Menu Forum

Svatby 16/08/08. Kto má taky?

(cz & sk)
29. pro 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
  • Svatba byla 16. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
Registrovala se 27. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 767 příspěvků. Má 17 přátel. Region Žilina.
    Slovensko
 witch: presne presne moja idea!!!! ja len nechcem aby tu krasnu vyzdobu kazili flasky vseho druhu a vseliakych farieb a nechcem aby sa naraz otvorilo vela flasiek... budeme mat obsluhu a ti budu obsluhovat alko, nealko budu sice tiez nosit, ale nejako to bude umiestnene v casti rautu ... nealko v poharoch mi predsa nevadi... nechcem aby hostia pili a jedli len v casti rautov ... to by som bola teda hnusna hostitelka emoticon
9. črc 2008 v 16:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala se 11. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4385 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala se 11. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4385 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele.
 kocky paraada..tiez netuzim po flasiach na stolooch emoticon emoticon emoticon

a nefieem sa od vaas odlepit, nakukujem, nemoozem si pomoct emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tajne samozrejme emoticon emoticon emoticon
9. črc 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
Registrovala se 24. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3542 příspěvků. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
gaia
Registrovala se 24. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3542 příspěvků. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
 nebojte sa, kto je hladny a smadny, tak si ulovi...ci uz je to priamo pred nim, alebo mimo...to je moj nazor, stretla som sa s tym a je to uplne bezne...mozno keby tam boli este nejaky velmi stari ludia (my mame iba draheho babicku), tak tych by som sa spytala, co im prinesiem...ale zvysok si kludne nabagruje sam emoticon
9. črc 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ty si ciislo emoticon emoticon emoticon emoticon
9. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
Registrovala se 3. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Praha - východ.
    V Čelákovicích, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
Registrovala se 3. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Praha - východ.
 ahoj tak jsem si obednala nocni kosilku na svatebni noc

mgr. ze me taky nebude... porad cucim na svatebni servry a hledam veci na svatbu nebo nad ni premyslim a nedelam na diplomce
9. črc 2008 ve 21:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
sharin (33 r.)
    Slovensko
 idem na skusku ucesu, ked sa povracam emoticon , napisem spravu emoticon snad aj fotky emoticon zatial cafte saaaaa
10. črc 2008 v 07:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
 to: atinkaa
emoticon co uz so mnof emoticon

to: darkwitch
no zo mna by ju drahy okamzite strhol (aj za cenu roztrhania) a bolo by po parade emoticon ...hovorila som mu, ze by som chcela mat na sebe nieco take, co by ho vyrajcovalo emoticon ...na to mi povedal, ze ako videl moje svadobne saty (mna v nich este nie) a mna v popolnocnych, tak aj tak bude chodit cely den permanentne nadrzany a take extempore s nocnym pradlom je uplne zbytocne emoticon emoticon emoticon

to: sharin
Dunco zavracaj? emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 712 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
Registrovala se 24. září 2007 na beremese.cz. Přidala 712 příspěvků. Region Brno.
 Hezké dopoledne holky emoticon

Sharin: těším se na fotky ze zkoušky účesu. Já mám zkoušku účesu až v úterý před svatbou.

Gaia: Aspoň jedna starost s košilkou odpadá, že.. emoticon emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
 to: kotatko.m
no, z jednej strany fajn, ze odpadaju (usetrime emoticon ), z druhej strany - skoda emoticon emoticon emoticon mohla byt psina emoticon
10. črc 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
 gaia: Já myslím, že psina bude i bez toho emoticon emoticon emoticon Mimochodem já košilku taky zatím nemám emoticon
10. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
no, ako si spominam na svoju prvu svadbu (a ta bola iba do desiatej vecera), tak padneme mrtvi a budeme radi, ked sa v nedelu dopoludnia preberieme o takej hodine, aby sme mohli prist dozariadovat veci
10. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
Registrovala se 29. března 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 847 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Bratislava, Region Bratislava.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
Registrovala se 29. března 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 847 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Bratislava, Region Bratislava.
    Slovensko
 ahojte babule emoticon

