Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
lindus vezmi volno a radsej chod domov... aj tak nic v robote nevyriesis... my sme mali takychto hadok xy... u nas je to ako u talianov, trieska sa, vrieska sa... ale to skor ja :-| a neboj vsetko sa vyriesit, teraz s tebou lomcuju hormony a drahy to isto pochopi... drzim secky palcoky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte brides to be, uz sa to pekne krati, co? sestrus nemhadajte ked si takto tehu, bebiskovi to nerobi dobre, otrasy a hluk ;-) vysvetlili ste si? svadbu nerus, ja som sa x-krat pred nou pytala pri pohlade na Iva ze "tak teba si ja idem brat? co som sprosta?????" a pod tiez po nejakych hadkach, to prejde, neboj.. sharinka, kde mam oznamko???? objednali ste tie "riadiace paky"?
Odpovědět
kocky, dnes dofrcim domov, dopečatujem zvysok oznamiek a bud este dnes zanesiem na postu alebo zajtra rano :) slubujem to takto verejne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharin, micka (witchka): my sme sa hned potom udobrili a mojkali, ale mne ide na nervy, ze je v krcme do rana a ja ho vidim akurat rano, ked idem do roboty..tak som vcera isla robit poriadky, dosla som na zaverecnu do krcmy a zacala upratovat pohare, popolniky ...nenapadne som davala ludom najavo, ze padla a dovidenia...to sa majovi nepacilo, zacal na mna sipet, ze to nemozem robit, ze stratime hosti (to myslel tych zufalych ozranov) a vyvrcholilo to tym, ze si jeden chalan prisiel vypytat pivo o 22:35 co je po zaverecnej (zaverecna je o 22:00) a ja som mu slusne povedala, ze uz mu nenacapujem, lebo je po zaverecnej, ale ze mu mozem dat flaskove a to si moze zobrat so sebou....no a to bolo pre maja ako cervena zastava pre byka, zavolal ma dozadu, ze co si to dovolujem takto odmientnut hosta, ze ked toto mienim robit, on mi tam zakaze vstup do toho som zacala bliakat ja nanho a uz to islo.... potom som sa rozrevala, co zabralo, hehe... ale zisitila som, ze teraz ked som tehotna si tie prepadovky v krcme na zaverecnu budem musiet asi odpustit, lebo sa mi zle dycha z toho nafajceneho a som hrozne nevyspata, boli ma hlava...proste mi tych par hodin spanku dost chyba - bo ja teraz chodim spavat uz o deviatej a vcera sme prisli domov o 01:30 a kym som isla do postele boli dve po polnoci :-S :-S :-S ale aspon som mu dokazala, ze papiere sa daju urobit aj do jednej a nie tam trcat do stvrtej rana...tak!
Odpovědět
Profilova fotka
cavestee ;-) bavuchy, nestiham nezvlaadam :-N klasikaa gaia do siat ta dostaneme! vaazne bo dojdem este pred svadbou do blavy a daam ta do nich! ;-) 8-) 8-) mojik nemplakat, nem hadat sa...pocuvaj mladsiu segru, bo muudro hovori inak sa drzat toho, co napisala maruska vcera....povinnee celyy tim :-N bo kukaam, ze to graduje vsade :-N adi ak nebude mikrobus.....tak i napeso...ale s kludom....k*k*j na to...ludia suu rozni a niektorii dakedy viac do hneda :-N ;-) dovolenku maam jak tvoj milacik...uz sa ma vcera ivko pytal...ci i 16/08 budem riesit telefonaaty nemaam ludi, nemaam prachy.... :-N nefieem co s tyym mam urobit do toho by som mala popratat, zbalit nas urobit na dnes veceru...bo slaavim sa 8-) aaale kedy..ked do piky den ma furt lem 24 hod a ja by som uz do 16/08 nestihala ani keby bola 48hodinovka vcera som mala tlak netusiim jaky....srdce bilo...jak jeden raz...bolo mi na odpadnutie.....tak uz vidiim jak mi kozmeticka vraviiii, ze maam vystresovanuu plet :-N a to este naas doma asi pri kazdej navsteve cakaa sprdnutie kvooli vymyslaniu s bytom...jak furt veriim, ze i teraz vsetci nem sklaamuu a padne to na moju hlavu...bo malo toho maam :-N :-. :-x :-x tak tolko repooort odo mna