Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin cica, daj nam aspon 3/4 hodku plz...o kolkej by ste sa tam mohli nachadzat (cca)? lebo my budeme s mamou v obchode na obchodnej pozerat kostym - tam, kde som si ja kupila popolky to: mexx uplne absolutne kludne si ich mozes dat! ;-)
Odpovědět
Ja sa tu v tych botach premavam a mam ich cim dalej tym radsej, takze zrejme pri nich ostanem. Ved pri najhorsom poviem tetuske v salone, ze nech mi svadobne usije tak, aby sa hodili... :-D
Odpovědět
gaius: oki, tak ti napisem ked budeme vychadzat z parndorfu, to je priblizne taka 3/4 hodka :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx aj tak pod satami vsetky boty vyzeraju v tom tieni sukien tmavsie... to: sharin lebo vies - nasi nas pridu prvykrat navstivit...a neviem, ako sa nam podari vytrepat z domu...ci pojdeme elektrickou alebo autom...mozno sa stane taka nemila vec, ze o tom case budeme len na ceste do mesta alebo este doma v Krasnanoch...nehnevaj sa plz
Odpovědět
gaius: nemam s tym najmensi problem :) plne chapem, co je to mat hosti, preto sa ani neobavaj, ze vas dako zdrzime, vazne, len rada by som ti ho dala osobne nie postou :) aspon si labkami potraseme a zoznamime sa live a potom po svadbach dame hromadne stretko novomanzeliek zo 16.08.2008 8-) a to plati pre vsetkyyyyyyy :)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: topanky su krasne, kludne ich mozes mat aj k bielym aj ku kremovym satkam ;-) sharin: z tvrdeho zatial urcite viem, ze budeme mat kvalitnu domacu palenku (myslim, ze to je slivka) a fernet stock a citrus - toto sa v nasich rodinach pije najviac. No a kupime hadam este aj nejaku vodku a whisky - nefiem, to musime este skonzultovat...
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin si zlata, dakujem ;-) to: gaskulka my tvrde vobec mat nebudeme
Odpovědět
gas: u nas klasika vino, a chlapy (moj chlap a naj kamarat) piju fernet carat citrus (zevraj je jemnejsi) a vodku chcem tiez carat (ma naaadhernu flasu so zlatym, ale nie preto ju chcem) a borovicku ze mame zobrat koniferku... tak to chcem pomenit... a tiez chcem zmenit svokrin napad, ze do vysluziek tvrde... tak pojdem zrusit tvrde do vysluziek, okrem "jej" vysluziek a do zvysku pojde vino, kt. mi ma doniest dedo z madarska...
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mat k vysluzkam tiez vinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my do vysluziek alkohol davat nebudeme :-D :-p
Odpovědět
gaius: tak tuto variantu by svokra nerozchodila... tak preto chcem zvolit zlatu strednu cestu... dokonca ked som jej povedala, ze niekto nedava vysluzky vobec, tak sa radsej tvarila, ze to nepocula :-D ale ona je velmi zlata, len si potrpi na dake tradicie
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin a tak my sme vseobecne taky netradicny par a budeme mat taku sucharsku svadbu...ale nam to neva :-D :-D :-D ...nam staci to vzruso, co zazivame denne :-D :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gaius: ziadna svadba nie je sucha! nam pre istotu budu niektori hostia frflat na nobl prostredie, aj ked mne take nepride... neviem, co je na tom, ze to mame v dakom peknom prostredi? nam sa tam paci a hotovo a hostia ak maju dake pindy, tak im velmi rychlo ukazem kde su dvere... joooj, toto ma vie nastartovat... kurnik nie aby boli radi, ze su na svadbe ale uz to vidim ako budu hundrat snad na vsetko... tiez som chcela viac neformalnu svadbu, ale nevyslo :(
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin my si to organizujeme aj platime sami (ak sa nestane nejaky zazrak :-D ), takze sa nam do toho nemontuju (az na moju mamu, ktora sa zatala, ze ona nebude sediet na kraji! 8-( )
Odpovědět
gaius: sak aj my si vsetko financujeme a aj tak sa vsetci staraju... najnovsie pocuvame, ze sme si to mali spravit o dvoch svedkoch a urobit len daky obed... je to na slaktrafenie...
