Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
witch: to vazne?????? :-D :-p 8-) sranda ako dve nezavisle mame na svadbe toho tolko spolocneho :) a samoska tesim tesim na fotkyyyyyy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: budeme mat rovnake zavoje, xixi - len moj je farby ivory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uz aj segrus sem napisala, takze ideme do trojkyyyy... pridam pridam asi cez vikend alebo zaciatkom buduceho tyzdna, vikend bude asi foto extaza :-D :-D :-p tak dam aj ten vliz ak sa zmesti, alebo ti ho poslem osve do mailiku, jou jou?
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa neboj, ja som ta pochopila - ja len tak blbo vyzeram ;-) to: sharin to by si bola zlata, aj ked tento vikend akurat pridu moji rodicia...ale ved hadam to nejako zvladneme ;-)
Odpovědět
lindus: :-D :-D :-D luci: rada mrknem na cokolvek, len je pravda, ze som velmo zvedava ako ste to nakoniec vymysleli a dozdobili :) a kedze v nasom hoteli maju extra stolicky (su siroke a s operadlami), tak nemozeme mat navleky ale dame len masle... vyzera to ovela lepsie... len za ten svet neviem najst dake pekne masle.. tym myslim farbu a material.. v predstave mam organzoveho typu a s pani co sme boli skusat navleky, tak ona ma len satenove :(
Odpovědět
aj tak je to riadna haluz, ked existuje tooooolko vseliakych vyrobcov a tipov zavojov a my mame rovnake :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak daj ten vliz a basta, ten sa aspon tak nesmyka jak organza....ale to je tym ze ja ju nemam rada, tak si najdem vselijaky dovod, ze? nasla som na jednej fotke koniec stola, fotky od tatu, takze kvalitka o nicom, ale dam do pripravneho, dobro? cmuky
Odpovědět
lucik: a vies ze ma to tiez napadlo? dnes to skusim ako drzi taka masla, plus kolko jej asi treba na jednu stolicku a isla by som ich dokupit (minuly tyzden este zlatu mali, cuduj sa svete) :) a idem mrken ten stol :)
Odpovědět
nooooooooo moze byt! a mas ho tam v celej sirke, len je to zahnute alebo ste ho prepolili a len okraje trolinku zahli?
Odpovědět
ty ale neuveris ale aj tie svietniky co mas, tak som po nich poskulovala v ikea, mam este jeden typ svietnika vyhliadnuty, ale tam sa obavam, aby ho ktosi neprevrhol a tie su aj trochen drahsie, ale ostali by mi :-p idem to tiez pridat do albumu (tie druhe vyhliadnute svietnicky)
Odpovědět
Profilova fotka
xixi, ja som tu celkovo nejak s vami vsetkymi nejakym sposobom zapleten...to vies, bosorka, nie nadarmo som witchka :-D supla som este fotku zavoja trochu, ma napadlo, ze mam aj tieto fotky od spoluziacky :-) no a podla mna ten vliz bude drzat na stolickach, sak ked poradne zatiahnes ten uzol, tak pohoda, podla mna...ja som masle na stolickach sice najprv chcela, len tie biele navleky boli tam jak konci operadlo a zacina sedacia cast na zavazovanie z tej latky z ktorej boli usite teda biele a nad tym zlata by vyzerala smiesne podla mna...tak to bolo len taketo jednoduche, ciste, ale tak som to chcela + moje milovane orchidejky no a bolo to zlozene na polovicu, popravde neviem, ci zalepene a zazehlene, ale urcite polovica z toho co si mi davala...hentie svietniky mam doma, tak ma napadlo, ze by mohli byt aj na svadbicke, bo dobre vyzeraju - tie na stopkach myslis, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
no pocuuj, tieto su kraaasne, to si fotila vtedy s tym mojim vlizom, ze? som ti to vtedy asi zabudla napisat, ale hrozne sa mi lubili uz vtedyyy, urcite by som do nich isla
Odpovědět
Článek se načítá
jo presne tie na stopkach :) poskusam vseliake varianty s vlizom a uvidim ako to vyjde... :) pridane v albume tie druhe svietniky :)
Odpovědět
Profilova fotka
svietnioky su perfisnee..orchidejky detto ;-) caves mojik..maam doma popolky..som z nich namakkoo :-D :-D :-D :-D uplne ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
atinka, co som totu tak pokukala narychlo, satocky popolnocky mame nove? chcem vidiet samozrejme, okacko?