maam vas vsetky rada! veriim, ze sa svadby podaria vsetky! komu soom este neposlala oznamko (gai...) tak preto, ze nemaam adresy a furt hlasim to istee na telemost maam lem tel.c. na lindusku...kto sce vidiet fotos este v dany den tak naj posle ip s tel.c. naj to daame dokopy...bo ja by som vas rada videla vsetky....ak nie 16/08 tak 17/08....dlhsie nem cakaam net maam zakazanyy mnou!odo dneska taakze uz to je vaazne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ati, tak ja som na tom podobne, len ta svadba ma necaka ;-) ze vystresovana plet, to je dobre, tak si asi budem volat tu moju, muchotravkovu :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty! jelikož stresuju - ale šíleně, přišla jsem se uklidnit za váma. Takže co mě trápí nejvíc? mé šaty se mi nelíbí, trošku prosvítají (dneska jdu koupit doprdu), jsou trošku pokrčené - no jo neměla jsem si je kupovat sama že jo... mám strach z počasí, z rodiny... z obřadu myslím, že ze všeho. Hlavně že lidi zklamu a nebudu vypadat nádherně :(
Odpovědět
ahoj holky, vidím že nejsem sama kdo je nervozní, uff, trochu jsem se uklidnila :-D hlavně ať nám víjde počasí a všechono klapne tak jak má a bude to nááááádhera ;-) Holky, hlavně si to užijem, je to NÁŠ DEN, ne? x-)
Odpovědět
atik: hlasim ze oznamko dorazilo!!!! je veeeelmo krasne originalne :) kocky veru, ta nervozita narasta kazdym dnom.... a osobne len ocakavam, co z toho mnozstva veci teraz rachne... ako napr. ten alkohol u nas, teraz ideme kupovat kvoli nezodpovednosti istych ludi a naslubovani nesplnitelneho...
Odpovědět
Profilova fotka
koubovii lidi nezklames a i kdyz jo vdavas se pro sebe a toho tvyho a ne pro lidi, a tomu tvymu se urcite libit budes, uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
Gaia NEPANIKAR! Ked si sa do siat zmestila vtedy tak sa zmestis aj teraz.... Ak si aj trosku pribrala stale mas menej ako ked si ich bola skusat prvy krat.... naco zbytocne panikaris stale! Uzivaj si to....casu na vsetko je stale dost tak sa upokoj a relax.... v piatok dofrcim do ba tak daj vediet ked nieco treba pomoct.
Odpovědět
Díky Darkwitch za ukliidnění, ale stejně já vlastně musím být ze sebou spokojená pak působím na okolí uvolněně a hezky.Před čtvrt rokem jsem ještě usilovně cvičila a hubla, teď jsme se přestěhovali, dodělali bydlení ješět pořád žiju mezi kuchyňskýma skřňkama, které se povalují všude... na váhu radši nelezu, chodím aspoň do solárka, snažím se jíst vitamíny kvůli pleti o víkendu máme svícu tak se bojím počasí ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak vcera jsem se opet nastvala, prisel domu mily a ze tatka (jeho) se pta kdy privezeme svatebni kolace a kdyz jsem rikala, ze je budu delat az na svatbu, a ze, ale oni na to cekaji tak je musime udelat. Vrazdila bych za to na svatbu jit nechtej nic je z toho nezajima, ale budou mi narusovat plany. navic vubec nevim, kde ´vezmu cas, abych kolace delala, z prace chodim v pul sedme a nez se udelaji kolace tak to trva a o vikendu nejsme doma, takze asi je budu delat do pulnoci, aby je tchan mel kdy chce... tak hned je mi lip, kdyz jsem si postezovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koubovii o vikendu by myslim melo byt pekne, ja mam rozlucku az v patek pred svatbou a pozvala jsem asi trinact holek a ted bych to nejradsi zrusila a udelala to tak v sesti lidech, no uvidime
Odpovědět
dark: nedaj sa znechutit a urob to tak ako si to mala naplanovane... kvoli nim by som sa ja osobne nestresovala... a ak by chcel dake kolace, urobila by som jeden, dva plechy a nech sa paci.... kedze nie su ochotni prist, tak sorry, ja nebudem svoje plany menit.. no nie?