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin jak keby som moju mamu pocula :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mexxiku boticky...decentne, jemne..budu ok ;-) pjeknaa budes :-) som ti praave okukala cely album a paraada x-) lindusko..secko schvalujem..maaame podobny vyber..shaak vies :-N :-D :-D :-D ;-) stretkoo, noo babuchy...praga? ke? :-N :-D :-D :-D :-p ci ako?
Odpovědět
atik: ba! :) i ked v prahe som este nebolaaaaa.. rada mrknem... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaleee furt diskriminace cudzincoov ci cooooo :-D :-D :-D :-D inak idem ta okukat moja...bo resty mam mailov kooppa, ip ani nehovoriim :-N a ja fuurt mam cas :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin najprv mekotala, ze naco taku velku svadbu (dokopy mame mat do 45 ludi!), ze si mame spravit o 2 svedkoch...ked som jej povedala, ze nech sa nehneva, ale jej cast rodiny, s ktorou sa 15 rokov nebavim, pozyvat nebudem, tvrdila, ze to chape a je to nasa vec...o 2 tyzdne po mne vrestala, ze teda ona vie, ze ich nechcem tam, ale ze ako to bude, ked on tam bude mat 40 pribuznych a ja z rodiny iba ich dvoch a brachovcov...mala som chut strelit jej jednu, nech sa spamata
Odpovědět
No, vidim, ze kazda mame trafenu rodinu... :-D ;-) Ja to nechapem, ze preco ti ludia nemozu byt vdacni, ze vobec idu na svadbu, mozu sa zabavit, zajest, zatancovat, stretnut sa...a oni furt len frflu. Raz nie je dobry datum, potom miesto, potom jedlo, zakusky, nic... ]-( Ale keby ste ich nepozvali, to by bolo reci... 8-( A uplne ma doraza, ked sa kafru este aj do toho, aky urobim zasadaci poriadok, lebo: "Minule sme na svadbe sedeli na tejto strane, a potom sme boli na druhej strane, a bolo to lepsie, lebo tam sme na vsetkych videli. Tak nas daj na druhu, aby sme mohli pozerat po ostatnych, ze co maju oblecene, co jedia, ako sa tvaria, kto s kym tancuje a kto sa s kym bavi a tak..." - akoze za toto by som zabijala a najradsej by som ich posadila do kuta chodby alebo za kuchynske kachle... ]-( 8-( Ked sme boli u kamaratov na svadbe v aprili, tak to bolo uplne o inom, sami mladasi, vsetci sa bavili, kazdemu bolo sumafuk, co si kto zahryzol alebo vypil a zabaval sa kazdy s kazdym. Tak len dufam, ze to tak aj u nas roztocime, lebo mladasi idu aj na nasu svadbu, a nech sa cela rodina so svojimi ohovarackami a posudkami strci do riti... :-D
Odpovědět
gaius: cosi podobne zazivam aj ja...len z opacnej strany... a moju tam zas chcem a nechcu prist... a nic s tym neurobim... :( to je zataty pre istotu moj tata ze proste nepride...
Odpovědět
mexx: presne presne!!! plny suhlas
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx u nas je takato zatial iba moja mama...a dufam, ze bude jedina...inak - jej kombinacie v hlave su fakt "bohovske"...ona si nejako vyratala, ze kedze tam jej cast rodiny nechcem a z otcovej strany nemozu prist, ze tym padom tam budu z mojej strany iba 4-5 os....proste sa vo svojej hlave rozhodla, ze ja nemam nijakych znamych/priatelov, zijem vo vakuu a okrem nich nikoho ineho na svadbu nepozyvam a zvysok osob bude z draheho strany...fasačka, co?
