Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ake dark, popis? gai kde si? co sa stalo? jak to ze si pribrala? kolko? :-N :-( |-|
Odpovědět
caute kocky... konecne sme skompletovali tie doklady, uz mi z toho sibe... tak drzte zajtra poriadne palcoky, nech to definitivne odovzdam a mozem za tou firmou poriadne zamknut dvere a viac tam nemusiet ist. a pociase mne osobne staci tych 25 a jemne pod mrakom nech neni tak hnusne sparno
Odpovědět
Profilova fotka
caf adi..jasne vyjde secko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocky toto ste videli? :-N =-) 8-( http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to je este aj typ pisma rovnaky ako wedding foto golej..odpadnem z daktorych ludi :-N :-. supperr kreativnych :-x :-x
Odpovědět
atik jo presne to ma napadlo ked som ten album zhliadla... akoby nevedeli byt originalnejsi... co uz... uz zacinam byt nerves... este cosi kompletujem doma a pojdem tam... prosim, nech vsetko dobre dopadne a budem mat uz konecne pokoj... zase som klikla na ten accuweather a je tam daaaaazd :-( to je akoby si robili srandu, ze kazdy druhy den dame inu predpoved :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsou svetle ruzove s korzetovym vrskem snizenym pasem a dvojita lehka sukynka tak nad kolena s paskem s ruzi volne se uvazujicim kolem boku, jsou fakt pekne a dokonce mi sedi, ale... sharin to vis ze to dobre dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
dark kup si ich ;-) nech nelutujes..prilezitost najdete ;-) :-) adii dopadne to gut, nem bojaj a daazd nebude ;-) a basta 8-) 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a na accuweather mame cim dal vic destivych dnu ( vcera byl dest jen 16. a dneska 15.-18.) no doufam ze jak se to bude blizit budou prechazet zase ke slunicku, vlastne mi staci zatazeno jen kdyz nebude prset
Odpovědět
darkwitch - a kde jsi videla ty saty? Ja taky myslim, ze by sis je mela poridit....vsak takove unosis i na jine prilezitosti, treba nekomu jinemu pujdes na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky babulky moje :-) acuu dnes hlasi na 16.8. 28 stupnov, teplo a sem tam oblaky...tak om teda mooc zvedava ake to pocko bude naozaj nakoniec 8-) mohlo by byt v BA tak 25 stupnov a viac-menej pod mrakom sem tam slniecko 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gas to s tebou naprosto souhlasim :-) no satky mam zamluvene do stredy tak uvidime, ale asi ne, protoze jdu letos uz jen na jednu svatbu a kdovi co bude za rok ;-) , navic jeste nemam zaplacene cocky, jdu si pro ne ve ctvrtek takze na saticky asi vazne nebudou penizky no, uvidime treba je dostanu
Odpovědět
ako tak citam, tak si vacsinou zelame rovnake pocasie :) ja som teraz tak strasne zmokla cestou domov... kedze nas pravidelne vytapa a opat sa zniesla burka ako svet, tak som frcala o dusu domov... isla som snad 20tkou... jeden usek cesty bol total pod blatovou vodou (cesta je veeelmo pod urovnou okolia a predtym tu bolo pole), nasa krizovatka pri baraku tiez pod vodou, parkovacie miesta pri dome plne, pred domom zaliate vodou, nemala som na vyber... nove bielunke tenisky som vyzula, z vnutra auta som sa presuchla dozadu aby som nasmatrala tenisky na cvicenie z kufra a utekala do vchodu... a kedze uz mesiac nam robia zadny vchod, tak som musela bezat o dost dalej po premocenej trave.... vletela som do vchodu ako vichor a vnutri snad 8 chalanov co robia zateplenie... sa na mna pozerali ako na zjavenie... a ja zas na nich, lebo vsetci boli len v kratasoch :-N a zda sa, ze som firmu dnes uuuspesne odovzdala... len skoda ze nie samemu majitelovi, lebo takto este musim doniest fakturu... dokelu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adi blahozelaam ;-) sikulko si ;-) i praage straslivo prsalo :-N ;-)
Odpovědět
poslali mi konecne ceny za alkohol... zevraj velkosklad a nevedia zohnat vodku carat ani fernet carat... a ceny dokopy nic-moc... a to slubovali ze daju cenu bez dph a teda aj bez potvrdenky... no mas to videt...