Odpovědět
Profilova fotka
adi ja som za jednoduchee ako ma witchka ;-) ip ;-) neporiadniku..uz si ich raaz videla :-) :-)
Odpovědět
luci: kukam aj zavoj, ten moj je kratsi :) to ako je odfoteny je jeho skutocna dlzka a je dvojvrstvovy a prva je kratsia... to pre tu moznost asi dat si to pred xicht cestou k oltaaaru ... ale ta verzia mne pride taka smiesna a vcera ako som to skusala, tak moj chlop to tiez zamietol a ano, ten svietnik je foteny s tym vlizom :) a este raz som ich mala naaranzovane s kamienkami vo vnutri a zaliate vodou a tam plavajuca sviecka, tak to hodi farbu potom podla farby tych kamienkov :) len neviem kolko tych svietnikov dat? doma mam dva.. alebo mozem urobit tak, ze dva dame na nas hlavny stol a na ostatne stoly tie male z ikea (galej sa myslim vola) :) a do toho galej dat zlate kamienky, kt. mam este z vianoc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bolo peknee, by som nedavala viac jak 10svietnikov ;-)
Odpovědět
tak hosti mame malo a aj stoly nebudu dlhe, tak tych 10 musi byt viac nez dost... dala by som to asi skor na striedacku svietnik vs. vaza s kvietkom :) a pri tych mojich vyssich sa aj bojim urazu (ci uz spadne a rozbije sa alebo sa ktosi popail)
Odpovědět
Profilova fotka
ak je malo hosti tak cca 5? kolko hosti...ake stoly? ;-)
Odpovědět
hosti max 40, stoly do tvaru "U"... co mi pripomina ze mam aj dake fotky priestoru, kde budeme papat... idem mrknut
Odpovědět
Profilova fotka
tak 2 na vas...a 2 a 2 ;-) na striedacku s kvietkami....aby toho nebolo moc ;-) tak by som dala ja ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ati: dobro, ja som myslela ze nejake nove dosli, preto...som tu teraz malo, tak som trochen out sharin: mozno by som dala tak, ze tie dva na hlavny a obyc - galeje :-D - na stoly...ja neviem kolko sme ich mali, a akurat som kukala do ponuky od tety sikovnej, tak ich bolo 9 - my sme na nasom stole nemali tie stopkove a na tych nasich troch nohach bolo po 3 ks na kazdej s tym, ze medzitym boli misky s plavajucimi svieckami a orchideami a tie male ikeacke svietniky s orchideami a tiez mozno sviecky, to si nepamatam, uvidime fotky. no a na terase sme mali koktailove pohare klasikus s orchidejkami ;-) no som zvedava na Jankove fotky, fakt, jak to vyzeralo
Odpovědět
Profilova fotka
pjeknee i tak po napisani ;-) mojik x-) x-) a ziadne novee tieto a su nadhernee... :-) x-) x-)
Odpovědět
atik: tie kusy aj tak asi vyjdu :) takze by mi ostalo kupit len 4 galeje :)
Odpovědět
Profilova fotka
to patrilo mne? akoze vyzdobu s orchideami si predstavujes? vyzeralo to dobre, fakt jemne, ciste, podla mna nic prehnane a gycove...som napisala, ze si nepamatam, to patrilo k tej terase, ale ak budu fotky, uvidim, bud dam do alba alebo vam poslem, ok? inak preco nie su svadobne albumy 100 obrazkove tiez? ked uz su limitovane poctom 1 ks - nie jak pripravne - co zas chapem...
Odpovědět
Profilova fotka
to mojik nefieem a hej bolo to na margo tvojho popisu ako ste to mali..lubi sa mi to ;-) viem si to predstavit a na foteckaach isto parada :-) :-) leem nefieem preco nepisem praacu :-N aale cuciim tu na vas :-D :-D :-D :-D babule...mam vas rada...aaale mizziim bo thaak zo mna druhe mgr a phd a secko nebude nikdy :-N :-D :-D :-D heeelp nesceem skolu, nesceem praacu :-D :-D :-D :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
xixi, tak letim aj ja robit, ja zase scem skolu, a menej prace aj ked trochaaa, toto je inak obdobie...budem rada, ked sa dostaneme v zime na lyzovacku a fakt na nejaku svadobnicu a este ti atik napisem, vonku stoly, aj party aj normalne na sedenie, biele obrusy, pohar na koktaily, teda stopka a do V pohar - voda a v nom kvet orchidejky + zopar trsov travy pod poharom - ak sa teda fakt nemylim ;-) sharinka, no zavoj teda nem ten isty, ja som mala dlhy jak jazvecik a jednovrstvyyyy
Odpovědět
ja mam tiez roboty az az... pridavam fotky miesta hostiny... prvy obrazok - pohlad hosti na nas druhy obrazok - priestor hned za stolmi hosti, predelene prieckou a budu tam rautove stoly a vsetky kolace, aj torta a vsetko pitie (nechcem aby bolo po stoloch kade-tade)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej to vyzira velice pjekne ;-) ten kamen je paradny inak k tomu pitivu na stoloch...myslim ze sa tomu nevyhnes lebo ti ludia si to aj tak dotrepu na stol, mozno si niekto naleje na raute a vrati sa s poharom, ale tych bude menej. my sme mali s hotelom dohodu, ze na uvod daju na stoly kazdemu len flasu mineralky - tie male 0,25 flasky - kvoli fotkam, nech je to rovnake a nech to nekazia rozne farby - na rautovych stoloch bolo aj ostatne pitivo a vlastne az ked sme jedli tusim druhe jedlo tak sme uz dali doniest kazdemu ten druhy napoj a uz aj vinka :-) budeme vyzerat na tych fotkach, ze setrime na ludoch, nieee, mali co pit, len sa mi nepacia take tie "ostrovceky" malinoviek vsech chuti naukaladane po stoolch...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?