Odpovědět
gaia: rovnake zmyslanie ma moja svokra... sme pocitali ze kolko je "ich" hosti... tak je ich cca polovica... a ona si myslela ze zvysok su LEN "moji" hostia... tak som ju vyviedla z omylu, ze "nasa" strana je vratane mna v pocte 7 ludi... co je tak skoro polovica z "ich" .... a potom sa prekvapene pyta a kto je ten zvysok.. x-) tak jej hovorim ze spolocni hostia... a ona ze "ahaaaa"... tie uvodzovky pisem preto, lebo nie som stotoznena s rozdelovanim hosti na "moji" "vasi" ... lebo vsetko su to len a len nasi, teda mladomanzelski hostia...
Odpovědět
Ja v poslednej dobe tak zacinam mat v zaludku celu rodinu, ze by sa ma ani trochu nedotklo, keby neprisli... :-N Teda aspon niektori jej clenovia... 8-( Lebo nehovorim, ze s tymi ostatnymi mam nejake idealne vztahy, ale aspon viem, co mam od nich cakat. Pri niektorych to su ale poriadne facky, ked sa potom podozvedam... :-| Kazdy si mysli, ze im budem s kazdou jednou vecou, co si zadovazim na svadbu, chodit vykladat o tom, ze aku a preco sme si tu vec vybrali a podobne. Mam pocit, ze potom by mi uz nic neostalo ako prekvapko a nebudem mat radost... :-| A teraz si este aj zmysleli, ze im nechutia zakusky, ktore sme chceli na svadbu objednat! 8-( Vraj tieto oni jest nebudu, to ich ani nemusime kupovat... Som si myslela, reku mne je to jedno, ja si kupim ake sa mne pacia a vy ich dajte trebars psovi... ]-( Moja mama z toho bola na prasky, lebo preboha co teraz budeme robit. Lebo "babka povedala, ze sestra povedala, ze jej svokra povedala, ze v tej cukrarni nemavaju dobre zakusky a ze preco si my chceme kupovat tam" (akoze co nejakej susedovej sesternice z osmeho kolena kobyle do toho, kde si my kupime zakusky, a vobec - ako sa to dozvedela, ked vraj nikto sa o nasej svadbe s inymi nebavi, nemame si namyslat!) :-D - a tak sme museli ist do inej cukrarne, ze teda si to objedname u nich... Ale ich dam postrielat, ked nebudem spokojna ja - lebo v tej povodnej cukrarni mi pani pvoedala, ze mi urobi tortu aku len chcem, staci priniest obrazok, a v tejto cukrarni som pani rozpravala, ze ja chcem taku a taku, uplne jednoduchu, a ona bola cela mimo z toho, ze tam nechcem ziadne ruzicky a holubicky a obrucky (z coho sa mne hned panenky pretacaju), lebo ze ved ako ta torta bude vyzerat a ju budu ohovarat... 8-( Tak som jej povedala, nech sa neboji, a ze este prinesiem obrazok, aby vedela, co chcem. ;-)
Odpovědět
kocky zda sa mi, ze to neni nahoda, ze sme si zvolili tento datum, lebo ako tak citam, tak mame toho straaaasne vela spolocneho... a zrejme to bol osud zvolit si tento datum a takto sa tu najst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx nech ich nezeru, no nie? :-D :-p to: sharin amen sestra :-D
Odpovědět
Veru, zeny, my sme sa nasli... ;-) Gai, moja mama je nieco ako tvoja - ked zistila, ze z mojej strany je plny pocet 52 ludi, tak povedala, ze drahy by teda mohol mat menej, lebo my musime pozvat vsetkych, lebo je to rodina, tak aby sme sa tam vobec vosli, nech on niektorych vyskrtne... :-x Akoze tato hlaska ma uplne zabila, rehotala som sa ako kon...a som jej to vyjasnila, ze ich bude tiez okolo 40, tak nech sa ukludni a vidi to ako realitu.
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ty koki, ja nechapem, kde sa v tych ludoch ta sebeckost berie... 8-( =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?