Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ;-) ...peknucky je...my nieco take chceme usit
Odpovědět
Mexx: Naprosto souhlasím s holkama. Rozhodně se netrap nějakými kily, hlavní je že ženich tě má rád taková jaká si - to je přeci důležité.. ;-) x-) x-)
Odpovědět
mexiku: tak aj som tiez neni najhubenejsia a ostatni su mi na haku... mne to pride na um az ked si chcem kupit dake nove gate a najvacsie cislo nedopnem.. vtedy aj ja potajme daku slzu uronim ale snazim sa to vycvicit, lebo ja mam tie kila z HA plus sedava robota a bez pohybu, tak to ako tak ide dole, ale nejdem sa roztrhat a teraz nezacnem s dakou dietou, kt. mi nie je po voli.. ja tak striedmo... mam rada orechy, cokoladu... v spojeni s magnumom jedna basen! :) ale dam si jedno do mesiaca podla chuti, neobmedzujem... ale vylucila som sladke vody aspon cosi :-D ale kila sa drzia ale aspon tie cm ubudaju... ale vo fitku som povedala, ze nechcem cvicit do umrku a kym nebudem ako lan, chcem sa hlavne spevnit a dat len cosi dole aby mi konfekcne velkosti boli dobre... to je moj ciel... ale hlavny ciel su jedny nohavice kt. som stihla mat na sebe tak 3x... az tam je stop s cm :-D :-D :-D no ale ku skuske ucesu.... kocky ja som neeeeskutocne nadsenaaaaaaaaaaa!!! v nemom uzase na seba cumim kazdu chvilu... a ked som odchadzala od kadernicky tak som skocila za jednou klientkou a ku nim sa vzdy tazko odbocuje, lebo je tam vecne dopravna zapcha... a teraz bezproblemov! chlapi ma hned pustali :-D vysledok o malu chvilu v oboch albumoch :)
Odpovědět
Sharin, tak to uz aj ja cakaaaaaaam, som zvedava, ked si taka kocica... ;-)
Odpovědět
pridane v albume MS :) este do IP poslem odkaz na ostatne foto s ucesom :)
Odpovědět
Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! x-) x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: uz som ti odpislala do IP - ale aj takto verejne teda: budes paraaaadna fesanda!!! 8-)
Odpovědět
dakujem za ohodnotenie... fakt je to neporovnatelny rozdiel oproti prvej skuske... ta prva bola taka uz madam na urovni, ze ona ma xy klientiek, zamozne panicky, ze za nou chodia zo sirokeho okolia... ale to chovanie!? neskutocne nadsadena... a vobec sa mi naplno nevenovala a ani uces nedokoncila len mi ako tak ukazala ako to potom spravime... no amen! este mi tato moja super kadernicka zohnala cislo na kocku, co maluje, tak este ju otestujem a mam hotovo...
Odpovědět
bola som sa aj ukazat kamaratke na schvalenie :) a ta povedala ze jej pridem ako ta morska vila (ne panna :-D :-D :-D ) uz len ta plutva mi chyba...
Odpovědět
Profilova fotka
sharin i ja se pridavam verejne je to fakt super
Odpovědět
No zenule, tak sme doma z BA. A som si tam kupila jedny botky, tak mam teraz dilemu... :-) Som nasla par aj tuto v Trnave, ale dvoje boli uplne biele, co sa mi nie az tak moc pacilo, bo satky budu trosku take smotanove, nie uplne biele... A potom som nasla jedny kremove, vyzerali kraaasne, ale boli mi velke vsetky... :-| A pak som v BA nasla jedny, su take viacmenej kremovozlate, nie prilis tmave, ale ani uplne kremove, take nieco medzi...tak mam tedkonc dilemu, ze ci mozu byt aj ako svadobne... :-) Ale tu vidim viacerym holkam v albumoch zlate botky aj k bielym satam, tak snad jo... Ked sa mi to podari za bieleho dna odfotit, tak vam ukazam... ;-) A Zuzka Halvonikova bola coooool, sme sa trosku posmiali, povedala nam, co sa jej paci a co nie, co nam odporuca a tak...tak som zvedava na akciu a vysledny efekt pak. ;-)
Odpovědět
Jaj, a este som sa smiala, lebo drahemu sme kupovali ten oblek v Prostejove s tym, ze ved na nete vyhliadnuty Alain Delon by bol nad 15 tisic a zrejme by sme ho ani nezohnali, a prideme do butika a ten oblek bol na akcii za 10 tisic... :-D Tak drahy vzdychal, ze ho trafi slak, ale som mu povedala, ze jeho kupeny oblek mu aj tak najkrajsie na svete sedi... ;-) Ale je pravda, ze aj Alain Delon bol krasny, akurat ze ten v predajni na vesiaku vyzeral uz inac ako ten nasvieteny vo vyklade, takze bolo po smutku... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to: mexx podla mna ich kludne mozes mat...to je len a len Tvoja vec...a co sa tyka draheho :-D :-D :-D
Odpovědět
Gai, ved aj ja si vravim, ze co koho do toho, ake budem mat topanky. (Ale zas na druhej strane sa snazim vyhybat situacii, ze ma celu svadbu bude prenasledovat moja matka a bude po mne pokrikovat to jej oblubene: "Pozri sa ako vyzeras!"...) |-| Preto mam momentalne fobiu napriklad zo svadobneho ucesu, lebo Zuzka H. mi vcera porozpravala o svojej predstave, co by sa mi podla nej hodilo a tak, tak som zvedava, ako to nakoniec vyriesim... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexiku...ja by som co sa tyka vizaze dala len na svoj pocit a na milacika ;-) nist viac nepotrebujes.... ty sa mas v ten den citit dobre, nadhernaa...ak nebudes mat ten pocit ty..nebude nic... ;-) zuzka ta nafoti ak budu i vlasky dla teba....a co sa tyka topiek..ak sa ti biele lubili..tak uz sme to tu raz riesili s linduskou..ze kombinacia biela-sampan a zlata nie je faux paux.. ;-) obvykle je to asik naopak...mam biele satky a budem mat sampan zlate topky...ale preco nie i naopak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx mne hrozi nieco podobne ako tebe, len nie pokrikovanie ale neprijemne vyryvanie, ktore porani dusu...a vies, co som rozhodnuta na taku otazku odpovedat? "Ved skvele, nie? Dnes som za hviezdu" :-D ...a moj drahy sa rozhodol, ze ma pred nou bude branit ako lev ;-)