Odpovědět
Profilova fotka
no, udelam to z jedne davky a jenom kvuli honzovi, ne kvuli nim, ale honza ma pocit, ze se to musi udelat, kdyz to cekaji, ach jo proc se deti tak snazi zalibit se svym rodicum a v takovych blbostech
Odpovědět
Profilova fotka
dodatek: budu to brat jako trenink a pripravu na ty prave svatbeni kolace :-D
Odpovědět
darkwitch: A myslis, ze by to poznali, kdybys kolace nekde sikovne koupila? :-D Pak nahrejes v mikrovlnce...jako ze jsou jeste tepleeeeeee....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by bylo pod mou kucharskou uroven :-D a dostanou je stejne studene
Odpovědět
Jak to rychle utika! na te strance o pocasi uz sme v kolonce 6-10 dni! A uz ukazujou na 16. partly sunny...tak doufam, ze budeme zrovna v te part, kde bude sunny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam uz zase prsi, ale vcera nam taky svitilo slunicko
Odpovědět
kocky, kde ste koupili drahym svat. kosili? My shanime uz tyden a nemuzeme sehnat...hledame bilou, a takovym tim vzorem, taky bilym....No sehnala jsem dnes jednu v Auparku za 4 tis....ale tak tolik nedam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
czechzuzanaba : Aj my zhaname podobnu kosele. Tiez som nasla pekne v Poluse a tiez staly okolo 3-4tisíc. Zda sa mi to vela ale v inych obchodoch sme nasli len obycajne biele kosele, ktore sa na svadbu vobec nehodia.
Odpovědět
lenka - kolik ma tvuj velikost?
Odpovědět
skus u blazeka biela s mazetami vysla 1700,- je 100% bavlna a non iron
Odpovědět
Profilova fotka
tak to me staci obycejna bila kosile, jestli se vubec vdam, pout v miste svatby bude, mily rek, ze jestli se tam bude neco konat, ze tam nebude. Pani na matrice vi houby, to ze tam ma neco byt se dozvedela ode me a pry, by akce na nadvori meli byt az po nasich svatbach, ale jista si tim neni, protoze ten kdo ma akci na starosti je na dovoleny a me z toho asi klepne... vubec nevim co s tim mam delat, teda ne, ze bych s tim neco delat mohla...
Odpovědět
Profilova fotka
Kto mi prisím Vás poradí, koľko sa asi dáva peňazí na kostol, hubodnému sprievodu, keď máme svadbu v kostole? Ja vôbec netuším, koľko sa dáva peňazí. Ževraj to je na dobrovoľnosti, ale to je asi koľko =-) ?
Odpovědět
dark - vy nemate kde mit obrad nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
no mame mit obrad a ve stejnem miste ma byt pout, takze spousta cizich lidi, kteri na nas budou cumet ( a to sme to meli mit jen s deseti lidma) a muj pritel nema rad prilis mnoho lidi a by se pred nima mel zenit... navic na urade vlatsne ani nevedi jak to ma vypadat, a me ten plac prijde strasne maly na to aby tam byla svatba a jeste nake stanky a sermiri a kejkliri...
Odpovědět
dark - jako venku? A kdo vas bude oddavat? Pokud vas bude 10, tak to nekam presunte...to by neslo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?