Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy moje, kde ste? maam 57,7 ;-) :-) soom dobraaa ja to mozno do svadby stiham popravit komplet, jupiiii x-) x-)
Odpovědět
na sak tu, ne? :-D atik sak ty sa za chvilu stratis... ja sa tych kil za ten svet neviem zbavit a ak islo dole tak max 2kg a okolo tej vahy sa stale motam... zato sa mi na rukach uz aj dake svaly formuju... sme sa minule smialy, ze neviem napnut svaly a nakoniec sa mi to podarilo :) a ten moj chlop minule, ze "ides cvicit?" a hovorim, ze dnes asi ano, a on ze "bolo by skoda teraz prestat" 8-) tak sa mu to nakoniec zapacilo, ze sa tak formujem a tiez sa velmi zaujima, ci este pojdem do solarka, lebo akosi blednem ... baby ja normalne nechapem, aky posun, ze si vsima a pochvali ;-)
Odpovědět
gaskulka: kukam ze mas priam nadherne pierka pre hosti, ja som tiez oslovila ulinku, ale nic az take pekne so zlatym nema v standardnej ponuke... preto sa radsej pytam, ci by ti vadilo, ak by som objednala take ako mas ty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taak ty mi nepuuujciis kus rucky..bo moje tuciky su furt tu :-N :-. 8-( 8-( 8-( a maam darcek pre mojika, paradny ;-) :-)
Odpovědět
atik kludne... ja som taka hruska... skor potrebujem od pasa dole ist "dole" :-D ale tie ruky isli hlavne tymi posilovacimi cvikmi na tych stolickach, tam to dost citim :) a nebola som tyzden a uz ma zacali boliet akoby im ten pohyb chybal...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som zas typicky chlap...ja nemam boky ani pas :-N takaa vacsia twiggi :-D :-D :-D :-D :-p :-. :-. :-x :-x |-| :-( ;-(
Odpovědět
atiiik ty jojooooo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no joke...chuudenec ja 8-( 8-( nestastny zemepaanko som 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: nevadilo, ale ta zlata je vlastne taka tmozelenoneviemaka a tu som si kupovala ja sama, lebo ulinka mi taku nevedela zohnat
Odpovědět
gas: och to potom pruser... budem musiet skocit kdesi pozriet stuhu, lebo tu trblietkavu zlatu zas nemusim... ja ich zas tak vela nepotrebujem, a ako tak kukam to by som aj sama zvladla... ale dakujem :)
Odpovědět
mam dalsi ebayovsky balicek doruceny... tentokrat ozdoby do vlasov ... zatial mi dosli dve 6ks sady, jedna je s bordovym ockom, tak to dam sestre (bude mat bordove saty) a ja este neviem, kt. z objednanych si dam :) ale vysli na smiesne peniaze, preto som objednala viac :) v albume su tie dve co zatial prisli
Odpovědět
Profilova fotka
adi, ty si maniak ;-) :-D :-D :-D kolko ti toho este dojde? :-N :-. ;-) 8-) 8-) lindusko si vcera citala? 57,7 ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sharin: ja som to kupila v galanterke co v slimaku pri kukurici, tam mali dost velky vyber, tak sa tam skus pozriet, mozno najdes co hladas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ati citala citala gratulujem! 8-) aj ja ceeem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo konecne, ja ze ti to je fuk :-N =-) :-. :-. nespinkas?robite? dake news? ;-)
Odpovědět
gas: tam mi byva babinka .. pri slimaku :) skusim pozriet tu u nas, ci nemaju a ak nezozeniem, tak pozriem pri navsteve bratislavy tam v tom slimaku... dakujem za typ, ani to nebudem mat daleko, kedze vzdy ideme pozriet aj babinu atik: no co so mnou, ked som strasne narocna.. co mam objednane bud u nas neni dostat alebo ak ano, tak za nehorazne peniaze... ale este stale nedofrcali oznamkaaaaa :-( snad uz tento tyzden by mohli
Odpovědět
Profilova fotka
shariin dojdu...minimalne cakaaj nase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte jak se vam vsem dari? zacinam byt pekne nervozni uz aby to bylo za nami, porad ceakm co se zvrtne jak se to nepodari nebo kdy mi mily rekne hele zabalime to a vezmeme se az nekdy... konecne sem si byla obednat kyticku, kdyz sem milemu rekla kolik bude stat malem ho hleplo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa ku kilam gratulujem...ja uz mesiac stojim na tej istej vahe - ani bohovi dole ]-( ...dlabem na to...hlavne, nech sa to udrzi vcera som napisala tete, kde mame mat hostinu - este sa neozvala...dufam, ze nam to nepreobsadila niekym inym kyticu som este neobjednavala - budem sa tam musiet ist osobne mrknut...3 zastavky od nas v Raci - dostala som kontakt, vraj velmi mila pani a