Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem kyticku nedostala, pry abych pak nebyla chamtiva a nectela slavit kazdy mesic... ale je pravda, ze jsem milemu chtela koupit cokoladu a taky jsem to nestihla takze to nevadilo :-)
Odpovědět
Ahojte dievčatá :-) práve som dala do albumu fotky od fotografa, dnes sme si po ne boli .... sme s nimi veľmi spokojní ... takže môžete pokukať :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabci okukaneee, pjeknee ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabi taky jsou koukala, peknoucke jsou
Odpovědět
Profilova fotka
to: gabika82 kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne...vam vobec neprsalo??? =-)
Odpovědět
Dakujeme :-) a gaia - nie ... my sme mali od rana horuco a presne ked sme skoncili s fotenim sa spustil dazd a prsalo az kym sme nevysli z kostola ... :o) Takze sme boli staaaastni, ze nam pocasie vydrzalo na fotenie, sme si to vymodlili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gabika82 tak uz viem, kde sa slnco odtafarilo :-D
Odpovědět
no hej ... na vychod :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeeeeeeeeeeda :-D decka, to vam dnes zacal den 8-( rano idem okolo nasho auta a na parkovisku hned oproti cez miniulicku totalne vyhorene auto, policajti pri nom...doletela som na elinu, uz som isla stlacit gombik, aby sa mi otvorili dvere a ten hajtrak odisiel 8-( ...sadnem do busu, pred tretou zastavkou vzdy ideme cez zeleznicne priecestie - premiestnovali 2 nakladne vlaky!!!, cakali sme ako debili...prejdeme par zastavok - nastupili revizori (nastastie som mala platny mesacnik)...schadzame na cestu a tam suvisly nehybuci sa rad aut - zase opravuju most do Petrzalky a ludia idu po tejto ceste, aby sa mu vyhli (mostu) - bude to tak 2 tyzdne 8-( 8-( ...v robote sefka na mna vrci a netusim preco =-) 8-( ...no fakt "bohovske", cakam, co sa este dos.rie 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaia ted uz to bude jen a jen lepsi... gabika teda takhle si pro sebe ukrast vsechno slunicko a nam lilo a lilo a lilo... a tak takove krasne fotky nemame a ja bych tak chtela, ale co se da delat, mame jinak krasne fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch no bodaj by si mala pravdu - zatial to tak nevyzera 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
caute zabky ak ste vcera pozerali spravy a videli ste to vybuchnute auto od granatu v Krasnanoch - tak hned oproti to male biele auti v zabere bol moj (nasich) Bubacik 8-(
Odpovědět
gaius: ja som spravy iba pocuvala z druhej izby,ale hned som na teba myslela, ze to moze byt to, co si pisala ... gabi: kraaasne fotky :) fesacky mladomanzelia ;-)
Odpovědět
sharin - dakujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cafte kocky ;-) kde maame oslavenkynu zo vcerajska :-N lindusko este maas dozvuky :-N :-D :-D :-D ;-) 8-) veriim, ze si sa mi mala frajersky celyy den ;-) gai moja, to teda nezavidiim, ale este stastie ze sa bielemu bubacikovi zoci voci takej veci, niiist nestalo :-N a inak ako sa mame mladomanzelky?
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa mno jo...ale so mnou to zahupalo riadne...coraz castejsie mavam zachvaty uzkosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kocky kde ste? :-N haloooooo =-) =-) gaius to nem dobreee je |-| vidiiim to na stretko, co vy? :-N ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
ahoj ati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau mojik, tu alebo do augusta ideme? ;-)
Odpovědět
ta mozme aj do augusta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy, ja som nijak extra neprispela zazitkami so svadby, tak tu je prvyy diel ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
atik: mala si to veru pestreeeee... asi by som robila rovnake rosamboooo a citam, ze sa planuje dake stretko.... akosi o tom netusim... :-| inak mi je akosi na houbelajs... straaaaasne ma bolia kriziky, tak sedim uz druhy den doma zabalena v deke... dufam, ze to prejde a ze ma nesekne...
Odpovědět
Profilova fotka
jak planujete :-N =-) =-) snaad sme plaanovali, este pred svadbouu seckiii :-N :-. :-x :-x lazkat, oddychovat, nic nedelat ;-) 8-)
Odpovědět
jaaaaaaaaj... sak vidis, ze ma tie krize a dva dni doma akosi oblbujuuuu... pochopila som to akoze sa uz kdesi cosi dohodlo, dake terminy, miesta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nist lem vaam to pripomiinam ;-) bo cusiiite jak chruustiky :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
kvoli premavke by mi skor vyhovovalo cosi v sobotu, len nie 18.10.... na druhu stranu by som musela ist sama, a ja straaaaasne nerada chodim v zimnom obdobi sama autom... tak ak, tak este jesen by bola good ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne by najviac vyhovoval cas kedy sme v brne, lem nefieem kedy to je :-N :-D :-D :-D musiiim spytat milacika ;-) ale je to oktoober ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ako co kedy kde?
Odpovědět
no co kocky ako sa mate, co porabate? my behame ako splaseni.... pozastavili nam navrh na vklad na katastroferi a uz nam k tomu chyba doplnit len jedno tlacivko z obecneho uradu a ako na potvoru to nemoze byt na pockanie lebo starosta je mimo SR a ani jeho zastupca tam neni... ale to pozastavenie je vinou realitky... "fasa" ne? ... ale tetuska na katastroferi teda klobuk dole... velmi mila a ochotna zenska... snad to dotiahneme do uspesneho konca nech mozeme cez vikendy postupne oplotit a zacat s terennymi upravami...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?