Odpovědět
tak ja tiez nebudem mat biele topanky k bielym satam ale take light ivory, lebo topanky som objednavala v case, ked som bola rozhodnuta pre saty vo farbe ivory lebo som bola biela ako stena a biele saty na mne akosik nevyzerali dobre... medzicasom sa situacia zmenila a mam biele saty :-D a nebudem kvoli tomu snad kupovat dalsie topanky ..no nie??? ja este uvazujem, ze si tie topanky necham aj ku popolnocnym, lebo opatky ja nenosim a co potom s dvoma opatkovymi topankami? budu v skrini? este druha alternativa su tie moje biele tenisky :-D a ked sa niekomu nebude pacit, tak je to len a len jeho problem! tak! :) gaius: mam doma slnecnicky!!!! v sobotu ideme do blavy, tak mi hod do IP kontakt na teba, dam ti aj ja na mna :) planujeme prist zavcas rana aby sme stihli parndorf hned ako otvoria, chvilku sa tam pomotkame a o dakej 10-11 chceme byt nazad, tak v takom dakom case sa ti ozvem.
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin oka...my budeme s nasimi v meste asi uz o tom case
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko nevesticky ;-) kupili sme vinko na hostinu Muller Thurgau 30L a Frankova Modrá 30L - oboje z Topolcian :-) v Metre mali akciu, tak sme nevahali...takze dalsia vec by bola vybavena 8-) Este bude treba kupit nejaky tvrdy alkohol.
Odpovědět
gaius: az teraz citam tvoju odpoved tu.. mesto je dost velke a obavam sa, ze tam sa nam nepodari stretnut sa.. sakris... hlavne ked sa tam parkuje na milu jarmilu... nieco vymyslim a dam ti vediet :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka fiiiha...dobreeee ;-) to: sharin poznas CHTF? a restiku Alzbetka? na tej ulici od Alzbetky pred Chtf az po Blumental sa da parkovat...
Odpovědět
blumental poznam :) ale chtf ani alzbetka mi nista nehovori.. skusim pokukat po mape, nech som v obraze :)
Odpovědět
Profilova fotka
pochvalim sa vam - vcera sme mali tanecnu a uz nam chyba iba predposledny blok a bude to cele ;-) vcera sme dokola trenovali to co zatial vieme a pan Mrva nas pochvalil ze noo, dobree to je, uz sa na to da aj pozerat" xixi :-D kupila som si vcera dlhu suknu az po zem, tak teraz budeme trenovat v nej, aby som si zvykla na to, ze budem dlhe saty. a ked sme vecer prisli domov, obula som si moje svadobne topanky a este sme chvilu trenovali ...hmm a asi si budem musiet tie moje topanocky dat podlepit, lebo sa mi dost smykaju, tak aby som sa tam na parkete nevysypala, hehe :-D
Odpovědět
lindus: ja som nad tym tiez veru uvazovala... lebo ta cena je viac nez super... asi zajdem za tym nasim velkoskladnikom a popytam sa este jeho co a ako... a hlavne zmenim typ alkoholu, lebo nechcem aby sa davala daka neznama borovicka ci vodka... radsej priplatim za nieco kvalitnejsie
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin ak pojdes od blumentalu smer obchodna ulica, tak tesne pred prichodom priamo na obchodnu ulicu po pravej strane mas skolu - Chemicko-technologicku fakultu...a po lavej strane je ruzova budova restauracie Alzbetka :-D
Odpovědět
gaius: no som viac zorientovana :) len este kde dat auto? kdesi pri blumentali a potom prejst peso? :)
Odpovědět
Ati, tie moje topanky su take kremovozlate alebo ako by som to povedala, a saty budu nejake kremove, sa este upresni. :-) Babule, som odfotila tie topanky, no viac z nich vytlct nedokazem, sa mi to nejak blbo foti. Tak to hodim do albumu a babo, rad. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin vlastne na celej tej ulici od blumentalu po obchodnu (resp. Chtf) sa da parkovat po pravej aj lavej strane ulice (aj na chodnikoch)...to by ste uvideli...prostriedkom ulice ide elektrickova trat
Odpovědět
jo oki, tak budete kdesi tam o tom case, ano? ale ja sa ti este ozvem pred prichodom z rakuska, s dakou casovou rezervou, ze kde budete tak za pol hodku :)
Odpovědět
mexx: botky su krasne! len nevidela som saty :) ale ja si osobne myslim, ze ak sa motas pri pribliznych farbach, tak no problem... keby si mala topanky cierne tak to by som rovno povedala e-e... i ked kus extravagancie nie je na skodu 8-) ako som uz napisala ja mam saty biele a topanky ivory... a nerieism to... aj tak topanky moc vidno nebudu a na fotkach sa to strati... a hostia sa mi snad na topanky pozerat nebudu :-D a aj keby... neriesim..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?