pekne viaze...a drahy by to aspon nemal daleko z bytu, ked uz nemame auto na vybavovanie :-| volala som na Devin a teta mi povedala, ze ak nechceme nijake specialne vynimky (ako nepristupne priestory, prijazd autom az do arealu a pod.), tak nemusime mat nijake speci povolenie - iba zaplatime vstupne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte rybky :-) tak my sme uspesne vcera obehali zenichovu rodinu a rozdali im pozvanky (konecne)... ale ide ma zo vsetkych porazit, nevedia sa vykoktat ci pojdu, ci nie, aby im clovek na 100 krat volal ]-( ]-( ]-( boze uz nech je ten den, nech uz nemusim tieto veci riesit. dnes si ideme pre pohare, tak dufam, ze gravirovanie sa vydarilo a bude to pekne :-) v stredu ideme na matriku konecne... ozaj a objednali sme si kriz na ktory budeme v kostole prisahat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz som sa zacinala na tu svadbu aj celkom tesit...nuz, na obzore dalsia komplikacia - baba zo zradla sa nam nehlasi (ani mail, ani mobil)...takze cakam, ci sa aj to dos.rie a budeme musiet menit miesto hostiny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: a kde ste mali mat hostinu? Nemali ste to mat v Baronke v Raci? Mozno bola na pohrebe... pockaj este do konca tyzdna a potom tam skus ist osobne
Odpovědět
Profilova fotka
lindusko vyjdu urcite..myslim na teba gaii boozinecku, vy budete mat potom paradne manzelstvo po seckiich tych peripetiaach :-N 8-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka nie, v DK Devin... to: atinkaa bodaj by si mala pravdu takze teta je v zahranici a SMS-kou mi rezervaciu potvrdila...dalsie sive vlasy na hlave :-|
Odpovědět
Profilova fotka
gaii - no vidis dobre to dopadlo, nesmies sa hned tak stresovat ;-) Neboj, secko dopadne na 1* ;-) ;-) ati: pohare uz mame doma - gravir je paradny - jemny elegantny - pofotim a dam do albumu ak sa mi podari prist domov este za svetla. uz som sa dohodla aj s ujom, co nam robi kriz na ktory budeme prisahat - je to hotovo, len nam este vygraviruje zozadu nase mena a datum svadby a do tyzdna to vraj mame doma
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka no vydesila ma poriadne, lebo kazala v tomto obdobi sa ozvat a nereagovala ani na mail (pricom ona byva dost promptna)...uz som zacala kalkulovat, ako narvem 45 ludi do miestnosti pre 30-tich :-| ...uz sa tesim na tvoje fotoze poharikov...a dufam, ze ofotis aj gravirovanie na krizik - to som este nevidela ja som v piatok kupila v galanterke 2 pierka s modrymi ruzickami a tie nalepime na nase pohare kupene v Tesco...je to jednoduche - presne ako sme chceli...este sme tam chceli lepit aj stuzku ale to sa nam uz zdalo prepchate
Odpovědět
Profilova fotka
capla som do albumu foto nasho krizika, ak by ste chceli vidiet - nam sa mocno lubi :-) gaii - som zvedavos na vase pohare, ofot :-) - no ja mam tiez radsej jednoduche linie, takze mne by sa uz stuzka tiez asi zdala uz moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka juuuuuuuuuuuuuuu...peknucky je...a ake bude gravirovanie?...no kupili sme uplne jednoduche tesco pohare na sampano - 4 ks v baleni za smiesnu cenu
Odpovědět
Profilova fotka
gaii: gravirovanie uplne jednoduche - iba nase krstne mena a datum sobasa :-) aj my sme kupovali obycajne pohare na sampus za par penazi a na ne sme si dali vybrusit inicilay nasich mien :)
Odpovědět
pohare este nemame doriesene, ale presne sme uvazovali tym istym smerom, ze kupime dake pekne jednoduche pohariky a dame vygravirovat mena a datum svadby :) a aspon ked sa rozbije, tak nam to nebude az tak luto (kupime druhy a dogravirujeme, nie? :) ) lebo to je neskutocne ako sa kazdy snazi nabalit na svadbe... mne to pride uz tak, ze staci spomenut, ze to je na svadbu a uz sup ho cena je x10... bola som vcera v jednej galanterke.. kupila som dve stuzky, ta jedna je skor zelena :-D a mozno je to ta ista co mas ty lindus 8-) ale mali neskutocne divoke farby, a keby ste videli vyraz tetusky, ked som jej povedala, ze to chcem na svadobne pierka! hned do mna zacala, ze sak to sa dava biele!!! no vysvetlite jej, ze dnes sa dava vselico ine :-D :-D :-D sme mali z nej dobru zabavu... len nemali nic co by som mohla pouzit na stred toho pierka, tak skusim este co-to omrknut
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?