro nikto nechodí a podobne ako Mexx - keď tu čítam, ako sa kočky chystajú, čo všetko riešia... chytá má taká sentimentálna nálada. Mňa tie prípravy a zháňačky veľmi bavili.... Veľmi rada by som si svadobný deň zopakovala. Bolo to také nádherné. A väčšina vecí nám vyšla podľa predstáv, takže ani by som skoro nič nemenila :-) . Len počasie by som chcela lepšie :-D Inak kočky v piatok sme všetky oslávili 5 mesiacov manželského života. ;-)
Odpovědět
Ja som si minule klikla na svadbony planovac, a tam ze "od vasej svadby preslo 152 dni" - tak to ma dorazilo. Kam sa tie dni podeli? :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ja bych si ji teda taky zopakla a neco bych udelala jinak neco stejne, teda pocasi bych aspon malicko vymenila a nebo bych nebyla v nedeli lina a vzala si svatebni saty a hezky si je uzila :-) teda my sme manzelky uz takovou dobu? to to leti ja mam pocit jako by to bylo vcera co jsem zacla planovat taky mi prijde ze je ted nejak moc filmu o svatbe, ze to davaji kazdou chvili, taky na ne koukam lehce zavistive ze to maji pred sebou :-) ale kdyz to bylo prede mnou tak jsem chtela aby to uz bylo za mnou...
Odpovědět
No, tomu sa asi nevyhneme, a uz do smrti budeme spominat... ;-) V nedelu sa u nas zastavili kamarati, prisli nas pozvat na svadbu, a smiali sme sa na tom, ako velmi rychlo sa im to podarilo zbuchat. :-D Lebo len minuly tyzden im doktor potvrdil, ze su tehotni, tak si povedali, ze definitivne idu robit svadbu, vedeli kolko ludi budu mat, tak okamzite obvolali saly (nasla sa volna iba jedna, takze nebolo co rieisit), hned vybavili farara, dohodli obrucky...a vlastne skoro vsetko dolezite, akurat im ostal alkohol (co urobi jej mama, lebo pracuje v nejakej krcme, a zakusky, ktore zas zaobstara jeho mama), oznamka si objednali cez net, takze im ostali v podstate len saty (ktore budu riesit v aprili, podla velkosti bruska)... :-) Jasne, ze nejake drobnosti ostanu, ale inak su v podstate pripraveni. Vsetko sa im to podarilo vybavit za jeden den, v sobotu. Sikovnici skratka. :-D Len im je teraz divne, ako dobre im to ide, ze ci to nebude mat nejaky zadrhel... :-N
Odpovědět
caute kocky :) musim potvrdit ze to obdobie chyba aj mne a este stale mi ostal v prstoch tik po zapnuty netu... hned pisem "moja" :-D i ked potom prekliknem na strechu :) ale stale sem-tam mrknem co trapi nove nevesty, ci ake su nove saty... a veruze by som toho zo svadby zmenila straaaasne vela :-D ale to sme my zeny, s nicim by sme neboli na 100% spokojne... nam sa trosku naburavaju smele plany so stavbou domceka a nastahovanim sa este tento rok... rozhodli sme sa totiz rozbehnut spolocne podnikanie a popritom volne korunky minat na stavbu a postupne pomalicky s co najmensim uverom stavat... rozhodnutie padlo hlavne preto, aby sme nemali tak vysokansky uver na 30r a len by sme makali ako blazni aby sme to splacali... snad sa nam to podari takto a keby sme si mali pockat trebars aj 5r, s tym, ze budeme mat len uver na pozemok plus dake malicko za drahsie veci na dome, tak by to bolo viac nez super :) ozaj a co deticky? Kedy planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
daark chvalim, za predsavzatia a pisem ze sukromniciite :-N :-D :-D :-D :-D :-p ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
atinka: doufam ze predsevzeti splnim no jo to vis, ale stacilo napsat ze soukromnicime a uz jste tu a konecne pisete nake info :-) dite planuju uz ted jen musim presvedcit manzela, ze uz je na case, ale nejpozdeji po dovolene se zacneme snazit, aspon doufam, teda ja doufam ze se zacneme snazit uz ted
Odpovědět
My to zatial nechavame na nahodu, aspon prve dva rocky, a kym sa dovtedy nic nahodne neprihodi, tak sa asi zacneme snazit intenzivne. :-) (Aj ked dufam, ze ta nahoda to zmakne skor, nez sa zacneme naozaj snazit...) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: tak uvidis jak nahoda zapracuje :-)
Odpovědět
Holky už sem nikto nechodí :-( Zajtra budeme mať "polročné výročie"... Chystáte sa to nejak osláviť?
Odpovědět
Jeeemine...to sme fakt polroka vydate? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?