Odpovědět
Profilova fotka
sharin jak to vlastne dopadlo s tim bytem? byl vytopeny nebo ne? to je spatny, ze na vas byli v obchode tak zli to mi budeme vsechno teprv zhanet a kupovat, ale zase to nemame tak velke
Odpovědět
dark: chvalabohu to boli len male cicerky a kedze mam uz zo dva uteraky nastalo umiestnene na zemi pod oknom, tak vsetko co vytieklo hned vsalo... ale videla som vseliake vizie... hlavne tu sedacku vo vode... ale tuk tuk tuk dopadlo to dobre... to bude asi tym ze som si dnes omylom obliekla jedno oblecenie naopak :-p
Odpovědět
Profilova fotka
breee raanecko ;-) uzaaaj ku mneee :-N :-D :-D :-D :-D vaaaazneee naaaastuuuup :-D :-D :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovědět
poslusne hlasim, ze som zde pritomna :-D dnes rano ujo Ilko zahlasil, ze pocasie na 16.08. bude presne podla nasich predstav (tych vacsinovych) teda prijemnych 23-25 pod mrakom, lebo sa na to pytala teta lenka soosova kvoli dnu otvorenych dveri v markize
Odpovědět
Profilova fotka
a voooobec nereferujete ci doraziil postaak :-N =-)
Odpovědět
atik veru mne zatial nist nedoslo... ale ak by uz malo dost, tak mi svokra isto da vediet a hned potom dam vediet, ci doslo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja sem taky zde, doufam ze prijemne pocasi bude i u nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky rybky - ja uz chcem svadbuuuu, uz ma vobec nebavi stale nieco upravovat, nahanat - ja uz chcem aby bol ten den, nech mam svaty pokoj... akosi som sa prestala na svadbu tusim aj tesit :-S inak pocasie, ak bude take, ake povedal ujo Ilko, tak by bolo super - lebo pri vacsich teplotach sa v tych mojich madeirach asi uvarim... atka: ja musim ist kuknut na heckovu, ci mi dosla posta - do stupavy zatial nist neprislo =-) a chce sa mi spaaat a je mi divne, uff uff
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka tak to jsme na tom stejne, hlacne at uz je to tady nejlepe potom ANo a vymenete si prstynky, ja mam sice vsechno tak nak nachystane ale porad premyslim co jeste neni co se vsechno jeste muze pokazit. napriklad vcera prisel mily z prace a rekl ze mu onemocnel kolega a v patek bude v praci od 8 do 8 a ja ted doufam ze kamaradce daji dovolenou, aby se mnou jela pro saty, protoze jinak nevim o nikom kdo by je se mnou vyzvedl autem a vlacet je metrem a vlakem se mi prilis nechce
Odpovědět
Profilova fotka
dark: no...necakane zmeny... sak aj nam sa furt nieco meni a uz ma to fakt nebavi.... ja uz chcem svadbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kocky co tolkoo menite? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, Ati, mám Tě! Koukej se podívat i domů! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ati: my sme teraz menili komplet cele menu, technopol mi urobil skrt cez rozpocet s vyzdobou - takze tu teraz musim riesit na poslednu chvilu zvlast.... a nemam ani chut uz mysliet na hnusne svadobne pripravy...som uplne otravena :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jak to, ze skrt s vyzdobou? :-N :-( a co s menu nem bolo dobre?? :-N 8-( :-. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dokelu - vypisala som tu litanie a nechce mi to vlozit - nechce sa mi to vsetko pisat este raz - ale povodne sme sa dohodli na niecom, co teraz uz podla nich neplati, takze musim nahanat niekho, kto mi urobi kvetinovu vyzdobu a navyse to bude extra vydaj...co povodne malo byt zahrnute v pausalnej cene od nich... :-S :-S a este ma vytaca moj drahy - nie je schopny sa opytat jeho rodicov ci a kolko nam mozu prispiet na svadobnu hostinu - nechava to na poslednu chvilu a ja mam z toho nervy, lebo vobec netusim ako nam teraz vyjdu prachy ]-( ]-( dnes som nejaka popudliva a vsetko ma len s...e
Odpovědět
Profilova fotka
juuuj :-. :-x :-x uz soom tichooo a letiii prec ;-) :-D :-D :-D |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?