no co sa tyka kosielky, tak u nas je uplne zbytocna emoticon emoticon emoticon Mam nieco podobne doma, som chcela raz drahemu spravit hot night - co myslite, ako dlho to na mne vydrzalo????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Inak som sa draheho pytala, ci si mam nieco take zadovazit na svadobnu noc a vravel ze ee, on sa na mna lacne vrhne aj bez pradelka emoticon Tak som to vyriesila tak, ze do spalne vstupim v ciernej cipkovej podprde a ciernych cipkovych boxerkach - vyzeram v tom dobre a basta emoticon emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 v 09:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
 gaia: Hele mě nějak uniklo že už jsi jednu svatbu měla...to jsem netušila..
Ale jinak taky počítám s tím, že nás ta svatba hoooodně unaví emoticon
10. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
 no my mame ve stvatebni den jen takovou malou klidnou svatbu a oslavu se vsema budeme mit az v nedeli, abychom se s nima nemuseli stresovat o svatebni den a mohli si uzit svatebni noc emoticon

jinak myslim ze na me kosilka taky dlouho nevydrzi, ale nemuzu mu to zas tak usnadnit abch na sobe nemela nic emoticon coz by se mu urcite libilo nejvic ze vseho emoticon
10. črc 2008 v 09:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 teeda babuchy..bree raaanko, vy ste dneska daake friskee emoticon emoticon emoticon emoticon
ja vam snad zakazem seckiim vstup a pustiim vas tu az po 22.00 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
gaiu az po polnoci emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
 No my budeme mít taky docela klidnou (předpokládám emoticon ) malou svatbu...
Holky budete mít rozlučku se svobodou s kamárady?? Zajímalo by mě jestli nemáte třeba nápady na nějaké zajímavé hry, jelikož já budu mít 3-denní rozlučku na naší chatě.
10. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mexx
Registrovala se 22. září 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 622 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mexx
Registrovala se 22. září 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 622 příspěvků.
 Caute zienky, no tu sa zvesela nakupuje a nakupuje, zacnem mat fobiu, ze zaostavam... emoticon emoticon
Ja saty neriesim, lebo svadobne aj popolky stale cakaju, kym sa budu sit, a tym si odburavam akekolvek stresy ohladne toho, ake su a ci nie ine a podobne... emoticon Akurat chcem ist dnes pozriet nejake to pradielku a botky, hoci mam jedny do zalohy, ale stale hladam nieco ine. Takze s drahym dnes vybehneme do BA a popozerame niekde v Poluse, mozno nieco najdeme...a pak mame meeting so Zuzkou Halvonikovou, tak som vam na tu zienku ooohromne zvedava... emoticon
10. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
mno jo, to je uz moja druha svadba emoticon ...rozlucku so slobodou mat nebudeme

to: darkwitch
xexe emoticon

hehe, jaka cenzuristka emoticon

to: mexx
potom zreferuj emoticon
10. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
fotoportrét
fotoportrét
kotatko.m
 ati: To víš - ranní ptáče, dál doskáče... emoticon

