Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojik, ale na teba sa nehnevam urcite, nebojaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uff :-N ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gas tak doufam ze to nakonec dobre domluvis a drahy konecne promluvi s rodici a ti vam mileradi pomuzou s naklady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dark: ja verim ze ano, ved oni su v pohode, mna len vytaca ten moj nemozny chlap - a ja sa chcem za neho vydat!!! :-p :-N :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D aaale luubis ho priznaj :-D :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano to je pred svatbou to nestesti clovek si rika ze kdyby nebyli ty pripravy tak strasne a nemel toho tolik nachystaneho, ze by si toho ... snad ani nevzal, teda kdyby ho tak strasne nemiloval :-D
Odpovědět
konecne som dorazila z mesta domov... nohy bolia ako keby sme presli snad sto kilakov... mama so segrou si konecne kupili topanky, chvalabohu... ja som kupila konecne korzetovu podprdu, dokonca velkost 75e ale sedi ako uliata a este dake gatuse ku nim zohnat, lebo tetuska mala len take divne a vobec neladili ku podprde... potom som zohnala dake podklady pod make-up, tie zelene "humusy", tak este budem raz skusat make-up s vizazistkou a vyskusame, ci je to good... nausnicky s retiazkou a priveskom som tiez nasla... no a nakoniec som si urobila radost s novou kabelou, lebo ta moja cierna uz nic moc a mam bielo cervene tenisky, tak cervena kabela lepsie ladi, ne? :-p 8-) :-D fotoze pridam neskor, lebo teraz ideme konecne skulturnit byt, lebo po tolkom lepeni nebolo nato dost casu... a tiez uz chcem nech to je za nami lebo uz ma to vsetko vytaaaca.. hlavne ti ludia, som z nich uz nervozna...
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy ja som jedinaaa co sa bojiim :-N mojikovy fuuurt vraviim..zavriet kastiel je zaaaklad :-D :-D :-D :-N =-) :-. bo ja uvidiiim vsetok ten dav a prchaaammm :-N :-. :-x maam z toho daaky stress :-N a potom uz lem z redoveeho, z prveho tanca...voobec z tanca :-N :-. :-x a tak :-N horsie jak sny :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
babulky me dneska mily rekl ze se dozvedel, ze tam co mame mit svatbu bude naka pout no ja si snad budu rikat ano pred spoustou cumilu, pomooooc, doufam ze je to jen fama
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N akoze plnee namestie ludiii...atrakcie a vy :-N =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ale desi me to, mame to v tvrzi ale nedovedu si predstavit jak bychom se tam mi a jeste naky kejkliri vesli tak treba budou jen pred knihovnou(ta je z druhe strany ulice)
Odpovědět
Profilova fotka
noo to veriim a neda sa to moja dakde overit? na dakom urade? :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak overit by se to asi dalo jde o to co bychom delali kdyby to tam opravdu bylo, prece kvuli tomu nebudu rusit svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
noo ak vaam dovolili svadbu a naplanovali este daaku akciu..tak zmanazujete postup..aby ste sa nerusili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no sem zvedava jak to dopadne, ale prozatim jedna dobra zprava, koukala jsem na accuweather a zrovna ted nam predpovidaji presne to spravne pocasi :-) teda ja bych mohla jeste o par stupinku vic, ale myslim ze zenichovi a svedkovi by to bohate stacili takhle
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon nieco..ja pre istotu nekukam...sa mi nesce toolko stresovat kvooli tomu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nestresuju kvuli tomu ja koukala protoze me zajimalo jak bude zitra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute ryby hlasim, ze som dnes bola na skuske ucesu a dosli sme k tomu, ze nemozem mat taky, ako mam v albume - tie nizko polozene uzly...mam na to prilis dlhe vlasy...takze budeme musiet dat take cosi ala Popoluska...co uz...vsetko moje zaplanovane pada...na tom je vidiet, ako clovek mieni a niekto tam hore meni... skusala som aj makijaz - celkom dobre to urobila...len dufam, ze mi da kvalitnejsiu spiralu...lebo tato mi do desiatich minut po odchode poprasila cele lica... vo stvrtok mam skusku siat - dufam, ze do nich vleziem 8-( tiez by som uz najradsej mala svadbu za sebou...nechce sa mi uz tolko cakat, lezie mi to na city a neviem, co vsetko sa este dokasle 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gai...hlavu hore moja..zvladnes... ;-) zvladneme od toho je skusska aby si potom naostro peknaa bola..lem jej to povedz skor naj stihne kupit inu spiralu ;-) satky? a co 90dnovka... =-) =-) soom citala aale nem pises ze co sa stalo..ze sli kila up? :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa hej, zavolam tam...mno zial, kila evidentne isli hore :-( :-( :-( ...vobec neviem, ako to so satami dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
isto dobree...mysliim na teba;)bo ty neporiadnik...napises takuu vetu a nehaas nas premyslat :-N =-) ze co sa deje.... isto sa daju upravit ak by aj uplne nesedeli...shak od toho je skuska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa tam nejde moc upravovat smerom von :-( ...iba "dnu" :-( ...teda zuzit...ach jo :-( a nie som neporiadnik - iba mam obmedzeny web...vies, ja som doma - mam dovolenku 8-( ...takze bezim iba cez taku smiesnu karticku a tu nemame prilis dobry signal... ]-(
Odpovědět
Ahojte holky, moc vás všechny zdravím, nějak teď nestíhám, takže jen krátce. O víkendu jsem měla rozlučku se svobodou, které byla naprosto úžasnáááá... x-) x-) x-) Jinak holky jestli se něčím trápíte, tak se netrapte, jelikož všechno není tak podstatné, kromě toho, že si budete brát toho "pravého", kterého budete milovat navždy. A to je to nejdůležitější.... A nějaké špatné počasí, atd. nám to přece nezkazí.. Takže se zatím mějte moc hezky. Pa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gai...kazdopadne na teba mysliim..ono to vyjde! ver tomu moja...klapne secko jak ma ;-) marusko cauki...ready seckoo? ;-) rozluckaa aka? popiis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m teraz uz neriesim pocko - s tym nezvitazim...mame pripravene in aj out alternativy na fotenie...takze na toto uz kaslem...teraz riesim saty, ze do nich nevleziem :-( :-( :-( to: atinkaa mysli na mna aj vo stvrtok...
Odpovědět
pridala som do albumu nove ulovky :) a konecne prisli aj druhe druzickovske saty, su take iste ako tie prve :-p este cakame na manzetove gombicky a postavicku na tortu (ta chodi uz vyse mesiaca a teta nie a nie ju konecne poslat)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky gaia do satu se urcite vlezes kotatko to je ten spravny pristup, jen se k nemu po tech pripravach presvedcit a hodit starosti za hlavu, ale uz se k tomu taky dopracovavam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hsarin ta podprsenka je uzasna :-) ja budu mit rozlucku az v patek pred svatbou tak jsem zvedava jak to dopadne
Odpovědět
dark: dakujem aj ja som maxi happy a mam ju stale na posteli a cumakujem na nu neveriacky :-D my sme mali mat tuto sobotu rozlucku so slobodou ale naburala to robota... ide ma z tej firmy slak trafit... kedze v blave bude tento vikend red bull air race, tak ten moj chlop musi byt v sobotu skoro rano uz tam, ak nie v piatok vecer, navozit vsetky ploty a zrejme asi stat pri uzavretych mostoch a strazit... a rovnako to treba rychlo zlozit a poodvazat, tak budem cely vikend sama doma... vrrrrr :-( a najnovsia hlaska z jeho firmy, ze "kedy to mas svadbu?" a po odpovedi mu bolo povedane "no super, tak v piatok este pojdes zaviest to a to a v sobotu rano stihnes este tamto zaviest"... :-. :-x a pritom ma od utorka dovolenku! u nich je to povacsinou totalna magorina.... dokonca sme 2 mesiace vopred nahlasili, ze si chceme pozicat firemny novucky mikrobus (mimochodom v krasnej zlatej farbe, cize ladil by so svadbou :-p ) a zrazu minuly tyzden prisiel iny kolega, taky typicky ritolez, ze ide na dovolenku s rodinou a ze si to auto berie... ale ze on nam da zato svoje auto... mozem sa mu nan zvysoka tak... lebo do toho mikrobusu vleze 9 ludi vratane sofera (sofer bude jeden z hosti, auto tam potom ostane zaparkovane) a do jeho auta vlezie klasika 5 ludi... a my sme chceli co najviac limitovat pocet aut... lebo s beznymi osobakmi nemame problem, kazdy ma svoje auto, ale chceli sme hosti zbavit starosti o vlastne auto... tak som penila ze amen... ale musim s pochvalit... zenicha bude viest krasnucke cierne audi TT 8-) kamarat si ho cerstvo kupil a i ked je to jazdenka a nie nove auto, tak je uuplne ze wooow... to auto bolo mojim snom hned ako ho vyrobili a konecne som sa dockala a previezla sa v nom... bohuzial mna nemoze odviest, lebo by som sa tam so satami nevmestila :-D a takisto s tym ucesom.. uz za normalu je tam nad hlavou miesta tak na LTT (len tak tak) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky, vidim, ze uz mame vsetky nervy na dranc....no veru, uz nech je 16.8. 8-) Mne je dnes zle zle zle, celu noc som nespala poriadne a teraz by som najradsej isla domov do postele... vcera sme sa s drahym pohadali koli jeho krcme tak, ze som na neho nakoniec vystekla ze sa mozem na celu svadbu vykalslat a vsetko zrusim a este neviem co, potom som sa rozrevala a revalaaa a revalaaaa...a teraz mam oci opuchnute a cervene ako angorak, do toho blinkam....pomoooc :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?