Mexx: pěkný adrenalin ty tvoje šatky..kdy by měly být hotové??
10. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mexx
fotoportrét
fotoportrét
mexx
 Kotatko, pani v salone sije svadobne saty vzdy nejake dva-tri tyzdne pred svadbou, zaroven s nimi mi bude druha pani sit popolky. Je mi jasne, ze ked mam svadbu v polke augusta, tak teraz jej je prednejsie sit saty pre nevesty, ktore maju svadbu predo mnou. Beriem to uplne v pohode, lebo som mala moznost vidiet ich pracu a preto som si ich vybrala. Akurat moja rodina vobec nechape, preco nestresujem, tak hysterci aj za mna... emoticon
10. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
no mna by uz vynasali emoticon
10. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mexx
fotoportrét
fotoportrét
mexx
 Gai, preco, si netrpezliva? emoticon emoticon
10. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
ani nie, ze netrpezliva...skor vydesena, ze nestiham emoticon ...malo casu sa mi to zda byt do svadby emoticon
10. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mexx
fotoportrét
fotoportrét
mexx
 No, niekedy aj mne, ale uznavam, ze je to ine, ako ked si ides saty pozicat. Keby som chcela len pozicat, tak uz ich mam davno vybrane, lebo inak by som urcite aj ja stresovala. Ale takto je to ine... emoticon
Ja zase stresujem pre ine veci, napriklad ako by som rada do svadby zhodila asi tak tristo kil. emoticon Ale sa ma vsetky drzia ako kliest, vdaka zdravotnym problemom zrejme aj budu, ale niektorym ludom to nevysvetlis... emoticon Teda ja ani nevysvetlujem, si vzdy v duchu vravim, ze ked su taki sprosti s tymi ich poznamkami, tak ich kaslem, ale niekedy si potom doma poplacem... emoticon Ked si cela rodina so svojimi debilnymi poznamkami o tom, aka budem hrozna nevesta mysli, ze ma nejako odradi alebo co, tak prosim. Ak ma odradia, nepojdu na svadbu a hotovo...
10. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
    Slovensko
 mexx: nedaj sa odradit, nikde nie je perdpisane, ze nevesta ma byt vychrtla kostra... a tym skor ak mas zdravotne problemy. JA to poznam, ten pocit ked na teba vsetci ukradomky zazeraju, ze co so sebou to dievca preboha nieco nerobi. A ty vies ze robis, ale bohuzial ked ti celiakia docasbne vyradila z cinnosti stitnu zlazu a tym padom mas rozhadzane cele fungovanie organizmu, tak sa mozes aj na hlavu postavit, proste nebudes chudnut za kazdu cenu - aj ohrozenia uz aj tak dost vazneho zdravotneho stavu.... U mna to sice nebola priamo rodina, co nechapali (ti boli informovani a vedeli o co ide), ale skor znami a kamarati....

Hore hlavu, budes krasna nevesta aj snejakym tym kileckom navyse, hlavne ze zenich Ta lubi emoticon
10. črc 2008 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
presne ako hovori gaskulka - dlab na blbov...mate krasny vankusik na obrucky...to si si sila? lebo my si chceme urobit nieco podobne sami...len ja som manualny antitalent a drahy (aj ked zrucny) kym sa k tomu dostane, tak to mozno bude na svadbu mojho brachu o 5 rokov emoticon
10. črc 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 mexxicku ako ti babenky napisali..budes v dany den v Galante najsamkrajsia a basta emoticon emoticon

ostatni....s tim moozu cimermanovsky vies co emoticon emoticon
tvoj drahy je dolezity,..to ze si prenho najlepsia a najkrajsia na svete....ostatne ani za klobuuuk ..odkaaz za naas tiim drahusikom doma emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaia
fotoportrét
fotoportrét
gaia
ja tiez nepatrim medzi chuducke...som skor taky slonik...a co...dlabem na seckych (neboj, aj ku mne sa rodina sprava vselijako) a ten moj sa ma stale snazi lovit ako v prvy den zamilovanosti emoticon

amen sestra emoticon emoticon emoticon
10. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
fotoportrét
fotoportrét
darkwitch
 mexx nech je at si rikaji co chteji, kdyz te mily miluje, jsou kultury kde by si jeste vypadala nezdrave hubena emoticon
10. črc 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mexx
fotoportrét
fotoportrét
mexx
 Jeeezin, babule, vy ste zlate, som sa tu normalne potesila terazky... emoticon Ved ja na nich dlabem, vzdy sa teda snazim, ale niekedy som holt citlivejsia, a potom mrncim... emoticon Ale veru, dolezite je, aka som pre zenicha, a ten ma evidentne lubi, takze ostatnych dlabem... emoticon

Gai, vankusik sme si objednali spolu s tou svadobnou knihou, este na veltrhu, to bola jedina vec, co sme si tam vybrali, aby nam nebolo luto, ze sme isli naprazdno... emoticon
10. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš